Jump to content

Zoufalý plán

random

• Please log in to reply
97 replies to this topic

Vikend_a_pivo #41 Posted 02 June 2016 - 11:09 AM

Private

• Player
  • 11784 battles
  • 21
  • [BERO] BERO

Já jsem jen zareagoval na toto téma, aby se tu objevil i názor resp. pohled hráče z druhé strany barikády, tedy někoho na koho lze oprávněně ukázat, že lehce podprůměrným, průměrným a lepším kazí hru. Toť vše. Je jasné, že když zítra spustím hru, vy budete zase na mě nadávat, někteří mi i posílat pozdravy do chatu, či do garáže a já vám odpovídat takto  :).

Jediné, co jsem svými příspěvky chtěl naznačit je to, že existují lidi pro které výsledky v online hře nejsou vůbec důležité a přesto si ji jako relax po pracovním týdnu, nebo dni rádi zahrají. A jestli si někdo myslí, že je to výmluva pro duševní neschopnost dosahovat těch výsledků lepších, tak uznávám, že třeba v mém případě má pravdu (protože mně to je lhostejné a jeho to jistě uspokojí;).

BlueTomcat #42 Posted 02 June 2016 - 11:09 AM

Major

• Player
  • 25518 battles
  • 2,721
  • [KHIL] KHIL
Jo a ještě jedna věc co se v poslední době množí jak houby po dešt. Když si WG vyrábí ty katapulťáky tak najednou hráči zjistí že nemají prachy na opravy a munici. Ano dobrá strategie jak je dohnat k tomu aby si koupili premium účet a i nějaký premium tank ale pochybuji že do toho investuje víc jak 10% hráčů. Tak se potom setkáváte s hráči co v tierech 8-10 střílejí jen HE municí. Jo dostávat od E-75 šlupky za 50 jo to je ten hráč velice nápomocen, de facto do počtu. Neumí to hledat weakspoty, neumí to nic. 

kurcatovium #43 Posted 02 June 2016 - 11:18 AM

Brigadier

• Player
  • 45736 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

Ono je HE a HE... Včera jsem oprášil E100 a i díky HEčkům jsem udělal pěkný bugr. Stačilo s potkat devítkovou waffli a grilla, to se HE zaplatilo jedna radost, takže jsem si pak mohl dovolit i pár drahých nábojů do pevnějších cílů jako JgPE100. Ale je pravda, že HE spam je obecně spíš fail z neznalosti.

BlueTomcat #44 Posted 02 June 2016 - 11:30 AM

Major

• Player
  • 25518 battles
  • 2,721
  • [KHIL] KHIL

Ano, taky nabiju HE když vím že ten tank je z papíru, nebo má pár HP a než bych zaměřoval na weakspoty tak mu tam ppšlu jednu na jistotu. Jen chci připomenout že rajče co se snaží ušetřit jak se dá uvidí jak je tahle munice levná a tím je dílo dokonáno.  

Idahou #45 Posted 02 June 2016 - 11:34 AM

General

• Veteran
  • 36732 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View Postkurcatovium, on 02 June 2016 - 09:52 AM, said:

Já bych tuto část hráčské základny rozdělil na dvě dost odlišné skupiny.

1) Skupina hráčů jako Vikend_a_pivo, kteří to mají na salámu a opravdu se jen baví. Od hry nejspíš ani nic nečekají, kromě zabavení se a "ratata bum bum" zvuků + pěkných výbuchů (třeba i vlastního tanku ). OK, proč ne. Samozřejmě by bylo lepší, kdyby si takoví hráči chodili zajezdit raději jen do výcvikovky, ale pořád je to ta lepší varianta.

2) Skupina hráčů, kteří mají zkreslené představy o svých schopnostech a jsou prostě špatní. Tahle skupina má neustálou potřebu veškeré své neúspěchy, porážky, neprobíjení nepřítele, nedingání nepřátelských střel, neschopnost být ve správný čas na správném místě, atd. svádět na cheaty, hacky, mody, unfair plane, goldspam, unicorn stet peding a další podobné nesmysly. Učit se nechtějí, protože mají "svoji svatou pravdu", rady zkušenějších ignorují, protože mají "svatou pravdu", na návodná videa top hráčů se nepodívají, protože přeci dávno mají svoji "svatou pravdu", umí si jen stěžovat a hledat výmluvy, proč jim zrovna ta svatá pravda nezafungovala.

