Jump to content

Reakce na verzi 9.15.1 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
334 replies to this topic

Thellwinux #201 Posted 11 August 2016 - 09:33 AM

Lieutenant

• Player
  • 63626 battles
  • 1,778
  • [9-TD] 9-TD
Stačí když si je překopíruješ ze složky 0.9.15.1 do složky 0.9.15.1.1. a všechno jede jako předtím. Ale proč u něčeho občas myslet. Navíc tahle situace, kdy micropatch udělá v resmods novou složku a stará tak nefunguje tu není poprvé a je třeba tenhle krok udělat. Už by jsi to po těch 4 letech mohl vědět.

Gabriel_i5_Back #202 Posted 11 August 2016 - 09:33 AM

Major General

• Player
  • 46007 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Nerozumiem tak veľmi ti chýbajú mody že ideš hrať AW. A tam si ich nainštaluješ?

A druhej veci nerozumieš ty. Moderátor fóra je rozhodne skôr "cenzor" ako "hlásateľka". To "cenzorovanie" je náplň jeho "práce". :)  To bolo veľa úvodzoviek. :)  To čo hľadáš robí staff. Len robí okrem toho tak veľa ďalších vecí, že to nerobí nikto.

Kayi4ek #203 Posted 11 August 2016 - 10:14 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

Pro informaci, dnes ráno proběhl micropatch 9.15.1_1, který přinesl několik oprav:

• Opravena chyba ve spectator módu, kdy se jako spectator objevil tank MS-1.
  • Statistiky historických bitev jsou opět obsaženy v tabulce statistik.
  • Opravena velikost ikon na minimapě, které byly po přechodu na ActionScript 3 větší, než by měly být.
  • Oprava chybného zobrazení označených sektorů na minimapě.
  • Opravena chyba s Bojovými zálohami v režimu Opevnění. Nálet a Dělostřelecký úder se již nebudou po použití v bitvě přesouvat zpátky do skladu.

MajorTom_SO #204 Posted 11 August 2016 - 10:17 AM

Private

• Player
  • 41159 battles
  • 18

View PostThellwinux, on 11 August 2016 - 08:33 AM, said:

Stačí když si je překopíruješ ze složky 0.9.15.1 do složky 0.9.15.1.1. a všechno jede jako předtím. Ale proč u něčeho občas myslet. Navíc tahle situace, kdy micropatch udělá v resmods novou složku a stará tak nefunguje tu není poprvé a je třeba tenhle krok udělat. Už by jsi to po těch 4 letech mohl vědět.

Díky za info. Prostě mne to nenapadlo. :-)

Spíš mě překvapuje, proč vedle té rady máš potřebu se ještě o někoho otírat, viz sarkastické "ale proč u něčeho občas myslet". Jsem si celkem jist, že v nějaké jiné oblasti toho vím mnohem víc než ty, a přesto bych nutně neměl potřebu dělat z tebe hlupáka. Ty tu potřebu ale máš. No, nevadí. :-)

MajorTom_SO #205 Posted 11 August 2016 - 10:24 AM

Private

• Player
  • 41159 battles
  • 18

View PostHomer_J_S_, on 11 August 2016 - 08:33 AM, said:

Nerozumiem tak veľmi ti chýbajú mody že ideš hrať AW. A tam si ich nainštaluješ?

A druhej veci nerozumieš ty. Moderátor fóra je rozhodne skôr "cenzor" ako "hlásateľka". To "cenzorovanie" je náplň jeho "práce". :) To bolo veľa úvodzoviek. :) To čo hľadáš robí staff. Len robí okrem toho tak veľa ďalších vecí, že to nerobí nikto.

Píšu přece, že "netvrdím, že to bude lepší" a taky, že tu hru jdu perve vyzkoušet. Je tedy irelevantní tvoje poznámka o módech.

