Jump to content

Verze 9.15.1: Co je nového

• Please log in to reply
83 replies to this topic

Community #1 Posted 15 July 2016 - 04:03 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,116
Blíží se nová aktualizace hry – podívejte se, co můžete čekat!

Celý text novinky

Reenno #2 Posted 15 July 2016 - 04:39 PM

Private

• Player
  • 35206 battles
  • 1
A čtvrtého člena posádky si mám teď hledat kde?

Kayi4ek #3 Posted 15 July 2016 - 04:57 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostReenno, on 15 July 2016 - 04:39 PM, said:

A čtvrtého člena posádky si mám teď hledat kde?

Na základě zpětné vazby bud emít BC jen 3 členy ;)

Pepelus #4 Posted 15 July 2016 - 05:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20462 battles
  • 991
  • [BVP] BVP

Ano, náš jednoznačný a logický názor na přidání nabíječe byl dostatečně silný. WG alespoň ušetřilo naše kapsy a nervy zachováním počtu členů posádky. Nicméně stále je náhradní BADmobil v parametrech dosti pozadu oproti Loraině. Jde o převlečený nerf Lorainu. S výměnou stále nesouhlasím díky zhoršeným parametrům ...

PS - proč nebylo a není po celou dobu testu otevřeno žádné vlákno k zasílání zpětné vazby?

Edited by Pepelus, 15 July 2016 - 05:11 PM.

Kayi4ek #5 Posted 15 July 2016 - 05:17 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostPepelus, on 15 July 2016 - 05:10 PM, said:

Ano, náš jednoznačný a logický názor na přidání nabíječe byl dostatečně silný. WG alespoň ušetřilo naše kapsy a nervy zachováním počtu členů posádky. Nicméně stále je náhradní BADmobil v parametrech dosti pozadu oproti Loraině. Jde o převlečený nerf Lorainu. S výměnou stále nesouhlasím díky zhoršeným parametrům ...

PS - proč nebylo a není po celou dobu testu otevřeno žádné vlákno k zasílání zpětné vazby?

Protože se jednalo jen o menší update a zpětnou vazbu jsme sbírali pouze z vlákna o veřejném testu.

Pepelus #6 Posted 15 July 2016 - 05:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20462 battles
  • 991
  • [BVP] BVP
Teť koukám, že jako kompenzaci za srovnání počtu členů posádky se ještě víc prodloužilo přebíjení mezi zásobníkama. Fakt bezva ... to jsem si moc přál ... nabíjet ještě déle a déle ...

Dada2009 #7 Posted 15 July 2016 - 06:38 PM

Private

• Player
  • 11644 battles
  • 14
  • [PWFCZ] PWFCZ
Bat.-Chatillon 25 t  zůstane tomu zásobník???

hadak66 #8 Posted 15 July 2016 - 09:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 33190 battles
  • 1,267
  • [_V4L_] _V4L_

View PostKayi4ek, on 15 July 2016 - 04:17 PM, said:

Protože se jednalo jen o menší update a zpětnou vazbu jsme sbírali pouze z vlákna o veřejném testu.

tak tady máš také zpětnou vazbu viz http://www.wotinfo.net/en/trend?playerid=511941324&server=EU.... díky za promrhané premiák.... a jděte s tou manipulací už někam!!! Do Vánoc na Tvůj plat už rozhodně nepřispěji.

Lorrku mám a staty s ní byly ok, škoda jí...

Edited by hadak66, 16 July 2016 - 11:48 PM.

urzi #9 Posted 15 July 2016 - 09:59 PM

Lance-corporal

• Player
  • 48472 battles
  • 55
  • [9TH] 9TH
Som ocakaval ze FV215b (183) dostane buf panciera aj na podvozku ale armor inspector model ukazuje ze si podvozok podrzal povodne hodnoty.Hlavne tie boky 6 cm je autopen u niektorych diel.Co je skoda na to aky je to pomaly stroj.

