Jump to content

Preco koncim s WoT a preco nas bude len viac

• Please log in to reply
89 replies to this topic

sqee03 #41 Posted 12 July 2016 - 07:50 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

View Postpapuchalk, on 11 July 2016 - 07:05 PM, said:

XVM je zde offtopic. bavíme se o důvodech proč přestat hrát wotko

Pro mě osobně je to HLAVNÍ důvod, proč jsem uvažoval, že s tanky skončím.

Rem3mberMe #42 Posted 12 July 2016 - 09:00 AM

Warrant Officer

• Player
  • 1074 battles
  • 748

AD1) artiny - opravdu šílená mechanika a asi největší mínus na WoT. Nějak jsem se s tím ale naučil žít. Každá bitva ve WoT je o 100% lepší s každou artinou co v ní není.

AD2) rng - úplné vypnutí RNG by mi asi vadilo. Nechtěl bych uniformní meta hru. Uznávám, že ale 25% je moc. Ideální stav by pro mě byl 15% RNG. Můj názor je ten, že bez RNG by hra byla nudnější. 

AD3) hráči - no tady zase nesouhlasím skoro vůbec. Je pravda, že kvality hráčů na randomu jsou hrozné. Obzvlášť na tierech IX a X je to do očí bijící, protože hra se zde stává mnohem těžší a náročnější na dobrá rozhodnutí. Taky odpadá možnost, že by jsi pravidelně rozhodoval tier X bitvy sám tak, jak se to dá řekněme na tieru V. 

WoT je hra, kde se setkávají hráči všech úrovní. Stejné je to v každé jiné online hře. Když hraješ třeba CS, tak na serverech máš miliony lenochodů, co si farmíš a potom si přijde na public zahrát nějaký pro gamer a jsi pro něj lenochod i ty. Každá online hra má prostě hráče špatné i dobré. Je to klasická gaussova křivka, kde nejvíce je průměrných hráčů (49% win rate) a nejméně těch úplně hrozných a těch OP. S tímhle se prostě nedá nic dělat. Jediná možnost by byla mít private servery, nebo hrát místo randomu competitive, kde budeš potkávat organizovanější skupiny.  

papuchalk #43 Posted 13 July 2016 - 12:50 PM

Captain

• Player
  • 23602 battles
  • 2,462

View Postsqee03, on 12 July 2016 - 07:50 AM, said:

Pro mě osobně je to HLAVNÍ důvod, proč jsem uvažoval, že s tanky skončím.

ti chybí asi 17 bodů do superunicuum hodnocení , to už nějak dáš ne ? :) ikdyž při tvým počtu bitev už trvá asi 300 bitev aby se ti to pohlo o 1 bod nahoru. to už zavání grindem : )

prej bude zase nějaký předělání WNka a stoupne nám to o pár bodů, tak se ti to snad zkrátí :) fandim

máš někde záznamy svých streamů na youtube? někdy bych se kouknul, ale streamy v přímym přenosu nestíhám

Edited by papuchalk, 13 July 2016 - 12:54 PM.

sqee03 #44 Posted 13 July 2016 - 01:51 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

View Postpapuchalk, on 13 July 2016 - 12:50 PM, said:

ti chybí asi 17 bodů do superunicuum hodnocení , to už nějak dáš ne ? :) ikdyž při tvým počtu bitev už trvá asi 300 bitev aby se ti to pohlo o 1 bod nahoru. to už zavání grindem : )

prej bude zase nějaký předělání WNka a stoupne nám to o pár bodů, tak se ti to snad zkrátí :) fandim

máš někde záznamy svých streamů na youtube? někdy bych se kouknul, ale streamy v přímym přenosu nestíhám

Neměl jsem v plánu končit, až ze mě bude superunicum. Kdo zná trošku hlouběji můj přístup k tankům, tak mě o WNko nikdy moc nešlo ... je to spíše důsledek hraní. Každopádně díky za přání a třeba se tam za pár tisíc bitev doplazím :)

