Jump to content

Tank Football 2016

• Please log in to reply
202 replies to this topic

Beyttaler #161 Posted 23 June 2016 - 08:59 PM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 9919 battles
  • 91
nie ma to jak odpuścić idotyczne czekanie(podobna sytuacja byla na newmulticup - calosc zostala przelozona na inny dzien) a im nagle zbiera sie na kontynuacje nosz *****

Mudzin3K #162 Posted 23 June 2016 - 09:29 PM

Corporal

• Player
  • 5107 battles
  • 137
Przełożone na jutro, więc jutro o której będą rozgrywane te brakujące mecze?

panda_k #163 Posted 23 June 2016 - 09:45 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 48008 battles
  • 3,075
  • [NESI] NESI

View PostAtaman_, on 23 June 2016 - 07:17 PM, said:

Ej ej szybkie pytanie, turniej już się skończył?

Właśnie dostałem typa 59 do garażu :)

View PostHandOfSorrow, on 23 June 2016 - 07:23 PM, said:

ładny troll:)

Ja też mam- nawet parę bitew już zagrałem.

Rushing_Roulette #164 Posted 24 June 2016 - 04:24 AM

Corporal

• Player
  • 277 battles
  • 133

Po ostatnim turnieju rocznicowym na 5 tierach odpuściłem sobie wszelakie WoTowskie turnieje i kampanie. Zdobyłem w kampaniach CW 907, ISa5 i VKę i prawie wcale nimi nie gram. 

Czy naprawdę warto spinać się,siedzieć przed kompem całymi godzinami dla zlepku pikseli lub kilku dni premium?

- Szkoda nerwów i czasu w oczekiwaniu na bitwy które mogą się nie odbyć

- Podczas turnieju na 5 tierze pingi i lagi były ogromne.

- Wielu graczy korzystało z przeróżnych wspomagaczy w formie aim botów itd

PS. W  turnieju futbolowego można było wprowadzić banowanie nieuczciwych zawodników ale na randomach i innych turniejach już nie?

Edited by Rushing_Roulette, 24 June 2016 - 05:17 AM.

Rewers89 #165 Posted 24 June 2016 - 04:29 AM

Private

• Player
  • 26372 battles
  • 7
  • [KFOR1] KFOR1
Wspaniały turniej :P  wygrałem w nim pewność, że już nic nie kupię od WG:)

Io36 #166 Posted 24 June 2016 - 08:30 AM

Warrant Officer

• Player
  • 42673 battles
  • 879
Nie wiem o co spina turniej w którym coś dostaniecie za darmo ? Jak się zapisywało kto czytał regulamin ? Jest tam napisane jak byk w razie problemów przewidziany jest dzień rezerwowy. Wszyscy wiecie jaką jakość prezentuje WG więc należało się z tym liczyć, a nie spinać się.

ramzesking #167 Posted 24 June 2016 - 04:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28638 battles
  • 77
witam wczoraj rozpoczal sie turniej wot footbol niestety ja z moja ekipa <tz sam juz zostalem i przegralem w ostatnim meczu> ale to byl jedyny mecz rozegrany bo koledzy sie zdenerwowali mamy chyba 3 wygrane poprzez walkower 2 przegrane walkowerem chociaz w tym czasie bylo nas trzec i 4 mecze ktore byly w polowie rundy sa nierozegrane co to sie dzieje?

Beyttaler #168 Posted 24 June 2016 - 07:11 PM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 9919 battles
  • 91
#love u WG... 3 techiczne zwyciestwa 3 techniczne porażki 2 techniczne remisy i jedno normalne zwyciestwo(pokonana zostala druzyna która gra dalej tylko i wylacznie dzieki samym walkowerom a sama nic nie reprezentuja swoja gra gg) a to wszystko dzieki organizacji 

Marcolini1 #169 Posted 24 June 2016 - 07:20 PM

Private

• Player
  • 9043 battles
  • 15
Ludzie zawsze te turnieje olewają i połowa się nie stawia, my awansowaliśmy z 1 miejsca i akurat z tymi którzy faktycznie GRALI to wygraliśmy, czyli awans zasłużony.

