Jump to content

Preco koncim s WoT a preco nas bude len viac

• Please log in to reply
89 replies to this topic

diffsideman #1 Posted 10 July 2016 - 01:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 34795 battles
  • 77

Ahojte,

aj ked mam World of Tanks ako hru velmi rad, aktualna a dlhodobo ignorovana situacia vo WoT ma jednoducho donutila s hrou skoncit. Pisem zaroven tento prispevok, lebo viem, ze nie som prvy (z mojich siestich kamaratov, s ktorymi sme tanky hravali aktivne, som v hre ostal uz len ja sam) a urcite nebudem ani posledny hrac, ktory konci prave kvoli tymto trom dovodom. 

1. Delostrelectvo - Patrim k lepsim hracom, snazim sa drzat cely tym, otacat hru v prospech timu no pokial ma dokaze cez pol mapy na 1 ranu vypnut nejaky delostrelec, ktori nemusi absolutne chapat mechaniku hry, roly tankov, uhlovanie, moze mat 50% posadku, ziadne doplnky, celu hru sa schovava v kriku a rozhodne 1 strelou o vyvoji celej bitke, je v tomto momente hra nefunkcna. 

2. RNG - RNG do takejto hry nepatri. Je absolutne smiesne, aby som ja ako skuseny hrac kvoli RNG nedokazal prebit menej skuseneho hraca, ktory sa bokom postavi na pole a absolutne nerozumie dianu v hre. Deje sa to pravidelne, ze strelu stiahne pod tank, do pasov alebo nebodaj preleti priamo cez tank. Urcite sa tu najde mnoho dalsich hracov, ktori boli v takejto situacii. Ak je clovek dobry, domieri si delo, tak ma trafit kazdu jednu ranu. Absolutne sa tu straca vyznam posadky, nakolko mozem mat aj 8 perkovu posadku a aj tak RNG dosiahne to, ze mi bude zbytocna, nakolko v konecnom dosledku to nie je hrac ale pocitac, ktory rozhodne, ci tu strelu trafim alebo nie. 

3. Hraci - To, ako sa vyvinuli nahodne bitky za posledny rok, je az priam neuveritelne. 3-5 minutove hry, kedy vas bud rozdrvi super alebo rozdrvite vy jeho do jedneho hraca. Dovod? Zaciatocnici s tankami na 8. az 10. urovni, ktori netusia, na co tank sluzi, kam maju ist, co robit, ako citat mapu a pod. Nie je mozne, aby sa hrac s 1 000 bitkami dostal na najvyssiu uroven. Riesenie je jednoduche: obmedzit hracom postup na najvyssiu uroven tankov az po dohrani XY bitiek, aby sa dokazali naucit aspon zakladne principy hry. Nehovoriac o pridani kvalitneho treningu/tutorialov, po ktorych by hraci pochopili, na co sluzia jednotlive tanky, aka je ich uloha a podobne.

Obavam sa, ze zmeny, ktore aktualne WG testuje, pridu uz velmi neskoro a vacsina dobrych a kvalitnych hracov tuto hru opustila/opusti. Je to ale skoda, lebo WoT je tak vynimocna hra, ze si takyto osud nezasluzi. Vyvojari ale dlhodobo ingorovali komunitu a vypomstilo sa to. 

majky_666 #2 Posted 10 July 2016 - 03:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 154 battles
  • 674
Je čas udělat dětem pápá :trollface:

Edited by majky_666, 10 July 2016 - 03:08 PM.

Porucik_ #3 Posted 10 July 2016 - 03:15 PM

Major General

• Player
  • 45770 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE

View Postdiffsideman, on 10 July 2016 - 01:52 PM, said:

Ahojte,

aj ked mam World of Tanks ako hru velmi rad, aktualna a dlhodobo ignorovana situacia vo WoT ma jednoducho donutila s hrou skoncit. Pisem zaroven tento prispevok, lebo viem, ze nie som prvy (z mojich siestich kamaratov, s ktorymi sme tanky hravali aktivne, som v hre ostal uz len ja sam) a urcite nebudem ani posledny hrac, ktory konci prave kvoli tymto trom dovodom. 