Záznamy streamů jsou k dispozici přímo na Twitchi, na profilové stránce. Vždy posledních cca 14 dnů - https://www.twitch.tv/sqee03/profile

papuchalk #45 Posted 13 July 2016 - 01:57 PM

Captain

• Player
  • 23602 battles
  • 2,462

View Postsqee03, on 13 July 2016 - 01:51 PM, said:

Neměl jsem v plánu končit, až ze mě bude superunicum.

to asi málokdo má ten cíl, ale průněžně jak to lidi hrajou, tak zjistěj, že téhle hře chybí end content, a zjistěj že dostat se na nějakou barvičku může být větši motivace než nějak sbírat tanky nebo co..

zejména když se to člověk po letech naučí hrát a má na to skill udělat si pěknej profil

nebo proč to jako hraješ dál? sbíráš medajle? děláš mise? sbíráš tanky? já nic z toho

Edited by papuchalk, 13 July 2016 - 02:00 PM.

Porucik_ #46 Posted 13 July 2016 - 02:26 PM

Major General

• Player
  • 45770 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE

View Postpapuchalk, on 13 July 2016 - 01:57 PM, said:

nebo proč to jako hraješ dál? sbíráš medajle? děláš mise? sbíráš tanky? já nic z toho

Pretože má voľný čas a baví sa tým?

papuchalk #47 Posted 13 July 2016 - 02:39 PM

Captain

• Player
  • 23602 battles
  • 2,462

View PostHomer_J_S_, on 13 July 2016 - 02:26 PM, said:

Pretože má voľný čas a baví sa tým?

jasně ale 43k bitev: na stejných mapách, se stejnými tanky..

já to tak dlouho nevydržím. nedám ani polovinu toho co on

Edited by papuchalk, 13 July 2016 - 02:40 PM.

Porucik_ #48 Posted 13 July 2016 - 02:58 PM

Major General

• Player
  • 45770 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE
Sám mám na rôznych účtoch a serveroch 60k bitiek. A serú ma akurát arty, priveľké RNG a v poslednej dobe prístup WG. Ale to RNG a prístup by som rozdýchal.

sqee03 #49 Posted 13 July 2016 - 03:17 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

Co mě u hry drží? V poslední době je to především hlavně asi streamování.

Co se týče samotného herního obsahu, jsou to marky na děla. Je to něco, kdy se snažíte překonat sami sebe ... a to mě baví.

Zároveň to asi považuji za nejlepší indokátor jakéhosi herního umu. WN8 apod. ratingy lze teoreticky vyjezdit na jednom konkrétním tanku, který vás fakt baví a má na to potenciál. Naopak pokud chcete vygrindit větší množství MOE, musíte odjezdit spousty různých tanků.

Proto můj zasloužený obdiv patří hráčům jako Orzanel, Mailand a spol. Nejezdí jen medka, protože jsou dominantou aktuální meta hry. Jezdí všechny typy tanků a jsou schopní na nich udělat 3 marky.

papuchalk #50 Posted 13 July 2016 - 03:28 PM

Captain

• Player
  • 23602 battles
  • 2,462

jasně, MOE může být docela osobní meta úspěchu. I když  jsem pořádně dodnes nepochopil jak se to počítá, ale podle mě je tam taky počítáno s výsledky ostatních hráčů s tím tankem, takže s horšími tanky to vyjezdit je snadnější. žejo?

taky jsem nepochopil proč vyjezdit tři znaky je s některými tanky velice snadné, např aktuálně včera jsem získal tři znaky na VK3001P a stačilo mi na to 77 bitev, byly to nejsnadnější 3 znaky co jsem udělal. a například s takovou T-20 se mi to nepodařilo, přestože podle gottwyho (našel na to nějakou stránku která to počítá ) by s tímto tankem mělo stačit 1500 dmg a 500 asistované dmg. Což přesně mám i já, u statistik s tímto tankem je napsáno, že s 1500 průměrnou dmg jsem lepší než 97,7 všech hráčů, a přesto nemám ani 90% na MOE !!! :D natož abych měl 95%. tož těm procentuálním propočtům už fakt nerozumím

ale to je jedno, vysvětlovat mi to tady nemusíte, jen řikám že to taky není pro mě takový cíl hry, protože se to chová prapodivně

