Jump to content

Rezim hry - kompletne bez modu, a s mody

• Please log in to reply
102 replies to this topic

berserkerdog #41 Posted 24 June 2016 - 11:52 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View Postlabuznik_cz, on 24 June 2016 - 12:42 AM, said:

...No vida a už je to tady. Když ostatní poukázali na Tvoje staty tak to bylo OT ale moje tady tapetuješ a ještě jsem reroll :medal: . V pořádku. Když Tě to potěší, posluž si.

No a nejsi snad reroll nebo 2nd acc? Ne že bych proti tomu něco měl, ale psal jsi zakladateli topicu, že máš míň her než on a to se mi moc nechce věřit.

Jinak Armorpiercere, mody skutečně na randomu nijak dramatický problém nejsou, jak už psalo výše několik zkušených hráčů. Já minimálně poslední rok hraju půl na půl střídavě na vanile a s QB modpackem.

Rozdíl na svých výsledcích s a bez pozoruju nulový, herní pohoda je  určitě vyšší na vanile. 

Mínimapa a mozek jsou nejvíc OP cheaty!

JohnyFencer #42 Posted 24 June 2016 - 12:24 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29540 battles
  • 1,024

View Postacid23, on 24 June 2016 - 11:34 AM, said:

samozrejme, ze pouzivam, nikde netvrdim, ze ne:

ingame: hitlog

garaz: 3 rady, hodiny, denni staty, edit: jeste bych zapomel, zlaty premium tanky

jedna vyhoda za druhou....

je jasny, ze ty hlasky trochu prehanim, ale poukazuju na problem vetsiny hracu, kteri za vsim lepsim vidi POTENCIONALNI cheatery... a to je problem, na ktery tady poukazovali i ostatni - hlava... holt, kdyz v bitve premejslis, proc ten tamhleto a onen zas tamto, tak holt nezbejva tolik prostoru pro soustredeni se nad vlastnim vykonem...

pokud používáš pouze tyto mody, pak OK, jsou to snad ty jediné, co k něčemu slouží, aniž by ti jakkoliv pomáhali. osttaně už jsem je vypisoval až na ty hodiny taky. ty mi nějak unikly.

k tvému druhému odstavci - on ale nepoukazuje, že někdo používá mody, jen by chtěl možnost, aby měli vanilky vlastní server a modisti taky, nic míň, nic víc. nesvaloval tady svůj skill neskill na mody, či že to někdo používá proti němu. poukázal tady na problém, který v tého hře je a WG se k tomu zatím staví tak nějak nemastně neslaně. dělají mrtvého psa a jen koukají. 

sqee03 #43 Posted 24 June 2016 - 12:26 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

Já osobně můžu mluvit jedině ohledně situace v random bitvách, jelikož CW/SH/týmovek se neúčastním. Každopádně si myslím, že je určitě dobré ponechat na každém hráči možnost modifikovat hru libovolnými KOSMETICKÝMI módy. Tzn. cokoliv, co vám změní vzhled nebo zvuky tanků, garáže atd. Přecijen jsme na PC a tato variabilita je zažitým standardem.

Na druhou stranu, hráči by neměli mít k dispozici nástroje(módy) které jim přímo dávají strategickou výhodu nad ostatními. Cokoliv, co vám poskytne informace, ke kterým byste bez jejich používání v daný moment neměli přístup, je zkrátka neférové a špatně. Může se jednat o zobrazení padajících stromů, extra zoom out, xvm rating apod.

Už několik let nepoužívám žádné módy s vyjímkou hitlogu, což je ovšem pouze "kosmetická" informace o mém vlastním výkonu ve hře. Hraje se mi bez nich dobře a myslím, že by si během pár týdnů(měsíců) stejným způsobem zvykli i všichni ostatní.

WochyCZ #44 Posted 24 June 2016 - 12:30 PM

Corporal

• Player
  • 44872 battles
  • 114
  • [THEOS] THEOS

Smutný je že už se tomuhle nedá ani zasmát. Člověk by si spíše hlavu nevěřícně ukroutil.