1. Delostrelectvo - Patrim k lepsim hracom, snazim sa drzat cely tym, otacat hru v prospech timu no pokial ma dokaze cez pol mapy na 1 ranu vypnut nejaky delostrelec, ktori nemusi absolutne chapat mechaniku hry, roly tankov, uhlovanie, moze mat 50% posadku, ziadne doplnky, celu hru sa schovava v kriku a rozhodne 1 strelou o vyvoji celej bitke, je v tomto momente hra nefunkcna. 

2. RNG - RNG do takejto hry nepatri. Je absolutne smiesne, aby som ja ako skuseny hrac kvoli RNG nedokazal prebit menej skuseneho hraca, ktory sa bokom postavi na pole a absolutne nerozumie dianu v hre. Deje sa to pravidelne, ze strelu stiahne pod tank, do pasov alebo nebodaj preleti priamo cez tank. Urcite sa tu najde mnoho dalsich hracov, ktori boli v takejto situacii. Ak je clovek dobry, domieri si delo, tak ma trafit kazdu jednu ranu. Absolutne sa tu straca vyznam posadky, nakolko mozem mat aj 8 perkovu posadku a aj tak RNG dosiahne to, ze mi bude zbytocna, nakolko v konecnom dosledku to nie je hrac ale pocitac, ktory rozhodne, ci tu strelu trafim alebo nie. 

3. Hraci - To, ako sa vyvinuli nahodne bitky za posledny rok, je az priam neuveritelne. 3-5 minutove hry, kedy vas bud rozdrvi super alebo rozdrvite vy jeho do jedneho hraca. Dovod? Zaciatocnici s tankami na 8. az 10. urovni, ktori netusia, na co tank sluzi, kam maju ist, co robit, ako citat mapu a pod. Nie je mozne, aby sa hrac s 1 000 bitkami dostal na najvyssiu uroven. Riesenie je jednoduche: obmedzit hracom postup na najvyssiu uroven tankov az po dohrani XY bitiek, aby sa dokazali naucit aspon zakladne principy hry. Nehovoriac o pridani kvalitneho treningu/tutorialov, po ktorych by hraci pochopili, na co sluzia jednotlive tanky, aka je ich uloha a podobne.

Obavam sa, ze zmeny, ktore aktualne WG testuje, pridu uz velmi neskoro a vacsina dobrych a kvalitnych hracov tuto hru opustila/opusti. Je to ale skoda, lebo WoT je tak vynimocna hra, ze si takyto osud nezasluzi. Vyvojari ale dlhodobo ingorovali komunitu a vypomstilo sa to. 

V hrubých rysoch je to v podstate to prečo som prestal platiť. Dlho som dúfal v nejaké riešenie. Po pozvánke do Sandboxu som zistil že ak sa bude niekedy niečo meniť, tak len k horšiemu. 

View Postmajky_666, on 10 July 2016 - 03:07 PM, said:

Je čas udělat dětem pápá :trollface:

Viac takých detí do môjho teamu. https://wot-life.com...er/diffsideman/  Vie to hrať, je slušný a inteligentne formuluje svoje názory. Nedá sa to ale tvdiť o všetkých v tejto diskusii.

xxviktor #4 Posted 10 July 2016 - 03:59 PM

Major

• Player
  • 18246 battles
  • 2,714
  • [PRASE] PRASE

Dej si čas a za měsíc vítej zpět :) Někteří hráči nadávají, jiným se to líbí. Jedni přicházejí, jiní odcházejí. Není třeba se loučit "na furt".