Jakkoliv mi hraní s/proti první skupině nepřijde ani zábavné ani nijak povznášející, hraní proti té druhé mě vysloveně se*... štve.

1) Takový hráč ovšem neodmítá zlepšování se, jen u toho nechce trávit takového času. Pro tuhle skupinu jsou ideální tipy a triky při nahrávání, ve hře a nebo v nějaké stravitelné formě na portále. Za předpokladu, že linkovaná stránka bude jednoduchá a přehledná, není důvod proč by se na to nepodíval. Třeba i když si jen jeho kamarád z čety odskočí na wc.

2) Ty zkreslené představy jsou tam stěžejní. Zbytek už jsou jen následky. Systémově by se to vyřešilo třeba zobrazováním průměrného % vítězství a třeba i osobnoho hodnocení, někde v rohu garáže. Agresivní reakce je jeho obranou a to samo o sobě svědčí, že tam nějaký frustrace je. Klidně tě s odkazem pošle někam, to ovšem neznamená, že se na ten link přeci jen nepodívá. Speciálně když ho bude mít neustále pod nosem.

Problém v přístupu k téhle skupině je  v tom, že oni nevědí, že existuje spoting, camo atd. Stejně tak nevědí, že ten kdo jim píše je zkušený hráč.

Obě tyhle skupiny můžou být lehce podchyceny levnými opatřeními ze strany wg. Pořádné tipy při nahrávaní, pár slov o mechanice hry přímo v garaži a sem tam článek či návod na portále. Zoufalý plán je ovšem taky může zasáhnout. Jen těžko na první pokus, ale pokud by dotyčnému přišel ten link vícekrát během měsíce...

View PostUKO_JESHITA, on 02 June 2016 - 09:53 AM, said:

Nemyslím si, že jsou bitvy tak děsivé.Podle mě se přes tři roky nic moc nemění, kromě mého výkonu.Jestli to nebude tím, že jsi Ty a další prostě jen přehrátí.Taky z té hry nemám už ten mrazivý pocit i když jsem jen jednou vystřelil.Ten zápal je fuč.Ale stále je na hře dost věcí co mě pobaví.Až nebude žádná skončím, ale nikomu to nebudu dávat za vinu.Hezky to okomentoval můj kolega,říkám mu v bitvě, že je na randomu čím dál více špatných hráčů.A on na to,ne je jich stále stejně, jenže Ty si se hodně zlepšil takže jich jednoduše vidíš víc.Spíše bych si přál přidat nějakou novou mapu ala Malinovka,nebo Prochorovka.Lt mě baví a tyto stávající mapy jsou tak nějak ohraný už.

Tenhle jev tu zcela určitě je a ovlivňuje nás, jenže random je i tak otřesné místo. Například teď hraju tvp 50/51. Silný, dynamický tank se zásobníkem. Něco takového jsem ještě kloudně nehrál. K tomu nová fyzika a je to zcela určitě pro mě nový a zábavný obsah. Hrát s ním mě baví. Nebaví mě to, že během dvou minut je buď můj nebo nepřátelský tým rozprášen. Zrovna teď sem byl na westfieldu. Zajel jsem si do kopců nad vesnicí a i pěkně zaválčil. Tak na dva zásobníky. Pak byli najednou mí spojenci mrtví a nadávali na cheatery. Během chvíle se vyrovnaná bitka mění v 4 vs 1 a pohled po bitvě prozrazuje, že ty naše desítky stříleli hečka, vůbec a nebo pánu bohu do oken. To není pocit, to je realita každý bitvy. J

Rem3mberMe #46 Posted 02 June 2016 - 11:46 AM

Warrant Officer

• Player
  • 1074 battles
  • 748

Osobně hraju už od bety s 2 ročními pauzami. IMO nejlepší WOT bylo na začátku, kdy byly arcky do tieru VIII, ve stromech nebylo moc tanků a nebyly goldy za stříbrné. 

