Jump to content

Již brzy: Maraton misí T-44-100

• Please log in to reply
799 replies to this topic

MnamikCZ #781 Posted 19 October 2016 - 07:50 PM

Private

• Player
  • 8610 battles
  • 4
Až teď se ni připsal. Je to divné. Děkuju hoší. Omlouvám se za rušení.

Cerb4rus #782 Posted 19 October 2016 - 07:52 PM

Player

• Player
  • 46380 battles
  • 4,236

View PostMnamikCZ, on 19 October 2016 - 07:50 PM, said:

Až teď se ni připsal. Je to divné. Děkuju hoší. Omlouvám se za rušení.

Nic se neděje,  občas ty platby chvilku  trvaj 

ymo_CZ #783 Posted 20 October 2016 - 06:50 PM

Corporal

• Player
  • 20923 battles
  • 136
  • [_BUD_] _BUD_

View PostPrazak, on 19 October 2016 - 02:45 PM, said:

K tomu neni co dodat. LOL

k te tvoji radoby "lol" poznamce vazne neni co dodat. Asi by bylo lepsi, kdyz nemas nic k tematu, tak radeji mlcet a neztrapnovat se. Ber to jako pratelskou radu.

Fantucci #784 Posted 20 October 2016 - 08:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 28491 battles
  • 776
  • [-LCP-] -LCP-

uf, tak právě maraton dodělán. dokoupím tři národy (ČSR, Čína, Francie), což je milé překvapení, jelikož jsem oproti očekávání udělal i Japonce. Ti mě kupodivu bavili asi nejvíce(kombinace Type 95/O-I exp/STA-1).

Možná bych mohl zabejčit a zkusit s čínskou IS-2 dodělat těch zbývajících 130 k DMG a 135 killů, ale zvolním a dodělám misi s těma heavynama. Navíc čínská IS-2 mě tolik neuchvátila. Tolik času na ní najednou by bylo nejspíše utrpení

Cerb4rus #785 Posted 20 October 2016 - 10:35 PM

Player

• Player
  • 46380 battles
  • 4,236

View Postymo_CZ, on 20 October 2016 - 06:50 PM, said:

k te tvoji radoby "lol" poznamce vazne neni co dodat. Asi by bylo lepsi, kdyz nemas nic k tematu, tak radeji mlcet a neztrapnovat se. Ber to jako pratelskou radu.

OK tak k tematu ztrapnovani, byt v cete a stezovat si ze te to nehodilo na top je opravdu LOL, :trollface::facepalm:

Kotydz #786 Posted 21 October 2016 - 06:21 AM

Sergeant

• Player
  • 27913 battles
  • 291

View PostFantucci, on 20 October 2016 - 07:41 PM, said:

uf, tak právě maraton dodělán. dokoupím tři národy (ČSR, Čína, Francie), což je milé překvapení, jelikož jsem oproti očekávání udělal i Japonce. Ti mě kupodivu bavili asi nejvíce(kombinace Type 95/O-I exp/STA-1).

Možná bych mohl zabejčit a zkusit s čínskou IS-2 dodělat těch zbývajících 130 k DMG a 135 killů, ale zvolním a dodělám misi s těma heavynama. Navíc čínská IS-2 mě tolik neuchvátila. Tolik času na ní najednou by bylo nejspíše utrpení

Vsak to budes delat pri jednom ne? 

Leckov #787 Posted 21 October 2016 - 07:44 AM

Warrant Officer

• Player
  • 29755 battles
  • 969
Konečně mám alespoň jeden žeton :-)

Fantucci #788 Posted 21 October 2016 - 09:45 AM

Warrant Officer

• Player
  • 28491 battles
  • 776
  • [-LCP-] -LCP-

View PostKotydz, on 21 October 2016 - 07:21 AM, said:

Vsak to budes delat pri jednom ne? 

ee, na ty HT je to 8-10 tier...

CZ_Trhac #789 Posted 21 October 2016 - 10:15 PM

Private

• Player
  • 33072 battles
  • 10
  • [INTAS] INTAS

Hotovo:B

Ale byla to sakra vrahovina....měl jsem týden dovči bez pc, takže sem jinak musel smažit skoro furt...měl jsem to jako druhej job po práci:-D

Ještě, že jsem v říjnu nemohl pít, chodit do hospy, tak bych ten maraton asi vzdal...

Edited by CZ_Trhac, 21 October 2016 - 10:16 PM.