Artiny jsou rozbité, ale je dost těžký je nějak "opravit", protože ve hře bez diskuze potřeba jsou. Ve všech hrách, které jsou založeny na určitých rolích v týmu, potřebuješ mít princip kámen nůžky papír. Věřím, že kdyby byli všichni hráči fialoví, tak to zvládnou i bez nich, takhle by to ale vážně byl jeden velkej kemfest T-34 a podobných. Je třeba si uvědomit, že i v tom CSku můžeš po někom zakempeným švihnout granát :)

RNG schvaluju, možná ne až s takovým rozptylem, ale v nějaké formě do hry patří. Mít hru ve stylu, že 200mm pene vždycky dingá, zatímco 201mm už vždycky probíjí je blbost. Ostřelování čouhajících kopulek na hranici viditelnosti by podle mě hře taky neprospělo.

Jsi si zrovna u těch hráčů jistej, že se něco horší? Podle mě je úplně jedno, jestli má někdo s WR 45 1k nebo 20k bitev. Na nějaký tutorialy bych nespoléhal. Uvědom si, že kdo chce, ten si informace najde, má je všude. Cpát je někomu násilím by stejně nemělo žádnej efekt. Někteří lidi hrajou prostě "for fun" (čti - u hry odmítají přemýšlet a je jim u zádele, jestli vyhrají nebo ne).

Edited by xxviktor, 10 July 2016 - 04:01 PM.

Jmeno1 #5 Posted 10 July 2016 - 04:26 PM

Field Marshal

• Player
  • 50265 battles
  • 11,850
  • [_AF_] _AF_

1. blbost - to je nejmenší problém, stává se to 1x za 100 až 200 bitev

2. RNG - do hry patří, ale 25% je moc; IMHO 15% stačí

3. hráči - WG sklízí plody své práce; stačí se podívat na hlavní cíle WG po údajné diskuzi s hráči. WG chce snížit počet map, přitom všichni brečí po více mapách, WG chce udělat z SPG podporu a buffne je, hráči chtějí především omezení max. 3 na tým; hráči chtějí omezit gold a WG bufne pancíř ad absurdum a sníží DMG goldů, takže rajčata co vůbec neví o co go budou jezdit na pána.

Jinak buď v klidu, WG skončí kompletně do 2 let s jejich přístupem. 2 roky zpátky hrálo na EU přes 200.000 hráčů, ale servery nestíhaly, MM kazil hru, WG neudělalo nic a dnes hraje cca 120.000 hráčů ve špičce. Top hráči odcházejí a dělají se jen akce pro račata a nováčky. O podpoře alias stávajících moderátorech se nebudu ani bavit. Diskusi na EU kompletně zabili, dávají bany i za nesmysly a větší prohřešky přehlížejí, nápady a návrhy od hráčů vůbec nepřenášejí a zpětná vazba taky není. Prostě WG končí do dvou let a klidně se o to vsadím. Samotného mne to velmi mrzí, protože jsem investoval nemálo času a peněz, a hra mne skutečně baví,  ale tak to je. Pískoviště není ani náznakem blýskání na lepší časy, ale naopak smrdí umíráčkem. Čtu diskuze v CZ, RU, PL a GB, a nikde není žádná pozitivní zpětná vazba od hráčů. Jen WG si tak nějak sugeruje na základě stupidních informací svých nohsledů, že jdou správným směrem. 

Vem si, že Králíček nám vůbec neříká za co kope, co vlastně dělá a na co se můžeme těšit. Prý jsme negativní komunita, ale jak se říká, jaký pán, takový krám.

