Jump to content

Žádám přísné trestání hráčů AFK/BOT

• Please log in to reply
120 replies to this topic

Terentius #41 Posted 30 August 2016 - 05:22 PM

Major

• Player
  • 13042 battles
  • 2,522
  • [UC0RN] UC0RN

View Post47musterman, on 30 August 2016 - 05:10 PM, said:

Je vidět že lidově řečeno "Potrefená Husa se Ozvala. Jedinej rozumnej důvod by mě zajímal "Proč potřebujete Mody" které nemůže mít každý?

Obhajoba je velice řečeno o ničem jako že to co jsem popsal EXISTUJE ! Nejsou to výplody moje nebo výmluvy! Jste buď bez informací a chudí duchem! 

https://www.youtube....h?v=WJ84myw3iSw

https://www.youtube....h?v=Mk8zt8AwWJI

A je to tu, jako obvykle, někdo s tebou nesouhlasí, hned přijdeš s vykřičníky a urážkami :-).

Je to bolestivé uvědomění, každý jsme si jím prošli a k vývoji tvých herních schopností je nutné - hraješ špatně, v tom je zakopaný pes. Hacky nefungují, pouze (jestli je to to správné slovo) nefér mody, které zobrazují informace, které hráč normálně nemá k dispozici. 

Edited by Terentius, 30 August 2016 - 05:23 PM.

stanislavek1 #42 Posted 30 August 2016 - 05:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9546 battles
  • 744
  • [CECH] CECH
Patřím mezi 15% hráčů, kteří dosáhli alespoň 51% winrate a to se ani moc nesnažím a moc to neumím - což leccos vypovídá o úrovni této hry. Hra spíše než invazí botů trpí invazí polodebilních opic. To, co často vypadá jako bot, bude podle mého názoru z větší části neschopný hráč na úrovni tříletého děcka - jenže s tím nikdo nic dělat nebude, tihle totiž WG živí.

Edited by stanislavek1, 30 August 2016 - 05:28 PM.

Cerb4rus #43 Posted 30 August 2016 - 07:42 PM

Player

• Player
  • 48125 battles
  • 4,236

Je vidět že lidově řečeno "Potrefená Husa se Ozvala. Jedinej rozumnej důvod by mě zajímal "Proč potřebujete Mody" které nemůže mít každý?

Obhajoba je velice řečeno o ničem jako že to co jsem popsal EXISTUJE ! Nejsou to výplody moje nebo výmluvy! Jste buď bez informací a chudí duchem! 

Největší mód je mozek,  zkus ho nainstalovat :-) 

TheComedian1983 #44 Posted 30 August 2016 - 08:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20000 battles
  • 874
  • [_CALM] _CALM

View Post47musterman, on 30 August 2016 - 02:46 PM, said:

Evergreen. Zajímave, že určitý typ hráčů stále dokola píše to samé ;). Ale vždy to spolehlivě pobaví.

edit: Pražákův podpis to jako vždy zabil :trollface:

Edited by TheComedian1983, 30 August 2016 - 08:48 PM.

Harvester2000 #45 Posted 30 August 2016 - 08:39 PM

Sergeant

• Player
  • 12776 battles
  • 228
Tahle hra je zaplavena BOTy a nooby. To prostě už není možný, aby skoro v každé hře zůstaly 2 tanky na spawnu. A když už vyjedou, tak často není poznat, jestli je to tak dobře naprogramovaný BOT nebo tak špatný živý hráč. Jako aby vyjel tank do uličky, zastavil se tam, schytal 3-4 pomalé rány od spotnutého nepřítele na 50 m a ani jednou na něho neotočil dělo, to pak opravdu nevím jestli je to BOT, pes nebo nevím co.

Najlvin #46 Posted 30 August 2016 - 11:21 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19155 battles
  • 1,133
  • [T54CS] T54CS

Gratuluji. Videa, co jsi sem postnul, ukazují jen dobře zahrané hry. Borec s KV-1 věděl, jak se postavit, zatímco jeho soupeři evidentně nevěděli, kam se taková KV-1 probíjí. Furry to zase celé jel na autoaim (neplést s aimbotem) a měl holt štěstí. Vůbec nic divného na tom není, akorát ten replay s Furry byl pokaženej nebo z jiné verze hry, protože pak takhle to občas blbne...