Pochopil jsem že Armorpiercer_ je další z řady podpruměrných hráču obvinujících ze všeho mody. Kámo tvuj názor že na serveru bez modu by jsi měl alespon stopro jistotu že je to skillem je jen berlička jak si odmítaš přiznat že ti ta hra prostě nejde. Klidně ti pomužu a než WG zavede tvuj nápad aby jsi mel tu tvou jistotu tak ti s klidným srdcem mužu říci že nejsi dobrej hráč. To neznamená že se nemužeš zlepšit jen ne cestou pláče nad mody.

Co takhle udělat takový malý kontroverzní pokus-vezmeme podpruměrného hráče(něco jako tebe) nainstalujeme mu všechny mody a po týdnu hraní stačí srovnat výkon před a po. Uvidíš sám že rozdíl bude minimální ne li žádný.

Ovšem bude li prokázáno znatelné zlepšení to by byla jiná. Já i ostatní by sme se ti museli omluvit.

Ale při takovém výsledku bych byl první kdo by prosil WG aby tyhle mody samo doporučilo začínajícím a slabším hráčum,tím by se přece radikálně zvedla kvalita randomu a to bysme určitě ocenili všichni.

Uplně vidím ty zástupy novodobých fialek předvádějící užasné osobní,teamové,takticky zvládnuté,napínavé a vyrovnané random bitvy.

Jaj už bych měl jít z toho vedra do stínu :trollface:

Armorpiercer_ #45 Posted 24 June 2016 - 12:31 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

sqee03: yup. Navic jak jsem psal, existovali by obe varianty. Pro ty co bez toho nemuzou zit 2)ka. a 1)ka vanilka. Novacci, (tim nemyslim reroly, ze) by meli o neco lepsi prostredi. Rikam o neco. protoze zkratka i XVM staty umoznuji a dodavaji hraci info, ktere jinak zkratka a dobre nema, a to by na 1)ce nebylo.

JohnyFencer #46 Posted 24 June 2016 - 12:31 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29540 battles
  • 1,024

jak by mohla za pár let vypadat hra...

https://www.youtube.com/watch?v=KkY2uPdhQKM

UKO_JESHITA #47 Posted 24 June 2016 - 12:35 PM

Major General

• Player
  • 52477 battles
  • 5,005
  • [_LDN] _LDN

View PostJohnyFencer, on 24 June 2016 - 12:24 PM, said:

pokud používáš pouze tyto mody, pak OK, jsou to snad ty jediné, co k něčemu slouží, aniž by ti jakkoliv pomáhali. osttaně už jsem je vypisoval až na ty hodiny taky. ty mi nějak unikly.

k tvému druhému odstavci - on ale nepoukazuje, že někdo používá mody, jen by chtěl možnost, aby měli vanilky vlastní server a modisti taky, nic míň, nic víc. nesvaloval tady svůj skill neskill na mody, či že to někdo používá proti němu. poukázal tady na problém, který v tého hře je a WG se k tomu zatím staví tak nějak nemastně neslaně. dělají mrtvého psa a jen koukají. 

Na druhou stranu, je to hráč který, tu hru neovládá(což není nic proti ničemu, má málo bitev takže je to normální;).Ale už přemýšlí co mu vadí, hledá co ho znevýhodňuje od jiných hráčů.A hned by něco měnil ve hře, kterou nemá zvládnutou.Já říkám, že by lépe udělal, kdyby čas strávený tímto, věnoval svému rozvoji.Protože až se posune výše, tak zjistí, že to co teď řeší není žádný problém.Pokud se teda mám i já vyjádřit.Mody bych zrušil,pak by opravdu byla hra rovnocenná pro všechny.

Armorpiercer_ #48 Posted 24 June 2016 - 12:39 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

'Uko: abych zareagoval na tebe. Ja nestojim o hru na vyssi urovni, kde budu mit super fialkovy staty a hru budu hrat jako vetsina s 15 mody. nestojim o to.

At mam dal zluty staty, ale chci hru bez modu. (tedy jeden rezim hry jak navrhuji, druhy at je s mody)

je tezke toto pochopit ?