JustGoldNoob #6 Posted 10 July 2016 - 06:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26474 battles
  • 513
K čomu je dobrý tento post ? Čakal si to ako ťa budú ľudia presviedčať aby si tú hru hral ďalej ? Niečo ma nebaví skončím a nepotrebujem dávať vedieť všetkým,že som skončil a prečo som skončil bye bye 

Miri37 #7 Posted 10 July 2016 - 07:49 PM

General

• Player
  • 49574 battles
  • 8,330

View PostJmeno1, on 10 July 2016 - 03:26 PM, said:

2. RNG - do hry patří, ale 25% je moc; IMHO 15% stačí

3. hráči - WG sklízí plody své práce; stačí se podívat na hlavní cíle WG po údajné diskuzi s hráči. WG chce snížit počet map, přitom všichni brečí po více mapách, WG chce udělat z SPG podporu a buffne je, hráči chtějí především omezení max. 3 na tým; hráči chtějí omezit gold a WG bufne pancíř ad absurdum a sníží DMG goldů, takže rajčata co vůbec neví o co go budou jezdit na pána.

Jinak buď v klidu, WG skončí kompletně do 2 let s jejich přístupem. 2 roky zpátky hrálo na EU přes 200.000 hráčů, ale servery nestíhaly, MM kazil hru, WG neudělalo nic a dnes hraje cca 120.000 hráčů ve špičce. Top hráči odcházejí a dělají se jen akce pro račata a nováčky. O podpoře alias stávajících moderátorech se nebudu ani bavit. Diskusi na EU kompletně zabili, dávají bany i za nesmysly a větší prohřešky přehlížejí, nápady a návrhy od hráčů vůbec nepřenášejí a zpětná vazba taky není. Prostě WG končí do dvou let a klidně se o to vsadím. Samotného mne to velmi mrzí, protože jsem investoval nemálo času a peněz, a hra mne skutečně baví,  ale tak to je. Pískoviště není ani náznakem blýskání na lepší časy, ale naopak smrdí umíráčkem. Čtu diskuze v CZ, RU, PL a GB, a nikde není žádná pozitivní zpětná vazba od hráčů. Jen WG si tak nějak sugeruje na základě stupidních informací svých nohsledů, že jdou správným směrem. 

Vem si, že Králíček nám vůbec neříká za co kope, co vlastně dělá a na co se můžeme těšit. Prý jsme negativní komunita, ale jak se říká, jaký pán, takový krám.

1. Souhlas.

2. Tady jak kde, nebo přesněji u pene bych bral 0 a u dmg bych těch 25% klidně nešchal.

3. Těžko říci, ale nejvíc hru z mého osobního (neobjektvioního) pohledu poškodila aplikace věcí co chtěli hráči.

PS: Jmeno1 uvědomuješ si, že jsi již ve WoT herní vykopávka a hodnotíš hru zcela jinak, než asi většina současných herně mladších hráčů. Já osobně absolutně netuším jak bych hru hodnotil, kdybych se registroval v roce 2015, nebo později. Pokud bych o instalaci rozhodoval dnes, dle svých dřívějších kritérií, tak by k ní asi nedošlo. Hra to není špatná, ale podobně průměrných je velké množství.        

Dracek_CZ #8 Posted 11 July 2016 - 05:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 21711 battles
  • 968

Hrát sem sice nepřestal, ale platit rozhodně jo, a to více méně z těch důvodů co píšeš.

