Jump to content

Turnaj s Chaffee

• Please log in to reply
554 replies to this topic

Armorpiercer_ #501 Posted 25 September 2016 - 10:23 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336
dobra prace kucuz. Toz to se asi hlasit nebudu.... jste naky moc dobry...

berserkerdog #502 Posted 26 September 2016 - 07:59 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View PostKucus_CZ, on 25 September 2016 - 04:08 PM, said:

Wow, můj první tank s 3 MoE... ve 122. bitce... :medal:

škoda, že už nejsem někde ke konci bitek, trochu jsem to zvednul na 800 assisted dmg... Ale to mi dlouho nevydrží... :playing:

.....

Klobouk dolů chlape, ty jsi profi spoter. Přes 800 jsem se sice nějakou dobu držel, ale kolem 90 bitvy to začalo padat a teď už je jen to horší a horší. No nic, soustředím se na souboj o 2 místo s kolegou Tomsnerem :)

EDIT: doplňuji ještě tradiční turnajový status report

Spoiler

Edited by berserkerdog, 26 September 2016 - 08:03 AM.

Armorpiercer_ #503 Posted 26 September 2016 - 09:37 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

vcera jsem si rikal, ze se zas neco naucim,..... a rikam si, tak namatkouuuuuuuu, treba 28 dil.

:trollface:

zarazuji hned za prvni tri dily :popcorn::teethhappy:

Kucus_brainless_zombie #504 Posted 26 September 2016 - 08:52 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN

View Postberserkerdog, on 26 September 2016 - 07:59 AM, said:

Klobouk dolů chlape, ty jsi profi spoter. Přes 800 jsem se sice nějakou dobu držel, ale kolem 90 bitvy to začalo padat a teď už je jen to horší a horší. No nic, soustředím se na souboj o 2 místo s kolegou Tomsnerem :)

EDIT: doplňuji ještě tradiční turnajový status report

Spoiler

Díky, ale neházej flintu do žita, cíl je ještě hodně daleko... :izmena: u mě ještě 30 bitek (jsem si dneska zakafíčkoval)... :playing: zatím to držím na 850 assist dmg... :B taková trochu psycho válka. :justwait:

http://wotreplays.com/uploader/Kucus_CZ/id/585504/version/51,49,48/sort/uploaded_at.desc/

Edited by Kucus_CZ, 26 September 2016 - 08:54 PM.

SG_semda #505 Posted 26 September 2016 - 10:16 PM

General

• Player
  • 41991 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostKucus_CZ, on 26 September 2016 - 08:52 PM, said:

Díky, ale neházej flintu do žita, cíl je ještě hodně daleko... :izmena: u mě ještě 30 bitek (jsem si dneska zakafíčkoval)... :playing: zatím to držím na 850 assist dmg... :B taková trochu psycho válka. :justwait:

http://wotreplays.com/uploader/Kucus_CZ/id/585504/version/51,49,48/sort/uploaded_at.desc/

jakože sedíš v keříku a říkáš si: "nestřílej, nestřílej, potřebuješ spot, poďte sem enemáci, nestřílej, nech to střílet spoluhráče"?:trollface:

Kucus_brainless_zombie #506 Posted 27 September 2016 - 03:29 AM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN

View PostSG_semda, on 26 September 2016 - 10:16 PM, said:

jakože sedíš v keříku a říkáš si: "nestřílej, nestřílej, potřebuješ spot, poďte sem enemáci, nestřílej, nech to střílet spoluhráče"?:trollface:

Přesně takhle to v některých případech i bylo... někdy jsem pak nevydržel, někdy zase jo. A nebyl jsem jediný. :teethhappy:

Gratuluji Tomsnerovi k M-ku, konečně mu tam padlo. :medal: Jsem to na něj musel prásknout. :trollface:

Jo a mimochodem, dokonáno jest.

