Jump to content

Vše ve hře vyzkoumáno a co dál?

end play

• Please log in to reply
32 replies to this topic

Black_Hole1 #21 Posted 27 June 2016 - 07:31 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 48079 battles
  • 269
  • [B-H-L] B-H-L

View PostUglyMonkey, on 27 June 2016 - 05:56 PM, said:

Zeptám se jen tak Vám matadorů.... : Taky jste tak úchylní a "expíte" tier 7 , tier 8 a tier 9 tanky do topu za free exp? (nekonvertuju expi)

Mám to tak 80:20. Většinu si normálně odjedu od stocku do TOPu a ty hůře hratelné házím za free expy do TOPu rovnou, popřípadě si tam třeba hodím alespoň TOP dělo. 

Pokud jde o CW, SH atd., tak to pociťuji podobně. Na drtivé většině map se hraje kolem dokola přibližně to samé ( cca 3-5 variant s drobnou obměnou dle stran a složení teamu ), protože i vzhledem k velikosti map a počtu hráčů, má každá mapa prostě jen několik málo klíčových míst, která jsou pro výhru opravdu důležitá a tak se tomu strategie logicky podřizují. Pak již záleží hlavně na schopnostech velitelů, zda dokáží dostatečně pružně reagovat na dění v samotné hře a jak moc mají "poslušné" :-) hráče. Časem to pak zapadne do takové až takřka "rutiny", kdy všichni předem přesně vědí co kde mají dělat a kam jet. Vyhraje pak většinou ta strana, která má pružnějšího velitele, hráče co poslouchají rozkazy a jsou schopni ničit určené cíle. ( pokud máte hráče, co nejsou schopni ve 3-4 rychle vymazat 1 tank, protože třeba nedokáží s IS7 penetrovat T110E3, tak je velení i poslušnost naprosto k ničemu :-). Tyhle režimy bitev jsou ještě ke všemu kolikrát vázány na čas ( útoky, obrany atd..), spoustu strojů si tam člověk ani nemůže expit, protože jsou pro to prostě nevodné a tak se točí kolem dokola jen pár tančíků. Pro mě je to prostě stále jen PC hra, ve které si chci jezdit a expit to co chci já, kdy to chci já a rozhodně se nehodlám podřizovat či přizpůsobovat tomu, jak to po mě che hra nebo třeba jiní hráči ( velitélé v klanech atd.. ). Zároveň chápu, že pokud to člověk chce hrát alespoň na nějaké úrovni, tak to stojí čas, který tomu ale já nejsem ochoten věnovat a nemám nikomu za zlé, že to má zcela obráceně. Tohle vše dohromady pro mě dělá tyto režimy zcela nezajímavé a proto již hraji pouze random, kde nejsem ničím a nikým vázán + tam přeci jen nějaká ta rozdílnost v dění i strojích, oproti CW, SH a teamovkám je.                     

Edited by Black_Hole1, 27 June 2016 - 07:34 PM.

Thellwinux #22 Posted 27 June 2016 - 07:47 PM

Lieutenant

• Player
  • 62704 battles
  • 1,776
  • [9-TD] 9-TD

View PostUglyMonkey, on 27 June 2016 - 05:56 PM, said:

Zeptám se jen tak Vám matadorů.... : Taky jste tak úchylní a "expíte" tier 7 , tier 8 a tier 9 tanky do topu za free exp? (nekonvertuju expi)

Jinak k tomu "vrcholu". Já nevím, hrál sem obřady (semo tamo velel) CW kampaňe (ne všechny) a mě to přijde strašně nudné... jako né že by to prvních 500-700 her nebylo zajímavé, ale pak se začali opakovat situace a bylo jen a jen a jen to samé. Pár strategií co jsme zahráli mi a k tomu jen pár strategií co hráli enemáci a málo změň k tomu - jo jasně nejsme žádné top klan a nikdy jsme si na to ani náznakem nehráli, však nás znáte... já si jen tak říkám jak to někoho může bavit víc než 2000 až 3000 her? Na tom "hrozném" randomu je aspoň každá 3tí až 5tá něčím originální a zvedne mě krevní tlak - ať v dobrém či ve zlém.

Už si ani nepamatuju, kdy jsem hrál nějakej tank 5+ tier stockovej. U většiny minimálně top dělo za freeXP.

Kwahee #23 Posted 28 June 2016 - 10:26 AM

Private

• Player
  • 49850 battles
  • 44
  • [AF_F] AF_F
pokud nejake volne expy jsou (nekonvertuju expy), tak je vetsinou utratim za delo, ale kdyz sem mel rozjetych 12 devitek soucasne, tak se zadne preskakovani cehokoliv za volne nekonalo :)

Idahou #24 Posted 28 June 2016 - 06:36 PM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Pásy. Ty dost často freexpuju protože jsou potřeba pro namontování děla z předchozího tanku. Volný jinak používám jen na stroje které jsou pro mě utrpení nebo budou ve slevě, případně když mě už nudí (tier 9 a 200k na desítku... ). Vždy utratím jen pár tisíc

CW a SH se prostě dost rychle ohrají. Hraje se to většinou pořád stejně (alespoň na naší úrovni ) a s pořád stejnýma tanka

Black_Hole1 #25 Posted 03 April 2017 - 09:05 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 48079 battles
  • 269
  • [B-H-L] B-H-L

Tak a už jsem tedy ve finále expení ( jen nemám dostatek kreditů na nákup všech doexpených T10 ). Poslední stroj co mi chybí vyexpit je Strv 103B a pak už budu čekat jen na ty nové LT. Expit to ale budu vlastně jen jako "z nouze ctnost", protože ty LT považuji za naprosto zbytečné s ohledem na T10 MT stroje.    

