Jump to content

Vše ve hře vyzkoumáno a co dál?

end play

• Please log in to reply
32 replies to this topic

Black_Hole1 #1 Posted 25 June 2016 - 10:41 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 49342 battles
  • 269
  • [B-H-L] B-H-L

Pomalu ale jistě se blížím k okamžiku, kdy budu mít všechny existující lajny ve hře vyzkoumány. S tím se mi také stále častěji na mysl vkrádá otázka, co pak ve hře vlastně dál budu dělat? CW ani jiné teamové aktivity mě neberou a krom toho na ně ani nemám pořádně čas. Jsem rád když si WoTko pustím 2-3x týdně na chvilku večer a odjezdím pár násobků na tom co expím. Jenže expení už bude za chvilku konec a co pak? Jezdit stále kolem dokola, na stejných mapách, ty stroje co mi sedí, jen pro zlepšení jejich posádek, popřípadě si u nich dělat MoE, zlepšovat si PR/WNko a tím to hasne? Mám trošku strach, že jen toto mě u hry nemá šanci udržet( na nějakou delší dobu ). 

Má otázka tedy směřuje hlavně na zdejší "matadory", co jsou na tom podobně jako já ( nejezdí CW, SH ani teamovky a jsou prakticky jen čistí randomáci ) a mají již vše vyzkoumáno. Co vás ve hře dále drží a čím se bavíte?         

P.S.

Drobounký dotaz k WG staff:

Plánuje nebo uvažuje WG i o nějakém "end play" pro hráče mého typu nebo je tedy čistě zaměřeno na team play = CW, SH + teamovky?

Edited by Black_Hole1, 25 June 2016 - 11:29 PM.

cNNk #2 Posted 25 June 2016 - 11:36 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,751
  • [9-TDR] 9-TDR
Tak ja uz mam vsechno docelo dlouho, ale ja jsem opacnej pripad ...ja zase rad jen ty teamove aktivity a nesnasim random ...takze jsem jeste docela v pohode.

iTrolling #3 Posted 25 June 2016 - 11:46 PM

Captain

• Clan Commander
  • 7162 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED
ja doporucuju objevit kouzlo T49... a trolleni v chatu :) nebyt plutonku s inteligentnimi a neuveritelne jedovate vtipnymi spoluhraci, bych uz asi dva-tri roky nehral. 

VijaCZ #4 Posted 26 June 2016 - 12:31 AM

Brigadier

• Guest
  • 76883 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Jsem na tom podobně, chybí asi 4 tanky, pak na čemkoliv musím naexpit asi milion a půl free expů na odemčení artylerií, protože jezdit a expit artysvinstvo fakt nebudu, takže free XP je jediná cesta, a pak budu stát před stejným problémem :) Asi se budu věnovat klanu nebo nevím, lov MoE je taky fajn program, uvidím.

Najlvin #5 Posted 26 June 2016 - 01:22 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 19344 battles
  • 1,136
  • [T54CS] T54CS
Nechápu, jak někdo, kdo si jen tak dvakrát až třikrát za týden pustí WoT, dokáže vyexpit všechny tanky ve hře. Ani moc nerozumím tomu, že tu hru někdo hraje jen kvůli expení. Hrajeme přece kvůli zábavě v bitvách, ne? Ale budiž. Já si vyexpil jen tanky, co jsem vyloženě chtěl, a teď si s nimi prostě jen užívám srandu na randomu... :-) Nicméně pokud někdo bere jako motivaci hlavně expení a už nemá dál co expit, tak nezbývá než počkat. Do hry se podle všeho chystají další tanky, další technologické stromy. Minimálně v nejbližší době to mají být švédi a pak možná i ti poláci. Takže expení asi ještě konec jen tak nebude ;-)