Mně spíše přijde divné, že po 17K bitvách jsi se ještě nedopracoval k 50% winrate. To už o něčem jaksi svědčí, takže se nediv, že ti ostatní píší co píší. A to co jsi popsal ve svém úvodním příspěvku, to jsou prostě věci, které se nedají nijak obejít ani ovlivnit. Všechny důležité výpočty probíhají na straně serveru a tam je prostě uživatel nemůže zmanipulovat. Takže ne, nikdo ti nezasakne tlačítko, ani ti nikdo nepřepne na jiné náboje.

Ano, jinak ve hře existují módy přes čáru. Třeba ukazatel padlých objektů na minimapě, odpočítávání nabíjení tanků, laserová ukazovátka, dokonce i nějaký druh aimbota. Ale ve finále jsou to věci, které se dají rovněž naučit. Takže vliv takových módů na hru není zase tak velký, jak si spousta lidí myslí. Tím se módů nechci zastávat, sám nic nepoužívám. Ale hledat hned za vším podvody a manipulace je fakt nesmysl. I kdyby někdo všechny tyhle věci používal, tak mu to výhru stejně nezajistí...

cNNk #47 Posted 31 August 2016 - 09:29 AM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,708
  • [9-TDR] 9-TDR

View Post47musterman, on 30 August 2016 - 04:46 PM, said:

Kdyby stejne tolik casu jako si venoval hledani vymluv a zkoumani modu vyuzil pro uceni se mechaniky hry a nebo se aspon podival na neci gameplay a naucil se zakladni rozjezdy a pozice po mape, tak verim, ze by se tvoje hra zlepsila minimalne o 300%. Muzu te ujistit se v "hornich patrech" teamovek sem byl mockrat a vetsina hracu tam nepouziva mody zadne, jelikoz stejne trenuji na ESL, kde modifikace pouzivat nemohou .. a i kdyby je tam nekdo mel, tak je stejne team bez modu schopny se tam dostat naprosto bez problemu.

sqee03 #48 Posted 31 August 2016 - 10:00 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

Dnes budu od 20:00 streamovat na Twitchi WOT. 47mustermane(a pochopitelně i vy ostatní;) pokud máš čas a chuť, přijď se podívat, že slušně se dá hrát opravdu i bez módů. Posledních X let hraji WOT bez modifikací, na čistém klientovi.

Jde o živé vysílání. To co vidíš, se opravdu děje v reálném čase - žádné dodatečné úpravy, střihy apod. Tedy pro zamaskování "cheatování" zde není žádný prostor.

Během hraní se snažím komentovat rozhodnutí, které v bitvách dělám. Kam v dané situaci jedu, proč tam jedu atd. Myslím, že by ses mohl něco málo přiučit.

Budu se těšit!

www.twitch.tv/sqee03

berserkerdog #49 Posted 31 August 2016 - 10:31 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View Postsqee03, on 31 August 2016 - 10:00 AM, said:

Dnes budu od 20:00 streamovat na Twitchi WOT. 47mustermane(a pochopitelně i vy ostatní;) pokud máš čas a chuť, přijď se podívat, že slušně se dá hrát opravdu i bez módů. Posledních X let hraji WOT bez modifikací, na čistém klientovi.

Jde o živé vysílání. To co vidíš, se opravdu děje v reálném čase - žádné dodatečné úpravy, střihy apod. Tedy pro zamaskování "cheatování" zde není žádný prostor.

Během hraní se snažím komentovat rozhodnutí, které v bitvách dělám. Kam v dané situaci jedu, proč tam jedu atd. Myslím, že by ses mohl něco málo přiučit.

