Jump to content

Rezim hry - kompletne bez modu, a s mody

• Please log in to reply
102 replies to this topic

BrotherOx #21 Posted 23 June 2016 - 07:19 PM

Corporal

• Player
  • 4701 battles
  • 119

View PostIdahou, on 23 June 2016 - 05:59 PM, said:

Jak masově zneužitelný? Největší "cheat" co se kdy objevil bylo odstranění listí a pinkání na mapě spadlých objektů. Obojí je už tuším ošéfovaný. Jo, pak je tu aimbot který sám předměří na pohybující se cíl. Pokud cíl jede stejným směrem a stejnou rychlostí, tak to zvýší šanci na zásah, ale je to naprosto neflexibilní (terén, překážky, jiné tanky... ), nezlepší to přesnost, nezaručí to probití ani dmg, nic. No a tím výčet "málem cheat" módů končí.

Je to akorát zbytečná hysterie a to v takovém rozsahu, že už i já jsem pro plošný zákaz módů aby frčela zase nějaká jiná výmluva 

Jak to není flexibilní, ukázal na názorném videu QuickyBaby. Cheaty jsou mor hry. Jako by nestačilo už to, že je hra P2W, protože zisky expů a vůbec všeho s prémiem zajistí mnohem dříve kvalitní posádky. A posádka je alfa a omega hry, s nekvalitní posádkou to jde hodně blbě. Chudáci nováčci! Mají tank s 75% posádkou, neb nemají goldy na 100% posádku. Často nemají ani kredity, takže posádka 50%. Dohled, přesnost a vůbec všechno je radikálně zhoršeno a pak se jim nadává do rajčat, ačkoli dostali k dispozici "díky" posádce rajčatové vozidlo. Pak nechápou, že jejich slepá heavyna s 50% posádkou nevidí protivníka, co na ně střílí. Hře by moc pomohlo, kdyby šla koupit 100% posádka za kredity, moc by jí pomohlo, kdyby každý velitel po dosažení 100% výcviku měl automaticky žárovku (vyřadit z perků).

labuznik_cz #22 Posted 23 June 2016 - 07:19 PM

Private

• Player
  • 3385 battles
  • 19

View Postkarnovak, on 23 June 2016 - 06:58 PM, said:

Nějak jsem z prvního příspěvku nevyčetl, že by psal něco o tom, že za jeho staty může absence modů a že by každý lepší hráč měl mody používat, tak nechápu, proč mu to tady předhazujete. 

No jasně, napsaný to tam není ale je na to potřeba nějaký důvod, ne? Takže cituju "Necekam zlepseni statu. Spise ferovou hru" ale takhle otázka nezní. Otázkou je proč dobří hráči kteří hrají prokazatelně bez módů si v klidu zahrají i v tom nefér prostředí a naopak proč, opět cituju, "90% lidí" co teda asi má módy hraje vcelkově vzato houno.

Cerb4rus #23 Posted 23 June 2016 - 07:23 PM

Player

• Player
  • 48352 battles
  • 4,236

View PostBrotherOx, on 23 June 2016 - 07:19 PM, said:

Jak to není flexibilní, ukázal na názorném videu QuickyBaby. Cheaty jsou mor hry. Jako by nestačilo už to, že je hra P2W, protože zisky expů a vůbec všeho s prémiem zajistí mnohem dříve kvalitní posádky. A posádka je alfa a omega hry, s nekvalitní posádkou to jde hodně blbě. Chudáci nováčci! Mají tank s 75% posádkou, neb nemají goldy na 100% posádku. Často nemají ani kredity, takže posádka 50%. Dohled, přesnost a vůbec všechno je radikálně zhoršeno a pak se jim nadává do rajčat, ačkoli dostali k dispozici "díky" posádce rajčatové vozidlo. Pak nechápou, že jejich slepá heavyna s 50% posádkou nevidí protivníka, co na ně střílí. Hře by moc pomohlo, kdyby šla koupit 100% posádka za kredity, moc by jí pomohlo, kdyby každý velitel po dosažení 100% výcviku měl automaticky žárovku (vyřadit z perků).

a ti hraci co si to vyjezdili postupne budou koukat jak novacci dostavji vse zdarma, jako nestacej akce na zkusenosti, alespon ze se prestaly objevovat akce na kredity. Ja osobne pokud jezdim novou vetev tak posadky prevadima z nekdy od 5 urovne driv se to nevyplati

Edited by Prazak, 23 June 2016 - 07:26 PM.

karnovak #24 Posted 23 June 2016 - 07:33 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,780

View Postlabuznik_cz, on 23 June 2016 - 06:19 PM, said:

No jasně, napsaný to tam není ale je na to potřeba nějaký důvod, ne? Takže cituju "Necekam zlepseni statu. Spise ferovou hru" ale takhle otázka nezní. Otázkou je proč dobří hráči kteří hrají prokazatelně bez módů si v klidu zahrají i v tom nefér prostředí a naopak proč, opět cituju, "90% lidí" co teda asi má módy hraje vcelkově vzato houno.