A k druhé poznámce - trochu jí chybí logika. i) pokud je "moderátor rozhodne skor cenzor" tak asi taky nedává smysl aby se jmenoval "moderátor". ii) chápu, že cenzorování je náplň jeho práce, ale určitě ne jediná. Přesto tady jde v drtivé většině o cenzuru a nikoliv o moderování (vyjma postu, který tu přístál před pár minutami:-)). iii) "moderátor" rozhodně není "hlasatel/hlasatelka", každý dělá něco jiného.

horowitz #206 Posted 11 August 2016 - 10:31 AM

Lance-corporal

• Player
  • 51812 battles
  • 96
tak si vsichni naistalujem aimbot:teethhappy:vzdyt to je jediny co spolehlive funguje!

Gabriel_i5_Back #207 Posted 11 August 2016 - 10:42 AM

Major General

• Player
  • 46007 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Postladislav68, on 11 August 2016 - 10:24 AM, said:

Píšu přece, že "netvrdím, že to bude lepší" a taky, že tu hru jdu perve vyzkoušet. Je tedy irelevantní tvoje poznámka o módech.

A k druhé poznámce - trochu jí chybí logika. i) pokud je "moderátor rozhodne skor cenzor" tak asi taky nedává smysl aby se jmenoval "moderátor". ii) chápu, že cenzorování je náplň jeho práce, ale určitě ne jediná. Přesto tady jde v drtivé většině o cenzuru a nikoliv o moderování (vyjma postu, který tu přístál před pár minutami:-)). iii) "moderátor" rozhodně není "hlasatel/hlasatelka", každý dělá něco jiného.

Moja poznámka o modoch nemôže byť irelevantná, keďže je to priama reakcia na tvoje polstranové tvrdenie že opúšťaš WoT pre nekompatibilitu modov po patchi. Pretože neexistencia modov v hre ti podľa tvojich slov znižuje zábavnosť.  Bol to jediný dovod ktorý si uviedol ako príčinu prechodu od WoT ku AW. 

Ak si nemyslel že požaduješ od moderátora ohlásenie mikropatchu s obsahom, tak som asi zle pochopil tvoj pojem "moderujúci príspevok". Mohol by si mi ho prosím objasniť?

Thellwinux #208 Posted 11 August 2016 - 10:51 AM

Lieutenant

• Player
  • 63626 battles
  • 1,778
  • [9-TD] 9-TD

View Postladislav68, on 11 August 2016 - 10:17 AM, said:

Díky za info. Prostě mne to nenapadlo. :-)

Spíš mě překvapuje, proč vedle té rady máš potřebu se ještě o někoho otírat, viz sarkastické "ale proč u něčeho občas myslet". Jsem si celkem jist, že v nějaké jiné oblasti toho vím mnohem víc než ty, a přesto bych nutně neměl potřebu dělat z tebe hlupáka. Ty tu potřebu ale máš. No, nevadí. :-)

Protože jsi k tomu vyplodil 4 zbytečné odstavce, místo aby jsi se nejdřív zeptal, jestli ten problém nemá nějaké řešení. To asi není úplně ta správná cesta, jak řešit nějaký problém. Plus bonus v podobě "utíkám do AW", to mě vždycky pobaví a musím si prostě rejpnout.

Kdyby jsi napsal něco ve smyslu "Po micropatchi mi nefungují mody, neví někdo proč/co s tím", tak by se moje odpověď omezila jen na tu první větu :)

Masskontroll #209 Posted 11 August 2016 - 11:30 AM

Private

• Player
  • 57593 battles
  • 40
  • [METHD] METHD

View PostKayi4ek, on 11 August 2016 - 10:14 AM, said:

Pro informaci, dnes ráno proběhl micropatch 9.15.1_1, který přinesl několik oprav:

• Opravena velikost ikon na minimapě, které byly po přechodu na ActionScript 3 větší, než by měly být.
  • Opravena chyba s Bojovými zálohami v režimu Opevnění. Nálet a Dělostřelecký úder se již nebudou po použití v bitvě přesouvat zpátky do skladu.

V posledních dnech mě ve WoT nic netrápilo víc, než že nemám statistiky historických bitev obsaženy v tabulce statistik.

Edited by Masskontroll, 11 August 2016 - 11:30 AM.