HandOfSorrow #170 Posted 24 June 2016 - 07:21 PM

Corporal

• Player
  • 10622 battles
  • 136
Dziękuje wg do następnej rundy przeszły drużyny które wygrały tylko mecze przez walkowery 

MajorStejk #171 Posted 24 June 2016 - 07:58 PM

Private

• Player
  • 34542 battles
  • 5

View PostHandOfSorrow, on 24 June 2016 - 06:21 PM, said:

Dziękuje wg do następnej rundy przeszły drużyny które wygrały tylko mecze przez walkowery 

28 czerwca rozegramy kolejną fazę grupową.. tam dopiero zespoły zostaną przesiane i te co ambitniejsze przejdą dalej.

Rudzin14 #172 Posted 24 June 2016 - 08:26 PM

Private

• Player
  • 14511 battles
  • 29

View PostMajorStejk, on 24 June 2016 - 07:58 PM, said:

28 czerwca rozegramy kolejną fazę grupową.. tam dopiero zespoły zostaną przesiane i te co ambitniejsze przejdą dalej.

Niekoniecznie. Możliwe, że istnieją takie grupy, w których każdy zespół olał turniej. W tej sytuacji  na ok. 2 nieaktywne teamy w 2 fazie można liczyć.

Romain_Grosjean #173 Posted 24 June 2016 - 10:20 PM

Private

• Player
  • 20731 battles
  • 27
  • [F1_TV] F1_TV

Dosyć tego! Miarka się przebrała. Rozumiem, w grze mogą wyniknąć różne sytuacje, ale coś takiego miejsca mieć nie powinno! Perfidny czit moim zdaniem.
Proszę o zweryfikowanie powtórki tego meczu przez pracowników WarGaming. Link do demka znajduje się w opisie filmu.

eldragon22 #174 Posted 27 June 2016 - 11:34 AM

Lance-corporal

• Player
  • 16848 battles
  • 52

View PostEineGumiTELEFONMAST, on 24 June 2016 - 10:20 PM, said:

Dosyć tego! Miarka się przebrała. Rozumiem, w grze mogą wyniknąć różne sytuacje, ale coś takiego miejsca mieć nie powinno! Perfidny czit moim zdaniem.
Proszę o zweryfikowanie powtórki tego meczu przez pracowników WarGaming. Link do demka znajduje się w opisie filmu.

Bug za bugiem, a oni chyba dalej na wakacjach, debile płacą więc po co zmieniać

LuxBaron #175 Posted 27 June 2016 - 12:03 PM

Captain

• Player
  • 28321 battles
  • 2,059
  • [LDV] LDV

View Posteldragon22, on 27 June 2016 - 11:34 AM, said:

Bug za bugiem, a oni chyba dalej na wakacjach, debile płacą więc po co zmieniać

Gdyby debile nie płacili to jeszcze większe debile twojego pokroju nie mogły by grać za darmo. Każda firma jest nastawiona na zarobek.

KomandorBentus #176 Posted 27 June 2016 - 01:53 PM

Corporal

• Player
  • 13453 battles
  • 164

Podsumowanie, jak że już trochę w ten tryb pograłem:

Zalety: 

1) Tryb sam w sobie jest świetnym pomysłem i liczę na regularne powroty w każdą większą imprezę piłki nożnej (Mundial lub Euro)

Wady:

1) Mimo 2 lat, WG nie potrafiło ruszyć głową i naprawić KARDYNALNE błędy z 2014 roku. Po strzeleniu bramki nadal niema powrotu do ustawienia startowego - w 5 sekund przegrywająca drużyna wychodzi na remis strzelając z własnej bramki, albo traci drugiego gola, bo ktoś już się czaił i czekał na spawn piłki.

2) Jak robić odbijacze piłki to porządnie - są za ostro zaowalone, piłka się a nich potrafi zatrzymać, a czołgi całkowicie stracą sterowność ja na nie najadą.