Ten důvod si tam hledáš ty. A úplně zbytečně, abys si mohl kopnout. Přitom je očividně nesmysl, aby nepoužívání něčeho někomu zlepšilo staty.

Armorpiercer_ #25 Posted 23 June 2016 - 08:11 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

Pardon, ale takhle prave otazka zni. Ferove prostredi. nic vic

.....dobri hraci kteri hraji prokazatelne bez modu....... to je jak prokazane ? ehm.

a mody <> fialka. to nikde netvrdim. jen ze davaji vyhody.

labuznik_cz #26 Posted 23 June 2016 - 08:15 PM

Private

• Player
  • 3385 battles
  • 19

View Postkarnovak, on 23 June 2016 - 07:33 PM, said:

Ten důvod si tam hledáš ty. A úplně zbytečně, abys si mohl kopnout. Přitom je očividně nesmysl, aby nepoužívání něčeho někomu zlepšilo staty.

Omyl, do nikoho nekopu. Můj názor je, že je to jen zbytečná práce pro WG kterou stejně nikdo neocení akorát to vyvolá další vlnu spekulací. To za prvý a za druhý, to si opravdu myslíš, že 90% hráčů má aimboty, odpočty nabití , ukazovátka, tundry, padlý stromy atd atd? To má jen pár zoufalců kterým stojí za to prolejzat internet. Ačkoliv většina slušnejch hráčů říká: Nestarej se o to jak hrajou ostatní ale o to jak hraješ ty. Stejně se bude hledat složitější řešení.

Armorpiercer_ #27 Posted 23 June 2016 - 08:19 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336
labuznik: ja si nemyslim ze je to zbytecna prace. Naopak. Novym hracum by zajistila nejakou kompetetivnost. Vzdyt pro vas veterany co pouzivaji nejaky mod, by se nic nezmenilo, hrali byste si ve 2)ce. Tak co vam vadi ? Ze jsou i lidi co chteji normalni prostredi ? Proc se tomu tak branite ? Vas by se tato zmena nijak nedotkla, snad jen ze by ubyla rajcata nekde z vasich boju. ale tak zase to preci chcete vyrovnanejsi hry nebo ?

karnovak #28 Posted 23 June 2016 - 08:48 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,780

View Postlabuznik_cz, on 23 June 2016 - 07:15 PM, said:

Omyl, do nikoho nekopu. Můj názor je, že je to jen zbytečná práce pro WG kterou stejně nikdo neocení akorát to vyvolá další vlnu spekulací. To za prvý a za druhý, to si opravdu myslíš, že 90% hráčů má aimboty, odpočty nabití , ukazovátka, tundry, padlý stromy atd atd? To má jen pár zoufalců kterým stojí za to prolejzat internet. Ačkoliv většina slušnejch hráčů říká: Nestarej se o to jak hrajou ostatní ale o to jak hraješ ty. Stejně se bude hledat složitější řešení.

Nechce se mi hledat a číst znovu všechny příspěvky, ale psal snad něco o tom, že by odešlo 90 % hráčů, kteří ty mody používají, a ne že by odešlo 90 % hráčů, protože tolik hráčů to používá. A vůbec nic to nemění na tom, že to nemá co dělat s tím, jaké má staty. I já bych byl pro zrušení všech modů a nechci to kvůli tomu, že bych měl pocit, že bych se pak zlepšil. Že by bez toho spousta hráčů nemohla hrát, s tím naprosto souhlasím, bez XVM by to byl možná problém i pro mě. A ubezpečuju tě, že ty mody, o kterých píšeš, nemá jen pár zoufalců, možná by ses divil, kolik lidí to používá.

