Jump to content

Reakce na verzi 9.15.1 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
334 replies to this topic

elsadistico #41 Posted 27 July 2016 - 05:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 28439 battles
  • 362
  • [INTAS] INTAS

View PostTaiho97, on 27 July 2016 - 03:32 PM, said:

To nám tady opravdu na rovinu píšeš, že bez modů ani nenastartuješ tank? :P Lidí co to bez modů neumí, je mi upřímně líto. :D

K nové verzi, nevím, je to takové rozpačité, FPS chvilkama padají pod 10, tanky se občas nespotují ani když jsou blízko 10 metrů a ten zvuk zničeného rádia je k ničemu. Nové zvuky dobré, buff mého nejoblíbenějšího tanku naprosto v pořádku, akorát se nějak nemůžu zbavit pocitu, že začátečník v dělostřelectvu toho trefí víc než zkušený. Akorát by dle mého názoru bylo úplně nejlepší řešení zakázat všechny mody, potom bych byl naprosto spokojený. :teethhappy: Protože to, co někteří předvádějí na bojišti bez modů, kolikrát připomíná hru botů.

Tak hrdina sa naváža do chalana, ktorému chýbajú grafické blbôstky v hre. Ozaj len zločinec si môže chcieť prefarbiť ikonky ( :ohmy: ;)  

A nespotnuté tanky hľadaj vo svojich FPS. Pri 10 obrázkoch sa asi stratí celkom dosť z plynulej hry.

SRudolf #42 Posted 27 July 2016 - 05:28 PM

Lieutenant

• Player
  • 37457 battles
  • 1,525

kedze to neoznamili , ze    cata vytvorena v bitke pri 3+ kill  nedostane medailu  BIA. pri splneni podmienok.

to znamena ze od patchu kde sa dala vytvorit cata v bitke. to bola chyba anevedeli ju doteraz opravit ani oznam dat o tom

OPRAVA.

vo vysledku bitvi to nebolo ale v statoch sa pridala +1

Edited by SRudolf, 27 July 2016 - 05:40 PM.

Gremlaja #43 Posted 27 July 2016 - 05:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 85938 battles
  • 755

Tak a už by někdo měl oznámit WG že EU1 a EU2 fungují stejně blbě jako před touto a předcházející a předcházející verzí:D

někdo by měl vyhnat z těch to serverů myši a postarat se aby fungovaly protože během hry ztrácet  kontrolu nad tankem, nebo že přijdou 3 výstřely z těsné blízkosti a pak se vedle vašeho tanku teleportuje nepřítel :D to prostě hráče nebaví :teethhappy:

tip pro WG: co ze dvou špatně fungujících serverů vyrobit jeden fungující na 100% který nebude ztrácet pakety a udrží ping na hratelný urovni:D

Co je platný že mám fps 45 když EU1 8% ztráta paketů a ping 189  ( 18:29hodin )

kodl33 #44 Posted 27 July 2016 - 05:42 PM

Corporal

• Player
  • 27960 battles
  • 145
Super další aktualizace venku a ja mám černou obrazovku ,když to neumí udělat pořádně tak at to nedělají vubec a to rozdělování hráču a tanku super 

Kucus_brainless_zombie #45 Posted 27 July 2016 - 05:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN

View PostGremlaja, on 27 July 2016 - 05:30 PM, said:

Tak a už by někdo měl oznámit WG že EU1 a EU2 fungují stejně blbě jako před touto a předcházející a předcházející verzí:D

někdo by měl vyhnat z těch to serverů myši a postarat se aby fungovaly protože během hry ztrácet  kontrolu nad tankem, nebo že přijdou 3 výstřely z těsné blízkosti a pak se vedle vašeho tanku teleportuje nepřítel :D to prostě hráče nebaví :teethhappy:

tip pro WG: co ze dvou špatně fungujících serverů vyrobit jeden fungující na 100% který nebude ztrácet pakety a udrží ping na hratelný urovni:D

Co je platný že mám fps 45 když EU1 8% ztráta paketů a ping 189  ( 18:29hodin )

Chybu bych hledal u tvého poskytovatele internetu, protože já takové problémy nemám. :P

SRudolf #46 Posted 27 July 2016 - 06:09 PM

Lieutenant

• Player
  • 37457 battles
  • 1,525

View PostLAURAcz, on 27 July 2016 - 03:54 PM, said:

Tak vysilačka mi tak jednou za 5 vteřin zachrapti, po hodině hraní mi už z toho začína hrabat.

to chraptenie. mi este minuly rok oznamovalo prichod tanku v mojom smere. 5-10s. do odhalenia.samozrejme. ked nezastavil. ale potom ako sa zacali rypat

v nastaveniach zvuku. asi to bol dovod preco sa stale rypu vo zvukoch to moc casto nepocujem.

prehlusuje to zvuk motoru

Taiho97 #47 Posted 27 July 2016 - 06:19 PM

Corporal

• Player
  • 24751 battles
  • 160
  • [KHIL] KHIL

View Postelsadistico, on 27 July 2016 - 04:10 PM, said:

Tak hrdina sa naváža do chalana, ktorému chýbajú grafické blbôstky v hre. Ozaj len zločinec si môže chcieť prefarbiť ikonky ( :ohmy: ;)  

A nespotnuté tanky hľadaj vo svojich FPS. Pri 10 obrázkoch sa asi stratí celkom dosť z plynulej hry.

To nebylo jenom na grafické blbinky ve hře, i když už by měl umět rozeznat dělostřelectvo od středního tanku a těžký od stíhače. Bylo to myšleno na mody celkově. Doslova tu napsal, že bez toho pomalu ani nerozjede tank. A nebudeš mi věřit, ale já vím že to má co dočinění s FPS. Klasicky mi od posledních 2 patchů jdou vždy po aktualizaci dolů, ačkoliv tento patch je to o něco horší. Pouze jsem na to upozornil. Ostatně stejně si myslím, že micropacth tu bude co nevidět.

KatharinaBlum #48 Posted 27 July 2016 - 06:24 PM

Sergeant

• Player
  • 44091 battles
  • 208
  • [BACIL] BACIL

U mě dobrý. To chraptění ve vysílačce zatím otravuje, ale asi půjde o zvyk. Možná užitečný, až půjde do tuhýho. Musím pochválit citlivější ovládání TD při zaměřování nepřítele mimo úhel náměru děla (natočení pásy). Taky se mi zdá oproti minulé verzi příjemně pozměněná perspektiva krajiny. Nemám asi ještě seřízenou grafiku a dost hulím, ale jestli je to tím ActionScript 3.0, tak dobrý. Staré mody nefungují, ani ty co se držely několik aktualizací, ale s tím počítám a kdyby měl někdo odkaz na funkční samostatný Arty zoom, nebo odstraňovač mlhy, budu rád. Hra mi jinak nepadá, spokojenost. 

Edited by ZvlastniSkola, 27 July 2016 - 06:37 PM.

lukyCV #49 Posted 27 July 2016 - 06:28 PM

Private

• Player
  • 53024 battles
  • 19
  • [TGSS] TGSS
Aktualizace u mě jede v pohodě. Nový B-C 25t AP je mnohem lepší než lorrka. Samozřejmě někdo může mít jiný názor. Rádiové rušení po úmrtí spojence jsem si ještě nevšimnul. Asi mé nastavení zvuku. FV 304 na steroidech překvapil :D:D . Jen mám malý problém, když hraji za arty, tak mi při 100% zaměření v satelitním pohledu zaměřovač poblikává nebo osciluje. Nevím jestli je problém na mé straně nebo ne.

tmstitel2 #50 Posted 27 July 2016 - 07:59 PM

Private

• Player
  • 20405 battles
  • 25
Myslím že zvětšení tanků na minimapě je pitomost. Minimapa je potom velmi nepřehledná a přeplácaná.