Black_Hole1 #6 Posted 26 June 2016 - 03:38 AM

Sergeant

• Clan Commander
  • 49342 battles
  • 269
  • [B-H-L] B-H-L

To je špatně pochopeno. Rozhodně tu hru nehraji jen kvůli expení, ale je to jeden z důležitých prvků hry, který mě u toho také drží. Mám nějaký cíl, ke kterému se expením mohu dostat. Ve hře máme nějakých cca 400 tanků. V garáži z nich mám 88 kousků ( včetně těch několika zadáčo rozdávaných prémiáčků ). Jenže z toho je opravdu zábavných a hlavně dlouhodobě hratelných kolik? Za mě to je sotva 10-15 strojů. Ostatní jsou třeba něčím výjimečné a sem tam si s nima i rád zahraju, ale dlouhodobě mě hrát prostě neba. No a při mém počtu her ti asi musí být jasné, že těch 10-15 strojů se prostě časem ohraje a omrzí, protože random je i přes veškerou možnou rozdílnost hráčů, jednotvárný a stále dokola se opakující záležitost s minimem změn. To že sem tam přijde nějaká nová mapa, větev či strom s 10-20 stroji to nezachrání. Prakticky nehraji nic pod úroveň 5 ( rozhodně to nezačnu hrát ani z nouze ) a nejčastěji hraji 8-10, takže i nové větve "relativně" rychle vyexpím. No a pak zase zůstanu u těch pár tanků a map, které hraji kolem dokola do zblbnutí. Máš odehráno "teprve" 11k bitev a to je doba kdy jsem to také ještě neřešil. Nadšeně jsem tou dobou lítal po randomu, CW, rotách ( SH ještě nebylo) i teamovkách a byla spousta strojů na expení, které jsem si chtěl pořídit. Jenže dnes již mám vyexpeno takřka vše, odehráno na randomu téměř 38k bitev a nedokážu si pořádně představit, že bych na těch cca 10-15 strojích měl odehrát třeba ještě jednou tolik, aniž bych měl nějaký další cíl nebo novou zábavu ve hře. Proto se ptám, jaký cíl či jakou další motivaci a zábavu si našli ostatní hráči, kteří jsou na tom podobně jako já ( hrají jen random ), mají vše již vyzkoumáno a odehráno tisíce bitev.      

Idahou #7 Posted 26 June 2016 - 08:35 AM

General

• Veteran
  • 36738 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Taky expím kde co a to prostě proto, že potřebuju mít ve hře nějaký cíl. Záživnost random bitev jako takových klesá společně s obecnou úrovní hráčů a tím i variabilitou (nikdo nezkouší nic nového a i když jo, tak úplný kraviny, boje sou povětšinou statické přestřelky ), k tomu se přidává ohranost (většinu random týmů tvoří stále stejné stroje ) a odstraňování originálních strojů (například aktuálně klon bc místo lorraina ). Tudíž ani pro mě nen moc záživné jezdit už vyexpené stroje nebo premiáky. Jendou za čas se sice nějakého chtynu a točím ho pár dní, ale povětšinou se lognu jen proto abych si protočil tankem v garáži, porhodil pár slov na chatu a šel.

SH, CW a týmovky jako end game fakt neobstojí. Všechno to sou ty samé tanky jako na randomu a i když se to hraje jinak, časem to omrzí 

Mise jsou zas postaveny tak, že na ty vyšší tanky už je to spíš o štěstí než nějakém hraní

No a nic víc tu není. Stačilo by aby jeden z těch módů byl pro liché tiery, ale ... WG

Můžeš zkusit hrát WoWs nebo WoWp a tím využít volný xp, goldy či  premko a po čase zase naskočit do WoT, ale vzhledem k tomu v jakém stavu ty hry jsou... Osobně to řeším spíš jinou hrou, nejčastěji RPG, do které se ponořím a pak si na tankách "Oddychnu"

UKO_JESHITA #8 Posted 26 June 2016 - 08:44 AM

Major General

• Player
  • 52680 battles
  • 5,016
  • [_LDN] _LDN

View PostBlack_Hole1, on 26 June 2016 - 03:38 AM, said:

To je špatně pochopeno. Rozhodně tu hru nehraji jen kvůli expení, ale je to jeden z důležitých prvků hry, který mě u toho také drží. Mám nějaký cíl, ke kterému se expením mohu dostat. Ve hře máme nějakých cca 400 tanků. V garáži z nich mám 88 kousků ( včetně těch několika zadáčo rozdávaných prémiáčků ). Jenže z toho je opravdu zábavných a hlavně dlouhodobě hratelných kolik? Za mě to je sotva 10-15 strojů. Ostatní jsou třeba něčím výjimečné a sem tam si s nima i rád zahraju, ale dlouhodobě mě hrát prostě neba. No a při mém počtu her ti asi musí být jasné, že těch 10-15 strojů se prostě časem ohraje a omrzí, protože random je i přes veškerou možnou rozdílnost hráčů, jednotvárný a stále dokola se opakující záležitost s minimem změn. To že sem tam přijde nějaká nová mapa, větev či strom s 10-20 stroji to nezachrání. Prakticky nehraji nic pod úroveň 5 ( rozhodně to nezačnu hrát ani z nouze ) a nejčastěji hraji 8-10, takže i nové větve "relativně" rychle vyexpím. No a pak zase zůstanu u těch pár tanků a map, které hraji kolem dokola do zblbnutí. Máš odehráno "teprve" 11k bitev a to je doba kdy jsem to také ještě neřešil. Nadšeně jsem tou dobou lítal po randomu, CW, rotách ( SH ještě nebylo) i teamovkách a byla spousta strojů na expení, které jsem si chtěl pořídit. Jenže dnes již mám vyexpeno takřka vše, odehráno na randomu téměř 38k bitev a nedokážu si pořádně představit, že bych na těch cca 10-15 strojích měl odehrát třeba ještě jednou tolik, aniž bych měl nějaký další cíl nebo novou zábavu ve hře. Proto se ptám, jaký cíl či jakou další motivaci a zábavu si našli ostatní hráči, kteří jsou na tom podobně jako já ( hrají jen random ), mají vše již vyzkoumáno a odehráno tisíce bitev.      