Armorpiercer_ #29 Posted 23 June 2016 - 08:54 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View PostUKO_JESHITA, on 23 June 2016 - 07:50 PM, said:

No po pravdě,čas který teď věnuješ svým nápadům a diskuzím o nich. By si měl věnovat studiu hry a treninku. A věř mi, že pokud to uděláš a tu hru budeš zvládat na vyšší úrovni.Tak Tě tyto, s prominutím hovadinky, přestanou zajímat.

hovadinky ? ze chci rovne prostredi a navrhuji dva rezimy hry, ktere nikomu neublizi,naopak pomohou  ? mno, tak to bych od nekoho kdo hraje souboje z levapem necekal. ​Jsi asi jiz ctvrty co se ve dvou vlaknech, ktere nejsou o mych statech vyjadruje k nim, misto k topiku. Navic myslim ze je zrejme z mych jinych reakci jinde , ze jsem rady rozumnych lidi prijal a praktikuji. (ala play na T5-T6)

Tak proc porad takovy kopani ? ......

lidi jsou ruzny.

Ja osobne povazuji hrani bez a s mody ve WOT jako problem cislo 1.

Edited by Armorpiercer_, 23 June 2016 - 09:00 PM.

labuznik_cz #30 Posted 23 June 2016 - 09:22 PM

Private

• Player
  • 3385 battles
  • 19

View PostArmorpiercer_, on 23 June 2016 - 08:19 PM, said:

labuznik: ja si nemyslim ze je to zbytecna prace. Naopak. Novym hracum by zajistila nejakou kompetetivnost. Vzdyt pro vas veterany co pouzivaji nejaky mod, by se nic nezmenilo, hrali byste si ve 2)ce. Tak co vam vadi ? Ze jsou i lidi co chteji normalni prostredi ? Proc se tomu tak branite ? Vas by se tato zmena nijak nedotkla, snad jen ze by ubyla rajcata nekde z vasich boju. ale tak zase to preci chcete vyrovnanejsi hry nebo ?

Nejsem veterán. Mám míň bitev než Ty. Nebráním se ničemu. Je mi to totiž úplně jedno. Modifikace nepovažuju za důležitý, dá se v klidu hrát i bez nich. Jen prostě nevidím důvod dělat další server, když se mi nedaří tak to vypnu a jdu dělat něco jinýho a když se daří tak si zaválčím. Nesnažím se spravovat něco co není rozbitý. Vždyť jde o hvno.

View Postkarnovak, on 23 June 2016 - 08:48 PM, said:

Nechce se mi hledat a číst znovu všechny příspěvky, ale psal snad něco o tom, že by odešlo 90 % hráčů, kteří ty mody používají, a ne že by odešlo 90 % hráčů, protože tolik hráčů to používá. A vůbec nic to nemění na tom, že to nemá co dělat s tím, jaké má staty. I já bych byl pro zrušení všech modů a nechci to kvůli tomu, že bych měl pocit, že bych se pak zlepšil. Že by bez toho spousta hráčů nemohla hrát, s tím naprosto souhlasím, bez XVM by to byl možná problém i pro mě. A ubezpečuju tě, že ty mody, o kterých píšeš, nemá jen pár zoufalců, možná by ses divil, kolik lidí to používá.

Promiň ale co máš furt s těmi staty? Koukám, že je řešíš nejvíc Ty. Zajímavý je Tvoje ubezpečení ohledně toho co mají ostatní v počítačích. Buď jsi jasnovidec, hacker nebo máš zajímavý kamarády ve hře :teethhappy: Mimochodem možná je to jen můj problém ale nějak špatně se ty Tvoje příspěvky čtou.

Miri37 #31 Posted 23 June 2016 - 10:04 PM

General

• Player
  • 50739 battles
  • 8,573

Dolož, že hraješ prokazatelně stále bez modu, jinak jsi namodovaný možná až na půdu, nebo jak by jsi to udělal, kdyby to byla pravda. Jak to asi tak doložíš u jiných hráčů o kterých to tvrdíš, že mody prokazatelně nemají? Obhajuješ modování ve velkém. Přímo jsi to nenapsal, ale nějaký důvod byl potřeba ke tvému postu.

PS: K provokaci jsem využil podobou dedukci jako ty.

Najlvin #32 Posted 24 June 2016 - 12:16 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 19323 battles
  • 1,134
  • [T54CS] T54CS

View PostArmorpiercer_, on 23 June 2016 - 08:54 PM, said:

hovadinky ? ze chci rovne prostredi a navrhuji dva rezimy hry, ktere nikomu neublizi,naopak pomohou  ? mno, tak to bych od nekoho kdo hraje souboje z levapem necekal. ​Jsi asi jiz ctvrty co se ve dvou vlaknech, ktere nejsou o mych statech vyjadruje k nim, misto k topiku. Navic myslim ze je zrejme z mych jinych reakci jinde , ze jsem rady rozumnych lidi prijal a praktikuji. (ala play na T5-T6)

Tak proc porad takovy kopani ? ......

lidi jsou ruzny.

