Jump to content

Preco koncim s WoT a preco nas bude len viac

• Please log in to reply
89 replies to this topic

Terentius #81 Posted 12 September 2016 - 07:54 PM

Major

• Player
  • 12998 battles
  • 2,522
  • [UC0RN] UC0RN
Ale já ho chápu, mít odehráno více než 1000 příšerné zpatlaných bitev za pouhý měsíc (a těch předchozích 26k bitev bylo pravděpodobně stejně mizerně zahraných), tak mám taky depku a vztek. Nebudu si chtít přiznat, že jsem nějakou činností strávil poslední 3 roky a nahrál neuvěřitelných 27 až téměř 28 tisíc bitev a přitom jsem nepochopil a nepochytil, ani ty nejelementárnější znalosti a schopnosti, potřené pro tuto hru. To musí být řádná míra frustrace...

Kucus_brainless_zombie #82 Posted 13 September 2016 - 05:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN

View Postborelli666, on 12 September 2016 - 07:28 PM, said:

Pokud do hry sypeš peníze pak si úspěch kupuješ a není to o schopnostech, které zde uvádíš.

Hold jsem to napsal správně sponzor WG musí dostat výhodu jiného nastavení  

Holt by bylo dobré si uvědomit, kdy vzdáváme hold... ;)

Také už jsem nasypal nějaké ty chechtáky do chřtánu WG, ale úspěchy se nedostavují... Asi to budu reklamovat... :facepalm:

Vyspělý inteligentní jedinec se vyznačuje mimo jiné tím, že nejprve hledá chyby u sebe a pak teprve u jiných či jinde.

Naopak většina slabochů a zbabělců neustále hledají chyby všude možně, jen ne tam kde doopravdy jsou, protože to bolí...

Ale tak hledej chyby dál všude možně, určitě přijdeš na to, že za to mohou ilumináti... :trollface:

Sayborg327 #83 Posted 26 March 2017 - 10:24 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2278 battles
  • 55
  • [CZLB] CZLB
Tady nikomu nejde o hráče a hraní ale docílit co největší zisk-prodej nových tanků je tu na denním pořádku.Hra je nastavena aby udržely co nejvíce hráčů co jim cpou peníze.Zisky stoupají-kvalita hry klesá.Už to tu nemá úroveň jak před 5 lety.Ztrácet čas touto hrou už se nevyplatí.:coin:

Terentius #84 Posted 26 March 2017 - 04:07 PM

Major

• Player
  • 12998 battles
  • 2,522
  • [UC0RN] UC0RN

View PostSayborg327, on 26 March 2017 - 10:24 AM, said:

Tady nikomu nejde o hráče a hraní ale docílit co největší zisk-prodej nových tanků je tu na denním pořádku.Hra je nastavena aby udržely co nejvíce hráčů co jim cpou peníze.Zisky stoupají-kvalita hry klesá.Už to tu nemá úroveň jak před 5 lety.Ztrácet čas touto hrou už se nevyplatí.:coin:

Hm... tak nejde o hráče, ale o to udržet jich co nejvíc... To mi nějak nejde dohromady.

Ztrácet čas jakoukoliv hrou se nevyplatí, cenu to má pouze tehdy, když si hru užíváš...

ToxicBeast_ #85 Posted 26 March 2017 - 05:05 PM

Corporal

• Player
  • 20177 battles
  • 195
Nechápu proč vůbec ztrácet čas a řešit WG a jejich MM, Arty atd. Wotko je komerční projekt, WG se nebude zajímat o úrovně hráčů. Zaplať si rychlejší postup ve hře nebo hraj grátis, ale s omezením. To je ok. Kdo má kolik her je mi fuk, hraju pro zábavu a přijde mi dost mimo honit se za virtuálníma statama a brečet, jak strašně ta hra upadá.  WG nezmění nic, co by přineslo odliv peněz, tak logicky musím změnit já přístup.

