Jump to content

Po dnešní aktualizaci 15.0.1 opět nefunguje hra s módy

zas to museli rozjebat

• Please log in to reply
81 replies to this topic

Najlvin #21 Posted 10 June 2016 - 10:34 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 19323 battles
  • 1,134
  • [T54CS] T54CS

View PostKiposh, on 10 June 2016 - 10:18 AM, said:

Debatu o tom co je a není zodpovědnsot WG tady vést nechci, v podstatě s tebou souhlasím, ale osobně mě to sere, že po každé blbé mikroaktualizaci teďka musím čekat na módy a pak si vše znova ladit. Sere mě to z pohledu uživatele a přirozeně to ve mě i evokuje postoj k WG. Kdyby to bylo jen tohle tak by mi to asi nevadilo, ale na WG mě sere už všechno ... sere mě tak velký rozptyl RNG, serou mě artyny, které vypínají na ránu, sere mě že mi v novém pachi začala padat grafická karta atd atd. To ale nepatří sem do debaty, chtěl jsem jen poradit jestli někdo neví jak stávající módy zprovoznit

Nezbývá než počkat. Ve hře zkrátka proběhla nějaká změna a módy se té změně musí přizpůsobit. Jinak to zkrátka nejde. Nebo, jak už psali ostatní, módy nepoužívat ;-)

Gancho_Chunyomlato #22 Posted 10 June 2016 - 11:16 AM

Warrant Officer

• Player
  • 49787 battles
  • 848
  • [SVINE] SVINE
Me by spis zajimalo - protoze nevim jak komu, ale me se nacitaly 2 aktualizacni balicky - jestli jeden nebyl fotbal a jeden nejaky hotfix bugu po 9.15 (to ze rada bugu nebyly bugy, ale bordel na strane hracu nebo modu nechme stranou, par opravdovych bugu se fakticky vyskytlo). Takze dotaz napr. na ty, ktery nevideli klanovy logo, jestli uz ho ted vidi? Me napriklad porad otravuje to, ze v nekterych pripadech, kdy na sebe s enemakem mirime, delo po zmacknuti levyho mysitka proste nevystreli a je potreba zmacknout znova, i vickrat.. Tak jestli je mozno pozorovat nejake zlepseni?

socanek #23 Posted 10 June 2016 - 12:08 PM

Major General

• Player
  • 30194 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostGancho_Chunyomlato, on 10 June 2016 - 10:16 AM, said:

Me by spis zajimalo - protoze nevim jak komu, ale me se nacitaly 2 aktualizacni balicky - jestli jeden nebyl fotbal a jeden nejaky hotfix bugu po 9.15 (to ze rada bugu nebyly bugy, ale bordel na strane hracu nebo modu nechme stranou, par opravdovych bugu se fakticky vyskytlo). Takze dotaz napr. na ty, ktery nevideli klanovy logo, jestli uz ho ted vidi? Me napriklad porad otravuje to, ze v nekterych pripadech, kdy na sebe s enemakem mirime, delo po zmacknuti levyho mysitka proste nevystreli a je potreba zmacknout znova, i vickrat.. Tak jestli je mozno pozorovat nejake zlepseni?

3 balicky..... 1. byl podle me launcher, 2. asi garaz, 3. fotbal...

Nic vic, klanove logo se mi na tancich jeste neobjevilo....

MeriorOne #24 Posted 10 June 2016 - 12:22 PM

Corporal

• Player
  • 40269 battles
  • 179
  • [KHIL] KHIL

View Postsocanek, on 10 June 2016 - 12:08 PM, said:

A díval ses i pod tank?

Edited by MeriorOne, 10 June 2016 - 12:23 PM.

levapking #25 Posted 10 June 2016 - 12:25 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829
Je nanejvíš blbé, když máme složku res_mods, která po každém pači nefunguje. Když WG dal tu možnost, tak bych předpokládal, že chtěl, aby to k něčemu bylo a nikoliv, že to bude nutné neustále opravovat. Jednou za čas, to bych pochopil ale třeba dnes tam pouze přidali fotbal, takže nevidím důvod, proč by se mělo rozhodit všechno. Dělají to záměrně nebo na to z vysoka kašlou.

socanek #26 Posted 10 June 2016 - 12:29 PM

Major General

• Player
  • 30194 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostMeriorOne, on 10 June 2016 - 11:22 AM, said:

A díval ses i pod tank?

eeeeeeeeee......vecer se juknu pod stul.... stejne tam budu lezet :D

Gancho_Chunyomlato #27 Posted 10 June 2016 - 12:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 49787 battles
  • 848
  • [SVINE] SVINE

View Postsocanek, on 10 June 2016 - 11:08 AM, said:

3 balicky..... 1. byl podle me launcher, 2. asi garaz, 3. fotbal...