Tanky měly svoje charakteristiky. Heavy byla heavy, medko medko a lightko prostě jen podpůrné spotítko, žádný damage dealer. Pak se vše začalo otáčet a tanky jsou si podobné jako vejce vejci. Ty staré ztrácí dech, armor prakticky neexistuje a hry jsou rychlejší a dynamičtější. Artiny jsou zlo jako nikdy předtím. 

Co se ale týče hráčů, tak si myslím že je to furt stejné. Lidi nejsou ani lepší, ani horší. Jenom ty tanky a celkově gameplay se změnila. Dneska máme na tieru V-VI už tanky, které soukmenovce vymažou na ránu, nebo dvě. V takovém světě jsou pak rozdíly a prostor pro chybu mnohem větší, než kdyby se hráči pižlali za 110 dmg jako dříve s tím, že to může i bouncnout. 

Chystaný rebalanc by to vše měl napravit. IMO se ale stane jen to, že se dobuffují staré tanky k těm novým ve směru pohyblivost, dpm a penetrace. Nečekám, že by se do WoT vrátila diverzifikace a doby, kdy heavyna byla heavynou a tédéčko tédéčkem. 

Miri37 #47 Posted 02 June 2016 - 01:04 PM

General

• Player
  • 50739 battles
  • 8,574

View PostRem3mberMe, on 02 June 2016 - 10:46 AM, said:

Co se ale týče hráčů, tak si myslím že je to furt stejné. Lidi nejsou ani lepší, ani horší. Jenom ty tanky a celkově gameplay se změnila.

Jsem do posledního písmenka stejného názoru.

hoggarr #48 Posted 02 June 2016 - 02:06 PM

Corporal

• Player
  • 31639 battles
  • 127
  • [KZO] KZO

Ono těch faktorů proč to de do kytek je více.

1: generační odměna hráčů a masivní úbytek hráčů ještě začátkem roku 2015 hrálo ve špičce 200k+ lidí, letos hrálo okolo 170k lidí a osobně se domnívám, že hlavně skončili hlavně lepší hráči z různých důvodů..

2: naprosto zoufalá úprava map pro co nejrychlejší hry.  Dle mého názoru největší způsobení krátkých her. V současné době jste nuceni hrát velmi kontaktně a taktická stránka se ze hry vytrácí.

3. WG je podle mě naprosto amatérská garážová firma. Co lze pohnojit tak to udělá a rebalancu se naprosto děsím. Evropská pobočka je naprostá zoufalost, kdyby jí zrušily o nic nepřijdeme. Takže jsem se dostal do fáze, že už nemám důvod platit účet.

Edited by hoggarr, 02 June 2016 - 02:08 PM.

Kayi4ek #49 Posted 02 June 2016 - 02:56 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222
Idahou chtěl jsem nereagovat, ale nedá mi to. Tvojí snahu samozřejmě cením, ale je to boj s větrnými mlýny. Devadesáti procentům hráčů je jedno, jaký podají výkon, oni chtějí hrát tanky a střílet. Nezajímá je spoting systém nebo úhlování, oni se chtějí bavit a nezabývat se ničím. Prostě chtějí "koukat do ohně". Druhá věc je, že mi nepřijde kvalita publicu něják zhoršená. Kvalita publicu je pořád stejně "nízká", ale bez toho by nebyli unicum hráči a rajčata. Proto jsou to náhodné bitvy. tak to je u všech her, na publicu nečekáš nějákou úroveň hraní. Pokud ti jde čistě o "hru na úrovni", hraj CW/Strongholdy/Týmovky. Jako kdyby sis stěžoval, že na publicu CSka hrajou lamy, který neumí mířit. Samozřejmě, že tam budou. Pokud chceš úroveň, jdi si zahrát kompeťák. Nikdy jsem neslyšel nikoho, že by si u arkádovek stěžoval na úroveň publicu, protože se s tou nižší úrovní prostě počítá. Pro mě osobně víc noobíků=víc free dmg a vyhovuje mi to i když jsou v mém týmu, i když jsou v nepřátelském týmu. Když jsou u mě, nevidí free dmg do enemy, pokud jsou proti mě, sami si najíždějí a dávají mi free dmg. Win, win situace pro mě. Kdo se chce zlepšit, ten se zlepší. neříkám, že každý bude unicum, ale alespoň se hráči, kteří chtějí mohou zlepšit a vystoupit z průměru. 