BigSam72 #790 Posted 23 October 2016 - 02:05 AM

Warrant Officer

• Player
  • 66930 battles
  • 905
  • [9-TDA] 9-TDA

Sice jsem maraton dokoncil uz 10.10.2016 ale tepr ted jsem se dokopal k "ohlednuti". Takze jako kazdy jsem nadaval ze killy budou problem a nakonec se ukazalo ze kdyz clovek premysli a nebo si necha poradit ( nekdo mi z klanu poradil, japonce delej pomoci O-I Experimental ) tak to nakonec slo. 

Takze muj postup byl takovy ... narody co me obecne bavej Frantici batchat + amx50b jsem udelal na Xtkach. Cesi s pomoci T40 + T50/51, Amiky T67 + vsechochut. Japnoci killy O-I exp a dmg dodelal na STB-1. Rusaci tocil jsem dokola 4 medka a sem tam IS7/IS4. 

_Imperium #791 Posted 23 October 2016 - 08:08 PM

Major

• Player
  • 31660 battles
  • 2,654
Tak sem si dal metu udělat 4 národy a pak snad možná pouvažuji, že pustím chlup. Zatím 3,5 a čas se krátí. Vidím, že opět ušetřím. :trollface:

Edited by _Imperium, 23 October 2016 - 08:09 PM.

triumph13 #792 Posted 24 October 2016 - 08:03 AM

Private

• Player
  • 79862 battles
  • 4
  • [_MOB_] _MOB_
Tank je to výbornej určite to peklo stálo za to.velice dobře vydělavá!nedá se to srovnat s WZ111.....nejhorší národ na damage byli angličani mám jen cromwela a toga.Dá se to vyjezdit ale času to snědlo hodně!

kurcatovium #793 Posted 24 October 2016 - 02:21 PM

Colonel

• Player
  • 43442 battles
  • 3,664
  • [KHIL] KHIL

Já jsem to nakonec teda taky vyjezdil (bez nákupu ) a od pátku se mi T-44-100 válí v garáži, takže si taky dovolím své krátké resumé.

Maraton byl v celkovém pohledu opravdu dost náročný. Ať se ale dívám na časovou náročnost nebo na náročnost psychickou, vychází mi jediné - naservírované podmínky (dmg + kill ) byly opravdu špatně zvolené. Že maraton zabere hodně času, to je logické. Jenže díky nutnosti hrabat killy to není jen o času jako takovém, ale rozbíjí to celou hru a kolikrát naprosto sráží chuť ji hrát. Každý druhý frajer byl v bitvě jen proto, aby vyzobnul nějaký kill. Hra na randomu byla tímto během maratonu dost zásadně ovlivněná a v takovém mrchožroutském prostředí se pak nedá mluvit o nějakém pokojném grindu, ale jde jen o závody ve focusu a v tom, kdo stihne dát tu veledůležitou poslední ránu. Hnus fialovej.

Ono když se to spočítá, vychází to 30k dmg a 30 killů na den, což nezní tak strašně. Při svém běžném herním režimu to téměř plním, standardně dávám tak kolem 15 her denně, což bude při mnou hraaných tierech odhadem 25k dmg a 20 killů. Takže bráno touto logikou by neměl být problém zahrát o pár her víc a být v klidu. Jenže... se do toho vkládají všichni ti mrchožrouti. Pak ještě člověk sem tam vynechá den, dva, víkend, protože je už z toho neustálého huntění killů úplně vyhořelý, a už je to pomalu na spirále do míst, kam i královna chodí pěšky.

Když jsem to teda nakonec těsně před termínem dotáhnul do vítězného konce, byl jsem opravdu rád. Ani ne tak proto, že jsem zvládl vyhrát tank zadarmo, ale že už mám od tohoto nesmyslného stresu klid. Možná i proto jsem s tím tankem ještě ani nevyjel z garáže. V každém případě teď je random procházka růžovým sadem. Můžu si zase hrát jak chci a i když chcípnu v první minutě s nulou, vůbec mi to nevadí, protože proč? Nepotřebuju už ani killy ani damage, tak nač se stresovat.

Ano, je to samozřejmě maraton - výkonová událost - a má to být časově náročné. Proti tomu nelze říct vůbec nic. Ale to, jak byl nastaven tento konkrétní maraton, je jedna velká prasárna. Být to na ty stokrát omílané base XP, byl by to relativní klid celou dobu.

