Jump to content

Herní výkyvy aneb hráčská forma?

WN8

• Please log in to reply
104 replies to this topic

papuchalk #101 Posted 04 August 2016 - 09:53 AM

Captain

• Player
  • 23772 battles
  • 2,462

taky někdy nenastřílím, ale tady je vidět, že ať nastřílím nebo nenastřílím, na WR to nemá vliv. Proto se nedají ty vlny odůvodnit mým slabším výkonem. prostě to na WR má strašně nepatrný vliv. Teoreticky bych měl mít dlouhodobě za 150 bitev WR okolo 48% i kdybych byl ve hrách AFK a nic nedělal. Jeden AFK hráč ze 30ti je strašně nepatrný podíl. Proto řikám, že jsou ty vlny nízkého WR velice pochybný, bez ohledu na můj výkon v bitvě

a teď tedy jak vysvětlím, že mám dlouhodobě WR 58%

v té vlně, když mám prohrávat, přecijenom tu a tam nějakou bitvu zvrátím, a místo 8mi proher v řadě jich mám jen 6. takže celkové WR mám třeba 35% místo 25%. A v dobách kdy mám jít s WR nahoru se můj výkon podepíše ještě více, a ovlivním 4 hry z deseti v můj prospěch. takže mám 73% WR a místo mě by měl nějaký horší hráč jen 58%. takže nakonec to nadprůměrné WR nějak udělám. ale ty vlny kdy jde WR dolu jsou strašně dlouhý a pochybný

Edited by papuchalk, 04 August 2016 - 09:58 AM.

Miri37 #102 Posted 04 August 2016 - 12:06 PM

General

• Player
  • 50595 battles
  • 8,564

View Postpapuchalk, on 04 August 2016 - 08:53 AM, said:

taky někdy nenastřílím, ale tady je vidět, že ať nastřílím nebo nenastřílím, na WR to nemá vliv. Proto se nedají ty vlny odůvodnit mým slabším výkonem. prostě to na WR má strašně nepatrný vliv. Teoreticky bych měl mít dlouhodobě za 150 bitev WR okolo 48% i kdybych byl ve hrách AFK a nic nedělal. Jeden AFK hráč ze 30ti je strašně nepatrný podíl. Proto řikám, že jsou ty vlny nízkého WR velice pochybný, bez ohledu na můj výkon v bitvě

a teď tedy jak vysvětlím, že mám dlouhodobě WR 58%

v té vlně, když mám prohrávat, přecijenom tu a tam nějakou bitvu zvrátím, a místo 8mi proher v řadě jich mám jen 6. takže celkové WR mám třeba 35% místo 25%. A v dobách kdy mám jít s WR nahoru se můj výkon podepíše ještě více, a ovlivním 4 hry z deseti v můj prospěch. takže mám 73% WR a místo mě by měl nějaký horší hráč jen 58%. takže nakonec to nadprůměrné WR nějak udělám. ale ty vlny kdy jde WR dolu jsou strašně dlouhý a pochybný

To koukám. Ovlivňovat jako jedinec až 40% bitev.

Já na tom jsem v současnosti zcela jinak. Většinu bitev rozhoduje los cca 70/100 a u něj záleží, zda mi nalosuje výhry 40/70(57%), nebo prohry 30/70(42%). Pak zbývá 30 bitev z 100, kde se rozhoduje na bojišti, jak to dopadne v rámci náhod a mého hraní s výhrou 10/30, nebo 20/30.

Takže když los nechce, tak to mám 40/100 (WR 40%), nebo 50/100 (50%) podle toho jak jsem zahrál. Když los dává, tak mám 50/100(50%), nebo 70/100(70%).

