Jump to content

Absolute Superiority – wyniki

• Please log in to reply
13 replies to this topic

Community #1 Posted 24 May 2016 - 04:37 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,786
Znamy wyniki turnieju – sprawdźcie listę zwycięzców!

Pełen tekst wiadomości

EnjoyGold #2 Posted 24 May 2016 - 04:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13912 battles
  • 712
Zapominacie kto was utrzymuje?. Nie kwestionuję skila osób które się tam załapały,ale zwykły gracz nie dość,że nie ma komfortu gry bo nie stać go na nic to jeszcze ma płacić kilkaset zł w momencie gdy wy rozdajecie 30,50k golda?

EpicW4r #3 Posted 24 May 2016 - 04:56 PM

Sergeant

• Player
  • 26966 battles
  • 227

View PostBladeGnome, on 24 May 2016 - 03:39 PM, said:

Zapominacie kto was utrzymuje?. Nie kwestionuję skila osób które się tam załapały,ale zwykły gracz nie dość,że nie ma komfortu gry bo nie stać go na nic to jeszcze ma płacić kilkaset zł w momencie gdy wy rozdajecie 30,50k golda?

Ból dupy że koledzy nie dali zapki do teamu? i przeleciało koło nosa 17,5k golda?

Cebula, standardowa dla tego poziomu polskiego forum,

-dają czołgi dla najlepszych = źle

-tony złota na turniejach dla najlepszych = źle

-nic nie robią z modami = źle

-wprowadzają jednak część modów = źle (bo za późno)

-(dopiszcie tutaj co chcecie na pewno jest złe)

Mały sekret.....  ich to nic nie kosztuje - przeklikanie kilku okienek i jest. kappa

Turniej świetny, nagrody w takich ilościach że każdy kto czuł się na siłach to wystartował,

i oczywiście gratki dla Holowników

NewMultiShow #4 Posted 24 May 2016 - 04:59 PM

Second Lieutenant

• Community Contributor
  • 49516 battles
  • 1,090
  • [-PNF-] -PNF-

Relacja z turnieju (Holownicy):

Pierwsza część :)

EnjoyGold #5 Posted 24 May 2016 - 05:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13912 battles
  • 712

View PostKeller_bez_S, on 24 May 2016 - 03:56 PM, said:

Ból dupy że koledzy nie dali zapki do teamu? i przeleciało koło nosa 17,5k golda?

Cebula, standardowa dla tego poziomu polskiego forum,

-dają czołgi dla najlepszych = źle

-tony złota na turniejach dla najlepszych = źle

-nic nie robią z modami = źle

-wprowadzają jednak część modów = źle (bo za późno)

-(dopiszcie tutaj co chcecie na pewno jest złe)

Mały sekret.....  ich to nic nie kosztuje - przeklikanie kilku okienek i jest. kappa

Turniej świetny, nagrody w takich ilościach że każdy kto czuł się na siłach to wystartował,

i oczywiście gratki dla Holowników

Człowieku jaki ból dupy.Mnie stać na zakup złota,ale na ten moment nie zamierzam wspierać WG.Ty to jesteś geniuszem jednak,bo nie wiedziałem że nic ich to nie kosztuje,dzięki !.W tej grze jest mnóstwo osób które nawet pojazdu premium nie mają aby jakiekolwiek kredyty zarobić i zamiast zorganizować jakieś misje dla tych graczy na czołg premium to lepiej zorganizować turniej na tony golda dla graczy którzy i tak większość w tej grze mają i ani złotówki na nią nie wydają,a noob ma płacić sam. Zresztą to ich polityka i nastawienie do nowych graczy kiedyś a nawet już zacznie się na nich odbijać.

Vnquish #6 Posted 24 May 2016 - 05:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38315 battles
  • 836
  • [ISOUL] ISOUL

View PostBladeGnome, on 24 May 2016 - 05:06 PM, said:

W tej grze jest mnóstwo osób które nawet pojazdu premium nie mają aby jakiekolwiek kredyty zarobić i zamiast zorganizować jakieś misje dla tych graczy na czołg premium to lepiej zorganizować turniej na tony golda dla graczy którzy i tak większość w tej grze mają i ani złotówki na nią nie wydają,a noob ma płacić sam. 