Rudolf3KralMoravsky #10 Posted 17 July 2016 - 05:33 AM

Sergeant

• Player
  • 11253 battles
  • 246
  • [ZBCST] ZBCST
Dobry den.Mam dotaz.Kdyz porad vydavate aktualizace.ze hra je stale lepsi a lepsi tak me pripadne .ze je to naopak.Jak funguje nahlaseni nesportovniho chovani.Me to pripadne.ze tohle vam nefunguje a meli byste s tim neco udelat!Pridat tam kolonku hrac palba pres texturu a neviditelnej hrac.Kdyz strili tank kterej nejde videt a stojite pomalu vedle neho a ma nejvyssi skore a podam na nej stiznost a na 100% i dalsi hraci a v dalsi hre je znovu.Nebo nas rozstrilel borec pres skalu a celej tym ho naprasil a ban nedostal.Dokonce se me stalo.ze stojim s Cromwellem na namesti a namesti ma minimalne 100 m na delku a jedou proti me T37 v rade vedle sebe a ja je vidim az na 30 m predsebou kdy po mne zacnou strilet!Co s tim to chcete do budoucna udelat aby se to uz neupakovalo.

Captain_Apollo_CZ #11 Posted 17 July 2016 - 05:43 AM

Corporal

• Player
  • 10549 battles
  • 105
  • [ZSCST] ZSCST

View PostRudolf3KralMoravsky, on 17 July 2016 - 05:33 AM, said:

Dobry den.Mam dotaz.Kdyz porad vydavate aktualizace.ze hra je stale lepsi a lepsi tak me pripadne .ze je to naopak.Jak funguje nahlaseni nesportovniho chovani.Me to pripadne.ze tohle vam nefunguje a meli byste s tim neco udelat!Pridat tam kolonku hrac palba pres texturu a neviditelnej hrac.Kdyz strili tank kterej nejde videt a stojite pomalu vedle neho a ma nejvyssi skore a podam na nej stiznost a na 100% i dalsi hraci a v dalsi hre je znovu.Nebo nas rozstrilel borec pres skalu a celej tym ho naprasil a ban nedostal.Dokonce se me stalo.ze stojim s Cromwellem na namesti a namesti ma minimalne 100 m na delku a jedou proti me T37 v rade vedle sebe a ja je vidim az na 30 m predsebou kdy po mne zacnou strilet!Co s tim to chcete do budoucna udelat aby se to uz neupakovalo.

Pouzivej ty same mody a hotovo

cNNk #12 Posted 17 July 2016 - 08:04 AM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,566
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostRudolf3KralMoravsky, on 17 July 2016 - 06:33 AM, said:

Prosim, prestan placat nesmysly. Dej se prosim replay jak se toto stalo, protoze to co tady vypravis je nemozne a zadny mod ti nepomuze.

CZ_IRON_RIDER #13 Posted 17 July 2016 - 08:10 AM

Corporal

• Player
  • 35155 battles
  • 165
  • [FOFR] FOFR

View PostRudolf3KralMoravsky, on 17 July 2016 - 06:33 AM, said:

Místo obviňování ostatních a psaní nesmyslů na fórum věnuj raději ten čas studiu fungování hry: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/156080-jak-funguje-spotting-a-kamuflaz/page__hl__%20jak%20%20funguje%20%20spoting#topmost 

Rypaque #14 Posted 17 July 2016 - 10:02 AM

Lance-corporal

• Player
  • 14970 battles
  • 70
  • [SVINE] SVINE

View PostRudolf3KralMoravsky, on 17 July 2016 - 05:33 AM, said:

Tak ty jsi dokonalý adept na reporta: Nové povinné absolvování tankoškoly. Když svítíš bez kamufláže přes celou mapu a někdo se na tebe řítí s kamufláží třeba dokonalou, těžko říci tento případ, tak taky trochu poctivě umři a neremcej ...

Připomínáš mi toho Poláka před pár dny, co jsem pod ním stál pod kopcem v Dolech a měl ho jako malinu, svítil tam celou bitvu a jediné, co psal po umření je: Cheater, cheater, cheater !!!

sarine #15 Posted 17 July 2016 - 10:51 AM

Private

• Player
  • 20526 battles
  • 34
  • [_OS_] _OS_

Bude sa nieco opravovat aj po graf. stranke ? lebo od 9.15 je sice pravda ze mi sli hore fps (z 30 fps na 40 fps) ,ale na druhu stranu ak stretnem resp. sa naspotuju enemy tanky tak mam strasny prepad fps niekde okolo 10-15 fps???

Pozn.: Je pravda ze to hram na kalkulacke ale skor som stym problem nemal !