Kdysi jsem si dal cil ziskat M na kazdem tanku ve hre.Myslim ze jsem skoncil nekde u 4 tieru.Pak me zaclo bavit meco jineho.Ale urcite se k tomu jeste vratim.

UglyMonkey #9 Posted 26 June 2016 - 09:10 AM

Lieutenant

• Player
  • 33466 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE

Když máš rád expení, tak si expi posádky jak já. Vyber si 5-10 oblíbenéch strojů (hrál si vše tak víš co tě bavilo a bylo dobré;) a hraj to jen pro zábavu. Endgame v této hře není od začátku... tak nad tím nepřemýšlej. PR/ WN8 ti vlasně taky nic nedají (je to jen čísílko).

Mám mám třeba douhodobý cíl v podobě dvou sedmiskillovéch posádek (chybí mě 2x 6,5 mil exp) a to mě nějaké ten "pátek" zabaví :trollface:

Thellwinux #10 Posted 26 June 2016 - 09:38 AM

Lieutenant

• Player
  • 64366 battles
  • 1,778
  • [W31RD] W31RD
Mě z normálních tanků chybí už jen FV4005, tak jsem nakonec rozjel i ty artyny, ale plán je víceméně takový, že ty vyší tiery chci také, jak už psal někdo nademnou, přeskákat spíše za freeXP. A cíle potom? Nevím ... hrát oblíbené tanky 8-10 tier, dodělat ind. mise, zvednout overall DMG nad 2000, a zkusit ještě trochu zvednout to VNko, což už ale jde se skoro 40k bitvama dost blbě, ještě když teď hraju ty pitomý klikače, se kterýma fakt 3k+ recent prostě dlouhodobě nejsem schopnej dát :D

Jmeno1 #11 Posted 26 June 2016 - 10:14 AM

Field Marshal

• Player
  • 51682 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

Hmm, taky jsem především expič a co bude až všechno vyexpím jsem ještě neřešil. Zajímavé je, že já mám ještě hodně strojů na expení, a odehrál jsem už celkem 281 strojů. Black_Hole1 má všechno a odehrál "jen" 258 strojů.

Až všechno vyexpím, tak si asi vytipuji pár top tanků co mne baví a budu s nimi pedobeařit tiery 6-9. Ty mne baví nejvíc. Do tier 5 je random nehratelný, tiery 1, 2 jsou úplně mimo a navíc jsou tam obrovské čekací časy  (WG tiery pro nováčky, kde by se měli učit úplně zničilo) a tier 10 neumím. 

putos_opat_v_akci #12 Posted 26 June 2016 - 10:22 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 26926 battles
  • 1,408
  • [PRASE] PRASE

Chropt....88 tankov v garáži...chropt. Ja mám v garáži 8 tankov a k tomu 21 voľných miest (škoda že sa nedajú predať) a úprimne, viac mi ani netreba. V ostatnej dobe aj tak hrám kombináciu tier 8 prem + hocičo, ale na druhej strane je vhodné povedať, že mňa osobne baví tú hru hrať ako takú, ísť random a mlátiť všetko čo sa dá, a baví ma to. To je odlišné od človeka k človeku, ja nepotrebujem hľadať iné tanky, tie čo mám dokážem ovládať na dosť dobrej úrovni a hra s nimi ma baví. 

Osobne chápem, že niekto po vyskúmaní všetkého obsahu stráca motiváciu hrať, ale ako som písal hore, pre mňa je zábava mlátiť random, takže osobne by som sa obišiel aj s 5 tankami v garáži, od tier 6 po 10 po jednom kúsku. 