UKO_JESHITA #49 Posted 24 June 2016 - 12:48 PM

Major General

• Player
  • 52477 battles
  • 5,005
  • [_LDN] _LDN

View PostArmorpiercer_, on 24 June 2016 - 12:39 PM, said:

'Uko: abych zareagoval na tebe. Ja nestojim o hru na vyssi urovni, kde budu mit super fialkovy staty a hru budu hrat jako vetsina s 15 mody. nestojim o to.

At mam dal zluty staty, ale chci hru bez modu. (tedy jeden rezim hry jak navrhuji, druhy at je s mody)

je tezke toto pochopit ?

A je těžké pochopit,že když se hru naučíš(jde to i bez modů ) Tak zjistíš,že to na randomu není žádný problém?

Dobře staty nechceš,hru lépe hrát nechceš,nějak Ti nevěřím,že nejlépe se v bitvě pobavíš jenom pocitem,že nikdo nemá mody.

Karaya12 #50 Posted 24 June 2016 - 12:55 PM

Brigadier

• Player
  • 19560 battles
  • 4,187
  • [SVINE] SVINE

To Armorpiercer_ podívej se, já se pokusím vnést do problému trošku jiný pohled, zkrátka jak to vidím já.
Hned na začátku bych ještě podotkl, že bych rozhodně hlasoval pro zrušení všech módů a všechny co by toto porušili bych tvrdě trestal! Ale:
Pokud se týká herního výkonu, tak jsem na tom sice nepatrně lépe než ty, ale přesto spadám i já do kategorie velmi špatných hráčů, takže nemůže snad být řeč o nějakém machrování fialky...
Já to vím a taky vím, že si za to můžu z více než 90% sám. Jak to vím? Jednoduše si v duchu promítnu zpětně bitvu a řeknu si, zda jsem udělal všechno naprosto správně a dokonale. Věř tomu, že takových bitev ve kterých bych nenašel nějakou svoji chybu díky níž jsem byl zabit, nebo jsem jen díky tomu nedosáhl kvalitnějšího výsledku je naprosté minimum! Zkus to taky, doporučuji!
A pak tady máme ty módy. Opravdu si myslíš, že hráči našich kvalit a tolika chybami které děláme na ty módy trpí? Ty opravdu poznáš, že proti tobě někdo používá módy, nebo je jen lepší hráč? Co by jsi získal na serveru úplně bez módů? Ne, prostě si taky myslím, že tvůj návrh nemá smysl. Za kvalitu a výsledky své hry na 99% odpovídá sám hráč a je jen na něm jestli hru zvládne lépe nebo hůře.

kurcatovium #51 Posted 24 June 2016 - 12:56 PM

Brigadier

• Player
  • 45670 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View PostArmorpiercer_, on 24 June 2016 - 12:33 PM, said:

WochyCZ: dekuji ze sis do mne 3x kopl hned na uvod, ze jsem spatny hrac. Ego dobry ? k smichu. Vy jste na ty staty tak fixovany, ze neumite ani cist. Tenhle topic je o moznostech hry a ne mych statech.

Ehm, všichni ostatní jsou na staty tak strašně fixovaný, až sis je dal do podpisu. Nebo jak?

View PostArmorpiercer_, on 24 June 2016 - 12:31 PM, said:

sqee03: yup. Navic jak jsem psal, existovali by obe varianty. Pro ty co bez toho nemuzou zit 2)ka. a 1)ka vanilka. Novacci, (tim nemyslim reroly, ze) by meli o neco lepsi prostredi. Rikam o neco. protoze zkratka i XVM staty umoznuji a dodavaji hraci info, ktere jinak zkratka a dobre nema, a to by na 1)ce nebylo.

Sorry Armorpiercere, ale ten návrh je nesmysl a postrádá logiku. Buď jako výrobce chci fér prostředí a čistou hru, nebo je mi to tak nějak jedno = hra bude plná modů (bohužel současný přístup WG ). Určitě ale nejde dělat oboje zároveň. To je jako řezat si pod sebou větev, protože vychcánkové tu budou vždy a když by "půlka hry" mody podporovala, snaha nacpat je i do té "druhé půlky" bude vždy.

