Jump to content

Reakce na verzi 9.15.1 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
334 replies to this topic

Tomcat_D #321 Posted 24 September 2016 - 07:42 PM

Corporal

• Player
  • 68587 battles
  • 104
  • [HALK] HALK

Hra plna lagu a microlagu,cheateru a hrubych neopravenych chyb....crapbeta verze hra.Alespon mohli napsat ,ze to bude vecna beta,lidi by si usetrili zbytecne vyhozene penize.Co ta zprava pameti...zjevne jim to nic nerika,otresne.

Zalozi cast hry Konvoj...zajimave a mohlo by byt i zabavne....samozrejme debilni dingaci a svindlovaci RNG na prvnim miste hnusu zavedeno.Navic server absolutne nestiha.Je zabavne,ze hra jiz prestava obcas reagovat na klavesnici,nebo mys,nebo z tezkym zpozdenim.Hm...takze pokrok zadny...o MM ani uz nema smysl se zminovat xD.

Programatory WOT vyhazet...idealni stav.

Gamano #322 Posted 25 September 2016 - 07:03 PM

Corporal

• Player
  • 12942 battles
  • 140

Opět jak jinak MM +2 a samá prohra, WG na to totálně ...... !!!! Nezajímají je hráči jen prachy - prostě okrádání lidí !!!

Hlavně bych zrušil nebo max. 1 arty, stejně nikdy tyto artyny neexistovali !!!

Edited by Gamano, 01 October 2016 - 08:37 PM.

Tenzlo #323 Posted 30 September 2016 - 02:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15435 battles
  • 85
  • [-LCP-] -LCP-
Bude PVE historická kamapan?

global_asa_wenca #324 Posted 30 September 2016 - 03:00 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 93461 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

Nevím jestli to sem má cenu psát, když už máme novej patch skoro za dveřma, ale včera jsem dostal několikrát El Haluf, prvních pár bitev byl povrch klasickej - samej písek, a pak asi při pátý recyklaci tam najednou z toho písku vyrašila tráva. Hned po tom co se odmlčela osádka. Ne že by se El Haluf úplně zazelelenal, podklad byl pořád písek, ale rostly z něho stébla trávy nápadně podobný těm na murovance (kterou mi to včera taky házelo).

Že vy kluci ušatí tam máte nějak dodrbaný mapování objektů na mapu? Po restartu klienta už byl krucipísek k vidění zase jenom  písek pane Lustigu, jenom písek.

Edited by global_asa_wenca, 30 September 2016 - 03:01 PM.

DrsnejJindrich #325 Posted 01 October 2016 - 09:04 AM

Private

• Player
  • 37600 battles
  • 42
  • [_POOL] _POOL
Bohužel ač nerad musím napsat, že od patche k patchi čím dál horší. Dneska střely mizely kamsi v dáli a to z 15-20metrů, plně doměřeno na zadek nepř. tanku a nic .Žádná hláška prostě nic jako bych ani nevystřelil. Zapomeňte na můj komp nebo připojení mám rok staré čtyř jádro a připojený jsem kabelem minimum do i ven 20MG, zaměřovač servr. Řekl bych spíše práce kvapná málo platná - páni programátoři místo aby dělali svoji práci poctivě mají jen jedinou starost - co nejvíce tanků a to hlavně ty z říše snů podle hesla papír snese všechno, jen ať se sypou prachy. Jen mě napadá jestli si spíš než my hráči s náma nehraje WG

Edited by DrsnejJindrich, 02 October 2016 - 09:35 AM.

Cerb4rus #326 Posted 01 October 2016 - 12:54 PM

Player

• Player
  • 49297 battles
  • 4,237
  • [PCSTB] PCSTB

View PostDrsnejJindrich, on 01 October 2016 - 09:04 AM, said:

Bohužel ač nerad musím napsat, že od patche k patchi čím dál horší. Dneska střely mizely kamsi v dáli a to z 15-20metrů, plně doměřeno na zadek nepř. tanku a nic .Žádná hláška prostě nic jako bych ani nevystřelil. Zapomeňte na můj komp nebo připojení mám rok staré čtyř jádro a připojený jsem kabelem minimum do i ven 20MG, zaměřovač servr. Řekl bych spíše práce kvapná málo platná - páni programátoři místo aby dělali svoji práci poctivě mají jen jedinou starost - co nejvíce tanků a to hlavně ty z říše snů podle hesla papír snese všechno, jen ať se sypou prachy. Jen mě napadá jestli si spíš než my hráči s náma nehraje WG

To že máš 20m neznamená že je stabilní,  že se neztrácí pakety a 4 jádro ti na nízkých taktéž je také k ničemu ;-) 

Každopádně dodejme záznam pak se dá říci kde je chyba.  