Edited by papuchalk, 13 July 2016 - 03:30 PM.

sqee03 #51 Posted 13 July 2016 - 03:33 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

View Postpapuchalk, on 13 July 2016 - 03:28 PM, said:

I když  jsem pořádně dodnes nepochopil jak se to počítá, ale podle mě je tam taky počítáno s výsledky ostatních hráčů s tím tankem, takže s horšími tanky to vyjezdit je snadnější. žejo?

Poměrně krátké a dobré vysvětlení(anglicky) z portálu pro konzolovou verzi tanků. Na PC je to velmi podobné.

https://console.worl...-of-excellence/

MadBugieSVK #52 Posted 14 July 2016 - 06:15 AM

Warrant Officer

• Player
  • 19824 battles
  • 544
  • [_AF_] _AF_

za seba musím skonštatovať,  že ani zďaleka nemám odohraných toľko hier aj keď celkovo už to bude cez 15 000, ale "jednotvárnosť" wotka mi už tiež tak trošku vadí (okrem kopy iných vecí;), tie mapy sú proste malé, na jedno brdo a s jednotlivými typmi tankov jazdíš stále na tie isté miesta... o koridorovosti ani nehovorím, to je asi najväčší zabiják radosti z hrania...

pozrieš zloženie tímu a vieš kto kam pôjde a kto sa kde bude prestreľovať... ale to je asi dané enginom hry a s tým moc toho neurobia...

netvrdím, že v AWčku také nie je, ale tá rozmanitosť je tam určite väčšia... trošku by si mohli súdruhovia zobrať príklad... (ostatne veď už si aj berú :D )

PS Papuchalk: a to je prestne to prečo WN8 je "chybné" neráta zo spotom a iné... MoE počíta asi všetko...darmo s medkom budeš kempiť a nastrielaš hafo dmg, ale nič nenasvietiš, neodingáš a pod., alebo so spoterom nastrielaš dmg ako krava, WN8 booster funguje na plné obrátky, ale nenaspotíš nič a tím prehrá...

WN8 by ani nebolo treba, stačilo by pri tanku a nicku zobraziť MoE, resp. ak má hráč menej ako 100 hier s tým tankom tak tam dať trebárs "x" aby sa vedelo, že ešte je v "ochrannej" dobe

Edited by MadBugieSVK, 14 July 2016 - 06:21 AM.

pavelcza #53 Posted 14 July 2016 - 07:20 AM

Sergeant

• Player
  • 22847 battles
  • 238

Jednotvárnost bude určitě hodně subjektivní, zatím mapy rychleji mizí než jsou vydávány nové. Musím vzpomenout na borce v elc bis z Jižní Koreje co na ní měl přes 16t bitev, tuším 6 perků/skillů na posádce, tak tomu se neblížím ani náhodou. Jednou jsem potkal masochistu celkově přes 60t. bitev a z toho snad 30t nebo ještě víc na T28 prot, tak to bych vážně nedal ...

Má tu někdo posádku s více jak 6 skilly ? Ta křivka potřebných EXP je brutálně exponenciální.

Cerb4rus #54 Posted 14 July 2016 - 07:39 AM

Player

• Player
  • 47416 battles
  • 4,236
Nejvíc 5 + 80%

MadBugieSVK #55 Posted 14 July 2016 - 07:59 AM

Warrant Officer

• Player
  • 19824 battles
  • 544
  • [_AF_] _AF_

samozrejme, že jednotvárnosť je subjektívna, ale skúsme len tak námatkovo z posledných pridaných,  aký rozdiel je medzi stalingradom, charkovom a škodovkou... a ako tam s jednotlivými typmi tankov hráš... stále rovnako... nehovoriac o tom, že skauti sú tam na dve veci... TDčka tiež a artinári ich asi priam milujú...

otvorených máp je málo, spotovacích a krycích miest ešte menej...

pavelcza #56 Posted 14 July 2016 - 08:23 AM

Sergeant

• Player
  • 22847 battles
  • 238

i WG to snad cítí jako problém, bohužel jsem zatím zaznamenal jen avizovanou omezenou četnost padání zrovna těchto map (stalingrad, charkov)

Takže ta rozmanitost se opět jen zmenšila ...

