Jump to content

Sqee03 - Twitch stream

sqee03 twitch stream wot stream stream v češtině sqee

• Please log in to reply
14 replies to this topic

sqee03 #1 Posted 19 June 2016 - 10:56 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

Ahoj,

je to pár měsíců, co jsem začal aktivně streamovat na Twitch.tv. Myslím, že stream má počáteční startovací etapu úspěšně za sebou, divácká komunita se rozrůstá úžasným tempem a proto je na čase, přizvat i vás ostatní - pravidelné i občasné návštěvníky World of tanks fóra.

Co můžete od streamu očekávat? Především pohodové hraní bez rage a sprostých nadávek. Hraní tanků by měla být hlavně zábava a proto si jí chci užívat v klidu a s dobrou náladou.

Co uvidíte na streamu? Téměř výhradně(s občasnými výjimkami PS4 streamů) hraji WOT. Nejvíce mne baví tiery 10 a 9, ale občas si zahraju i něco "menšího". Narozdíl od mnoha jiných streamerů, mne na publicu můžete potkat ve všech typech strojů - pomalé, rychlé, heavy i scouti ... cokoliv hra nabízí.

Současně se snažím v každé hře aktivně komentovat svůj herní styl a svá rozhodnutí na bitevním poli. Pro vás, abyste se mohli ze streamu občas něco přiučit.

A kdo že vlastně jsem?

WOT hraji už přes pět let, dle stupnice WN8 jsem Super Unicum(2900+), jezdím na původním účtě z roku 2011(reroll není můj styl), hraji výhradně solo random a současně jsem pravidelným přispěvovatelem zdejšího fóra.

Aktuálně mne v tankách nejvíce baví grind Marks of excelence neboli Vítězných znaků(to jsou ty "odznáčky" na děle). Které jsou nejen výbornou příležitostí, jak se neustále snažit zlepšovat a překonávat sám sebe, ale současně i poměrně solidním ukazatelem "skillu" hráče s daným strojem.

Kdy streamuji?

So-Ne: 9:30+

Středa: 20:00+

O víkendech streamuji pravidelně, ve všední dny s ohledem na volný čas po práci. Proto je množství večerních streamů proměnlivé.

Budu se těšit na viděnou na www.twitch.tv/sqee03!

Edited by sqee03, 08 November 2016 - 01:55 PM.

sqee03 #2 Posted 26 June 2016 - 02:59 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

Ahoj,

budu moc rád, pokud mi tady pomocí komentářů dáte zpětnou vazbu na stream. Co se vám na streamu líbí nebo naopak nepozdává.

Co byste rádi na streamu viděli a současně můžete i zmínit, co je pro vás divácky nezajímavé - hraní určitých tříd tanků, hudba nebo komentování hry apod.

Předem díky moc!

Thellwinux #3 Posted 26 June 2016 - 04:14 PM

Lieutenant

• Player
  • 62704 battles
  • 1,776
  • [9-TD] 9-TD
Mě tam trochu chybí nějaké emoce. Neříkám, že by jsi měl neustále na něco brečet, nebo se vztekat, ale je to občas takové jednotvárné :)

sqee03 #4 Posted 26 June 2016 - 04:44 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

View PostThellwinux, on 26 June 2016 - 04:14 PM, said:

Mě tam trochu chybí nějaké emoce. Neříkám, že by jsi měl neustále na něco brečet, nebo se vztekat, ale je to občas takové jednotvárné :)

Super, díky za radu. Chápu a beru na vědomí, zkusím trošku ubrat na sterilitě streamu a budu na to myslet.

Nerad bych přidával na brečení(toho bylo během víkendového speciálu až až :D), ale zkusím víc jásat a semtam to proložím stojkou na hlavě ... což tedy beztak neuvidíte.

Thellwinux #5 Posted 26 June 2016 - 05:46 PM

Lieutenant

• Player
  • 62704 battles
  • 1,776
  • [9-TD] 9-TD

Tak ty to evidentně nijak nehraješ, asi jsi prostě u tanků kliďas, asi je to nejlepší, chovat se přirozeně, než si na něco hrát. Jinak gameplay je ok, prostě je vidět, že tu hru umíš, tím, že vysvětluješ co a proč děláš to dá hodně i lidem, co tu hru tak neumí. I já se na tebe občas koukám, když si všimnu, že hraješ. Ale jak jsem napsal, chybí tomu trochu radosti nebo naštvání.

Já jsem si říkal, že bych taky občas streamoval, OBSko jsem si nastavil, webku jsem si koupil, dokonce i na sluchátka jsem si zvyknul (protože mě vyhovovalo hrát s klasickýma bedýnkama), ale nejsem si jistej, jestli bych se občas dokázal udržet a někdy u tý hry fakt vybouchnu a pak bych vypadal jak retard, co se vzteká u hry :D

sqee03 #6 Posted 01 July 2016 - 03:55 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

DOTAZ - Zpětná vazba:

Na stream jsem před několika dny přidal službu Revlo, což je jakýsi systém odměn pro diváky. Ve zkratce to znamená, že čím déle stream sledujete, tím více bodů získáte a následně je můžete proměnit na drobné bonusy.

Rád bych slyšel váš názor - je to pro vás zajámavá věc nebo vás to naopak na streamu ruší, či to případně zcela ignorujete?

KARMA_CZE_P #7 Posted 01 July 2016 - 04:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 60470 battles
  • 733
  • [J0-KE] J0-KE
Vec to je urcite zajimava ale nez se nasbira potrebny pocet bodu ajaj.Ale na druhou stranu chapu ze by jsi nedelal nic jineho nez hral cety a  tanky na prani, ale i tak bych trochu polevil co se tyka dosazeni bodu.