Porucik_ #86 Posted 26 March 2017 - 09:19 PM

Major General

• Player
  • 45736 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE

View PostLaughingBeast, on 26 March 2017 - 05:05 PM, said:

Nechápu proč vůbec ztrácet čas a řešit WG a jejich MM, Arty atd. Wotko je komerční projekt, WG se nebude zajímat o úrovně hráčů. Zaplať si rychlejší postup ve hře nebo hraj grátis, ale s omezením. To je ok. Kdo má kolik her je mi fuk, hraju pro zábavu a přijde mi dost mimo honit se za virtuálníma statama a brečet, jak strašně ta hra upadá.  WG nezmění nic, co by přineslo odliv peněz, tak logicky musím změnit já přístup.

Presne to som urobil. Po troch rokoch platenia mesačného premka som prestal. Už dávno som to nepotreboval. Bral som to ako support vývoja. Teraz hrám a bavím sa úplne bez investícií. Pretože to je presne to čo si podľa mňa WG za svoj prístup zaslúži. A miesto premka si kupujem celé hry na steame. :) 

SkyMaro #87 Posted 26 March 2017 - 10:47 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37657 battles
  • 399
  • [9-TD] 9-TD

Držím palce WoT hre.

Implementácia systemu tieru 3-5-7 mi príde veľmi zaujímava.

Avšak hrá za posledně mesiace ide dolu vodou ( rychle bitky, arty focus na top hráčov, blokovanie, urážanie atd )

Edited by SkyMaro, 26 March 2017 - 11:12 PM.

hadak66 #88 Posted 10 April 2017 - 12:48 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 34316 battles
  • 1,279
  • [_V4L_] _V4L_
Já se vrátil po půl roce. A už mi vadí pouze ty rychle hry, kde za minutu je to 4:0 nebo opačně. A pak, že některé tanky hrát nemohu, pac u nich je více proher, ale to se týká opět těch rychlých hrát, ale jen těch 0:4

ToxicBeast_ #89 Posted 10 April 2017 - 03:35 PM

Corporal

• Player
  • 20177 battles
  • 195

View PostHomer_J_S_, on 26 March 2017 - 09:19 PM, said:

Presne to som urobil. Po troch rokoch platenia mesačného premka som prestal. Už dávno som to nepotreboval. Bral som to ako support vývoja. Teraz hrám a bavím sa úplne bez investícií. Pretože to je presne to čo si podľa mňa WG za svoj prístup zaslúži. A miesto premka si kupujem celé hry na steame. :) 

:) JJ Houmříku, já mít víc tierů X, neplatím taky, ale do té doby se nebudu nervovat MM, který udržuje ve hře co největší počty hráčů. (totéž platí i pro záhadný RNG)

ColonelKurtvonStrohm #90 Posted 10 April 2017 - 08:15 PM

Lieutenant

• Player
  • 5827 battles
  • 1,707

View PostLaughingBeast, on 10 April 2017 - 03:35 PM, said:

:) JJ Houmříku, já mít víc tierů X, neplatím taky, ale do té doby se nebudu nervovat MM, který udržuje ve hře co největší počty hráčů. (totéž platí i pro záhadný RNG)

no já hraní Wot přerušil několikrát , obvykle tak na půl roku ...................pak jsem zas zahlédl nějaký válečný film a dostal chuť si provětrat tanky...........

teď naposledy to bylo 9 měsíců ............. a zpět jsem jen na rekrutovi a už jen němce a asi nepůjdu přes tier 6 , moc nervů , skillově na to taky nemám ( ale na rozdíl od většiny ostatních si to připustím) a moc se mě nelíbí to kam Wot směřuje - nové a nové tier 8 premium tanky

jen jsem si ulehčil práci a koupil T25 kvůli tréningu a teď Dickera kterého jsem chtěl vždycky zkusit , 500 kč co mě to stálo oželím i kdyby zítra WG vyplo servery.................

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users