Snad má WG prostředků na to dost, aby mohli investovat do vývoje nových map ... Přijde mi to jako když jim chybí schopní lidé ...

diffsideman #57 Posted 14 July 2016 - 03:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 34764 battles
  • 77

Dakujem vsetkym za zaujimave nazory aj prispevky. Nemam 13 rokov a do WoT som dal par desiatok eur za prem. ucty aj prem. tanky. Spravil som aj vsetky misie (okrem delostrelectva) na Object 260, takze viem, ako hra funguje.

Co sa tyka XVM, aj to je cast problemu. Ja som nehral s modmi, max DMG panel, ale urcite su ludia, ktori strielaju primarne po "farebnych" hracoch, co urcite moze ovplyvnit hru zasadnym sposobom. Nemyslim si vsak, ze ide o jednu z najhorsich veci vo WoT. Mozno suhlasim aj s tym, aby RNG nebolo v hre "vypnute" ale len znizene na rozumnu hranicu. Celkovo si vsak myslim, ze kombinacou tychto veci, o ktorych som pisal, dostaneme aktualny stav hry.

Skusal som aj novy Sandbox. Vysledok bol asi taky, ze som sa tesil, az si zahrajem na "klasickom" serveri :))) 

Nahradu za WoT nemam, hral som Warthunder, ale rozhranie je katastrofalne a celkovo to posobi velmi chaoticky. Asi budem len castejsie zapinat PS4 :)

PS: Je vtipne, ze temu moderatori presunili do sekcie off-topic, ked v nej vecne popisujeme dovody, kvoli ktorym koncime s hrou :) To odzrkadluje, kam hra smeruje.

Cerb4rus #58 Posted 14 July 2016 - 03:59 PM

Player

• Player
  • 47416 battles
  • 4,236
Já osobně  nechápu dnešní  módu,  že každý,  kdo končí má potřebu to napsat,  ok hra mne nebaví vypnu odistaluju a je po problému.

papuchalk #59 Posted 14 July 2016 - 09:05 PM

Captain

• Player
  • 23602 battles
  • 2,462
koridorovost map jsem vyřešil tak, že hraju lehké tanky, které si mužou po mapě drandit jak chtějí, nečeká se od nich totiž nikde na mapě že protlačí nebo podrží, a tak můžu jezdit kam chci. je to ideální na sólo haní, u kterého se tak nerozčiluju a variabilitu si do jisté míry udělám takovou jakou chci. díky tomu jsem se i podíval na místa na mapách, o kterých jsem dřív ani nevěděl že existujou. ani mě netrápí když nespotím pro tým, když vidím rudé a oranžové barvy, vím, že muj spot stejně nepomůže, a drandím dál.

Edited by papuchalk, 14 July 2016 - 09:05 PM.

Miri37 #60 Posted 14 July 2016 - 09:46 PM

General

• Player
  • 49567 battles
  • 8,328

Každý si při označení koridorovosti asi představí něco jiného.

Dnes jsou mapy otevřenější než dříve a jak se začalo od LT očekávat, že budou hasit problémy na způsob MT a likvidovat HT a TD, tak mě to za ně přestalo bavit. Úplná volnost a postradatelnost  byla ta tam a začali povinnosti. Jasně, LT jsou univerzálnější než kdy dřív a právě proto ztrácí tu volnost, že si vyloženě můžou dělat co chtějí. Volnost pohybu mají, ale častěji na tom pohybu a střelbě závisí výsledek bitvy.   

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users