Nějakých "trapných" 847,35 assist dmg. :ohmy:

Posledních 30 bitek jsem si dal v mírně podnapilém stavu... teda z počátku mírně, měl jsem to i s publikem, trochu jsme kalili, já připojil PC na TV a do zesíku... a řeknu vám kluci, to je naprostá bomba, masakr. Akorát si publikum vymyslelo, že za každý mnou zničený tank se musím napít... a jako na potvoru jsem dostával ne moc spotovací mapy, takže jsem musel ničit tanky, takže jí mám jak z praku. :playing:

847,35 (slovy osmsetčtyřicetsedmcelýchtřicetpět) assist dmg. :great:

PS: Až to budete číst, věřte že mám opici jako prase... auauauauvajs

PS2: UKO, dali jsme si i na tvojí novou princeznu, takže bude zdravá jako řípa. :great:

Attached Files

• Attached File   TurnajChaffeeEnd01.jpg   33.64K
  • Attached File   TurnajChaffeeEnd02.jpg   44.2K

Edited by Kucus_CZ, 27 September 2016 - 03:33 AM.

berserkerdog #507 Posted 27 September 2016 - 07:33 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

Kucus, Kucus tys mi dal. Víš, že už jsem na pár dní podlehl idiotské představě, že ten turnaj vyhraju? :teethhappy: 

No nic, hodinku dvě jsem si pobrečel a teď, když už nevidim rozmazaně, nezbejvá než pogratulovat k senzačnímu výsledku.

Celkem pochybuju, že tě ještě někdo předstihne. Já ztrácim víc než stovku a zbejvá mi 16 her:(.

Jakožto oddílový nástěnkář a tabulkář hned doplnuji do porovnání konečných výsledků.

Spoiler

Edited by berserkerdog, 27 September 2016 - 08:16 AM.

UKO_JESHITA #508 Posted 27 September 2016 - 08:05 AM

Major General

• Player
  • 52680 battles
  • 5,017
  • [_LDN] _LDN

View PostKucus_CZ, on 27 September 2016 - 03:29 AM, said:

Přesně takhle to v některých případech i bylo... někdy jsem pak nevydržel, někdy zase jo. A nebyl jsem jediný. :teethhappy:

Gratuluji Tomsnerovi k M-ku, konečně mu tam padlo. :medal: Jsem to na něj musel prásknout. :trollface:

Jo a mimochodem, dokonáno jest.

Nějakých "trapných" 847,35 assist dmg. :ohmy:

Posledních 30 bitek jsem si dal v mírně podnapilém stavu... teda z počátku mírně, měl jsem to i s publikem, trochu jsme kalili, já připojil PC na TV a do zesíku... a řeknu vám kluci, to je naprostá bomba, masakr. Akorát si publikum vymyslelo, že za každý mnou zničený tank se musím napít... a jako na potvoru jsem dostával ne moc spotovací mapy, takže jsem musel ničit tanky, takže jí mám jak z praku. :playing:

847,35 (slovy osmsetčtyřicetsedmcelýchtřicetpět) assist dmg. :great:

PS: Až to budete číst, věřte že mám opici jako prase... auauauauvajs

PS2: UKO, dali jsme si i na tvojí novou princeznu, takže bude zdravá jako řípa. :great:

Ruzenka dekuje, a UKO gratuluje ke skvelemu vysledku.Ja jsem proste nedokazal nestrilet:-)

Tomsner77 #509 Posted 27 September 2016 - 08:19 AM

Sergeant

• Player
  • 35322 battles
  • 272

jj, s Kucusem jsem si v noci ve hre psal a podle jeho hlasek chlastal pekne:B

samozrejme gratulace ke skvelymu spotu.

jinak je to tak nejak jak pise Semda... ja dokonce vcera i okolo par housek krouzil bez vystrelu a cekal na spoluhrace az je vyndaj, abych ten spot vylepsil. to uz je fakt uchylka:P

ve finale jsem nevylepsil nic, lehce jsem se spotem padl... mimochodem ze 14bitev 3x Himl plus dalsi podobny na spot stvoreny... aspon konecne padlo to usmudlany Mko a musim konstatovat ze Bersikovi budu muset pogratulovat ke druhymu mistu..

EDIT:

a co Homer a Fusekle??

Edited by Tomsner77, 27 September 2016 - 08:28 AM.

berserkerdog #510 Posted 27 September 2016 - 08:24 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View PostTomsner77, on 27 September 2016 - 08:19 AM, said:

...ve finale jsem nevylepsil nic, lehce jsem se spotem padl... mimochodem ze 14bitev 3x Himl plus dalsi podobny na spot stvoreny... aspon konecne padlo to usumdlany Mko a musim konstatovat ze Bersikovi budu muset pogratulovat ke druhymu mistu..

