Jump to content

Jak balancovat arty - návrhy

• Please log in to reply
90 replies to this topic

UKO_JESHITA #81 Posted 18 August 2016 - 04:52 AM

Major General

• Player
  • 52575 battles
  • 5,009
  • [_LDN] _LDN

Určitě je s tím nutně něco potřeba udělat. Arty hraju jen svátečně kvůli misím. Včera jsem ji po dlouhé době vytáhl na jednu bitvu.A je to prasečina.

http://wotreplays.co...e/2884147#stats

Kwahee #82 Posted 18 August 2016 - 07:07 AM

Private

• Player
  • 50255 battles
  • 44
  • [AF_F] AF_F
me uz to prehaneni nebavi. kazdy postne jednu super povedenou bitvu, ale ty dalsi 2 hry s 0 dmg ktere ho srovnaji na jeho prumernou dmg za hru to uz ne :P

karnovak #83 Posted 18 August 2016 - 03:58 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,780
Artyny je určitě třeba upravit, ale důvodem nebude jedna vyjímečně povedená full gold bitva s výsledkem -35k s PÚ.

DonKryspin #84 Posted 18 August 2016 - 08:03 PM

Sergeant

• Player
  • 27720 battles
  • 226

View PostKwahee, on 18 August 2016 - 07:07 AM, said:

me uz to prehaneni nebavi. kazdy postne jednu super povedenou bitvu, ale ty dalsi 2 hry s 0 dmg ktere ho srovnaji na jeho prumernou dmg za hru to uz ne :P
Já si už pár dní vedu kompletní deníček, protože mě neskutečně frustruje hrát za arty. Tak kdybys chtěl souvislejší výpis, tady je :-)    http://forum.worldof...0#entry12932680

kurcatovium #85 Posted 19 August 2016 - 07:35 AM

Brigadier

• Player
  • 45738 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View PostKwahee, on 18 August 2016 - 07:07 AM, said:

No ale není právě TOHLE největším důvodem k nějaké té úpravě artyn? Jedna epická bitva, pak dvakrát za nula a to člověk může hrát pořád stejně. O nějaké konzistenci výsledků se v podání artyn nedá mluvit ani v legraci... Což je fail jak pro hráče v arty, tak pro hráče bojujícím proti ní -> je to hráčem nepříliš ovlivnitelný RNG shitfest.

levapking #86 Posted 19 August 2016 - 07:52 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829
Jestliže ty arty i v tomto stavu hraje tolik hráčů, tak to má pouze dva důvody. Hloupost nebo naprostá ignorace hráčů a potom jedině plnění misí. Takže, bych navrhoval nejprve zrušit mise pro artyny aby se vidělo, zda ubude těch zoufalců. Pokud neubude, tak pak bych teprve začal drbat do artyn.

LipsTullian #87 Posted 19 August 2016 - 10:36 AM

Warrant Officer

• Player
  • 42600 battles
  • 579

ja si zahraju artinu pred spanim a nebo kdyz se mi proste nechce moc hejbat, pripadne kdyz mam skodolibou naladu a chci trochu vyprudit fňukny.

nekdy trefi vsechno i bez domereni, jindy to lita uplne do psi (_._), hrat za artinu je proste stejne frustrujici jako hrat proti ni, artina temer vzdy prasi vase statistiky a na vysledek hry ma jen pramaly vliv ale ma obrovsky prinos. Nevite jaky? tak treba za stredoveku byla funkce obecniho idiota velmi prinosna, protoze ostatni, tzv normalni, lidi se diky idiotum citili mnohem lepe (je tu nekdo jeste vetsi blbec nez ja) mohli na ne nadavat, mohli se nad ne povysovat, mohli na ne svadet svoji hloupost a svoje neuspechy. Takovy hromosvod to byl. A stejne je to s artinama ve hre.

a jeden bonmot na zaver: Kdyz jsi mrtvy, tak o tom nevis, ale vsichni ostatni to maji tezke. To stejne plati, kdyz jsi debil.

levapking #88 Posted 19 August 2016 - 02:48 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829
Tak to je asi stejný princip, jako když dávají v TV pořád Prostřeno, Výměna manželek a poslední dobou ještě lepší věc, jakou je Soudkyně Barbara a Nejvyšší soud, které už jsou asi slabý odvar, a tak se chystá cosi nového. Zahlédl jsem upoutávku a vím naprosto jistě, že nic lepšího v tomto žánru asi dlouho nebude :trollface:

IHateModscz #89 Posted 20 August 2016 - 08:52 PM

Private

• Player
  • 18494 battles
  • 11

Vymlouvat se na to, že všichni campěj když je v bitvě artyna je blbost. Tolikrát jsem měl bitvu bez arty a oba týmy campili ostošest. Jasně, mám s arty 3 nejvyšší počet bitev, ale to jen kvůli misím a abych uhrál alespoň první bitvu dne. A že arty bitvu nevyhrává není tak docela pravda, pokud teda narazím na větší lamy než jsem já. Na druhou stranu mě taky dokáže namíchnout když dostanu IK ve full speedu.

K prodloužení doby letu- to už se jednou prodlužovalo. Ubírali se Hp a dohled je u některých tak kvalitní, že nespotnu ani lighta z 20 metrů. Ke snížení počtu nic nemám, 3 arty už jsou opravdu moc. 

levapking #90 Posted 20 August 2016 - 10:41 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostIHateModscz, on 20 August 2016 - 07:52 PM, said:

Vymlouvat se na to, že všichni campěj když je v bitvě artyna je blbost. Tolikrát jsem měl bitvu bez arty a oba týmy campili ostošest. Jasně, mám s arty 3 nejvyšší počet bitev, ale to jen kvůli misím a abych uhrál alespoň první bitvu dne. A že arty bitvu nevyhrává není tak docela pravda, pokud teda narazím na větší lamy než jsem já. Na druhou stranu mě taky dokáže namíchnout když dostanu IK ve full speedu.

K prodloužení doby letu- to už se jednou prodlužovalo. Ubírali se Hp a dohled je u některých tak kvalitní, že nespotnu ani lighta z 20 metrů. Ke snížení počtu nic nemám, 3 arty už jsou opravdu moc. 

Arty bitvu vyhrává pouze, když má štěstí a trefí důležitého nepřítele. Vzhledem k tomu, že netrefí skoro nikdy nic, tak je její ovlivnění bitev asi takové, jako loterie. O kempování nemá smysl se bavit, protože když je v bitvě 3 a víc artyn, tak se kempuje. Kdo nekempuje, to je rajče, které jede yolo a je mu to jedno. WoT není Call of Dutty, takže když kempuju, tak to není nic proti ničemu. Klidně můžou oba týmy stát a ani se nehnout celých 15 minut. Byla by nebetyčná hovadina se nějak snažit, aby to dělat nešlo !!! Když jsem hrával COD, tak jsem se vyhýbal serverům, které měly anticamping mód. Dokonce byly tak blbé servery, kde se hrálo "search and destroy" s anticamping módem. Docela debilní, že? Máš hlídat objekt a furt se při tom hýbat....:facepalm:

mirasmirascz #91 Posted 23 August 2016 - 01:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22650 battles
  • 762
Všimli jste si, že co to laguje nikdo arty neřeší ? Zvláštní způsob jak zamezit stížnostem na arty, ale funguje, kappa

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users