Edited by pafko33, 01 July 2016 - 04:08 PM.

sqee03 #8 Posted 01 July 2016 - 04:17 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

View Postpafko33, on 01 July 2016 - 04:06 PM, said:

Vec to je urcite zajimava ale nez se nasbira potrebny pocet bodu ajaj.Ale na druhou stranu chapu ze by jsi nedelal nic jineho nez hral cety a  tanky na prani, ale i tak bych trochu polevil co se tyka dosazeni bodu.

Souhlasím, tohle už mám v plánu změn. Celkově trošku snížím potřebné body na jednotlivé bonusy.

Po spuštění bylo třeba vyzkoušet, jak rychle diváci nastřádají bodíky a teď podle toho můžu správně korigovat ceny odměn.

Zároveň se o víkendu pokusím rozběhnout občasné tipovací soutěže, kde můžete získat body navíc.

Miskindoma #9 Posted 01 July 2016 - 06:49 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29975 battles
  • 489
  • [0WNED] 0WNED

Za mě jeden z nejoblíbenějších streamu. Velké plus za to co kolem toho mimo streamovani děláš. Sice jsem teď mimo ČR, ale za pár dní budu načítat tvé bodíky. Ne že bych ti chtěl kazit hru v četě,to už dělám Trollovi a Jackovi v klanu, ale je to zajímavá výzva.

PS. Tellwinuxi myslím, že by tvé videa mohli být taky zajímavé.

sqee03 #10 Posted 29 July 2016 - 08:09 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

Ve středu 3. 8. bude velký 12 hod. stream!

Určitě se přijďte podívat, budu hrát všechny možné tipy tanků - od heavy až po scouty. Současně se pokusím dokončit některý ze začatých grindů na 3 vítežné znaky.

V průběhu streamu se dostane i na čety s diváky, pokud máte chu't zatankovat si se mnou v přímém přenosu.

A pochopitelně, abychom tomu dali pořádnou šťávu, mám pro vás připravených několiv giveaway soutěží o zajímavé ceny.

Těším se vás, 9:30 začínáme!

sqee03 #11 Posted 01 August 2016 - 06:23 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

Během 12 hodinového streamu budu rozdávat:

• 3x 1000 goldů
  • pokud trhneme rekord sledovanosti, tak i herní myš A4 Tech Bloody V7

Edited by sqee03, 02 August 2016 - 10:52 AM.

sqee03 #12 Posted 04 August 2016 - 08:45 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

Dvanáctihodinový stream je úspěšně za námi. Byl to super zážitěk a moc děkuji všem, kteří na stream dorazili. Hlavně těm, kteří to se mnou táhli už od rána a vydrželi až do úplného konce.

Gratuluji výhercům goldů do tanků a také bonusové ceny - herní myšky.

Budu se těšit, co vymyslíme na příště :-)

LORASI_LCL #13 Posted 15 September 2016 - 09:55 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9251 battles
  • 58
... a jeje ... to Ty az takto ? : )))

sqee03 #14 Posted 08 November 2016 - 02:12 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

Na streamu se začíná rozbíhat nový projekt WOT AKADEMIE

Program vznikl v rámci osvěty ostatních hráčů WOT, kteří jsou na tom výkonostně momentálně trošku hůře(začátečníci, mírně pokročilí s WN8 maximálně 1500), ale současně mají chuť zlepšovat se a zapracovat na vlastním vývoji.

Jestliže máte chuť zapojit se, stačí poslat odkaz na replay z vaší bitvy, kterou jste již nahráli na wotreplays.com. Bitva nemusí být ničím speciální(naopak byste neměli vybírat ty extra podařené;), avšak v ideálním případě se snažte vybrat některou z delších her(ideálně 8 min. a delší;).

K tomu přiložte jeden screenshot z garáže a jeden přímo z bitvy(kvůli analýze skillů posádky, vybavení tanku, používaných módu apod.).

Současně můžete připojit krátký komentář o tom, co vám dělá ve hře největší problém a co byste se rádi naučili. Např. "Jak spotovat s lehkými tanky?", "Jak na téhle mapě hrát s papírovým tankem proti heavy?" apod.

To vše zašlete na email: wotakademie@gmail.com

Já následně vaše replaye přehraji na streamu a živě okomentuji. Pokusím se vám poradit, co byste v daných situacích mohli udělat jinak nebo lépe a jak celkově zlepšit vlastní styl hraní, abyste z podobných momentů mohli vytěžit maximum.

Celý nápad je zatím v plenkách a proto rád uvítám jakoukoliv věcnou zpětnou vazbu. Současně pracuji na dopilování celého konceptu a přípravě poutavé info grafiky.

www.twitch.tv/sqee03

sqee03 #15 Posted 01 March 2017 - 12:21 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

Oslava Twitch Partnership a roční výročí streamování na Twitchi

Kdy? 4. 3.

V kolik? Od 9:30

Kde? www.twitch.tv/sqee03

Rád bych vás všechny pozval na blížící se sobotní speciál WOT. Streamovat budu klasicky už od samého rána, ovšem s několika změnami, ať si tu oslavu pořádně užijeme.

Budu jezdit mraky tank requestů, čety s diváky, full HE bitvy a další srandičky :-). Občas je potřeba trošku si zablbnout a teď je pro to ideální příležitost!

Doražte s pozitivní náladou, miskou popcornu a zásobou lahváčů - bude na co koukat!

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users