Leckov #50 Posted 02 June 2016 - 03:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31000 battles
  • 988
  • [-R-CZ] -R-CZ
Několik let a několik tisíc bitev jsem hrál jen tak. Po práci jsem přišel domů a prostě jsem chtěl jen tak jezdit, střílet a na nic nemyslet. Za tři minuty mi tank zničili, tak jsem skočil do jiného a jelo se znovu. Prostě paráda na vyčištění hlavy. Po dlouhé době mě to ale přestalo bavit, jedna bitva jako druhá, a chtěl jsem se začít zlepšovat, našel jsem si jiný cíl hry než bum bum ratata. Rajčata mi nevadí, pro mě to jsou dobré terče a když jsou v mém týmu, jednak mi neukrajují z možných cílů a jednak jsou sami cílem pro nepřítele a mě si zase tak moc nevšímají. Na internetu je spousta bitev fialovo modrých týmů. A je to pěkná nuda na ně koukat. Všichni zalezlí, všichni čekají, až se pohne ten druhý. Takhle by to vypadalo, kdyby byli všichni hráči výborní. Ale jinak jezdím na randomu jen v případě, že si nemůžu zahrát cokoli s klanem. Teprve tam vyniká tahle hra. Taktika, spolupráce, velení.

Idahou #51 Posted 02 June 2016 - 04:31 PM

General

• Veteran
  • 36732 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostKayi4ek, on 02 June 2016 - 01:56 PM, said:

Že je jakákoliv snaha pomáhat hráčům se zlepšovat je marná tvrdíš už dlouho, přesto jsi chvíli po nástupu chtěl ode mě rady a tipy na výuková videa. Navíc vzhledem k tomu jak se tady na fóru chováš, ti nějak nevěřím, že tomu skutečně věříš. Už jsme na tohle téma diskutovali několikrát a já opravdu nevidím důvod proč ti to zas a znovu opakovat protože ty stejně pak budeš jen trolit nebo hrát blbýho. To už tu bylo hodněkrát. Ve hře zkrátka chybějí základní informace a nováček asi těžko bude googlit něco o čem ani neví, že existuje. 

A nejde mi o "čistě hru na úrovni". Jde mi o hru. Ono je hezké vyjmenovat tři módy, ale ty jsou ve finále stejné, jezdí se v nich několik strojů a toho času si žádají víc než random. Nemluvě o tom, že třeba misi na tvp si v nich nevyjedu a ani tam nepřexpím liché tiery.

Srovnávat WoT s obyčejnou fpskou je přesně hodné tvé úrovně. Pokud ti to nedošlo, tak v té střílečce je jaksi podstatně jednoduší systém bez mechanik odhalování nepřátel, jejich maskování, průrazu jejich zbrojemi, typů munice, modulů, pěti různých tříd a cca 300 různých "postav" s kterýma může hrát. Ve většině fpsek ani nemáš ekonomiku, maximálně sbíráš xp a jestli zvítězíš či prohraješ nehraje moc velkou roli.

Ale že si užíváš střelbu do nováčků a noobů kteří nevědí která bije, to nás všechny neskutečně těší. Zhruba stejně tak, jako že si vždycky najdeš výmluvu proč něco nejde a proč je v tom WG nevinně...