Kozelmara #210 Posted 11 August 2016 - 12:03 PM

Corporal

• Player
  • 34403 battles
  • 148
  • [SCOBA] SCOBA
Opravit věc, která fungovala 6 let, to asi nebude jenom tak, že? Myslím to bindování kláves pro opravy na jiné klávesy a myš. :facepalm:

vh77 #211 Posted 11 August 2016 - 12:14 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 40513 battles
  • 365

View PostMasskontroll, on 11 August 2016 - 10:30 AM, said:

V posledních dnech mě ve WoT nic netrápilo víc, než že nemám statistiky historických bitev obsaženy v tabulce statistik.

Napodobne ma najviac na poslednom update trapilo ze v spectator mode sa objavil MS-1 ( to su vsetko take hovadiny ktore snad asi ani nikto nezaregistroval okrem tych bojovych zaloh...) :)

vsimnite si ten klasicky zakryvaci tah - najprv uvedene 4 hovadiny a ako posledny ten hlavny dovod - bojove zalohy...ak by to nahodou niekto docital dokonca...

ale kedy sa konecne budu venovat zavaznejsim veciam co trapia dlhorocnych hracov tejto hry?

kedy sa konecne docitam - mikropatchom vybalancovane arty ze uz ta nemozu dat oneshoot alebo odstraneni boti od tieru 6 vyssie alebo znizeny vplyv RNG z 25% na 10, alebo odstranenie lagov alebo skorigovany MM aby boli teamy aspon trosku vyrovnanejsie a hra neskoncila do 5 minut totalnou prehoru alebo jednoznacnou vyhrou, alebo pripadne mody priamo v hre ci zablokovana moznost instalovat nedovolene mody a cheaty... proste nieco zmysluplne a prinosne... co by opat tuto hru sparvilo hratelnejsou, zabavnou a pritazlivou...

Edited by vh77, 11 August 2016 - 12:50 PM.

Heaven_Beats #212 Posted 11 August 2016 - 12:23 PM

Corporal

• Player
  • 26050 battles
  • 106
  • [101TD] 101TD

View PostKayi4ek, on 11 August 2016 - 09:14 AM, said:

To jsme rádi, že jsou opraveny "strašně důležitý věci". Toto oznámení bych spíše čekal tak kam patří, to jest na první stranu do:

Reakce na verzi 9.15.1 - Hlášení chyb kde je to už hodně dlouho mrtvé na Vaše reakce.

Nikde se člověk nedozví, jestli se vůbec něco ve WG řeši a co se vlastně řeší. V hlášení chyb je spousta problémů s daleko vyšší prioritou, než jsou v tom to micropatchi, kterej bych obsahem špíš přejmenoval z micropatch na nanopatch.

Je problém vést na jednom míště nejakej buglist, kde bude seznam hlášených chyb ve verzi a v případě vydání patche za danou položku seznamu dopsat opraveno v realease verzi XYZ? P.S. Takhle se to totiž dělá v profesionálních firmách, které dělají na vývoji SW pro zákazníky.

Jako nezlob se na mě, ale už to vážně působí dojmem, že si z nás děláte "dobrý den". (Slovo v úvozovkách si doplňte každý svým výrazem)

Edited by TomCat_CZECH, 11 August 2016 - 12:24 PM.

Kucus_brainless_zombie #213 Posted 11 August 2016 - 12:53 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN
Kájíček si své splnil a za větší aktivitu více nedostane, tak proč by to dělal?

p1_p1_p1 #214 Posted 11 August 2016 - 01:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 44965 battles
  • 859
  • [D-FOX] D-FOX

Tak a dost, tahle vyhrabana hra se uz skoro neda vubec hrat, ufo light tanky, scifi medium tanky a donerfovane hvy tanky, tdcka bud totalne nepouzitelne nebo taky vymyslene nerealne hnoje. Co patch to se neco "omylem" stane s parametry nekterych vozidel a neni to nikde zminovano. Uz me to vazne nebavi, tankopedie je jedna vec a realne chovani a parametry jsou vec druha - kdyz strilim napr do is3 na priklonenou stranu prsou tak se to odrazi buhvi kam pritom uhel dopadu je cca 70`, kdyz strelim na odklonenou pulku tak prostrelim, uhel dopadu je cca 10` tohle je normalni jedine v teto hre. 