To jak noob nie będzie płacił to kto będzie? Kto ma utrzymać tą grę? Przecież to nie jest organizacja charytatywna... :trollface:

E: Graty dla zwycięzców, świetna sprawa, że w topie większość grajków to Polacy

Edited by perni23, 24 May 2016 - 05:34 PM.

FuZzZzzz #7 Posted 24 May 2016 - 06:02 PM

Lieutenant

• Player
  • 21591 battles
  • 1,984
  • [5TAR5] 5TAR5
finał z -CSA- to było jakieś nieporozumienie, mało ekscytujący :B

zgred182 #8 Posted 24 May 2016 - 06:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20182 battles
  • 439

View PostBladeGnome, on 24 May 2016 - 04:39 PM, said:

Rozumiem, że tobie się należy za sam fakt tego, że się urodziłeś i oddychasz? Typowe lewackie myślenie.

EnjoyGold #9 Posted 24 May 2016 - 07:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13912 battles
  • 712

View Postzgred182, on 24 May 2016 - 05:17 PM, said:

Rozumiem, że tobie się należy za sam fakt tego, że się urodziłeś i oddychasz? Typowe lewackie myślenie.

Ty to jakiś tępy jesteś czy jak?. Napisałem gdziekolwiek że należy się mnie? Nie nie należy i nie potrzebuję.Po prostu myślę,ze polityka "biedni coraz biedniejsi,bogatsi coraz bogatsi" nie sprawdzi się,ale co ja tam wiem..

NewMultiShow #10 Posted 24 May 2016 - 08:30 PM

Second Lieutenant

• Community Contributor
  • 49516 battles
  • 1,090
  • [-PNF-] -PNF-

Druga część :)

Edited by NewMultiShow, 24 May 2016 - 08:30 PM.

Manchester_United_IsBack #11 Posted 24 May 2016 - 09:08 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38957 battles
  • 306

View PostBladeGnome, on 24 May 2016 - 05:06 PM, said:

Człowieku jaki ból dupy.Mnie stać na zakup złota,ale na ten moment nie zamierzam wspierać WG.Ty to jesteś geniuszem jednak,bo nie wiedziałem że nic ich to nie kosztuje,dzięki !.W tej grze jest mnóstwo osób które nawet pojazdu premium nie mają aby jakiekolwiek kredyty zarobić i zamiast zorganizować jakieś misje dla tych graczy na czołg premium to lepiej zorganizować turniej na tony golda dla graczy którzy i tak większość w tej grze mają i ani złotówki na nią nie wydają,a noob ma płacić sam. Zresztą to ich polityka i nastawienie do nowych graczy kiedyś a nawet już zacznie się na nich odbijać.

"Nie zamierzam wspierać gry, bo jestem cebulą i co z tego, że w żadnej zwykłej grze na PC nie spędziłbym tyle czasu co tutaj, nic za nią nie płacąc, ale ja nie będę płacił, bo nienawidzę WG, ale gram bo mi każą. Zapłacić za grę, w której dobrze się bawię(ilość bitew raczej na to wskazuje, no chyba że grasz na siłę, wtedy podziwiam)? Nigdy!"

Nie wiem czy tak kiedykolwiek pomyślałeś, ale może nie ma rozdawania premek za darmo dla słabych, a są możliwe do uzyskania dla najlepszych gdyż...to powoduje, że ludzie mają motywację do stawania się lepszymi graczami? Prosta rzecz-chcesz dostawać nagrody za kampanie, eventy, turnieje-graj lepiej, nie chcesz? Kupuj premtanki i nie rozwijaj swoich umiejętności w grze, ale w zamian nie licz na nagrody za to.