Protože mi tu z WG staff nikdo neodpověděl na mou otázku z prvního postu, tak jí zopakuji:

P.S.

Drobounký dotaz k WG staff:

Plánuje nebo uvažuje WG i o nějakém "end play" pro hráče mého typu nebo je tedy čistě zaměřeno na team play = CW, SH + teamovky?

sTeblo #26 Posted 04 April 2017 - 07:48 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15297 battles
  • 633
Kde berete tolik free expu? Kdyz skocim jednu "lajnu" na T5, tak uz mi nezbyva na davani dalsich tanku, co expim, do topu. Dalsich minimalne 14 dni pak zase jezdim, abych mel dostatek free expu na to, skocit treba dalsi "lajnu" na T5, ale o tom, ze bych skakal stromy a do toho jeste daval dalsi T8-T9 tanky, co expim, do topu, to si muzu nechat jen zdat

SG_semda #27 Posted 04 April 2017 - 07:56 AM

General

• Player
  • 40749 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostsTeblo, on 04 April 2017 - 07:48 AM, said:

Kde berete tolik free expu? Kdyz skocim jednu "lajnu" na T5, tak uz mi nezbyva na davani dalsich tanku, co expim, do topu. Dalsich minimalne 14 dni pak zase jezdim, abych mel dostatek free expu na to, skocit treba dalsi "lajnu" na T5, ale o tom, ze bych skakal stromy a do toho jeste daval dalsi T8-T9 tanky, co expim, do topu, to si muzu nechat jen zdat

no, jelikož většina z nás s expením nikam nepospíchá, tak hodně jezdíme jen tanky co nás baví apod, a z toho free xp padaj docela dobře, navíc jsou na to různý zálohy apod... já za jeden den vyjezdím tak 1-3k freexp když hraju, a použiju to tak jednou za měsíc/dva, když se dohrabu k dalšímu novýmu tanku nebo než na něj našetřím...

Jmeno1 #28 Posted 04 April 2017 - 08:02 AM

Field Marshal

• Player
  • 50141 battles
  • 11,827
  • [_AF_] _AF_
Volne expy pouzivam jen na vybaveni (napr. top dela E100, BC25t...) jinak jedu poctive vsechny tanky. U tech nizkych tieru to jde hrat i se zakladni posadkou s PU za par bitev. Clovek alespon pozna uplne vse, vi co jak funguje a nekdy objevim i zajimavy stroj, ktery ostatni jinak pomlouvaji, ale mne muze vyhovovat.

sTeblo #29 Posted 04 April 2017 - 08:02 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15297 battles
  • 633

To bude tim... bohuzel si nemuzu dovolit jezdit tanky co me bavi, jelikoz potrebuju expit tanky potrebne do tymovych aktivit. Az budu mit dulezite tanky a budu si moct jen v klidu jet stromy, ktere me zajimaji/chtel bych vyexpit, bude to asi jine

Jmeno1 #30 Posted 04 April 2017 - 08:06 AM

Field Marshal

• Player
  • 50141 battles
  • 11,827
  • [_AF_] _AF_
Pokud hrajes aktivne a hra te bavi, zvaz PU. Pro expice IMHO nutnost.

SG_semda #31 Posted 04 April 2017 - 08:07 AM

General

• Player
  • 40749 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostsTeblo, on 04 April 2017 - 08:02 AM, said:

To bude tim... bohuzel si nemuzu dovolit jezdit tanky co me bavi, jelikoz potrebuju expit tanky potrebne do tymovych aktivit. Az budu mit dulezite tanky a budu si moct jen v klidu jet stromy, ktere me zajimaji/chtel bych vyexpit, bude to asi jine

To je prostě rozdíl no, ty nemáš skoro žádný bitvy, my jich máme násobně víc, takže už tu techniku prostě máme...

Terentius #32 Posted 04 April 2017 - 08:52 AM

Major

• Player
  • 12998 battles
  • 2,522
  • [UC0RN] UC0RN

View PostsTeblo, on 04 April 2017 - 08:02 AM, said:

Jednoduše špatný management free expů v kombinaci s malým počtem bitev. Já to tak mám taky a žádné free expy nemám. Zaplať prémium a kombinuj zálohy a neplýtvej free expy na zbytečnosti, jinak se svým expícím cílem jich nikdy nebudeš mít dostatek.

kurcatovium #33 Posted 04 April 2017 - 08:53 AM

Brigadier

• Player
  • 45319 battles
  • 4,003
  • [KHIL] KHIL

View PostJmeno1, on 04 April 2017 - 08:06 AM, said:

Pokud hrajes aktivne a hra te bavi, zvaz PU. Pro expice IMHO nutnost.

Ale prdlačky. Expení ti to značně zpříjemní, ale nutnost to rozhodně není.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users