Bidlo35 #215 Posted 11 August 2016 - 04:08 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28878 battles
  • 94
  • [CZ-LI] CZ-LI

Aktualizace jsou NA OBTÍŽ.... Že by přinesly nějaké zlepšení hry pro mne jako hráče, JSEM NEZPOZOROVAL. Je to akorát OTRAVA, když přijdu a chci si zahrát, musím aktualizovat... Nevlastním nějaké HERNÍ DĚLO, takže mohu díky aktualizacím hrát až za--------. JSOU NA HOUBY. Na mém PC se za ty roky co hraju nepovedlo nic, co by mi aktualizace zlepšila. Plynulost je čím dál horší, Hra se načítá čím dál déle a to tedy k PC mám lepší než doporučené. Jděte s aktualizacemi do  PR-----. Pro mě jako uživatele jsou k ničemu. Soustředil bych se na tanky a mapy a 1x za měsíc po avízu bych to udělal. 

PS: Komu se to nelíbí, ať si pr---- políbí, Jsem hráč na normálním kompu a necjhci sedět a aktualizovat, když mi to STEJNĚ NIC NEPŘINESE.... VIDITELNĚ.

Edited by Bidlo35, 11 August 2016 - 04:14 PM.

Becck #216 Posted 11 August 2016 - 07:21 PM

Sergeant

• Player
  • 76657 battles
  • 233
  • [CRIM] CRIM

Strana č. 11 tohoto topic-u vcelku dobré čtení, hodně postřehů s kterými jsem ztotožněn. Obzvláště zmiňované, že WG dělá pramálo, spíše žádné úpravy směrem k "zlepšení hratelnosti" např. na veřejném serveru, čehož se zde poměrně dost hráčů dožaduje. Místo toho vyzdvihuje úpravu tanků do HD, nějakou úpravu zvuků nevím čeho a podobné nicoty.  Nic co hráče hrajícího tuto hru skutečně zajímá a také o to dokonce žádá. Např. úpravu systému MM směrem k vyrovnanějším bitvám hráči žádají už hodně dlouho. Pokud mi nic neušlo tak jediné co jsem jako reakci od WG zaznamenal (krom jistých omezení při míchaní vozidel, např. omezení počtu artilerií ) bylo, že "matchmaking pracuje přesně jak má" podle nějakého vzorce. No tak asi když hráči žádají změnu tak je zřejmě tento systém matchmakingu špatný či nevyhovující !!!  A bylo by rozumné na tom zapracovat, místo toho ale dostanou do garáže při nejbližším update další HD tanky a MM je pořád  mizerný a ubíjející tuto hru, krom jiných věcí. Stále dokola to samé. (mě osobně jsou vozidla v HD ukradená, v bitvě toto vůbec neregistruji a v garáži mě je to taky jedno, aktuálně používám 27" monitor a nastavením 1920x1080 a v HD tancích neshledávám nic prospěšného) .

Nicméně počet hráčů na EU serverech v posledním období je hodně výmluvný údaj.  Bůh ví (a WG) jak je to s počtem platících a s počtem humanoidních hráčů.

Mějte se hezky všichni. 

Edited by Becck, 11 August 2016 - 07:23 PM.

_Imperium #217 Posted 11 August 2016 - 08:08 PM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

Tato aktualizace přinesla řadu oprav naprosto podstatných věcí. Vypíchnu například ony statistiky, bez kterých sem se probouzel zpocený ze spaní. Děkuji. Všiml jsem si jednoho podstatného vylepšení, které mi dělá hru zábavnější. Po tom naprosto úžasném programátorském počinu, jehož výsledkem je tento blbopatch se mi hra odpojuje od serveru. A není to připojením ani nevlídným počasím.

Bidlo35 #218 Posted 11 August 2016 - 08:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28878 battles
  • 94
  • [CZ-LI] CZ-LI

View Post_Imperium, on 11 August 2016 - 07:08 PM, said:

Tato aktualizace přinesla řadu oprav naprosto podstatných věcí. Vypíchnu například ony statistiky, bez kterých sem se probouzel zpocený ze spaní. Děkuji. Všiml jsem si jednoho podstatného vylepšení, které mi dělá hru zábavnější. Po tom naprosto úžasném programátorském počinu, jehož výsledkem je tento blbopatch se mi hra odpojuje od serveru. A není to připojením ani nevlídným počasím.