Ono uz mezitim na rite nebo armoredpatrol bylo psano, co mikropec obnasi, jsou tam i nejake opravy bugu, ale nevim o tom, ze by si zrovna na to, co opravovali, kdokoli stezoval.

Ad nefunkcnost modu i po takto malem peci - opet ocenuji skilled guerilla tektyk WG v boji proti modum aneb " my vam je primo nezakazeme, ale budeme vam tak dlouho okopavat kotniky, az vas uondame a to xvm uz si proste po 1091. nenainstalujete ".Osobne mi to taky otravuje zivot, protoze nektere mody jeste porad pouzivam, ale jako znalec ocenuji rafinovanou zlomyslnost takoveho postupu.

kurcatovium #28 Posted 10 June 2016 - 12:57 PM

Brigadier

• Player
  • 45727 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View Postlevapking, on 10 June 2016 - 12:25 PM, said:

Je nanejvíš blbé, když máme složku res_mods, která po každém pači nefunguje. Když WG dal tu možnost, tak bych předpokládal, že chtěl, aby to k něčemu bylo a nikoliv, že to bude nutné neustále opravovat. Jednou za čas, to bych pochopil ale třeba dnes tam pouze přidali fotbal, takže nevidím důvod, proč by se mělo rozhodit všechno. Dělají to záměrně nebo na to z vysoka kašlou.

Pochop ale, že není starostí WG udržovat mody funkční. To je starost jejich tvůrců a uživatelů. WG dodá hru samotnou, která (pominu-li bugy a nějaké nestandardní situace ) funguje tak jak má. Pokud od ní pomocí nějakých doplňků od třetí strany vyžaduješ ještě něco dalšího, těžko s tím má WG co dělat.

Navíc nemůžeš vědět, do čeho všeho WG vrtalo, takže to "přidali jen fotbal" může, ale taky vůbec nemusí, být pravda.

Rem3mberMe #29 Posted 10 June 2016 - 01:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 1074 battles
  • 748
Jako sorry, ale nadávat na WG proč po aktualizaci nejedou mody je dost mimo. Kompatibilita modu je plně v režii jeho vydavatele a stejně tak nese i zodpovědnost za to, když ti pak hra třeba padá.

VijaCZ #30 Posted 10 June 2016 - 01:55 PM

Brigadier

• Guest
  • 75921 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Co se dá dělat, tak holt zas chvilku budeme hrát s hnusnejma zvukama výstřelů co zní jako plácnutí prknem do hnoje než vyjde aktualizace modů na zvuk střelby 9.13...  a třířadá garáž mi taky bude chybět... jinak asi nic. Čutanou vyzkouším ale nemyslím si že by mě slibované odměny u toho udržely, nějak na tyhle zvláštnosti nejsem...

JohnyFencer #31 Posted 10 June 2016 - 02:05 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29612 battles
  • 1,024
osobně si myslím, že by mělo WG konečně naplňovat to, co sami píšou v pravidlech. tzn, veškeré mody zvýhodňující hráče by měly být zakázány a kdo by to porušil, měl by dostat BAN. krom dmg panelu (co jsem nastřílel já;) a víceřadové garáže je snad všechno, co ti dává herní výhodu.

kurcatovium #32 Posted 10 June 2016 - 02:22 PM

Brigadier

• Player
  • 45727 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL
Ber to z té pozitivní stránky: Za dva roky se tímhle tempem snad dočkáme toho hit logu i ve vanilla hře. A za další rok bude i dvouřádková garáž! ;-)

Najlvin #33 Posted 10 June 2016 - 02:32 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19323 battles
  • 1,134
  • [T54CS] T54CS

Jsi trošku mimo, složka res_mods přece funguje dál, tak jak má. Problém není ve hře, ale v módech, které se staly s novou verzí hry nekompatibilní. Tohle se ale nikdy nedá nijak ošetřit. Máš mód, který využívá určitou věc ve hře. V nové verzi hry se ta daná věc změní nebo úplně odstraní, ať už je důvodem cokoliv, a výsledek je takový, že holt mód nebude fungovat. Ale to už není starost WG. Autoři módů si musí sami hlídat, když vyjde nová aktualizace, aby jejich výtvory byly s novou verzí kompatibilní. Jinak to prostě dělat nejde. Každopádně složka res_mods funguje dál stejně a plní svůj účel jako předtím.

Edited by Najlvin, 10 June 2016 - 02:33 PM.

Leonardo_357 #34 Posted 10 June 2016 - 02:32 PM

Corporal

• Player
  • 45054 battles
  • 162
  • [RNRS] RNRS

View PostJohnyFencer, on 10 June 2016 - 02:05 PM, said:

osobně si myslím, že by mělo WG konečně naplňovat to, co sami píšou v pravidlech. tzn, veškeré mody zvýhodňující hráče by měly být zakázány a kdo by to porušil, měl by dostat BAN. krom dmg panelu (co jsem nastřílel já;) a víceřadové garáže je snad všechno, co ti dává herní výhodu.