Ja dostałem słabego premtanka - Super Pershinga, który zdobyłem w maratonie - i nie było w tym niczego motywującego do podnoszenia umiejętności, zwykłe farmienie dmg i fragów różnymi nacjami, misja typu nolifienie. Żeby zdobyć normalnego premtanka, trzeba było podnieść umiejętności by dołączyć do dobrego klanu, i w kampanii zdobyć FCMa, którego uwielbiam, a który dobrym premtankiem i nagrodą za podniesienie umiejętności jest.

Reasumując dobra gra=zdobywanie nagród, słaba gra=kupowanie sobie nagród

Issamur #12 Posted 24 May 2016 - 10:24 PM

Corporal

• Player
  • 41878 battles
  • 134
Nie rozumiem co jest złego w nagradzaniu najlepszych graczy na serwerze którzy poświęcają na tą gre niesamowicie dużo czasu i wysiłku. Jeśli ktoś uważa że robi tyle samo co oni a nie jest w należyty sposób nagradzany - może robi coś źle? Non stop wyskakują tematy z bólem dupy o to że ktoś dostał a inni nie... nudne to się zrobiło już dawno temu, teraz jest poprostu okropne.

dareformore #13 Posted 25 May 2016 - 02:43 AM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 45728 battles
  • 1,622
  • [AA1DP] AA1DP

Weźcie pod uwagę jakąkolwiek dyscyplinę sportu i porównajcie zarobki i nagrody najlepszych (mistrzowie świata, europy, mistrz rozgrywek ligowych na szczeblu kontynentalnym)  z nagrodami w turniejach podwórkowych dla amatorów.

W tym turnieju wygrali najlepsi gracze serwera europejskiego (co udowodnili wygrywając) i  dostali w nagrodę wirtualną walutę do gry wartą niecałe 730 zł na głowę.

Czy to naprawdę jakieś zawrotne sumy, żeby robić o to aferę?

Gratulację dla zwycięzców!

WarMachine_31 #14 Posted 25 May 2016 - 03:59 AM

Warrant Officer

• Player
  • 1950 battles
  • 834

View PostBladeGnome, on 24 May 2016 - 04:39 PM, said:

Zapominacie kto was utrzymuje?. Nie kwestionuję skilla osób które się tam załapały,ale zwykły gracz nie dość,że nie ma komfortu gry bo nie stać go na nic to jeszcze ma płacić kilkaset zł w momencie gdy wy rozdajecie 30,50k golda?

BladeGnome jako jeden z niewielu graczy z topowych klanów potrafi docenić grupę graczy którzy tak naprawdę utrzymują tę grę.

Gracze słabi skillowo utrzymują firmę, serwery itd ale nie otrzymują niczego w zamian. Kiedy ostatnio był jakiś maraton na czołg premium dla wszystkich graczy???

Przykłady "sprawiedliwego" traktowania wszystkich graczy:

-Zwykłym graczom dano do zdobycia dwa razy gówniane WZ111 w bardzo wyczerpującym maratonie. Posiadacze WZ 111 otrzymywali rekompensaty w kredytach.

-W krótkiej kampanii CW był do zdobycia FCM 50t...Posiadacze czołgów otrzymali rekompensaty 12 000 golda.

@dareformore Twoje porównanie do innych dyscyplin sportowych jest błędne...fakt, że mistrzowie, zawodowcy zarabiają bardzo dużo.Tylko aby osiągnąć mistrzostwo, podium wpierw bardzo dużo pieniędzy inwestują ...

Jak to wygląda w WoT? 

W rożnych dyscyplinach sportu są Ligi zaś w WoT brak jest podziału na Ligi w turniejach etc z pulą nagród zależną od poziomu zaawansowania.

Jest grupa graczy która nie wydała prawie nic na grę ale czerpie z niej garściami, tony złota i czołgów premium.

Wargamming jest świadome takiego stanu rzeczy ponieważ wiele czołgów premium jest dostępnych tylko za gotówkę...I bardzo dobrze. 

Firma mogłaby jednak czasem podziękować płacącym szaraczkom jakimś maratonem na czołg premium 

Edited by WarMachine_31, 27 May 2016 - 01:12 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users