Gamano #327 Posted 01 October 2016 - 08:35 PM

Corporal

• Player
  • 12942 battles
  • 140

Dnešní bitvy:

13 bitev z toho 9 bitev MM+2 s nepoměrem TH a všechno prohry. Takže super - neboli neschopný WG opět nezklamal !!!

Hudba budoucnosti: "Super hra, tak jak má být". Až si toto budu moci říct, tak klidně do hry investuji velké peníze abych je podpořil, jinak si tu hru můžou strčit třeba .. ...... !!!

Chce se mi z nich b...t !!!

jirweik #328 Posted 01 October 2016 - 11:28 PM

Private

• Player
  • 20014 battles
  • 2

Musím říci, že každá další verze zmenšuje mé uspokojení ze hry. Když téměř neustále hráju proti výrazně silnějšímu soupeři spíše rozčiluje než uspokojuje. Také stále častěji do mně střílí neviditelný protivník a ukáže se mi až když se koukám ze záhrobí jak pohodlně stojí 80m opodál a já ho neviděl, inu nosím brýle a tak asi blbě vidím. Když už se konečně dostanu do nejsilnější úrovně ve hře, tak MM nadělí protihráčům pět těžkých tanků v nejvyšší úrovni hry a tři o třídu níže, na mé straně jsou tři těžké tanky v nižší třídě a dost. V naprosté většině převaha těžkých tanků pohodlně rozhodne bitvu. Obráceně je to jen vyjímečně. Hra je čím dál agresivnější na dolování peněz z hráčů. Myslím, že tento stav spíše hráče unaví a odpudí, ale z dlouhodobého hlediska to větší zisky nepřinese proto, že bude méně hráčů. Zeptal jsem se proč se takovým způsobem sestavují hráči, ale odpověď jsem nedostal, schovali se za MM ať si ho prostuduji. MM ví naprosto přesně jak má hráče sestavit je to přece sftvér. Přípomíná mi to jednu televizní hru kde "Generátor náhodných čísel" losoval výherce a po čase policie pozavírala do basy řadu organizátorů proto, že "Generátor náhodných čísel" vždy vylosoval předem určené čísla a byl to podvod inu proč ne softvér přece dělá přesně to co chce jeho tvůrce.

Ještě bych rád uvedl, že mi sem tam spadne hra a PC oznámí, že ovladaČ neměl odezvu. Dříve se to nestávalo.

Edited by jirweik, 01 October 2016 - 11:32 PM.

Cerb4rus #329 Posted 01 October 2016 - 11:38 PM

Player

• Player
  • 49297 battles
  • 4,237
  • [PCSTB] PCSTB

View Postjirweik, on 01 October 2016 - 11:28 PM, said:

Musím říci, že každá další verze zmenšuje mé uspokojení ze hry. Když téměř neustále hráju proti výrazně silnějšímu soupeři spíše rozčiluje než uspokojuje. Také stále častěji do mně střílí neviditelný protivník a ukáže se mi až když se koukám ze záhrobí jak pohodlně stojí 80m opodál a já ho neviděl, inu nosím brýle a tak asi blbě vidím. Když už se konečně dostanu do nejsilnější úrovně ve hře, tak MM nadělí protihráčům pět těžkých tanků v nejvyšší úrovni hry a tři o třídu níže, na mé straně jsou tři těžké tanky v nižší třídě a dost. V naprosté většině převaha těžkých tanků pohodlně rozhodne bitvu. Obráceně je to jen vyjímečně. Hra je čím dál agresivnější na dolování peněz z hráčů. Myslím, že tento stav spíše hráče unaví a odpudí, ale z dlouhodobého hlediska to větší zisky nepřinese proto, že bude méně hráčů. Zeptal jsem se proč se takovým způsobem sestavují hráči, ale odpověď jsem nedostal, schovali se za MM ať si ho prostuduji. MM ví naprosto přesně jak má hráče sestavit je to přece sftvér. Přípomíná mi to jednu televizní hru kde "Generátor náhodných čísel" losoval výherce a po čase policie pozavírala do basy řadu organizátorů proto, že "Generátor náhodných čísel" vždy vylosoval předem určené čísla a byl to podvod inu proč ne softvér přece dělá přesně to co chce jeho tvůrce.

Ještě bych rád uvedl, že mi sem tam spadne hra a PC oznámí, že ovladaČ neměl odezvu. Dříve se to nestávalo.