Karaya12 #13 Posted 26 June 2016 - 10:27 AM

Brigadier

• Player
  • 19945 battles
  • 4,370
  • [SVINE] SVINE

View PostJmeno1, on 26 June 2016 - 11:14 AM, said:

Hmm, taky jsem především expič a co bude až všechno vyexpím jsem ještě neřešil. Zajímavé je, že já mám ještě hodně strojů na expení, a odehrál jsem už celkem 281 strojů. Black_Hole1 má všechno a odehrál "jen" 258 strojů.

Až všechno vyexpím, tak si asi vytipuji pár top tanků co mne baví a budu s nimi pedobeařit tiery 6-9. Ty mne baví nejvíc. Do tier 5 je random nehratelný, tiery 1, 2 jsou úplně mimo a navíc jsou tam obrovské čekací časy  (WG tiery pro nováčky, kde by se měli učit úplně zničilo) a tier 10 neumím. 

Ten rozdíl mohou dělat prémiáky. Nevím, kolik jich má on, ale ty jich máš víc jak 40 ;)

levapking #14 Posted 26 June 2016 - 11:18 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829
Já považuju expení za největší opruz v téhle hře, takže expím pouze s velkým sebezapřením a z nutnosti, že si chci zahrát nějaký tank a tento tank si velmi dlouho rozmýšlím, jestli mi ta kalvárie za to vůbec stojí.

Lumifer #15 Posted 26 June 2016 - 11:46 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View PostiTrolling, on 25 June 2016 - 11:46 PM, said:

ja doporucuju objevit kouzlo T49... a trolleni v chatu :) nebyt plutonku s inteligentnimi a neuveritelne jedovate vtipnymi spoluhraci, bych uz asi dva-tri roky nehral. 

Když jsem začal s touhle hrou, tak jsem doufal v pravidlo: Vyšší tier, lepší spoluhráči a větší zábava. Když jsem pochopil, jak to je, tak jsem expil, jen to co mě bavilo. Dnes už neexpím nic. Po různých nerfech (myslím, že tomu říkají "zlepšený komfort hraní" )  jsem prodal spoustu tanků, dnes jsem na 16 volných místech v garáži. Kdyby nebylo toho o čem píše iTrolling, tak už tu asi také nejsem.

Edited by Lumifer, 26 June 2016 - 11:46 AM.

Miri37 #16 Posted 26 June 2016 - 12:32 PM

General

• Player
  • 51552 battles
  • 8,915

Pro: Black_Hole1

Jsem expič a něco podobného jsem řešil před léty. Tuším někdy počátkem roku 2012 WG začalo těžce protěžovat týmové hraní a sólo hráč začal být znevýhodněn.

To jsem měl stroje T6-7 + LT 4 třídy na odpočinek od zkoumání. Bohužel vše to chodilo do stejně skládaných bitev.

Jako únikovku jsem si našel hraní již doexpených tanků nižších tříd, co nemají win 50% s tím, že je potom prodám. Díky tomu jsem vlastně objevil kouzlo low bitev, kde vládlo tehdy Pz38H a díky čemuž jsem si nechal dva stroje podstatně déle, než jsem zamýšlel.

Nevýhodou mého řešení je to, že horší výsledky mají méně oblíbené stroje co moc neovlivní bitvy, což většině hráčů nevyhovuje.

PS: Zhruba v té době jsem si zavedl pravidlo. Prodej stroje až bude Elite a s win minimálně 50%. Netušil jsem, jak moc jsem si zkomplikoval život, když jsem po letech koupil první arty. Jsem příšerný artynář co nedokáže ovlivnit hru.

Edited by Miri37, 26 June 2016 - 12:33 PM.

Black_Hole1 #17 Posted 26 June 2016 - 04:21 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 49342 battles
  • 269
  • [B-H-L] B-H-L

View PostIdahou, on 26 June 2016 - 08:35 AM, said:

Můžeš zkusit hrát WoWs nebo WoWp a tím využít volný xp, goldy či  premko a po čase zase naskočit do WoT, ale vzhledem k tomu v jakém stavu ty hry jsou... Osobně to řeším spíš jinou hrou, nejčastěji RPG, do které se ponořím a pak si na tankách "Oddychnu"

Lodičky jsem chvilku honil, ale přestalo mě to bavit. Letadla mě vůbec nelákají. Mám také nahozeno pár jiných her. Aktuálně Dragon Age Inquisition a jsem smutný z toho jak BioWare zmršil ovládání.  