To je nesmysl, herní výhodu ti dává v podstatě každý mód ve hře oproti základnímu nastavení hry, jinyk by ty módy nebylo třeba dělat a mohli by se zakázat rovnou všechny. Buď ať teda zakážou všechny, nebo ať jasně řeknou alespoň ty povolené. Třeba indikátor odspotovaných tanků je výborná věc, každý zkušený hráč s tím rád hraje protože když vidí co ještě nesvítilo ze zkušenosti může odhadnout kde to je a uzpůsobit tomu taktiku. To vše je ale stále jen skill hráče. A podle logiky věci by taková věc měla být zakázaná, ale to jaké tanky byly spotnuté si dokážeš taky spočítat na minimapě. Takže ti to akorát šetří čas. A takových módů je hodně

Jmeno1 #35 Posted 10 June 2016 - 03:53 PM

Field Marshal

• Player
  • 50933 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Ja tem barvickam nikdy neprisel na chut. Hraji jen cistou vanilu a jsem spokojeny. I to priblizovani 25x jsem vypnul. DMG panel bych asi ocenil, ale napr. 3-radkovou garaz nepotrebuji. Chvili jsem zkousel battle assistent, ale pro strelbu na jedouci tanky je lepsi zakladni pohled; rychleji to spocitam. Co je IMHO nejvic za hranou je paradoxne "obycejne"  oznaceni hracu podle WN8 a pocet bitev. Tohle jsou klicove informace ovlivnujici strategii a tim i celou bitvu. 

socanek #36 Posted 10 June 2016 - 06:25 PM

Major General

• Player
  • 30194 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE
Funguje vám  někomu po dnešní aktualizaci dossier uploader od vbaddictu? U mě to háže samé faily..... teda co se týče výsledků bitev, dossier to nahrálo v pohodě.

Edited by socanek, 10 June 2016 - 06:25 PM.

La_Drang_ #37 Posted 10 June 2016 - 08:34 PM

Warrant Officer

• Player
  • 67686 battles
  • 587
  • [BBB2] BBB2

Kupodivu s tebou souhlasím 

Karaya12 #38 Posted 10 June 2016 - 09:19 PM

Brigadier

• Player
  • 19650 battles
  • 4,210
  • [SVINE] SVINE

View Postlevapking, on 10 June 2016 - 01:25 PM, said:

View PostLa_Drang_, on 10 June 2016 - 09:34 PM, said:

Kupodivu s tebou souhlasím 

Tak by mě zajímalo, co řeknete na to co napsal Najlvin. To je přeci naprosto pravdivé a neprůstřelné :great: Nebo vám WG složku res_mods zablokoval? nebo snad nedejbože smazal? :B

View PostNajlvin, on 10 June 2016 - 03:32 PM, said:

Jsi trošku mimo, složka res_mods přece funguje dál, tak jak má. Problém není ve hře, ale v módech, které se staly s novou verzí hry nekompatibilní. Tohle se ale nikdy nedá nijak ošetřit. Máš mód, který využívá určitou věc ve hře. V nové verzi hry se ta daná věc změní nebo úplně odstraní, ať už je důvodem cokoliv, a výsledek je takový, že holt mód nebude fungovat. Ale to už není starost WG. Autoři módů si musí sami hlídat, když vyjde nová aktualizace, aby jejich výtvory byly s novou verzí kompatibilní. Jinak to prostě dělat nejde. Každopádně složka res_mods funguje dál stejně a plní svůj účel jako předtím.

JohnyFencer #39 Posted 15 June 2016 - 01:43 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29612 battles
  • 1,024

Kiposh - tak by mně zajímalo, jakou výhodu by mi dala informace o tom, kolik jsem nastřílel, popřípadě že bych měl "vysouvací"garáž, kde bych si mohl vybrat, jestli chci jeden, dva nebo 3 řádky. ti, kdo mají spoustu tanků to kolikát v té jedné liště ani nemůžou najít.

už jako výhodu beru informaci, kdo do mě střílel a čím, tu bych zakázal, stejně jako zbytek XWM, hlavně WN8 hodnocení. 

ale to je na WG, stačilo by oznámení, že od dalšího tapche jsou ty a ty mody zakázané a hotovo

levapking #40 Posted 15 June 2016 - 02:02 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829
Nechci konspirovat, ale myslím si, že to WG mrví záměrně. Mám s módy dost zkušeností a tudíž vím, že mnohdy stačí po pači nakopírovat nějaké staré módy a v pohodě fungují. Naopak, instalační balíček starých módů nefunguje. Je mi jasné, že WG tu není od toho aby módy opravoval, ale není z jeho strany sebemenší snaha módy nenarušovat, pokud to jen trochu jde.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users