Se ještě uvidí:). Všechno je to hlavně o mapách, chytiš pár Malinovek a je to tam. No povíme si za pár dní. Dneska bohužel hrát nemůžu, takže dokončení plánuju do 29. září.

enven #511 Posted 27 September 2016 - 11:10 AM

Private

• Player
  • 40114 battles
  • 17
  • [NR-CZ] NR-CZ

:medal: Zdar tankáni

Chybí mi necelých 20 bitev do konečného počtu bitev. Po shlédnutí tabulky s výsledky, si zahrávám s myšlenkou vzdát to jako zbabělec. To by se neobjevily v tabulce  moje výsledky, ale je to "Jen hra" , a na co si honit tričko, tak to dorazím. "M" se zatím nezadařilo a ani asi nezadaří. Jedna hvězdička na laufu, taky "nebe" nedělá.  Bez žárovky se lehký tank hraje pěkně blbě, zvláště proti VIII, které tě sesmahnou na ránu. Lehké tanky nejsou můj šálek kávy, ale jak se říká" Nevadí, že jsem bit, hlavně, že se peru".  Uvidíme, jak se bude dařit v turnaji s T150. mnoho zdaru, a nejen na "tankistickém" poli.

Enven

Armorpiercer_ #512 Posted 27 September 2016 - 12:21 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View Postenven, on 27 September 2016 - 12:10 PM, said:

:medal: Zdar tankáni

Chybí mi necelých 20 bitev do konečného počtu bitev. Po shlédnutí tabulky s výsledky, si zahrávám s myšlenkou vzdát to jako zbabělec. To by se neobjevily v tabulce  moje výsledky, ale je to "Jen hra" , a na co si honit tričko, tak to dorazím. "M" se zatím nezadařilo a ani asi nezadaří. Jedna hvězdička na laufu, taky "nebe" nedělá.  Bez žárovky se lehký tank hraje pěkně blbě, zvláště proti VIII, které tě sesmahnou na ránu. Lehké tanky nejsou můj šálek kávy, ale jak se říká" Nevadí, že jsem bit, hlavně, že se peru".  Uvidíme, jak se bude dařit v turnaji s T150. mnoho zdaru, a nejen na "tankistickém" poli.

Enven

nahodou ti fandim.

Kucus_brainless_zombie #513 Posted 27 September 2016 - 05:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN

Děkuji, děkuji, děkuji. :girl:

Ale ještě bych flintu do žita neházel, klucí.

Pár poznatků. Nejlepší mapy a týmy jsem dostával mezi 17:00-21:00. Vypnul jsem si Útok/Obrana, pak mi to házelo více různých map. Na Siegfriedovce ze severu je strašně OP to křoví se stromy na D3, z toho člověk kontroluje celou pláň a i hradby.

Envene, ty to vážně jedeš bez žárovky a bez maskování? Tak to je masakr... to bych nedal. :ohmy:

Ale ať už to dopadne jakkoliv, tak největším vítězem je UKO bo vyhrál tu nejkrásnější cenu co chlap může získat. :great:

V příloze nějaké ty statistiky, celý turnaj mě stál 1M kreditů a to jen díky tomu, že Colu jsem pořídil v akci, jinak by to bylo -3M. Rozložení Tierů bylo celkově rovnoměrné, ale u vyloženě spotovacích map to bylo spíše o nižších tierech. Překvapil mě Ensk, kde mám 1k průměrného spotu, nejspíš právě díky častějším vyšším tierům. Winterberg se řadí mezi mapy s největším prvospotem, ale velice nízkým assist dmg.

Když na to teď koukám, tak jsme asi měli dát, že se bude počítat součet dmg+assist dmg. To by nejspíš vypovídalo více o přínosu pro tým, člověk by nebyl tak velkým sluhou MM a i ta taktika by byla jiná. Ale to je jen poznatek do budoucna, kdyby se zase dělal nějaký turnájek s LT.

Díky tomuhle turnaji jsem naprosto otočil názor na MM s LT. Na začátku jsem byl klasický červený noobík, který se v každém MM+2 a MM+3 chtěl hned zabít a proklínal celé WG... nyní je ze mě červený noobík, který miluje MM+3 s LT a nechce nic nižšího, občasné MM+2 mi nevadí, ale nižší MM mě vyloženě štve.