1) one shot vyjímečně. I když s Centem 7/1 jsem měl štěstí jeden tejden štěstí snad 2x za den. Ale spíš mi vadí to, že ve hře je těch artyn většinou po 3 kusech pernamentně. Proto ani moc nehraju těžké tanky, protože jinak je to o nervy. Onehdá sem dostal velice dobrej MM s T110E5. Jen 2x X tier, jinak pár devítek a osmiček. A hádejte jak dlouho moje radost trvala. Přesně asi 3 minuty, než sem dostal 2x zasebou od arty přes 800dmg. Potom stačila jedna rána od normálního tanku a šel sem do garáže. Opravdu strašná zábava.
A přitom by stačilo tak jednoduchá věc, jako přepracovat HE aby měli min a max DMG v rozumnejch mezích. Zvýšit SPG pohyblivost, přesnost, drobet rychlost nabíjení a hlavně snížit razantně dostřel. Aby se SPG muselo zapojit do bitvy, věnovat se minimapě a prostě jako ocásek se plahočit za hlavní vlnou útoku. Dřepnout si na A0 a šikanovat celou mapu je fakt pro opice.
2) RNG je současně asi nejhorší věc ve WoT. + - 25% je totálně moc. Stačilo by 10%. A to nemluvím o neustálém znepřesňováním děl. Pánové ve WG asi nikdy neviděli reálný nástřelný list jakékoliv zbraně. Tam vše lítá téměř na střed a jen jednou za čas nějaká ta střela malinko ulítně. A co jsem zkoušel sandbox, tak sem ho po 10 bitvách znechuceně smazal, protože tam je ta nepřesnost děl ještě daleko horší, řekl bych až neúnosná. To už nezáleží vůbec na dovednostech hráče, ale pouze na to, jak mu zrovna padne roll.
3) To mě moc netrápí. Ale kdyby se WG trošku rozhodl v tom poštourat, tak bych se nezlobil. Přece jen když na jedné straně je červeno a na druhé zelno až modro, tak je výsledek z 90% jasný. Neměl by bejt problém hráče trošku proházet, aby šance na výhru byla podobná.

Porucik_ #9 Posted 11 July 2016 - 06:38 AM

Major General

• Player
  • 45770 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE
1. Jmeno áno máš pravdu v tom že IK je zriedkavé. Ale
- tlačím útok s Conq. Enemy BC 155-58 mi dá dve rany. Bojoval som so štyrmi enemákmi. Mal som ešte stále full HP a už slušný DMG. Potom mi za 8 sekúnd ostalo 68 HP a mŕtva posádka.
- tlačím útok s obj260. Dostanem od T92 splashom za 1500. Ani ma len netrafila.
- rozhodujúca časť bitky. Erlenberg. Nám žijú štyria, enemy piati. Push jedna strana, potom druhou na enemy stranu aby som sa mohol kryť pred arty v zámočku. Dve full HP Conq v čate proti môjmu skoro full HP. Jedného som dal na 300 hp a druhý mal 1200. Ja tiež 1200. Enemy arty mi dala za 800 a ammo rack.
- Obj260 tlačím útok proti E100 v hulldowne. Idem cez otvorenú tak ma hituje každou. Prídem k nemu s 1200 hp na facehug aby nesklopil delo. Ustrieľam ho na hit ja mám už len 500 keď mi dá vlastná M53 za 400.

A to sú iba príklady zo včera a iba tie čo mi najviac utkveli v pamäti. Arty je broken a do hry rozhodne nepatrí. Neviem o tom že by mi niekedy chýbala.

2. Rng do hry patrí. Bez neho by to bolo také sterilné. Ale 25%? Keď to vezmem do extrému stretnú sa dve T34. Obe vystrelia, obe penetrujú. Tá čo mala 301 hp prežije a tá čo mala 500 ide do garáže. Ten rozptyl je priveľký.

Edited by Homer_J_S_, 11 July 2016 - 06:40 AM.

sqee03 #10 Posted 11 July 2016 - 07:55 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

View PostJmeno1, on 10 July 2016 - 04:26 PM, said:

Líbí se mi ten pohotový zamítací výrok ze strany zarytého artynáře ...

Pokud máš chuť, můžeš se jít podívat na záznamy mých streamů, kde najdeš prakticky 3x one-shot od arty ve 4 bitvách v řadě. Ten tvůj "nejmenší problém" se rozhodně neděje jednou za 100 bitev.