Saint_Joan_of_Arc #794 Posted 24 October 2016 - 06:41 PM

Corporal

• Player
  • 4609 battles
  • 155
Nenašiel sa veru niekto, kto by mi T-44-100 zakúpil, avšak mám T-54 prvý prototyp, ktorý stále pekne odráža.

UKO_JESHITA #795 Posted 26 October 2016 - 07:23 AM

Brigadier

• Player
  • 49709 battles
  • 4,545
  • [_LDN] _LDN

View Postkurcatovium, on 24 October 2016 - 02:21 PM, said:

Já jsem to nakonec teda taky vyjezdil (bez nákupu ) a od pátku se mi T-44-100 válí v garáži, takže si taky dovolím své krátké resumé.

Maraton byl v celkovém pohledu opravdu dost náročný. Ať se ale dívám na časovou náročnost nebo na náročnost psychickou, vychází mi jediné - naservírované podmínky (dmg + kill ) byly opravdu špatně zvolené. Že maraton zabere hodně času, to je logické. Jenže díky nutnosti hrabat killy to není jen o času jako takovém, ale rozbíjí to celou hru a kolikrát naprosto sráží chuť ji hrát. Každý druhý frajer byl v bitvě jen proto, aby vyzobnul nějaký kill. Hra na randomu byla tímto během maratonu dost zásadně ovlivněná a v takovém mrchožroutském prostředí se pak nedá mluvit o nějakém pokojném grindu, ale jde jen o závody ve focusu a v tom, kdo stihne dát tu veledůležitou poslední ránu. Hnus fialovej.

Ono když se to spočítá, vychází to 30k dmg a 30 killů na den, což nezní tak strašně. Při svém běžném herním režimu to téměř plním, standardně dávám tak kolem 15 her denně, což bude při mnou hraaných tierech odhadem 25k dmg a 20 killů. Takže bráno touto logikou by neměl být problém zahrát o pár her víc a být v klidu. Jenže... se do toho vkládají všichni ti mrchožrouti. Pak ještě člověk sem tam vynechá den, dva, víkend, protože je už z toho neustálého huntění killů úplně vyhořelý, a už je to pomalu na spirále do míst, kam i královna chodí pěšky.

Když jsem to teda nakonec těsně před termínem dotáhnul do vítězného konce, byl jsem opravdu rád. Ani ne tak proto, že jsem zvládl vyhrát tank zadarmo, ale že už mám od tohoto nesmyslného stresu klid. Možná i proto jsem s tím tankem ještě ani nevyjel z garáže. V každém případě teď je random procházka růžovým sadem. Můžu si zase hrát jak chci a i když chcípnu v první minutě s nulou, vůbec mi to nevadí, protože proč? Nepotřebuju už ani killy ani damage, tak nač se stresovat.

Ano, je to samozřejmě maraton - výkonová událost - a má to být časově náročné. Proti tomu nelze říct vůbec nic. Ale to, jak byl nastaven tento konkrétní maraton, je jedna velká prasárna. Být to na ty stokrát omílané base XP, byl by to relativní klid celou dobu.

No taky jsem to dal.Sice japonce jsem dokoupil stihl jsem jen pulku.Ovsem na to ze se mi do maratonu narodila dcerka a nebylo tolik casu co bych si pral tak jsem byl sam prekvapen jak daleko jsem se dostal.85% vsech bitev mam na youtube tak je mozno si udelat obrazek jak to vypadalo.A posledni video je s T 44 100.A jevi se velmi dobre.Stalo to za to.Ale nejspise to byl muj posledni maraton.Uz me hra netahne natolik abych hral ze musim.Uz budu hrat jen kdyz budu mit chut.

Schmudla #796 Posted 26 October 2016 - 07:38 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 39338 battles
  • 1,276
  • [BIA] BIA

View PostUKO_JESHITA, on 26 October 2016 - 08:23 AM, said:

Uz me hra netahne natolik abych hral ze musim.Uz budu hrat jen kdyz budu mit chut.

jojo to si říkám po každém maratonu / kampani

pak člověk trochu vychladne a příště je ot to samé .... :)

jinak ještě že už to skončilo, jsme včera potřeboval killy na misi na 260 a naprosto bez šance, jak byl poslední den tak to byly výžery že jsme až koukal :))) (stylem obětuju full hp, hlavně když dopnu ten tank), dneska by měl dát wg do hry vysakkovací okno "maraton skončil, hrajte normálně" 