Musím se naučit víc a hlavně lépe střílet, v tom mám ohromné mezery a to nejen u LT.

Také jsem se dost naučil o spotting systému, mapách a celkově mechanik této hry a to nejen vůči LT, ale i jiným tankům. Blbý je, že se nyní více rozčiluju, když vidím, jak to naši skauti vůbec nechápou, co a jak svítit a k čemu tam jsou.

Těším se na T-150, snad mě to zase začne bavit jezdit s HT, nějak mě ty pomalé krabice poslední dobou nebaví.

Mrzí mě, že se Homer na to asi vykvajznul... nebo snad udělá dvoudenní maratóneček s Chaffeem?

PS: Klucí, prosím, zbavte mě těch permoníků v hlavě. Dnešní rachota byl očistec. Už nikdy nebudu pít... no, teď asi trochu kecám.

Attached Files

• Attached File   TurnajChaffeeStatistiky01.jpg   245.79K

Edited by Kucus_CZ, 27 September 2016 - 05:23 PM.

UKO_JESHITA #514 Posted 27 September 2016 - 05:49 PM

Major General

• Player
  • 52680 battles
  • 5,017
  • [_LDN] _LDN

View PostKucus_CZ, on 27 September 2016 - 05:20 PM, said:

Děkuji, děkuji, děkuji. :girl:

Ale ještě bych flintu do žita neházel, klucí.

Pár poznatků. Nejlepší mapy a týmy jsem dostával mezi 17:00-21:00. Vypnul jsem si Útok/Obrana, pak mi to házelo více různých map. Na Siegfriedovce ze severu je strašně OP to křoví se stromy na D3, z toho člověk kontroluje celou pláň a i hradby.

Envene, ty to vážně jedeš bez žárovky a bez maskování? Tak to je masakr... to bych nedal. :ohmy:

Ale ať už to dopadne jakkoliv, tak největším vítězem je UKO bo vyhrál tu nejkrásnější cenu co chlap může získat. :great:

V příloze nějaké ty statistiky, celý turnaj mě stál 1M kreditů a to jen díky tomu, že Colu jsem pořídil v akci, jinak by to bylo -3M. Rozložení Tierů bylo celkově rovnoměrné, ale u vyloženě spotovacích map to bylo spíše o nižších tierech. Překvapil mě Ensk, kde mám 1k průměrného spotu, nejspíš právě díky častějším vyšším tierům. Winterberg se řadí mezi mapy s největším prvospotem, ale velice nízkým assist dmg.

Když na to teď koukám, tak jsme asi měli dát, že se bude počítat součet dmg+assist dmg. To by nejspíš vypovídalo více o přínosu pro tým, člověk by nebyl tak velkým sluhou MM a i ta taktika by byla jiná. Ale to je jen poznatek do budoucna, kdyby se zase dělal nějaký turnájek s LT.

Díky tomuhle turnaji jsem naprosto otočil názor na MM s LT. Na začátku jsem byl klasický červený noobík, který se v každém MM+2 a MM+3 chtěl hned zabít a proklínal celé WG... nyní je ze mě červený noobík, který miluje MM+3 s LT a nechce nic nižšího, občasné MM+2 mi nevadí, ale nižší MM mě vyloženě štve.

Musím se naučit víc a hlavně lépe střílet, v tom mám ohromné mezery a to nejen u LT.

Také jsem se dost naučil o spotting systému, mapách a celkově mechanik této hry a to nejen vůči LT, ale i jiným tankům. Blbý je, že se nyní více rozčiluju, když vidím, jak to naši skauti vůbec nechápou, co a jak svítit a k čemu tam jsou.

Těším se na T-150, snad mě to zase začne bavit jezdit s HT, nějak mě ty pomalé krabice poslední dobou nebaví.

Mrzí mě, že se Homer na to asi vykvajznul... nebo snad udělá dvoudenní maratóneček s Chaffeem?

PS: Klucí, prosím, zbavte mě těch permoníků v hlavě. Dnešní rachota byl očistec. Už nikdy nebudu pít... no, teď asi trochu kecám.

No už teď máš žízeň ;)  Každopádně tento post nakopíruj do topiku Matchmaking a asi dalších deseti.Jinak smekám před Tvým výkonem.I když Malinovku+Prochorovku+Ohnivý výběžek jsi měl dohromady 21x což je asi 10% což je dost, to jenom závidím:trollface:.Ale opravdu mi tyto turnájky pro radost hodně obohatily hraní WoT.