SG_semda #52 Posted 02 June 2016 - 04:37 PM

General

• Player
  • 41270 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostIdahou, on 02 June 2016 - 04:31 PM, said:

Klídek už vy dva, jste jak malý děti, řešte si to v osobce ;)

Nightwolfi #53 Posted 02 June 2016 - 07:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 9366 battles
  • 433
Hmm,je sice pravda že kdo se chce zlepšit tak se zlepší ale na druhou stranu jak chceš motivovat hráče ke zlepšení když se na ně pořád v chatu sypou nadávky ať už se snaží sebevíc.Když už něco nastřílí tak je to v chatu samej "gold noob",pokud nenasřílí tak je to zas idiot a podobně ,nehledě na to že by to měla bejt týmová hra ale v reálu to vypadá spíše na to že si každej hraje na svém vlastním písečku.

Idahou #54 Posted 02 June 2016 - 08:04 PM

General

• Veteran
  • 36732 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Oni se zmotivují sami. Čím jsou agresivnější, tím víc je to štve a pokud to mají pod nosem, nakonec se na to podívaj. Ačkoliv těm nejhorším případům nadáváme do zombíků a hůř, pořád to jsou lidi a pořád mají mozky. Oni si uvědomují, že jsou špatní, že končí na spodku tabulky. Proto je tak důležitý aby měli přístup k těm návodům a podobnejm věcem přímo ve hře.

Bavíme se obecně, takže to neplatí vždy a u každého.

Podle čeho tak soudím? Podle sebe. Dneska jsem měl s TVP asi 10 proher v řadě. Byl jsem přesvědčenej, že to není mou vinou, ale nakonec mě zoufalství dohnalo k tomu, že jsem si googlil guide jak s tím kouskem hrát. Překvapivě jsem si pak uvědomil, že se s tím málo hejbu (což vedlo k tomu, že místo abych prohrál a skončil v prostřed tabulky, prohrál jsem a končil na vrchu )

Pořád se tu ovšem bavíme o nějakým obludně nízkým číslem oslovených, ale je to zoufalej plán a každej kdo se na to koukne a něco z toho pochytí je obří výhra. Mno a těch mám za dnešek několik. Skutečně mi pár lidí odepsalo s tím, že děkujou nebo, že na to mrknou. Jeden napsal, že na to nemá čas a náladu, tak jsem mu odepsal, že to nevadí, ať si to uloží a nechá na někdy až se bude nudit. Třeba až bude stahovat update. A taky, že to není žádný těžký čtení. On na to, že prej teda jo. 

Možná to nikdy neudělá, ale mě se hrálo hned o něco líp.

Ale neptejte se mě, kolika lidem už sem to poslal...

Tohle je "drobečkování". Není to řešení. Není to spása. Je to brždění a chytání stébel při pádu do hlubin. Pořád lepší než jen koukat jak se přibližuje zem. Každá vteřina navíc je dobrá.

Edited by Idahou, 02 June 2016 - 08:06 PM.

OId_n00b #55 Posted 02 June 2016 - 10:08 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 17237 battles
  • 1,387
  • [UNGDI] UNGDI
Davam za pravdu Kayi4ek. Vyvozovat ze z toho, ze nekdo nedokaze mit nake vysoke win rate na necem, ze kvalita hracu na randomu upada je z meho pohledu nesmysl. Mozna to prave muze byt naprosto naopak. Tedy ze kvalita (nebo nebezpecnost) ostanich hracu se zvedla a naopak dotycneho se snizila. Prohledl jsem si ucet doytecneho zakladatele topicu. A muzu jen rict, ze si o nem nemyslim, ze by mel takove kvality, aby si treba solo drzel vysoke win raty. Jsou hraci a znam je a dokazou si i samy drzet win rate solo nad 60 procent. Takze to jde. A mozna misto toho denne radit 20 x novackum by dotycny mel hledat mezery jak se ete vice zlepsit a co delat jinak, aby ty vysnene win raty mel. Tim nic proti dotycnemu nemam. Ale prijde cely jeho plan zde popisovany jako nesmysl.

Edited by OId_n00b, 02 June 2016 - 10:09 PM.