3) Kolejny KARDYNALNY błąd, którego można było uniknąć - po cholerę znowu jeździmy naleśnikami, dla których szybkie przejęcie piłki bez przetoczenia się jej po kadłubie(czyt. wieży/dachu, czego dusza pragnie) jest tracona.

4) i Jeszcze jeden KARDYNALNY błąd. Pracownicy WG nie powinni spożywać alkoholu w pracy. Od kiedy piłka jest cięższa od czołgu i zachowuje mimo to właściwości balona? Jaki baran wymyślił, że tocząca się piłka jest w stanie przewrócić czołg, wyrzucić go w powietrze(czołg wykonuje w powietrzu pełne salto) i dalej się toczyć bez straty energii?  

PODSUMOWANIE:

Szanowni przedstawiciele firmy Wargaming.net. Mieliście 2 lata po wprowadzeniu pierwszego pomysłu. Mimo to efekty są mizerne. Jeżeli nie jesteście w stanie dobrze zrobić małej minigry, to co tu dopiero mówić o tak dużym projekcie, jakim jest World of Tanks?

Idę na dwór śmiać się do rozpuku. Nigdy grosza na tę śmieszną grę nie dałem, nigdy się do niej nie przykładałem. Gram, bo to jedyna oprócz WarThuder gra tego typu, w którą mogę szybko zagrać, zrobić godzinę przerwy od całodniowego liczenia całek, badania fizyki, rozkminiania pracy urządzeń w MD80.

versusVSversus #177 Posted 27 June 2016 - 04:05 PM

Corporal

• Player
  • 11526 battles
  • 114

View PostKomandorBentus, on 27 June 2016 - 01:53 PM, said:

Podsumowanie, jak że już trochę w ten tryb pograłem:

Zalety: 

1) Tryb sam w sobie jest świetnym pomysłem i liczę na regularne powroty w każdą większą imprezę piłki nożnej (Mundial lub Euro)

Wady:

1) Mimo 2 lat, WG nie potrafiło ruszyć głową i naprawić KARDYNALNE błędy z 2014 roku. Po strzeleniu bramki nadal niema powrotu do ustawienia startowego - w 5 sekund przegrywająca drużyna wychodzi na remis strzelając z własnej bramki, albo traci drugiego gola, bo ktoś już się czaił i czekał na spawn piłki.

2) Jak robić odbijacze piłki to porządnie - są za ostro zaowalone, piłka się a nich potrafi zatrzymać, a czołgi całkowicie stracą sterowność ja na nie najadą.

3) Kolejny KARDYNALNY błąd, którego można było uniknąć - po cholerę znowu jeździmy naleśnikami, dla których szybkie przejęcie piłki bez przetoczenia się jej po kadłubie(czyt. wieży/dachu, czego dusza pragnie) jest tracona.

4) i Jeszcze jeden KARDYNALNY błąd. Pracownicy WG nie powinni spożywać alkoholu w pracy. Od kiedy piłka jest cięższa od czołgu i zachowuje mimo to właściwości balona? Jaki baran wymyślił, że tocząca się piłka jest w stanie przewrócić czołg, wyrzucić go w powietrze(czołg wykonuje w powietrzu pełne salto) i dalej się toczyć bez straty energii?  

PODSUMOWANIE:

Szanowni przedstawiciele firmy Wargaming.net. Mieliście 2 lata po wprowadzeniu pierwszego pomysłu. Mimo to efekty są mizerne. Jeżeli nie jesteście w stanie dobrze zrobić małej minigry, to co tu dopiero mówić o tak dużym projekcie, jakim jest World of Tanks?

Idę na dwór śmiać się do rozpuku. Nigdy grosza na tę śmieszną grę nie dałem, nigdy się do niej nie przykładałem. Gram, bo to jedyna oprócz WarThuder gra tego typu, w którą mogę szybko zagrać, zrobić godzinę przerwy od całodniowego liczenia całek, badania fizyki, rozkminiania pracy urządzeń w MD80.