Ja osobne povazuji hrani bez a s mody ve WOT jako problem cislo 1.

Problém je hlavně v tom, že sem na fórum pořád chodí nějací začátečníci, co mají hlavu plnou konspiračních teorií a zaručených nápadů na "zlepšení" hry, aniž by znali její nejzákladnější mechaniky a pravidla. Co pak takoví lidé vlastně čekají za rakce od zkušenějších, když sem přijdou s totálním nesmyslem pramenícím právě z jejich neznalosti? Vrátí se jim to i s úroky... Bohužel nejsi první ani poslední, co má potřebu hru takto "vylepšovat", tak se nediv, že se to obrátí proti tobě. Ale nebuď hned tak vztahovačný. To, co jsi navrhl, je prostě hloupost, která by nikdy nemohla fungovat. Režim s módy a režim bez módů je po technické stránce nereálný. Buď budou módy povolené tak jako teď a nebo by se musely zakázat úplně, jiná varianta mezi tím není. I já jsem za zrušení módů. Jenže pořád je tu neřešitelný problém, jak to chceš uhlídat - to prostě nejde. Lidi budou módy používat dál, i když jim sebereš složku res_mods a oficiální podporu. Stále se bude někdo vrtat v souborech hry a hledat, jak si ji pro sebe vylepšit. Módy nejsou zas tak velký problém WoT, jak se rádo tvrdí. Daleko větší problém jsou její hráči, co o hře nic nevědí a ani vědět nechtějí. Dej tedy na slova, co tu už zazněla. Místo vymýšlení všelijakých zlepšení raději zkus zlepšovat sám sebe. Uvidíš, že pak ti hra půjde o dost líp - a to, jestli někdo módy má nebo ne, ti potom bude úplně ukradený ;-)

labuznik_cz #33 Posted 24 June 2016 - 12:42 AM

Private

• Player
  • 3385 battles
  • 19

View PostMiri37, on 23 June 2016 - 10:04 PM, said:

Dolož, že hraješ prokazatelně stále bez modu, jinak jsi namodovaný možná až na půdu, nebo jak by jsi to udělal, kdyby to byla pravda. Jak to asi tak doložíš u jiných hráčů o kterých to tvrdíš, že mody prokazatelně nemají? Obhajuješ modování ve velkém. Přímo jsi to nenapsal, ale nějaký důvod byl potřeba ke tvému postu.

PS: K provokaci jsem využil podobou dedukci jako ty.

Já mám něco dokládat? :teethhappy:

1. Co je na mém PC je čistě moje věc. 

2. Mluvil jsem o dobrých hráčích, ne o sobě. A jak prokazatelně hrají bez modů? Že by stream kde na ně koukají desítky až stovky lidí? Že by si ničeho nevšimli?

3. Neobhajuju modování, jen je mi to jedno a to je ten rozdíl. Topick je o vytvoření serveru bez modů ale pokud se k nim nikdo nepřizná veřejně tak to stejně nikdo nepozná na 100%.

Takže?

Nic, že?

:teethhappy:

View PostArmorpiercer_, on 23 June 2016 - 10:07 PM, said:

labuznik, jako novy hrac mi nepripadas. Vypada to spis jako reroll.

No vida a už je to tady. Když ostatní poukázali na Tvoje staty tak to bylo OT ale moje tady tapetuješ a ještě jsem reroll :medal: . V pořádku. Když Tě to potěší, posluž si.

putos_opat_v_akci #34 Posted 24 June 2016 - 04:32 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 26926 battles
  • 1,408
  • [PRASE] PRASE

No dobre, takže ešte raz a poriadne.

Vo vojne a láske NIE JE NIČ FÉR. Ako chceš vytvoriť fér prostredie, keď jedna strana má samé ruské tažké tanky a naša strana má stredné? Ako chceš mať fér prostredie, keď budem hrať v čate s ďalším Prasaťom a budeme kosiť jeden nepriateľský tím za druhým? Ako chceš mať fér prostredie, keď pri súboji s enemákom bude on mať rolly +20% a ty budeš dávať poddmg? 