Tudíž já mám rozsah 40-70%, ale jelikož nejsem v důležitých bitvách vždy na vlivném postu v týmu, tak ovlivním menší počet bitev, než je 10/100 a ještě to ne vždy zvládnu, tak proto mám WR při nepřízni kolem 45% a štěstí kolem 60%. Průměrně to tedy dělá kolem 52%.

kurcatovium #103 Posted 08 August 2016 - 11:16 AM

Brigadier

• Player
  • 45721 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

Asi dělám něco špatně, ale u mě se ani na tom wotlabs žádná sinusoida ve WR jako u Papuchalka nekoná.

Nevěřím na tohle ovlivňování celých týmů ze strany WG, věřím jen na lidskou (i moji vlastní ) blbost, která je někdy prostě nekonečná. Teď jsem se vrátil z dovolené, týden jsem to nehrál, takže těch prvních pár (desítek? ) her stálo za starou bačkoru a i WR byl dost nízko. Bylo by strašně jednoduché hodit to na "tu špatnou stranu sinusioidy", já se ale nebojím si přiznat, že - i když statově jsem hrál cca svůj průměr - jsem prostě hrál tužku. Byl jsem ve špatnou dobu na špatném místě, nějaký rozumný herní úsudek a čtení hry bylo prostě v kopru. Takže jsem si sice nastřílel, ale do nějakých nedůležitých tanků, které netvořily hru a nebyl jsem na důležitých místech ve správnou dobu, pokud člověk není v četě, nemůže se spolehnout na nikoho jiného než na sebe = logicky jsem prohrál. Třeba včera jsem dal celé dvě hry za sebou s E5, v obou nastříleno víc než dvojnásobek vlastních HP, přesto oboje porážka. S odstupem času jasně vidím, kde jsem to podělal a obě hry se daly dost dobře zvrátit na vítězství, ale to bych musel trochu klidněji přemýšlet a hýbat se v souladu s vývojem hry...

A to jsem jen jeden pěšák z 15 v každém týmu. I když je pravda, že opravdu ne každý nad tím takto přemýšlí. Jednou jsi dole, jednou nahoře - nikoliv ale zásluhou WG, ale zásluhou své hry a hry tvých spoluhráčů. Tu svoji můžeš změnit, zlepšit, přizpůsobit, ale hru svých spoluhráčů neovlivníš. Totéž platí o druhém týmu. Takže statisticky je to sice nepravděpodobné, ale klidně můžeš dostat k sobě do týmu 14 fialek a prohrát proti salátu z tropického ovoce, protože stock tanky, únava, herní vyhoření, alkoholové opojení, problémy s připojením, akutní průjem, <doplň jakýkoliv jiný důvod>.

tettex #104 Posted 10 August 2016 - 10:04 AM

Warrant Officer

• Player
  • 54315 battles
  • 926

View Postpapuchalk, on 04 August 2016 - 09:53 AM, said:

Tohle zkouším z T54 LT(neškodím , ale ani nepomáhám) a za zhruba 100 bitev jsem se ke 48% ani nepřiblížil.

Edited by tettex, 10 August 2016 - 10:05 AM.

PeterkoFighter #105 Posted 11 August 2016 - 07:05 AM

Lance-corporal

• Player
  • 30387 battles
  • 73

View PostBigSam72, on 29 July 2016 - 04:23 PM, said:

Takze chces nekomu delat saska ? Kdyz tvuj vysledek neni ekvivalentni tvemu usili ? Lidi jsou holt ruzny .. 

To tedy úplne nechápu? Prečo by som mal robiť šaška? Šašek budu keby som tu vyplakával ako mi kleslo WN o 0,1% a aké je to nespravodlivé, teamy boli hrozné a ani trochu to nie je moje chyba. Ja presne viem, aký je moj herný štýl, kde má svoje limity, prečo som hral špatne, ktoré tanky mi škodia ale jazdiť ich/to budem aj tak, pretože ma to tak baví. Samozrejme, že sa cchem zlepšovať ale vlasy si kvoli tomu trhať nebudem. A jediné čo tvrdím, a tebe to príde ako šaškárství, je, že napriek mojej snahe niekedy zahrám lepšie ako inkokedy. 

Also tagged with WN8

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users