No vidíš a jsou zde hráči co tvrdí že média jsou OP a zasluhují nerf :-) 

Dvě  otázky

1/ záznam jak tě střílí neviditelný tank z 80 metrů máš? 

2/ když MM přesně ví jakého hráče  kam dát aby vyhrál,  prohrál,  kdo určuje jaký účet bude výherní? 

damocles666 #330 Posted 02 October 2016 - 03:28 PM

Private

• Player
  • 5855 battles
  • 8

Za svých 41 000 bitev by jsi mohl vědět, že  záznam je ti k ničemu, i když ho pošleš na posouzení podpora se na záznam podívá 

následně prověří platební aktivitu ( nákup prémiových účtů a vozidel ) posuzovaného hráče.

Pokud hráč bude finančně aktivní nic se nestane a tým podpory ti pouze sdělí, že jde pouze o štěstí přece nebudou trestat hráče ze kterého tečou peníze.

Jak psal jirweik opět jde jen o software, který píše opět člověk a věř,  že je úplně jednoduché platební aktivitu hráčů zohlednit i v nastavení bitev.

Cerb4rus #331 Posted 02 October 2016 - 03:32 PM

Player

• Player
  • 49297 battles
  • 4,237
  • [PCSTB] PCSTB

View Postdamocles666, on 02 October 2016 - 03:28 PM, said:

Za svých 41 000 bitev by jsi mohl vědět, že  záznam je ti k ničemu, i když ho pošleš na posouzení podpora se na záznam podívá 

následně prověří platební aktivitu ( nákup prémiových účtů a vozidel ) posuzovaného hráče.

Pokud hráč bude finančně aktivní nic se nestane a tým podpory ti pouze sdělí, že jde pouze o štěstí přece nebudou trestat hráče ze kterého tečou peníze.

Jak psal jirweik opět jde jen o software, který píše opět člověk a věř,  že je úplně jednoduché platební aktivitu hráčů zohlednit i v nastavení bitev.

Další :-)  

Co tak že by jsme se na to podívali zde a viděli co se stalo. 

Platím, nevšiml jsem si jiného zacházení od podpory ani od hry. 

prca1987 #332 Posted 02 October 2016 - 03:36 PM

Private

• Player
  • 17954 battles
  • 3

1-2.10.16 nejde hrát. Stále se seká, po spuštění bitvy hra nereaguje, po chvíli se rozjede, ale jen na chvíli a zase ten stejný problém! Odinstaloval jsem, chtěl jsem nainstalovat znova, ale z webu WOT pro evropskou verzi nejde stáhnout(nainstalovat) - chyba: není platná aplikace win32. Stále dokola, co je to za fór? Tak stahuji americkou verzi, sem zvědavej jestli si WOT ještě někdy zahraji. Popřípadě děkuji za pomoc jak a kde stáhnou fungující instaler na hru. Popř. info do zpávy na FB - [Editováno], předem moc děkuji.

Pište PM

Své jméno sem nepiš. CE

Edited by ClearEvil, 02 October 2016 - 07:00 PM.

Gamano #333 Posted 03 October 2016 - 10:28 PM

Corporal

• Player
  • 12942 battles
  • 140

Nejz....... hra všech dob !!!! Aby mě rozstřílelo 5 neviditelných tanků, který jsou skoro na druhý straně mapy, tak to už je moc !!!!

Tato hra jde od 5 k 0 !!! A ta nová aktualizace co se připravuje je jeden paskvil vedle druhého !!!

PaiaTPC #334 Posted 04 October 2016 - 12:07 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 4706 battles
  • 442
  • [SAPCZ] SAPCZ

View PostGamano, on 03 October 2016 - 11:28 PM, said:

Nejz....... hra všech dob !!!! Aby mě rozstřílelo 5 neviditelných tanků, který jsou skoro na druhý straně mapy, tak to už je moc !!!!

Tato hra jde od 5 k 0 !!! A ta nová aktualizace co se připravuje je jeden paskvil vedle druhého !!!

taky mě minulej tejden nějaký neviditelný td sejmulo na jednu ránu z K9/0 na A1/2 (dmglog a modík na směr odkud to přilítlo, stačilo si pak jen na minimapě počkat, kde ho spotnou), už nevím přesně kde, jestli prochorovka, pouštní řeka nebo dálnice, prostě něco takhle otevřenýho... takovej blindshot bych ohodnotil x10 na zkušenostech :-D

Gabriel_i5_Back #335 Posted 04 October 2016 - 04:46 AM

Major General

• Player
  • 46381 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostGamano, on 03 October 2016 - 10:28 PM, said:

http://forum.worldof...muflaz/#topmost

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users