View PostJmeno1, on 26 June 2016 - 10:14 AM, said:

Zajímavé je, že já mám ještě hodně strojů na expení, a odehrál jsem už celkem 281 strojů. Black_Hole1 má všechno a odehrál "jen" 258 strojů.

View PostKaraya12, on 26 June 2016 - 10:27 AM, said:

Ten rozdíl mohou dělat prémiáky. Nevím, kolik jich má on, ale ty jich máš víc jak 40 ;)

Prémiáků mám 38. Za free expy přeskakuji vše do T5. Nehraji arty - u USA jsem se dostal sice až na T10, ale všechny ostatní národy jsem zazdil na T8 a pak jsem ten hnus všechen prodal ( to co nechci aby někdo dělal mě, přece nebudu sám dělat ostatním ). Jinak z některých stromů již vyzobávám poslední stroje, které se dalo nějak obejít. 

Ve hře mi tedy aktuálně chybí dodělat:

Leo PTA a Leo 1 = 2 stroje 

T110E3 = 1 stroj

Firefly + lajna na FV4005 od Challengera = 5 strojů ( tuhle lajnu si šetřím až na úplný závěr a stále to oddaluji tím vyzobáváním obešlých strojů u ostatních národů )

T-34-2, 110, WZ-111 1-4, 113 = 4 stroje

STB-1, Type 4 a Type 5 Heavy = 3 stroje

Celkem mi tedy chybí ještě 15 strojů a když připočtu ty, které jsem obešel pomocí jiné větve ( jako třeba Ferdinand nebo VK 30.01 a 02 D ) , tak jsem na podobných číslech jako má Jmeno1. Nicméně těch 15 strojů je v mém případě otázka max 2-3 měsíců hraní a to to budu muset sakra flákat + nepoužívat boost z osobních záloh ani prem. účtu ( s prémkem a OZ by bylo cca do měsíce fertig, pokud bych to chtěl vysloveně hnát ) .   

-----------------------------------------------------------------------------------

Ach ten editor postů se dnes zase předvádí. Jednou kliknu a post smazán nebo zcela změněn....

Edited by Black_Hole1, 26 June 2016 - 04:57 PM.

Idahou #18 Posted 27 June 2016 - 07:17 AM

General

• Veteran
  • 36738 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Ty japonce doporučuju nechat až po sandboxu, Type 4 sice dostal buffm ale ne až tak velkej a fakt to byl oser ho přeexpit. Tím nemyslím, že byl těžký na hraní, s nějakým specifickým herním stylem, jen je to opak toho co potřebuješ na randomu. Něco jako T28 Prototyp

Lajna na FV4005 překvapivě nebyla tak hrozná, relativně těžká, ale hrála se mi docela dobře.

Číňani byli v pohodě 

U mě lodě bohužel taky moc nefungují jako odbočka od tanků. Sou takový nezáživný a moc pomalý. Kromě toho mě tam chybí nějaká motivace expit vyšší tier - většina těch lodí vypadá na první pohled stejně a "upgrade" není moc cítit...

Kwahee #19 Posted 27 June 2016 - 10:47 AM

Private

• Player
  • 50400 battles
  • 44
  • [AF_F] AF_F
starsi technicky inzenyr (odjeto 310 tanku) je uz nejaky ten cas v kapse, takze ja se jenom tak poflakuju, hraju cety s lidma v klanu a cekam na dalsi tanky k expeni

UglyMonkey #20 Posted 27 June 2016 - 05:56 PM

Lieutenant

• Player
  • 33466 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE

Zeptám se jen tak Vám matadorů.... : Taky jste tak úchylní a "expíte" tier 7 , tier 8 a tier 9 tanky do topu za free exp? (nekonvertuju expi)

Jinak k tomu "vrcholu". Já nevím, hrál sem obřady (semo tamo velel) CW kampaňe (ne všechny) a mě to přijde strašně nudné... jako né že by to prvních 500-700 her nebylo zajímavé, ale pak se začali opakovat situace a bylo jen a jen a jen to samé. Pár strategií co jsme zahráli mi a k tomu jen pár strategií co hráli enemáci a málo změň k tomu - jo jasně nejsme žádné top klan a nikdy jsme si na to ani náznakem nehráli, však nás znáte... já si jen tak říkám jak to někoho může bavit víc než 2000 až 3000 her? Na tom "hrozném" randomu je aspoň každá 3tí až 5tá něčím originální a zvedne mě krevní tlak - ať v dobrém či ve zlém.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users