Z 1. się nie zgodzę. Brak powrotu w znacznym stopniu wpływa na nieprzewidywalność rozgrywek... Zresztą nie wiem jak Ty, ale gdy ja gram z kolegami, to nie lecimy na pałę we trzech do piłki ;). Zawsze jeden musi być wycofany, co najmniej na środek boiska :D

Z 2. mogę się po części zgodzić :).

3.: Ok, może. Ale wiedz, że w tym trybie chodzi o strzelanie w piłkę, a czołgu powinno używać się głównie do stawania na jej drodze, czy zasłaniania na nią przestrzału dla przeciwników. Oczywiście trzeba czasem przeładować, a i zdarzają się sytuacje, gdzie lepiej piłkę potraktować z czołga :D. No i nie przesadzajmy, aż tak źle z jej odbijaniem nie jest.

4.: Przecież to gra komputerowa... W prawdziwym coś takiego nie byłoby nawet możliwe, bo z czego niby miałaby być ta piłka zrobiona :D. Nie dość że powinna wytrzymać strzał pociskiem burzącym z działa kal. 105 mm, to miałaby się swobodnie odbijać?

Punkty po części słuszne, acz po części nie (in my humble opinion).

Dorzucę jeszcze 5) i 6).

5) Model kolizyjny piłki. Gdy porusza się z odpowiednią prędkością, a ty stoisz na pozycji, która wymusza strzał z wyprzedzeniem, jest niemożliwa do trafienia. Tj, gdy przelatuje przed tobą w poziomie, nie trafisz jej, zaś gdy w tej samej sytuacji stoisz za nią, już tak. Mam nadzieję że dobrze to wytłumaczyłem 

6) Znikająca piłka. https://www.youtube....h?v=o6iwhbVoy-Y Nie miałem jeszcze sytuacji tak ekstremalnej, lecz zdarza się że po mocnym uderzeniu w rampę, piłka na chwile wsiąka, po czym zostaje wystrzelona z ogromną prędkością :confused:.

No, to chyba tyle, pamiętaj że to tylko moje zdanie, nie bij :hiding:.

EDITED: Poprawiłem parę błędów, pewnie nie wszystkie :ohmy:.

.

.

.

.

.

.

.

PS: A ja wydałem i żałuję :teethhappy:

Edited by versusVSversus, 27 June 2016 - 04:15 PM.

Kikuj123 #178 Posted 27 June 2016 - 08:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24654 battles
  • 60
  • [R-R-A] R-R-A
A takie pytanie z innej beczki. Na rosyjskim serwerze wiele osób zostało zbanowanych za czity w tym trybie (link był już wrzucany). Osoby, które jednocześnie były zapisane na turniej i zostały zbanowane zostały wykluczone z turnieju wraz z drużynami, do których należały. W związku z dużą falą wiadomości odnośnie cziterów w tym turnieju również na serwerze Europejskim oraz faktem, że już drużyny są podzielone na etap drugi moje pytanie jest takie: Czy ktoś może widział jakąś drużynę, która została wykluczona ale nie z przyczyn oczywistych (niezakwalifikowanie się) tylko usunięta/wyrzucona/zbanowana? Ja w swojej grupie niczego takiego nie zauważyłem i nie wiem czy WARGAMING olał sprawę na serwerze EU? Na ruskim potrafili się zająć a na europejskim cisza. Nie wiem dlaczego to zamiatają pod dywan. Wszystko się im jeszcze odbije jak okaże się, że wygrane drużyny wspomagały się różnymi modyfikacjami.

mihcla20 #179 Posted 27 June 2016 - 09:15 PM

Private

• Player
  • 4792 battles
  • 16
Ja wygrałem swoją grupę wygrałem wszystkie mecz oprócz jedne porażki i mam ostatnie miejsce nie używaliśmy żadny chetów czysta rozgrywa .

mihcla20 #180 Posted 27 June 2016 - 09:16 PM

Private

• Player
  • 4792 battles
  • 16

pytam się dlaczego taki się stało ?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users