Osobně hraju bez jakýchkoliv modů, takže bych uvítal plošný zákaz. Ať jsou klidně povolené mody v garáži a kosmetické úpravy, ale rozhodně by se měla rázně uvést v život a prosazovat ta formulka z EULY, že vše, co ti dává herní výhodu nad rámec čisté hry, je zakázáno.

Na druhou stranu žehrat na současnou situaci opravdu nemám potřebu. Snad až na XVM mor a jeho zhoubné % na výhru.

berserkerdog #52 Posted 24 June 2016 - 12:58 PM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View PostWochyCZ, on 24 June 2016 - 12:30 PM, said:

Pochopil jsem že Armorpiercer_ je další z řady podpruměrných hráču...

Jen jedna technická. 725wn8 po 4 k hrách je IMHO docela slušnej nadprůměr. Armorpiercer má myslim potenciál bejt dobrym hráčem(pokud se teda od nás nechá přesvědčit a přestane  plejtvat energii na ptákovinky typu 2 druhy serverů kvůli modům :) )

Armorpiercer_ #53 Posted 24 June 2016 - 01:00 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

Karaya: v poradku je to tvuj nazor. odprosteme se od nasich statu..... a vezmeme v potaz dve hypoteticka prostredi. v prvnim jsou vsichni bez modu. ve druhem je pulka hracu s mody, a pulka bez. Co ti prijde ferovejsi ?

Kurcatovium: a co je spatneho na podpisu ? Napadam ja neci staty v kazdem druhem prispevku ? ehm.

Berserker: uaaaaaaa, nechte pls my mizerny staty..... :popcorn:

Edited by Armorpiercer_, 24 June 2016 - 01:04 PM.

acid23 #54 Posted 24 June 2016 - 01:05 PM

Lieutenant

• Player
  • 52333 battles
  • 1,523
  • [PRASE] PRASE

View PostJohnyFencer, on 24 June 2016 - 12:51 PM, said:

... vadí mi, že se jde půlka týmu utopit, kdy vidí, že máme 35% šanci na výhru v XWM, vadí mi, že hráči jedou yolo z toho samého důvodu, vadí mi aimboti, vadí mi, když se mu ukazuje, kde padaly stromy, vadí mi, že někdo ví, kdy přesně dobíjí mé dělo atd. pokud ti to připadá normální, tak sorry, mně ne

problem neni ani tak v uzivani (nepovolenych) modu, ale v hracich... tak jim seberes mody a dopadne to jak? je ja jsem lowtier, je otevrena mapa ja mam pomalyho sneka, je oni maj vic HT/TD/MT/ruzovejch slonu a pojede se utopit/yolo suicide uplne stejne jak ted...

ja treba vubec neresim, kdyz me nekdo sejme jestli nemel mod na padani prekazek, vedel jestli nabijim, ma tundru, aimbot a kdovi co jeste... jak bych to asi tak taky poznal a co bych z toho mel? pripadnej vysledek bitvy uz to stejne nezvrati... navic po 5 letech hrani uz chapu, ze na poradny vytroleni staci bohate herni RNG...

Edited by acid23, 24 June 2016 - 01:06 PM.

kurcatovium #55 Posted 24 June 2016 - 01:07 PM

Brigadier

• Player
  • 45670 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View PostArmorpiercer_, on 24 June 2016 - 01:00 PM, said:

Kurcatovium: a co je spatneho na podpisu ? Napadam ja neci staty v kazdem druhem prispevku ? ehm.

Na podpisu se staty není špatného nic. Dokud nezačneš kopat kolem sebe, jak jsou všichni posedlí svými a tvými staty.

Taky si můžu na čelo nechat vytetovat "jsem idiot" a pak se vztekat, že mi každý nadává do idiotů aniž by mě znal a odhalil to až z konverzace samotné.