UKO_JESHITA #56 Posted 03 June 2016 - 07:06 AM

Major General

• Player
  • 52575 battles
  • 5,009
  • [_LDN] _LDN
Idahou, nebudeš Ty náhodou nějaký sociální inženýr? Nebo sluníčkovec?.Mě to tak připadá.Pokud se bavíme o randomu, pak je to klasický potravní řetězec.A to, ačkoli se nám to snaží nalhávat tito lidé, nelze změnit.Jsou jen dvě možnosti.1. zařadíš se do něj a budeš lovec nebo potrava.2. nevstoupíš.Pokud chceš hrát vyšší ligu, pak jsou tu možnosti, opravdu týmového hraní.A jestliže nic z toho Ti nevyhovuje, tak si radši najdi jinou zábavu.

Idahou #57 Posted 03 June 2016 - 08:33 AM

General

• Veteran
  • 36732 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostUKO_JESHITA, on 03 June 2016 - 06:06 AM, said:

Dravec nebo kořist? Sluníčkář? 

Jsi trochu mimo. Nejde o to, že bych prohrával nebo končil nízko v tabulce, obojí se samozřejmě stává, ale problém je v tom, že ty hry jako takové stojí za houby. Až příliš často se ty hry mění v masakry, kdy jedna strana během pár minut rozebere tu druhou a buď se dereš dopředu, aby jsis urval alespoň nějakou dmg, nebo naopak běháš po mapě a oťukáváš hordu nepřátel která převálcovala tvůj tým. Na spoluhráče se nedá spolehnout, že vydrží alespoň jako meatshield a to nás nutí jezdit určité tanky. Neříkej mi, že to neznáš.

Hraju šest let v kuse a ta úroveň stále klesá a já prostě nechci, aby mě něco takového vyhnalo ze hry. Ne poprvé se snažím dělat něco proti tomu.

Týmové hry jsou fajn a skutečně mi to na chvíli vydrželo, společně s běsněním nahradili random, ale běsnění je fuč a týmovky jsou stále jen o těch pár strojích a nemůžu si takhle ráno dát jen dvě bitky a jít něco dělat, jako a randomu.

A že jsou hráči, speciálně nováčci, neovlivnitelní a nedají se zbrdit na své cestě stát se zombií, to prostě není pravda. Jen teze která vznikla ze stejného zoufalství, jako tenhle plán

UKO_JESHITA #58 Posted 03 June 2016 - 09:24 AM

Major General

• Player
  • 52575 battles
  • 5,009
  • [_LDN] _LDN

View PostIdahou, on 03 June 2016 - 08:33 AM, said:

Dravec nebo kořist? Sluníčkář? 

Jsi trochu mimo. Nejde o to, že bych prohrával nebo končil nízko v tabulce, obojí se samozřejmě stává, ale problém je v tom, že ty hry jako takové stojí za houby. Až příliš často se ty hry mění v masakry, kdy jedna strana během pár minut rozebere tu druhou a buď se dereš dopředu, aby jsis urval alespoň nějakou dmg, nebo naopak běháš po mapě a oťukáváš hordu nepřátel která převálcovala tvůj tým. Na spoluhráče se nedá spolehnout, že vydrží alespoň jako meatshield a to nás nutí jezdit určité tanky. Neříkej mi, že to neznáš.

Hraju šest let v kuse a ta úroveň stále klesá a já prostě nechci, aby mě něco takového vyhnalo ze hry. Ne poprvé se snažím dělat něco proti tomu.

Týmové hry jsou fajn a skutečně mi to na chvíli vydrželo, společně s běsněním nahradili random, ale běsnění je fuč a týmovky jsou stále jen o těch pár strojích a nemůžu si takhle ráno dát jen dvě bitky a jít něco dělat, jako a randomu.

A že jsou hráči, speciálně nováčci, neovlivnitelní a nedají se zbrdit na své cestě stát se zombií, to prostě není pravda. Jen teze která vznikla ze stejného zoufalství, jako tenhle plán

Každý vnímáme svět jinak to je pravda.Já si nestěžuju.Random je random a i tam se bitvy povedou.Spíše čím víc se lepším tím víc jich mám dobrých.A ne nejezdím určité stroje stále něco expím a dá se zahrát skoro s každým tankem ve hře.Ano pokud bych chtěl krásný recent dnes už bych si ho uměl udělat, ale nebaví mě jezdit stále stejné stroje.Mě ta hra stále baví, proto ji hraju.Podle mě jsi jen přehrátý, dej si pauzu a uvidíš.Já říkám, že kdo se  změnit a něco se naučit nechce tak to neudělá ani když mu budeš posílat milion odkazů.A ten kdo chce to nepotřebuje ten už ví kde hledat.