MadBugieSVK #11 Posted 11 July 2016 - 08:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 19824 battles
  • 544
  • [_AF_] _AF_

nuž a aj preto... (mňa ešte štvú aj mody, z ktorých je väčšina za čiarov... reloady, autoaimy, atd) hrám wotko už len minimálne (viacmenej iba na chalupe, lebo tam nemám komp ktorý by utiahol AW-čko :D )

a úprimne konštatujem, že táto hra lepších hráčov frustruje... vytratila sa nejako radosť z hry...

a ak to porovnám s AW, ktoré je stále iba v teste (ostatne aj wotko je vlastne beta :D ) a trpí na nedostatok hráčov... je to lepšie...

včera som hral po týždni wotko a nebolo hry, aby som nedostal zásah od vlastných, vytláčanie, nadávanie, oneshoty od artiny a podobne... a plus ma neskutočne proti AW štve "nezásluhovosť" tejto hry... môžete byť najlepší v tíme, nastrielate hafo dmg, naspotíte, ale odmena v expoch je horšia, ako pre najväčšieho dementa, ktorý nič neurobil a zostal AFK na báze, avšak bol zhodou okolností vo víťaznom tíme...

potom sa nie je čomu čudovať, že na hightieroch je toľko rajčín... pretože vo wotku netreba robiť nič a viacmenej pri 50% wr plus mínus 5% si tie expy proste zarobíte, tak či tak... v AWčku sa mi koľkokrát stalo, že som dostal viac expov za prehru ako najlepší vo víťaznom tíme, ked spravíte dobrú hru... a tak by to malo byť... nič neurobíš, nič nedostaneš a je jedno či si vyhral prehral... samozrejme za víťazstvo +50% či ako to je...

netvrdím že AW je super hra, má toho ešte vela pred sebou čo robiť a opravovať, ale potenciál tam je... WoTko svojím potenciálom v poslednej dobe dosť mrhá... niekto tu spomínal počty hráčov... nie je to tak dávno čo na serveroch spolu bývalo 300 až 400 tisíc hráčov večer, teraz ked je 150 tisíc tak je moc... uvidíme čo spravia s tým sandboxom, či sa to pohne k lepšiemu, ale ako to sledujem, tak jediné čo sa posilní je rola medium tankov, takže skilleri to všetko vyžerú tak či tak :D

tak som sa vyplakal jak sa vraví a ideme dalej... ale ako vravím, včera ma to vôbec nebavilo... hral som potom jak taký dement :D pred 2 týždnami som si kupil RUčko že ako posledného skauta a som z toho smutný... spotovať nie je pre koho, strielať nemôžeš, lebo enemácke X.tier medko či hevina ťa prespotuje a do sekundy je po tebe, so zakladnym motorom je to lenive jak slimak... no čo povedať... keby tu aspoň bol PVE režim, kde si môžeš tank trošku potiahnuť aby si nemusel kaziť hru spoluhráčom v stocku...

rád hrám obe hry a želám Wotku aby sa reštartovalo, lebo inak pa pa

papuchalk #12 Posted 11 July 2016 - 08:54 AM

Captain

• Player
  • 23602 battles
  • 2,462

wotko jsem chtěl přestat hrát dávno, ale jedna věc to zachránila. WG začalo přidávat do hry zábavné rychlé tanky. dodnes nechápu jak někoho po 30k bitev může baavit hrát pomalé TD, se kterým si vystřelí jednou za bitvu, dá 1000 a je konec hry. Myslím že čím déle to jednotliví hráči hrají, tím víc si chtějí zastřílet a zajezdit. Tohle WG pochopilo velmi dobře a tyto tanky do hry přidali. Ovšem to nejde donekonečna a jednou se to přidávání nových tanků zastaví. i když nedávno zase přidali československé tanky a pro zkušené hráče to bylo velké oživení hry. obecně se dá říct, že čím zkušenější je hráč, tím méně se spoléhá na pancíř, ale více na rychlost. těchto tanků ve hře přibylo hrozně moc, takže je z čeho vybírat.