Problém s módmi je absolútne minoritný, pretože ich je tak obrovská plejáda a ja osobne si myslím, že možno tak 2 dávajú nejakú výhodu (defoliant, spadnuté objekty, možno laserové ukazovátka). Prečo by mal hráč, ktorý má hodiny v garáži, hrať na serveri mode on? Len preto že WG je lenivé a nie je schopné dať hodiny do garáže? Prečo hráč ktorý chce mať namiesto nudných tankistov obrázky My little pony má potom hrať na serveri mode on?

Ak bude mať paradajky xvm, tak mu to nedá výhodu, lebo informácie nevie použiť. Ak bude mať kemper mód s nabíjaním, načo mu to bude, keď sa neho vrhnú 3 nepriatelia naraz. Módy z nikoho lepšieho hráča neurobili, ja osobne som nevidel situáciu, keby by si som povedal, fíha, tak tento človek musí mať hodiny v garáži (veď je to mód, a ten je nefér, však?), inak by toto nevyhral. 

Poviem to ešte takto, hľadáš problém tam, kde nie je. Artyny sú problém, balanc tankov je problém, MM je občas problém. Ale to že niekto má mód Girlz und Panzers rozhodne problém nie je. 

Idahou #35 Posted 24 June 2016 - 06:16 AM

General

• Veteran
  • 36732 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostBrotherOx, on 23 June 2016 - 06:19 PM, said:

Jak to není flexibilní, ukázal na názorném videu QuickyBaby.

Jo, ukázal. Stál na kopci Prochorovky s tier 3 namaxovaným tdečkem a za protivníky měl jiný low tiery. V aleji by mu mod nepomohl. Na středu by mu mod nepomohl. U kolejí by mu mod nepomohl. Ve vesničce by mu mod nepomohl. Na kopci kde by na něj někdo vyjel by mu mod nepomohl. Kdyby ho někdo spotnul, tak by mu mod nepomohl. Není to flexibilní, není to použitelný, protože potřebuješ naprosto specifické a dost vzácné podmínky aby to bylo užitečnější než ruční míření hráče s mozkem. Tyhle rádoby cheaty jsou tak akorát výmluvy pro slabochy.

cNNk #36 Posted 24 June 2016 - 09:15 AM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,714
  • [9-TDR] 9-TDR
Jak moc velkej vliv ma pouzivani modu na random nedokazu posoudit ... nejhorsi bude asi XVM sniping. Kazdopadne na CW, SH, Teamovky, Turnaje ... to ma zasadni vliv a naprosto to nici gameplay. Osobne bych byl stastnej, kdyby se stejne jako u fotbalovyho podvadeni zasahlo a tyhle uzivatele modu na padajici bordel, tundru, scripty na opravy/hasicak, ruzny druhy upravenych aimbotu ...pekne na tejden zabanovat - byla by sranda sledovat jak to semele i velke klany a razem budou bez vetsiho poctu hracu.

acid23 #37 Posted 24 June 2016 - 10:52 AM

Lieutenant

• Player
  • 52504 battles
  • 1,526
  • [PRASE] PRASE

View PostArmorpiercer_, on 23 June 2016 - 04:43 PM, said:

presne to jsem cekal . OT, a sup smer na moje staty. To opravdu nic jinyho neumite nez pomerovat si ty epenisy ? nic k topicu nemas ?

tenhle topic je o dvou variantach hry, ne o mych statech.

Chapu ze 50%+ komunity je uz na XVM tak zavisla , ze to berou jako samozrejmost. Pro mne za mne, kdyz si musi pomahat....

Ja bych rad hral hru proti stejne vybavenym spoluhracum, tj. ZADNY MOD.

co v mym postu bylo OT? jasne jsem tim vyjadril muj nazor - je to zbytecne

a kdyz uz si tak vztahovacny a vadi ti vyjadrovani ke statum, ikdyz ode me to bylo spis vseobecne konstatovani, tak se laskave nevyjadruj ke statum jinych, pusobis pak dost komicky..

View PostArmorpiercer_, on 23 June 2016 - 10:07 PM, said:

labuznik, jako novy hrac mi nepripadas. Vypada to spis jako reroll.

View PostBrotherOx, on 23 June 2016 - 07:19 PM, said:

...Chudáci nováčci! Mají tank s 75% posádkou, neb nemají goldy na 100% posádku. Často nemají ani kredity, takže posádka 50%....

novacci dostanou posadku na 100%, to jestli spechaji a nevydelaji si dost kreditu na preskoleni alespon na 75% a nasledne ji nedotahnou zase na 100%, je jen a jen jejich problem... vetsina "veteranu" co je tady zacinala s posadkou na 50%...  