Edited by UKO_JESHITA, 03 June 2016 - 09:26 AM.

OId_n00b #59 Posted 03 June 2016 - 09:26 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 17237 battles
  • 1,387
  • [UNGDI] UNGDI

Ja si tedy pamatuju, ze na tohle si lidi stezujou od nepamati ve wot. Mohli bysme projit treba posty tady na forum a zjistime, ze lidi si na rychel prohry nebo rychle vyhry stezovali i pred x lety. Ja opravdu zadny rozdil ve kvalite hracu nepozoruji. Je to muj subjektivni pocit a stejne tak i tvuj opacny nazor je jen tvuj subjektivni pocit.

Navodu a rad jak ten wot hrat je plnej internet. Staci si vzit streamery a youtubery. Maji sledovanost ve statisicich. Takze je musi sledovat ve vetsine prave i ti horsi hraci. Ty mas osobni zkusenost, ze kdyz nekomu napises primo ve hre a das mu nake rady, tak se o to i zajima. Jenze kdyz udelas naky dalsi navod a nekam ho umistis, tak se na nej samo od sebe podiva zas opet jen minimum hracu. Hra ti dava rady pro novacky jako tipy. Pokud novacek nedokaze vstrebat ani tyhle trivialni typy, tak ho zadny navod zajimat nebude ikdyby jsi ho dal povinne po registraci. Skoro kazdy ti udela jen klik, klik ci enter nebo esc a esc a sup si zastrilet v tanku. Tvoje snaha z principu je marna, Chces podle tebe hratelnejsi public. Ale to proste neni mozne. Zadny navody v mire potrebne neovlivni dostatecny pocet hracu, abys nakou zmenu v hratelnosti publicu postrehnul. Ja taky radil v novackum a to v jine hre. Je to hra co je stara dnes snad uz 15 let a hralo tam uz jen velmi malo hracu a kazdy novacek byl jen potrava pro zkusene hrace. Tak jsem jim par rad dal. Vetsine to samozdrejme je na nic. Spracuje to je jedinec co ma urcity intelekt pro tu hru a ten by si tu cestu k tomu nasel casem sam. Proste nedokazes zmenit intelektualni schopnosti a dalsi predpoklady pro to, aby clovek dokazal hrat na nake urovni. Muzes jim dat nake infromace, ale i ten potencialne nejlepsi hrac musi mit cas na to ty informace vstrebat a aplikovat je do praxe. Nevim jake hras tiery. Predpokladam ze od stredu a vys. Tam jsou hraci co uz par tisic bitek vetsinou maji. Asi rozeznaji td od medka a arty od ligtu ze. To, ze neprostreli silne pancerovane vozidlo asi uz taky pochopili. To, ze kdyz vjedou pred pratelsky tank, ze blokuji jeho strelbu asi taky vi, ale je jim to proste jedno. Takze nevim, co jim ten komix co je na usa muze dat. A tu hru je nenaucis hrat podle manualu. To si kazdy musi osvojit sam.

levapking #60 Posted 03 June 2016 - 11:00 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829
Už asi rok se zaměřuju na naše hráče, když u nich vidím slabé výsledky a snažím se jim posílat odkaz na zdejší návod pro nováčky. Bohužel, zajímá to asi tak jednoho z 10-ti. Čím horší hráč, tím větší machr, který všechno ví a všechno zná, a žádnou pomoc nepotřebuje. Tohle, co dělá Idahou a já, je sice celkem marný boj, ale když se chytí aspoň někdo, tak je snad dobře, ne? :girl: Zaměřujme se raději na naše hráče, co je nás po nějakých turcích a polácích, no ne? :playing:

Also tagged with random

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users