RNG na poškození bych nechal, ale RNG na penetraci je nesmysl. Tam může být v reálu max 5% rozptyl penetrace, a to jestli střela projde nebo ne, určí pancíř cíle (síla, sklon, natočení tanku atd) ale když ke mě stojí nepřítel bokem, je to kolmý pancíř , tak se nemůže stát že ho neprobiju s výrazně vyšší penetrací. to je prostě totální nesmysl

Edited by papuchalk, 11 July 2016 - 08:58 AM.

papuchalk #13 Posted 11 July 2016 - 09:09 AM

Captain

• Player
  • 23602 battles
  • 2,462

View Postsqee03, on 11 July 2016 - 07:55 AM, said:

Líbí se mi ten pohotový zamítací výrok ze strany zarytého artynáře ...

Pokud máš chuť, můžeš se jít podívat na záznamy mých streamů, kde najdeš prakticky 3x one-shot od arty ve 4 bitvách v řadě. Ten tvůj "nejmenší problém" se rozhodně neděje jednou za 100 bitev.

souhlas. artynáři s xvm, naprosto automaticky jdou po nejlepším hráči soupeře, i když jede třeba v lehkým tanku. oni prostě radši jdou po mě, než aby zneškodnili těžký tank s tvrdou věží, který jeho kolegové v běžných tancích nemají šanci zastavit. možná i proto mám s lehkými tanky tak dobré WR, přihlédneme-li k tomu, že hraju jen na randomu, je to číslo nesmyslně vysoké. Ale dává to smysl, oni totiž všichni s velkejma dělama pálí po mně, místo toho aby stříleli do podstatných cílů.

ale prostě nikdy nepochopím jak mě můžou trefit za jízdy. když jedu 60km/h z kopce a zatáčím. nebo se z ničeho nic zaseknu o skálu  a v ten moment mi na hlavě přistane popelnice, přitom ta střela letí 4-6 sekund, ale ten střelec nemohl vědět že se tam zaseknu..

osobně bych je ve hře nechal, jen je trochu spravil. ony totiž nakonci bitvy, kdy je to 4 na 4, ty artyny přidávají nový rozměr ve hře.

Mám si dojet nejdřív pro artyny a až pak vyřešit ten zbytek? apodobně

Edited by papuchalk, 11 July 2016 - 09:23 AM.

pasomnica__SVK #14 Posted 11 July 2016 - 09:46 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35571 battles
  • 775

No juj SPG su taaaak OP ze z lamiek sa hned stavaju unicum hraci :D
Pozreli ste vobec na wotlife na priemerne DMG pre SPG? Vacsina pripadov to nie je ani priemerne HP na danej urovni. To su tie vase one shoty v kazdej bitke. Opat sa ukazuje, ze hraci si pamataju len ked dostanu rekt od artiny 1/10 bitiek.

Ale z pohladu SPG hracov je to ovela horsie. RNG, mapy (vacsinou Ruinberg/Winterberg), same LT a MT tanky (pomale sunky uz skoro nehra nikto). Ja hram vsetky typy tankov. SPG momentalne kvoli T-55A misii, lebo je ich lahsie splnit ako trebars HT misie a aspon viem, ako SPG hraci myslia, kde na akej mapa ma trafit nemozu a kde ano. Potom nemam problem proti nim hrat ;)

Porucik_ #15 Posted 11 July 2016 - 09:52 AM

Major General

• Player
  • 45770 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE

View Postpasomnica__SVK, on 11 July 2016 - 09:46 AM, said:

Pozreli ste vobec na wotlife na priemerne DMG pre SPG? Vacsina pripadov to nie je ani priemerne HP na danej urovni. To su tie vase one shoty v kazdej bitke. Opat sa ukazuje, ze hraci si pamataju len ked dostanu rekt od artiny 1/10 bitiek.