View Postkarnovak, on 23 June 2016 - 06:58 PM, said:

Nějak jsem z prvního příspěvku nevyčetl, že by psal něco o tom, že za jeho staty může absence modů a že by každý lepší hráč měl mody používat, tak nechápu, proč mu to tady předhazujete. 

v prvnim to sice nenapsal, ale je to z povahy topicu, tak nejak zrejme, viz:

View PostArmorpiercer_, on 23 June 2016 - 06:38 PM, said:

Ty mi nerozumis. Ze jsi dobry a vse zvladas je super pro tebe. slo by mi o to, ze kdybys hral se mnou na 1)ce, vedel bych ze je to proste skilem. A nicim jinym.

jelikoz to ted nehraje na ciste bezmodovym serveru a je lepsi, tak je to jistojiste chater...

Edited by acid23, 24 June 2016 - 11:01 AM.

JohnyFencer #38 Posted 24 June 2016 - 11:02 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 29612 battles
  • 1,024

naprostý souhlas s cNNk, mody kazí hru. chyba WG byla, že modování umožnila.

jak už jsem psal jinde, WG bysi měli vytáhnout víceřádkovou garáž a dmg panel toho, co jste nastříleli vy, max přidat více možností zaměřovačů a mody vypnout. u koho se prokáže používání, tak BAN. první týden, pak měsíc a pak perma.

souhlasím i s armorpiercerem a nechápu, proč se do něj někdo naváží. ale asi to budou všichni, co si hru bez modů neumí představit a pak to berou jako útok na sebe.

a jestli někdo říká, že mody nepomůžou, tak lže sám sobě. odpočet času nabíjení, aimboti, statistiky ostatních hráčů, či statistiky toho, dko d mně čím střílel jsou docela solidní pomocníci ke zlepšení. a to nemluvím o warpack modu, který WG posvětilo a někdo si za to dokonce nechával platit. jestli je ještě možný nevím, nekdy jsem neoužil po tom si takhle pomáhat. nejsem nejlepší hráč, ale myslím, že ani nejhorší, a i mně mody vadí. je to forma podvodu a hotovo.

Acid, proč překrucuješ jeho slova? on nenapsal o tom, že je cheater, napsal jen, že kdyby nebyly mody, bylo by na 100% jasné, že to je skillem. 

ken tak prozajímavost, ty asi mody používáš že, stačí se podívat na to, že den po updatech, kdy ještě mody nejou, tak velké klany si dají den příměří, než ty mody budou, myslím, že už i tohle mluví samo o sobě, jestli mody pomáhají, nebo ne...

acid23 #39 Posted 24 June 2016 - 11:34 AM

Lieutenant

• Player
  • 52504 battles
  • 1,526
  • [PRASE] PRASE

samozrejme, ze pouzivam, nikde netvrdim, ze ne:

ingame: hitlog

garaz: 3 rady, hodiny, denni staty, edit: jeste bych zapomel, zlaty premium tanky

jedna vyhoda za druhou....

je jasny, ze ty hlasky trochu prehanim, ale poukazuju na problem vetsiny hracu, kteri za vsim lepsim vidi POTENCIONALNI cheatery... a to je problem, na ktery tady poukazovali i ostatni - hlava... holt, kdyz v bitve premejslis, proc ten tamhleto a onen zas tamto, tak holt nezbejva tolik prostoru pro soustredeni se nad vlastnim vykonem...

Edited by acid23, 24 June 2016 - 11:41 AM.

Armorpiercer_ #40 Posted 24 June 2016 - 11:42 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View PostcNNk, on 24 June 2016 - 08:15 AM, said:

Jak moc velkej vliv ma pouzivani modu na random nedokazu posoudit ... nejhorsi bude asi XVM sniping. Kazdopadne na CW, SH, Teamovky, Turnaje ... to ma zasadni vliv a naprosto to nici gameplay. Osobne bych byl stastnej, kdyby se stejne jako u fotbalovyho podvadeni zasahlo a tyhle uzivatele modu na padajici bordel, tundru, scripty na opravy/hasicak, ruzny druhy upravenych aimbotu ...pekne na tejden zabanovat - byla by sranda sledovat jak to semele i velke klany a razem budou bez vetsiho poctu hracu.

jsem pro.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users