Karaya12 #56 Posted 24 June 2016 - 01:10 PM

Brigadier

• Player
  • 19560 battles
  • 4,187
  • [SVINE] SVINE

View PostArmorpiercer_, on 24 June 2016 - 02:00 PM, said:

Karaya: v poradku je to tvuj nazor. odprosteme se od nasich statu..... a vezmeme v potaz dve hypoteticka prostredi. v prvnim jsou vsichni bez modu. ve druhem je pulka hracu s mody, a pulka bez. Co ti prijde ferovejsi ?

Zase, já bych to všechno nestavěl jestli něco je férové více a něco méně. Jak jsem napsal, rozhodně bych byl pro plošný zákaz módů. Ale na druhou stranu si zase myslím, že v současné hře na randomu ty módy prostě nic zásadně neovlivňují.

Jedině psychiku hráčů a to je jak vidno dost veliký problém. Ale zase je to jen problém konkrétních jedinců. Některým jako třeba mě je to jedno a soustředí se na sebe a třeba ty se tím nervuješ a může to mít značný dopad na tvoji hru...

UKO_JESHITA #57 Posted 24 June 2016 - 01:40 PM

Major General

• Player
  • 52477 battles
  • 5,005
  • [_LDN] _LDN

View PostArmorpiercer_, on 24 June 2016 - 01:19 PM, said:

takze nepojedu jako vzdy na celo s HT, ale budu vzadu od zacatku a nahrabu si aspon damage., hrac bez xvm toto rozhodnuti udelat nemuze). Proto navrhuji co navrhuji.

Tak prozradím Ti tajemství, tohle můžeš dělat i bez xvm, a dokonce mnohem spolehlivěji.Reaguješ jednoduše na to jak se tvůj tým rozjíždí.Naopak spoléhat se na randomu,na barvu svých spoluhráčů je nebezpečné.

Nehledě na to já Tě nijak nedehonestuju co se týče tvých statů.Jak zde již někdo psal jsou v podstatě, na počet bitev dobrý.Já měl mnohem horší.Ale objektivně je fakt,že tím jak hru neovládáš precizně, si většinu, pro Tebe nepříznivých situací v boji,vysvětluješ tím,že protivníci mají mody.Já Ti radím sleduj sebe a svúj výkon.Mody u soupeřů na průběh tvých bitev mají minimální vliv.

berserkerdog #58 Posted 24 June 2016 - 01:42 PM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View PostArmorpiercer_, on 24 June 2016 - 01:19 PM, said:

. A jako takova vec, je to zvyhodneni, minimalne po takticke strance....

To zvýhodnění je hodně diskutabilní. Příklad - vidíš, že enemy IS3 je fialka s 30 k hrama, rozhodneš se na něj proto se střeďákem nevyjet a vybereš si jinej slabší cíl. Nevidíš ale, že má ten tank ve stocku, s dementní posádkou, právě se pohádal s přítelkyní a hra mu laguje. Pokud bys tu informaci z XVM neměl, šel bys do toho, sundal ho s prstem v nose a pomohl týmu. Místo toho jsi vyjel na oranžádu, kterej seděl ve svym nejhranějšim tanku s 5skilovou posádkou, kterej tě následně vypnul a  ani se při tom nezapotil. XVM neni všemocný a hru nekazí proto, že by přinášelo nějakou dramatickou výhodu, ale proto, že kazí herní morálku díky win chance a stat focusu.

Armorpiercer_ #59 Posted 24 June 2016 - 01:58 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336
Berserker: yop, muze byt.

cNNk #60 Posted 24 June 2016 - 01:59 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,708
  • [9-TDR] 9-TDR

OT/Flame odstraněn

Zkuste se vyvarovat OT. Hodnotit posty a navrhy dle toho jake ma pisatel staty mi prijde hloupe. Skoda, ze WG nedalo ve WoT stejnou moznost jako u lodi, proste si statistiky skryt a kazdej vi prd. Vyresilo by to i problem XVM a dost lidi by mozna zacalo resit obsah postu a ne to, jak kdo hraje.

Chapu, ze modifikace jsou ozehave tema, protoze vetsina je neskodna, ale tech par proste vrha spatne svetlo na hru.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users