Ale z pohladu SPG hracov je to ovela horsie. RNG, mapy (vacsinou Ruinberg/Winterberg), same LT a MT tanky (pomale sunky uz skoro nehra nikto). Ja hram vsetky typy tankov. SPG momentalne kvoli T-55A misii, lebo je ich lahsie splnit ako trebars HT misie a aspon viem, ako SPG hraci myslia, kde na akej mapa ma trafit nemozu a kde ano. Potom nemam problem proti nim hrat ;)

Nikto netvrdí že arty sú OP. Hovoríš o tom iba ty. A to že hrať za arty aby si sa presvedčil kam nemôžu je kec všetkých kecov. Práve preto som ich hral a zistil som že môžu všade. V prípade 3 arty na team neexistuje arty safe pozícia z ktorej by sa dalo aspoň vystreliť.

Terentius #16 Posted 11 July 2016 - 10:01 AM

Major

• Player
  • 12998 battles
  • 2,522
  • [UC0RN] UC0RN

View Postpasomnica__SVK, on 11 July 2016 - 09:46 AM, said:

O tom, že jsou arty op už se nemluví dlouho, samozřejmě že nejsou. Problém je, ale že jsou momentálně rozbité - otravné pro protihráče a otravné i pro hráče v nich. Jediný kdo je dlouhodobě může hrát je masochista, u kterého potěšení z občasného zásahu, převáží nad nechutně velkým množstvím střel, které padají úplně mimo.

pasomnica__SVK #17 Posted 11 July 2016 - 10:06 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35571 battles
  • 775

View PostHomer_J_S_, on 11 July 2016 - 08:52 AM, said:

Nikto netvrdí že arty sú OP. Hovoríš o tom iba ty. A to že hrať za arty aby si sa presvedčil kam nemôžu je kec všetkých kecov. Práve preto som ich hral a zistil som že môžu všade. V prípade 3 arty na team neexistuje arty safe pozícia z ktorej by sa dalo aspoň vystreliť.

Ja kecam a ty dostavas splash za 1500 :D Hral si ich? A kde? Na teste 30 bitiek?

Budu moct vsade, ked sa jedna postavi pred teba a druha za teba :) Stavim stovku, ze takato situacia sa tebe stava kazdu druhu hru :D

View PostTerentius, on 11 July 2016 - 09:01 AM, said:

O tom, že jsou arty op už se nemluví dlouho, samozřejmě že nejsou. Problém je, ale že jsou momentálně rozbité - otravné pro protihráče a otravné i pro hráče v nich. Jediný kdo je dlouhodobě může hrát je masochista, u kterého potěšení z občasného zásahu, převáží nad nechutně velkým množstvím střel, které padají úplně mimo.

Velmi trefne napisane. :great:

Edited by pasomnica__SVK, 11 July 2016 - 10:08 AM.

papuchalk #18 Posted 11 July 2016 - 10:07 AM

Captain

• Player
  • 23602 battles
  • 2,462
a právě proto když sám vím, jak je nemožné se s arty trefit do stojící ohromné stodoly, tak nechápu jak mě můžou oneshotnout v pohybu, když jedu 60 km/h s kopce.. to je uplná čirá haluz. kterou ve hře nechci.

_majloo_is_GreatAgain #19 Posted 11 July 2016 - 10:22 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14539 battles
  • 915
  • [9-TDE] 9-TDE

View Postdiffsideman, on 10 July 2016 - 12:52 PM, said:

Ahojte,

Koukám, že jsme na stejné lodi. Máš už místo WoTka nějakou náhradu? :) Občas bych si rád něco zahrál a nevím co.

MadBugieSVK #20 Posted 11 July 2016 - 10:49 AM

Warrant Officer

• Player
  • 19824 battles
  • 544
  • [_AF_] _AF_

Armored Warfare ťa už čaká :D

ale tak jak sa tu nadáva na artiny, tak tam sa nadáva na AFVčka-skauti rýchle vozítka s gulometmi :D, ale ináč pohoda, žiadne goldy, žiadny xvm focus...

Edited by MadBugieSVK, 11 July 2016 - 10:52 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users