PaiaTPC #51 Posted 27 July 2016 - 08:38 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 4703 battles
  • 441
  • [SAPCZ] SAPCZ

View PostTaiho97, on 27 July 2016 - 05:32 PM, said:

To nám tady opravdu na rovinu píšeš, že bez modů ani nenastartuješ tank? :P Lidí co to bez modů neumí, je mi upřímně líto. :D

K nové verzi, nevím, je to takové rozpačité, FPS chvilkama padají pod 10, tanky se občas nespotují ani když jsou blízko 10 metrů a ten zvuk zničeného rádia je k ničemu. Nové zvuky dobré, buff mého nejoblíbenějšího tanku naprosto v pořádku, akorát se nějak nemůžu zbavit pocitu, že začátečník v dělostřelectvu toho trefí víc než zkušený. Akorát by dle mého názoru bylo úplně nejlepší řešení zakázat všechny mody, potom bych byl naprosto spokojený. :teethhappy: Protože to, co někteří předvádějí na bojišti bez modů, kolikrát připomíná hru botů.

sice nastartuju, ale pak to vylepšení prostě chybí...

vlaječky u jmen hráčů - aspoň poznám CZ/SK a vím, koho si eventuelně pozvat do čety a od koho se nechat pozvat (cizincům neumím psát)

hitlogy (uděleno a obdrženo) - dobrý k evidenci, zda jsem ho trefil, a pak kdo se trefil do mě a kdo mě zabil

barevný ikonky tanků - podle názvů a šedivýho obrysu třídu tanku fakt nepoznám, maximálně těch 12 co sám vlastním, pro rychlej pohled na seznam je to barevný rozlišení nejpraktičtější

co je dál dobrýho na modech? 2 řádky v garáži, samočinně přemisťovaný vybavení (binokulár, maskovací síť), všude hodiny, prostě takový blbinky, co trochu zpříjemněj hru, je to furt na očích a člověk nezapomene odebrat a nandat vybavení, tohle, co používám by podle mýho mělo bejt už v základní holý hře! ostatní je mi víceméně ukradený (no není mi ukradený to, že některý mody dávají dost velký výhody, jako jsou prej nějaký autozaměřovače na zranitelný místa)

Kucus_brainless_zombie #52 Posted 27 July 2016 - 08:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN
No ale většina modů pro garáž funguje i z předchozí verze, bo verze 3 skript se tam již používal. :P

Marek7303 #53 Posted 27 July 2016 - 08:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 38435 battles
  • 79
pane bože....co to provedli s fv304 ? ....je prostě......veliká :-(

Taiho97 #54 Posted 27 July 2016 - 09:02 PM

Corporal

• Player
  • 24751 battles
  • 160
  • [KHIL] KHIL

View PostPaiaTPC, on 27 July 2016 - 07:38 PM, said:

sice nastartuju, ale pak to vylepšení prostě chybí...

vlaječky u jmen hráčů - aspoň poznám CZ/SK a vím, koho si eventuelně pozvat do čety a od koho se nechat pozvat (cizincům neumím psát)

hitlogy (uděleno a obdrženo) - dobrý k evidenci, zda jsem ho trefil, a pak kdo se trefil do mě a kdo mě zabil

barevný ikonky tanků - podle názvů a šedivýho obrysu třídu tanku fakt nepoznám, maximálně těch 12 co sám vlastním, pro rychlej pohled na seznam je to barevný rozlišení nejpraktičtější

co je dál dobrýho na modech? 2 řádky v garáži, samočinně přemisťovaný vybavení (binokulár, maskovací síť), všude hodiny, prostě takový blbinky, co trochu zpříjemněj hru, je to furt na očích a člověk nezapomene odebrat a nandat vybavení, tohle, co používám by podle mýho mělo bejt už v základní holý hře! ostatní je mi víceméně ukradený (no není mi ukradený to, že některý mody dávají dost velký výhody, jako jsou prej nějaký autozaměřovače na zranitelný místa)

Dobra tedy, puvodne jsem to mozna myslel moc utocne. S tim ze by to melo byt v zakladu mas urcite pravdu. Ale na me to vyznelo jakoze bez toho nenastartujes tank, bohuzel. Nicmene jsem to myslel jak uz jsem psal i vseobecne na lidi co vyjedou bez modu a hned to jde videt. Navic ja mam vuci vsem modum opravdu averzi, nemam to rad. Pokud do dalsi aktualizace daji ty veci pak to bude fajn. Jde o to aby vsichni meli stejne podminky. Ale to uz jsme trochu OT. Kazdopadne uznavam ze jsem udelal chybu a omlouvam se. 

LorryCZ #55 Posted 27 July 2016 - 09:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23955 battles
  • 99

Chybí mi zaměřovací nitkový kříž v zelené barvě. Jako je např. A-IV. Ty nitkové co tam teď jsou, nejsou pořádně vidět. :(

Stejně tak možnost víceřadé garáže, lepší bitevní statistiky, XVM a další vychytávky, které je nutné dosud řešit nějakými dodatečnými módy.