Naprosto souhlasím.... Hraju hru pro zábavu a aby mě bavila, ne proto abych sledoval staty... Jsem sice pomeranč,ale hra mě baví a nechci se s---t s něčím, co mi nepomůže.... 

Bidlo35 #219 Posted 11 August 2016 - 09:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28878 battles
  • 94
  • [CZ-LI] CZ-LI

View Postladislav68, on 11 August 2016 - 08:27 AM, said:

Tak jo. Tak dnešním micropatchem se Vám to opravdu po čtyřech letech konečně podařilo. Právě začínám stahovat Armored Warfare a jdu to posléze zkusit. Netvrdím, že to bude lepší, ale poté, co jste hru zase jednou o pěkný kus posunuly směrem k nižší zábavnosti, to za vyzkoušení určitě stojí. 

Vaše tažení proti módům by bylo chvályhodné, pokud byste byli schopni rozlišit ty, které znevýhodňují ostatní hráče, a ty, které přispívají k vyšší zábavnosti hry. Jenže jste zvolili to nejjednodušší řešení, které je jako u všech jednoduchých řešení dost špatné, a  

Výsledkem tudíž je mnohem nižší zábavnost - jde mi především o různé statistiky a vyhodnocení. Když už  mne hra namíchá do týmu se špatnými hráči a prohra je tedy bezmála jistá, umím si zvýšit "svoji zábavnost" této konkrétní bitvy třeba tím, že se aspoň pokusím dosáhnout lepšího WN8 než je můj průměr. Bez toho jsou bitvy, které jsou spíš vražděním neviňátek než smysluplným soupeřením dvou náhodně sestavených týmů, víceméně jenom frustrující.

Nebo nevidím důvod, proč nemohu již v bitvě vidět statistiku damage - komu a za kolik jsem "rozdal". Nebo pomocí WN8 si sleduju své vlastní "individuální mise" jako je třeba zlepšení výsledků konkrétního tanku v nadcházejícím měsíci.

Komu může vadit mód, který v garáži ukazuje, jaké je průměrné poškození udělané konkrétním tankem za všechny hráče a kolik je udělané mnou. I v tom je přeci určitá zábavnost, že takto virtuálně soupeřím s ostatními. 

Právě tyto věci, přinejmenším v mém případě, přispívají k tomu, že když mne MM namíchá do výrazně slabších týmů a já má někdy denní winrate 30%, tak si zvýšením WN8 nebo zvýšením průměrné damage najdu něco pozitivního i na těch častých prohrách. 

Po dnešním micropatchi všechny tyto stat módy jsou zase pryč. Odehrál jsem na jednom účtu jednu bitvu s MT-25 s výsledkem 5:15. Dozvěděl jsem se, že jsem byl v týmu třetí nejlepší a to bylo vlastně vše. Zábavnost nulová. Tak jsem tu hru zase vypnul.

Ještě jednu poznámku na závěr - občas tady zahlédnu někoho, kdo má v podtitulku napsáno "Moderátor". Mám za to, že to je od slova moderovat (v tomto případě diskusi). Kolik moderovacích příspěvků tady od "moderátorů" na třeba posledních 6 stránkách najdeme? Vlastně skoro žádné, kromě mazání nevhodných příspěvků a slov. Potom má návrh, aby byl funkce (podtitulek) změněna na "Cenzor". Stejně ten člověk nic moc jiného nedělá.

Hezký den všem.

NAPROSTÝ SOUHLAS.... Akorát, že nám - mi asi k ničemu nebude.... Zlatý komunisti......

LipsTullian #220 Posted 12 August 2016 - 01:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 42583 battles
  • 579

View PostKayi4ek, on 11 August 2016 - 10:14 AM, said:

zapomenl jsi na bod

• opravena chyba ze znovu funguji aspon nektere mody - zase nic nefunguje, tak to ma byt, moderi zacnete znova od zacatku

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users