Sigmar111 #16 Posted 17 July 2016 - 02:42 PM

Sergeant

• Player
  • 24861 battles
  • 249
kde je seznam těch  tanků do HD ? OP WG sdělovací zpráva ?

hocikto #17 Posted 17 July 2016 - 03:15 PM

Private

• Player
  • 68314 battles
  • 47
  • [CSDR] CSDR

View PostcNNk, on 17 July 2016 - 07:04 AM, said:

Prosim, prestan placat nesmysly. Dej se prosim replay jak se toto stalo, protoze to co tady vypravis je nemozne a zadny mod ti nepomuze.

Ja mám tiež rovnaké problémy s odhalovaním. 
Tank sa mi objaví až keď do mňa narazí !!!! Replaye samozrejme nemám, ale ten problém už mám nejakú dobu a tiež sa mi stáva, že ma nepriatel strelí aj cez domy alebo skaly a objaví sa niekde na opačnej strane mapy.
Už sa mi aj neraz stalo, že hneď po začiatku hry mi to padlo - odhlásilo ma a nemohol som sa pripojiť späť.

Takéto problémy sa neriešia a keď sa niekto sťažuje ako "Rudolf..." tak ho odbijete a pustíte sa do neho.
Tiež som mal problém z hrou, že hneď pri prihlásení sa mi vypol klient a keď som sa náhodou dostal do hry tak mi padali fps.

Po napísaní na podporu mi poslali nejakú aplikáciu čo mala skontrolovať nastavenia a odporučiť konfiguráciu (ak som to pochopil správne) ale po spustení mi zamrzol pc a vyplo ho. Po zapnutí mi vyskakovali okná s upozornením ako vo filme s hackermi :sceptic:
Aplikácia bola označená ako vysoké riziko ohrozenia systému a okamžite zmazaná.
A nie, nehrám to na kalkulačke. Hrám mnoho online hier ale žiadna nemá problémy. Od wg hrám aj WoWS a čudujme sa, tá mi ide bez problémov. Zapnem tanky a ....
Škoda reči aj tak to budete komentovať spôsobom, že ja som blbý a neviem čo hovorím ale s WoT nemám problémy len ja.

Za prípadné NORMÁLNE odpovede ďakujem.

cNNk #18 Posted 17 July 2016 - 07:06 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,566
  • [9-TDE] 9-TDE
Tak si ten replay zapnete ...aspon na ukladani posledni bitvy ... chtel bych videt ty strely pres objekty. Pozdni vykreslovani spotnutych tanku si dokazu vysvetlit jen velice slabym PC, ktere nezvlada vcas vykreslovat to co mu server posle.

Rudolf3KralMoravsky #19 Posted 17 July 2016 - 07:06 PM

Sergeant

• Player
  • 11253 battles
  • 246
  • [ZBCST] ZBCST
Přesně jak řekneš hocikto tomto serveru pravdu tak tě každej začne urážet a hlavně ty 13 letý děcka.A pokud ji zopakuješ tu pravdu tak tě smažou!Nesmíš říct nic a musíš všechno nahrávat a co nejsem jak ty 13.letý georgové a neumím to nahrát bee sem trubka no a co!A hlavně když navrhneš něco čím se dá hra zlepšit tak tě nikdo neposlouchá a jenom uráží!Prostě tady se ničeho nedovoláš!Škoda je to luxusní hra,ale přístup některých lidí co umyjou jen urážet opravdu stojí za to!Velká škoda,že ti to hráči ničí reputaci tanků!

kroko369 #20 Posted 17 July 2016 - 07:08 PM

Lance-corporal

• Player
  • 63123 battles
  • 62
  • [ELLIE] ELLIE
To že spotovací systém nefunguje tak ako má vie asi každý. Pochopím keď sa nespotne fialka s naskilovanou posádkou ale prečo sa nespotujú rajčiny bez posádky od ktorých som na skok?......Neznášam ked hrám Malinovku a ide po tej planine LT tak je skoro u nás na základni, mierim na neho a 50-100 predo mnou zmizne.... Aj to je podla teba normálne?....Ďalšia vec je fyzika. Hrám HT a rozstriela ma LT lebo ja ho 3x neprestrelím na bok veže.....To že Grile 15 sa nedá prestreliť na to som si zvykol....Fak dakujem za takú fyziku pri ktorej papier dingá ale tak čo má pancier tak ten rozstriela každý lebo ho nepodrží...

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users