Budu se těšit!

www.twitch.tv/sqee03

Jsem trochu skeptický a nevěřím tomu, že tento exemplář změní svůj přístup i kdyby nějakým zázrakem tvůj stream nakonec sledoval. Má odehráno 17k her a postuje tu youtube videa, takže odhaduju, že i o streamech už asi slyšel a nejspíš i nějaké viděl. Tihle lidi uvnitř tuší, že chyba je na jejich straně, ale nechtějí si to přiznat, tak radši kopou všude kolem. Viz známý případ s protekčními účty, kdy marty na streamu jasně prokázal, jaká je to blbost a pořád to zůstává jedním z nejpopulárnějších nářků všech zakomplexovaných jedinců, kteří na sobě nejsou ochotni zapracovat. Přitom stačí do googlu zadat "existují protekční účty?" a to video na vás vyskočí na prvním místě. Pokud 47musterman na tvůj stream dorazí a chytne se tu pak na fóru veřejně za nos a přizná, že o hře doteďka vlastně nic nevěděl a hrál jak lempl, budu to skutečně považovat za zázrak.

_BASStard23__ #50 Posted 31 August 2016 - 10:35 AM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704

View Post47musterman, on 30 August 2016 - 04:10 PM, said:

Jo jsme chudí duchem, ale ty máš asi halucinace nebo bereš nějaký drogy....

Nauč se nejdřív hrát a pak piš tyhle bláboly na forum prosimtě, buď tak hodnej. Zatím hraješ na úrovni 7 letého děcka..

TheComedian1983 #51 Posted 31 August 2016 - 04:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20000 battles
  • 874
  • [_CALM] _CALM

View Postsqee03, on 31 August 2016 - 09:00 AM, said:

No nevím. Dva dny nazpět jsem měl v lodičkách rozmilou rozprávku via PM s borcem co mě teamkillnul po jedné mé poznámce a došlo i na debatu o statech, protože jsem si dovolil poukázat na jeho skrytý acc (ano v lodích to jde vypnout). Zkrátka jsem mu hodil link mých statů na externí stránce a on zareagoval tím, že to není ofiko a že si to mohu snadno zeditovat :facepalm:. Ofiko si sám nedokázal najít. Zkrátka někteří jedinci mají svoji PRAVDU.

Jinak díky za tip a rád se večír mrknu jak dnes vypadají tanky :popcorn:

sonorek #52 Posted 08 September 2016 - 07:08 AM

Warrant Officer

• Player
  • 23023 battles
  • 511

View PostArmorpiercer_, on 17 August 2016 - 01:53 PM, said:

a co za den nahral ? jaky bylo WR% ? a kolik stribrnaku ?

Co nahrál a WR nevím, ale říkal, že to vydělá tak mega za šichtu. A prý se dají pořídit i placení boti, ovšem ti už hrají jinou ligu.

levapking #53 Posted 08 September 2016 - 03:43 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View Postsonorek, on 08 September 2016 - 06:08 AM, said:

Co nahrál a WR nevím, ale říkal, že to vydělá tak mega za šichtu. A prý se dají pořídit i placení boti, ovšem ti už hrají jinou ligu.

Toovšem na WR i na WN bude dost znát, ne? :girl:

sonorek #54 Posted 09 September 2016 - 05:50 AM

Warrant Officer

• Player
  • 23023 battles
  • 511
No co říkal, tak ti placení boti střílí na wekspoty a ''myslí" líp než většina hráčů. Prostě se nemotají na bázi a jedou do útoku:izmena:. Ale taky blbnou, občas jedou jak idioti přes otevřený prostor, kam by jsi se sám nevydal, nebo se pustí do křížku s mnohem těžším tankem a pod. 

Edited by sonorek, 09 September 2016 - 05:50 AM.

levapking #55 Posted 09 September 2016 - 08:20 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View Postsonorek, on 09 September 2016 - 04:50 AM, said:

No co říkal, tak ti placení boti střílí na wekspoty a ''myslí" líp než většina hráčů. Prostě se nemotají na bázi a jedou do útoku:izmena:. Ale taky blbnou, občas jedou jak idioti přes otevřený prostor, kam by jsi se sám nevydal, nebo se pustí do křížku s mnohem těžším tankem a pod. 

Takže WNko maximálně 500. To zvládají děti do 5. třídy ZŠ. To se fakt vyplatí a když si pak tento hráč opravdu sedne do tanku, který mu vyjezdil bot a začne hrát tier 10, tak je to katastrofa.

kurcatovium #56 Posted 09 September 2016 - 09:27 AM

Brigadier

• Player
  • 45670 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL
Jojo, ten aibot je dobrej matroš... Skoro jako to, co máš v žíle.