Edited by UKO_JESHITA, 27 September 2016 - 05:49 PM.

Miri37 #515 Posted 27 September 2016 - 06:20 PM

General

• Player
  • 51552 battles
  • 8,939

View PostKucus_CZ, on 27 September 2016 - 04:20 PM, said:

Není to paráda přijít na to, v čem se odlišuje LT od jiné techniky. Když člověk vzal LT, tak věděl, že to je o zcela jiném hraní.

Máš jedno velké štěstí, že si aspoň ty své bitvy v MM+3 zahraješ.

Teď si představ, že by jsi mohl hrát s LT v podobných losech i přesto, že to někdy bylo na houby díky mapě, nebo týmu.

Spoiler

Už to sice nebylo to suprové MM jako kdysi, ale stále lepší než MM+3. 

berserkerdog #516 Posted 29 September 2016 - 08:00 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

Předposlední den turnaje je před námi. Mám v plánu to dneska dokončit, ale potýkám se trochu s nedostatkem kreditů, takže budu muset nejdřív provést menší výprodej zbrojnice a garáže:)

Držím palce i dalším dvěma statečným, kteří jsou ještě ve hře.

Spoiler

Po tom, co Kucus zveřejnil svůj epický konečný výsledek, jsem se aspoň zbavil stresu z boje o první místo a snažím se u toho opět především bavit.

Včera se mi například povedlo docela pěkný Mko na el halufu-1,1spot, 1,9k dmg a 4 nebo 5 killů(z práce nemůžu přihodit screen). Ve finále jsme s posledním přeživším z našeho týmu dostali enemy sedmičkového střeďáka. Jeho řidič, který zahrál velmi dobře, to trochu psychicky neunesl a poslal mi do garáže něco o fu..ing rerollech. Byl jsem v tak pohodovém rozpoložení, že jsem mu celkem netypicky poslal smířlivou odpověď a na závěr pochválil jeho hru. Chlapík se vzápětí omluvil a s přáním štěstí na bojišti jsme se rozloučili jako nejlepší kámoši:)

Armorpiercer_ #517 Posted 29 September 2016 - 08:10 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336
berserk, jen pro zajimavost. Po kolika bitvach jsi udelal rerol ? a jake WN jsi mel predtim ?

berserkerdog #518 Posted 29 September 2016 - 08:41 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

Já, ale žádný reroll neudělal :) Chaffee turnaj hraju na zcela novém účtu, který jsem kvůli turnaji musel založit, protože na hlavním jsem s Chaffeem kdysi jezdil.

Pokud pak někdo ve hře vidí 1k her a jakž takž slušné wn8, automaticky v tom vidí reroll, i když se jako v tomto případě jedná o 2nd acc, což je lehce něco jinýho. 

Ne, že by to nebylo jedno:)

Armorpiercer_ #519 Posted 29 September 2016 - 08:44 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View Postberserkerdog, on 29 September 2016 - 09:41 AM, said:

Já, ale žádný reroll neudělal :) Chaffee turnaj hraju na zcela novém účtu, který jsem kvůli turnaji musel založit, protože na hlavním jsem s Chaffeem kdysi jezdil.

Pokud pak někdo ve hře vidí 1k her a jakž takž slušné wn8, automaticky v tom vidí reroll, i když se jako v tomto případě jedná o 2nd acc, což je lehce něco jinýho.

Ne, že by to nebylo jedno:)

nemyslel jsem soutezni ucet. Hlavni ucet...

Ptam se jen proto ze vidim, ze jsi HT preskakal az na T7. Tak mne to ve spojitosti s timto jen napadlo a ptam se jen ze zvedavosti.

Edited by Armorpiercer_, 29 September 2016 - 08:52 AM.

Gabriel_i5_Back #520 Posted 29 September 2016 - 08:51 AM

Major General

• Player
  • 46423 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Berserker nemá reroll. Je to jeden z tých hráčov čo študovali návod a snažili sa pochopiť ako by to mohlo ísť miesto hľadania vinníka prečo to nejde. Stačí sa pozrieť na nejaké jeho prvotné posty.

P.s. Pri rerolle by nebol taký rozdiel medzi overall a recent. Dobre u neho vidieť stály progres.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users