FaBort #797 Posted 26 October 2016 - 08:15 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 15325 battles
  • 487
Píšu z mobilu UKO JESHITA gratuluji :-)

JohnyFencer #798 Posted 27 October 2016 - 12:40 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 28304 battles
  • 1,022
nedokončeno, ale mrzí mně, že jsem se už včera večer nikde nedopátral, kolik mi chybělo na jakých národech, jen tak, statisticky. dodělal jsem čechy a USA, pak jsem měl rozjeté němce a brity. kolik mi chybělo nvím, stejně tak, jestli za to byla nějaká dodatečná odměna, ale v garáži ve výpisu jsem nic neměl, takže asi nic, krom těch původních záloh při dokončení.

FaBort #799 Posted 27 October 2016 - 04:47 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15325 battles
  • 487
Pidu z mobilu doufam ze dalsi bude tezky tank :-)

unhappy360 #800 Posted 28 October 2016 - 06:53 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 41675 battles
  • 1,347

View PostLuckySta, on 26 October 2016 - 07:10 AM, said:

já to vyjel za 14 dní a pak jsem jenom čučel, jak  postupně s ubývajícím časem některým ujíždí nervy ... :-D

já byl takový grand, že jsem jel jenom na dmg a velmi často jsem nechával kill na team... prostě jsem se otočil, odjel jinam  a nechal se je tam porvat o 20hpéček

ale stalo se mi, že jsem nečekaně dostal highroll a prostě jsem ten tank dorazil a pak mě naštvaný spoluhráč "potrestal" tím, že do mě střelil... a nebylo to jenom jednou 

bohužel mě dokonce 2x "ukončili" - jednu hru jsem poslal na podporu - NIC - teamkilly neřeší

tank je v garáži - nejezdím ho a podle toho, co jsem viděl, tak nějaký závratný počet jsem jich zatím nepotkal ...

Tak s tými nervami máš pravdu, aj mne občas tiekli, ale to čo sa dialo posledné dni:

idem s t54e1 (   už som si šiel svoje - na vrcholku stromu   ) hneď na začiatku som chytil blind shot od arty, -50% HP, ostal som stáť, keďže mi trafil pás. Samozrejme spravil som kombináciu 5 a 5 a oprava a išlo sa rýchlo ďalej schovať. Samozrejme, som ostal spotnutý a dostal nejakú ranu. Na pozíciu so mnou vtedy šla E-50M. Tá dostala tiež nejakú ranu. Na pozícii  som dostal daľšiu ranu, pozerám, že E50M (   môj vlastný    ) do mňa šije. Samozrejme som tam zahučal, jeho odpoveď bola, že prečo to spravil, že som zastavil uprostred rushu na pozíciu. Po bitke pozerám, osobné hodnotenie mal 9500. Fakt sila, dostanem detrack, opravím ho za pár sekúnd a vlastný ma zabije (   asi tým detrackom som ho blokoval a dostal nejakú tu ranu  ). Od paprikáča by som to čakal, ale od hráča čo mal 35 000 bitiek a osobkom 9500 určite nie. Inak tá t44-100 je v garáži, bez platenia a ešte týždeň pred koncom. zatiaľ som ju nehral, neviem či vôbec budem do konca roka.

Inak replaye si môžeš posielať koľko chceš, zamestnanci WG ani samotná WG tu nie je od toho aby robilo policajta. Kedysi Jingels tvrdil, že ak niekto zmodrá nemôže plniť žiadnu misiu ani úlohu počas zmodrania. Mám to odskúšané, že to tak nie je. Ono by sa takémuto správaniu dalo ľahko zabrániť - ak si modrý, tak počas celého času modrosti nemáš nárok na žiadne medaily, kredity, XP ani nemôžeš plniť misie. Modranie skončí ak nastrieľaš X násobok dmg, čo si udelil vlastným hráčom. Alebo nejako inak obdobne, a potom by sa naozaj ľudia ukludnili aj pri maratónoch.

K podmienkam pre splnenie maratónu je zvláštne, ak chcú dosiahnuť lepšiu hrateľnosť počas takýchto eventov, tak podmienka killov by mala byť nahradená počtom získaných základných XP (s tým, že bonusy, rezervy, PÚ, binus XP za prémiový tank a hranie v čate by sa nepočítal + kľudne top 10 v XP aby sa nepúšťali boty do dokončovania maratónu).

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users