Jump to content

Zrození Titánů

• Please log in to reply
82 replies to this topic

steveboss #81 Posted 16 September 2016 - 12:53 PM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 13700 battles
  • 473
  • [W-E-L] W-E-L

View PostHomer_J_S_, on 16 September 2016 - 11:13 AM, said:

Za krabičky a zálohy gratulujem. Mimochodom podľa mňa bolo najlepšie umiestnenie čo sa týka odmien 101. miesto.

Na body jednotlivca nemalo prerušenie šnúry a klanovej úlohy žiadny vplyv. Takisto bonusy za klanové úlohy sa do pozície jednotlivca nijako nepremietali. V podstate bolo podľa mňa úplne zbytočné ich plniť. Čo však zamrzí je tých chýbajúcich 80-500 bodov za možnú výhru. Už som navrhoval inde že by za technickú výhru mali byť prideľované nejaké priemerné body. Prečo byť trestaný za to že nepriateľ je zbabelec.

Ved prave, o to nam islo a to nebolo jedine technicke vitazstvo... :-( 

Hugo_Roudnitz #82 Posted 17 November 2016 - 09:29 AM

Private

• Clan Commander
  • 41215 battles
  • 8
  • [TROTL] TROTL
Ahoj, jsme nováčci na globální mapě a vzhledem k tomuto potřebuji poradit. Mluví se zde často o klanových úkolech během kampaně a přestože jsem přečetl návod (http://worldoftanks....ide/clan_tasks/) nedokáži zjistit naše úkoly. Děkuji za rady :great:

JaroslavIV #83 Posted 17 November 2016 - 09:52 AM

Warrant Officer

• Player
  • 37646 battles
  • 757
  • [ELLIE] ELLIE

View PostHugo_Roudnitz, on 17 November 2016 - 08:29 AM, said:

Ahoj, jsme nováčci na globální mapě a vzhledem k tomuto potřebuji poradit. Mluví se zde často o klanových úkolech během kampaně a přestože jsem přečetl návod (http://worldoftanks....ide/clan_tasks/) nedokáži zjistit naše úkoly. Děkuji za rady :great:

Ahoj, 1. píšeš to do vlákna ku starej kampani, 2. keď si otvoríš mapu tak klanové úlohy si môžeš pozrieť keď klikneš na ikonu vlavo od času (teraz to má znak ruky čo drží vetvičku), 3. keď na to klikneš zistíš, že žiadne klanové úlohy tam momentálne nie sú.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users