PaiaTPC #57 Posted 09 September 2016 - 09:38 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 4703 battles
  • 441
  • [SAPCZ] SAPCZ

View Postbalishag, on 09 September 2016 - 10:08 AM, said:

Zdravím ,tak jsem si trochu početl a musím dát za pravdu těm co zde píší že WG nedělá nic proti botům a aibotům a také na zlepšení hra já jsem dostal ban na psaní...

ty muset vrátit do škola a znova učit čeština!

Gabriel_i5_Back #58 Posted 09 September 2016 - 09:48 AM

Major General

• Player
  • 45966 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Mistr Yoda tanky hrať.

Armorpiercer_ #59 Posted 09 September 2016 - 09:51 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336
Proc se do nej navazite, co kdyz je to rodily cinan ?

levapking #60 Posted 09 September 2016 - 10:19 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View Postbalishag, on 09 September 2016 - 08:08 AM, said:

Zdravím ,tak jsem si trochu početl a musím dát za pravdu těm co zde píší že WG nedělá nic proti botům a aibotům a také na zlepšení hra já jsem dostal ban na psaní jen za to že jsem několikrát upozornil na červený servr v obecném chatu a to byla poslední kapka protože jsem se také zde dotazoval zda někdo neví jestli byl aktualizován zakázaný mód aibot :Proč zaprvé za patnáct bitev jen třikrát vyhrát za druhé jen co jsete vjeli do bitvy tak máte smůlu nejsem blbec měl jse 28452 bitev  odinstaloval jsem to a nechci už tuto hru hrát protože vás jeden a ten samej hráč zapálí dvakrát a nebo vám dá také dvakrát munici jezdil jsem také odřady kde nebylo normální že při střetu to bylo pás,věž,munice je aimbot a né jeden kde se dávají čísla 8,5,2, č .8  věž č.5 munice č.2 je pás nu jezdí se v sedmi a tak jedni mají zamířeno na pás druzí na munici a ostatní na věž .Mohu klidně dát hromadu odkazů na stránky z nalegálníma módama ale WG nic neudělá jak jsem zde dříve psal složka res_mod nic neřeší ten kdo by jak koliv něco změnil v této hře hra by nebyla spuštěna .Je také pravdou že by WG muselo trochu zapracovat na zaměřovačích ,hitlogu a dalších věcech co by mněli samotnou hru obohatit a néjí srážet k tomu kdo víc platí a nakupuje je pro ně dobrej zakázak kupovat premiové tanky VIII tir  hráčúm co mají 100bitev protože to jistě víte sami hráči že tento hráč vám nepomůže a nepomůže ani spoluhráčům ,ale opět peníze do kasičky WG jsou dobré co je nám po těch co si chtějí třeba po práci zahrát odpočinout si odreagovat to asi ani náhodou taky se mě stalo že čtyřicet bitev a z toho osum vyhraných spíš to člověka nas... než by se odreagoval no přeji vám málo rozčilování tanky do hry na váhu dobrej rozptyl  dobré RNG

Neblázni !!!

Jakýkoliv cheat ve hře nemá takové vlastnosti, jak se všude démonizuje. Studoval jsem to docela dlouho a testoval. RNG neošidíš, spoting také neošidíš, penetraci neošidíš a damage také ne !!! A z toho pak musíš ve svých úvahách vycházet. Každý si myslí, že zde funguje wallhack nebo nějaký podobný paskvil ale to prostě nejde z podstaty hry. Tím nechci omlouvat WG, že s tím nic nedělají, oni s tím nic nedělají právě proto, že jim to ve hře drží mraky hráčů, kteří tyhle módy mají jako placebo. Ve hře se to projevuje minimálně ale hráči si myslejí, že mají děsnou výhodu. Můžu ti potvrdit, že hráč mých kvalit žádnou výhodu nezaznamenal ( občas jo a zase někdy spíš opak ) a lepší hráči, než jsem já, tak ti by už nezaznamenali tuplem nic. Rajčátko samozřejmě s aimbotem občas trefí lépe, než bez něj, ale to má na průběh bitvy pramalý vliv a na jeho staty téměř nulový.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users