Nechcete Wot vylepšit i o toto? Kdo to nepoužívá, vypne si to, kdo ano (většina), nebude muset doinstalovávat odjinud.

Není možné postupně v rámci velkých aktualizací něco z tohoto přidávat. Spousta hráčů to používá, ale s každou velkou aktualizací se jen nepatrně vylepší zvuky, mapa, modely tanků, zvýší se hw náročnost, resp. sníží se těmito "vychytávkami" fps a tím i hratelnost, pod.

Tím nemyslím "zakázané" módy, které někoho mohou zvýhodňovat proti ostatním. Ať mají všichni stejné podmínky, ale zároveň, proč by nemohla být hra trochu uživatelsky přívětivější, proč nevidět statistiky jiných hráčů, vlaječku u jména hráče (viz výše v předcházející komunikaci mému příspěvku), jiné obrysové ikony na panelu hráčů podle kterých můžete na první pohled poznat v čem kdo sedí, eventuálně výdrž (alespoň) vašich spojenců, proč není možno nastavit si tanky v garáži do více řad (když někdo má a hraje pravidelně s více tanky je otrava listovat v jednořádkovém seznamu) atd, atd....

VÍCE MAP! Kde jsou "staré" mapy? Z období cca rok, rok a půl zpátky? Už si nepamatuji jak se jmenovaly, ale teď mi to připadá, že se stále "točí" moc málo map....Proč ty staré skončily v koši?

Edited by LorryCZ, 27 July 2016 - 09:36 PM.

Jmeno1 #56 Posted 27 July 2016 - 09:14 PM

Field Marshal

• Player
  • 50912 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Jak mám [Editováno] nastavit velikost ikon tanků na minimapě? To dělal nějaký [Editováno]

Edited by ClearEvil, 28 July 2016 - 01:57 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Bananaman137 #57 Posted 27 July 2016 - 09:31 PM

Corporal

• Player
  • 52644 battles
  • 112
  • [RANGO] RANGO

View PostBibbedsine, on 27 July 2016 - 03:09 PM, said:

Nevím proč, ale nefungují mi spotřebáky nabindované na tlačítkách myši, má někdo stejný problém? Mimo wotko fungují normálně

Co vím, tak mě a několika dalším. Musel jsem to vrátit na pětku, střední tlačítko myši to nebere.

VijaCZ #58 Posted 27 July 2016 - 09:44 PM

Brigadier

• Guest
  • 75895 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Hra běží plynule a bez problému, užívám si bez modifikací, bohužel jakmile Aslain udělá balíček, budu tam muset zase mody našlapat :(

S bezvěžovým TD mi nejde zachytit nepřítel do autoaimu ať na něj mačkám jak chci, a to ani když se specielně kvůli tomu přepnu do sniper pohledu. ( E25 )

Třířadá garáž - NENÍ

DMG panel - NENÍ

statistiky - NEJSOU

oprava "ujíždění" TD při brždění - NENÍ

možnost vypnout nové velmi obtěžující zvuky - NENÍ

ještě sem netestoval jestli byly opraveny nejhorší grafické chyby na Pouštní řece - takové ty neviditelné kameny kde se tanky zasekávaly a pak bezmocně visely metr nad zemí, respektive nebyl na to v bitvách čas. Jinde sem zaznamenal da staré problémy "neprůstřelného vzduchu" kdy je tank dávno vidět ale střílet na něj nejde - střela se rozbije o nic metr dva před tankem. Někdy vyzkouším ve výcvikovce.

Abraxas_war #59 Posted 27 July 2016 - 09:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10598 battles
  • 87
Kvôli tomu vydrbanému updatu mi ešte viac seká WoT jak predtím. Mal som 40 ping a teraz mám furt 100+ a nie není to kvôli netu :)

LorryCZ #60 Posted 27 July 2016 - 09:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23955 battles
  • 99

Jj, taky čekám až Aslain udělá svůj modpack. :B 

Jinak, mi zmizela rezerva a dlouhodobě nepoužívané tanky není kam uklidit. Ty, které jsem měl v rezervě jsou teď mezi ostatními. :(

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users