Jump to content

Úprava MT a LT

• This topic is locked This topic is locked
230 replies to this topic

70kouzelnik70 #1 Posted 30 August 2016 - 02:30 AM

Warrant Officer

• Player
  • 10609 battles
  • 615

od A-Z

Edited by 70kouzelnik70, 30 August 2016 - 07:27 AM.

Terentius #2 Posted 30 August 2016 - 07:05 AM

Major

• Player
  • 13042 battles
  • 2,522
  • [UC0RN] UC0RN
Dobrý nápad.

70kouzelnik70 #3 Posted 30 August 2016 - 07:26 AM

Warrant Officer

• Player
  • 10609 battles
  • 615

View PostTerentius, on 30 August 2016 - 06:05 AM, said:

Dobrý nápad.

Vymazal jsem to a nechal to otevřený pro každýho, ať napíše jak by změnil mechaniku MT a LT v týto hře.

Edited by 70kouzelnik70, 30 August 2016 - 07:27 AM.

rado135 #4 Posted 30 August 2016 - 08:37 AM

Warrant Officer

• Player
  • 68580 battles
  • 574
  • [CSKTD] CSKTD
u LT by som jednu vec zmel - nech dostane viac expov za spot  ako za rovnaky  dmg (nech to nehraju ako TD a slepe tanky si to musia svietit same i pre LT) i ked su mapy ake su , ked si niekto vezme LT nech sa snazi o spot a nie rozdavat  dmg 

Miri37 #5 Posted 30 August 2016 - 08:59 AM

General

• Player
  • 50222 battles
  • 8,513

View Postrado135, on 30 August 2016 - 07:37 AM, said:

u LT by som jednu vec zmel - nech dostane viac expov za spot  ako za rovnaky  dmg (nech to nehraju ako TD a slepe tanky si to musia svietit same i pre LT) i ked su mapy ake su , ked si niekto vezme LT nech sa snazi o spot a nie rozdavat  dmg 

Víš, co znamená tvůj požadavek na úpravu v praxi? Ty požaduješ, aby se celkově zvýšil příjem expů pro LT, což může vést jen k dalšímu zvýšení jejich počtu v bitvách.  

rado135 #6 Posted 30 August 2016 - 09:13 AM

Warrant Officer

• Player
  • 68580 battles
  • 574
  • [CSKTD] CSKTD

View PostMiri37, on 30 August 2016 - 08:59 AM, said:

Víš, co znamená tvůj požadavek na úpravu v praxi? Ty požaduješ, aby se celkově zvýšil příjem expů pro LT, což může vést jen k dalšímu zvýšení jejich počtu v bitvách.  

to som tam nedal  ja som tam dal ze nech ma viac expov za spot ako za dmg - nemusia len pridat expi za spot ale mozu ubrat za dmg 

Lumifer #7 Posted 30 August 2016 - 09:20 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View Postrado135, on 30 August 2016 - 08:37 AM, said:

...... ked si niekto vezme LT nech sa snazi o spot a nie rozdavat  dmg 

Já se o spot snažím, ale většinou není kde, když už je kde, tak nebývá komu. Tudíž se musím obětovat a nastřílet něco sám.

Miri37 #8 Posted 30 August 2016 - 09:37 AM

General

• Player
  • 50222 battles
  • 8,513

View Postrado135, on 30 August 2016 - 08:13 AM, said:

to som tam nedal  ja som tam dal ze nech ma viac expov za spot ako za dmg - nemusia len pridat expi za spot ale mozu ubrat za dmg 

Je to rozumné trestat hráče za to, že nastřílí, když to tým jako celek potřebuje, protože bez DMG se bitvy vyhrát nedají, tedy pokud není nepřátelský tým zcela neschopný.

Pokud chceš, aby si LT nehrálo na TD, tak mu to nastavením znemožni. Pří snížení penetrace o 1/3 nebude mít střelba na dálku efekt a část hráčů, minimálně ty dobré to snajpení přejde. Nebo ještě drsnější věc, u LT omezit dostřel třeba na 300 m. Dnes informace o sníženém dostřelu klient obsahuje, takže by ta informace nebyla pro hráče skrytá jako dřív.  

Nicméně bez nějaké rozumné celkové koncepce hry jsou nějaké dílčí úpravy o ničem.  

SWAT0013 #9 Posted 30 August 2016 - 09:59 AM

Brigadier

• Player
  • 31367 battles
  • 4,779
  • [KHIL] KHIL

View Postrado135, on 30 August 2016 - 08:37 AM, said:

Jako to, aby byli hráči LT penalizováni za neschopnost WG udělat dobré mapy pro všechny třídy tanku, to tu ještě nebylo... Navíc když se tým postaví na hlavu, tak můžeš spotit jak chceš - když jsem dělal misi LT-15 na T-55A, tak jsem zažil, že jsem nasvítil na začátku hry +-11 tanků, ale spot jsem měl 0 - přitom většina našich tanků byla připravena k výstřelu a vystřelila - a za jejich neschopnost dát damage bych měl být trestán já?

Jako pokud by WG chtělo, aby LT už nehrál vůbec nikdo, tohle je skvělá cesta.

A ještě malá drobnost - celkově se bavit o změnách LT a MT nemá smysl, dokud budou mapy vypadat tak, jak vypadají. Jinak LT a MT jsou až na výjimky vybalancované dobře, jen by se určitě nemělo stávat, že se s MT bez větších problémů dostaneš (nebo dokonce zejména na nižších tierech předstihneš ) dohled LT...

View PostMiri37, on 30 August 2016 - 09:37 AM, said:

Je to rozumné trestat hráče za to, že nastřílí, když to tým jako celek potřebuje, protože bez DMG se bitvy vyhrát nedají, tedy pokud není nepřátelský tým zcela neschopný.

Pokud chceš, aby si LT nehrálo na TD, tak mu to nastavením znemožni. Pří snížení penetrace o 1/3 nebude mít střelba na dálku efekt a část hráčů, minimálně ty dobré to snajpení přejde. Nebo ještě drsnější věc, u LT omezit dostřel třeba na 300 m. Dnes informace o sníženém dostřelu klient obsahuje, takže by ta informace nebyla pro hráče skrytá jako dřív.  

Nicméně bez nějaké rozumné celkové koncepce hry jsou nějaké dílčí úpravy o ničem.  

Jsme zase u toho - mapy, mapy a mapy, týmy, týmy a týmy. Shrnul bych to jednoduše - když tým nechá LT nastřílet nějakou větší damage, znamená to, že tým byl neschopný, takže low tier LT nakonec musel dělat damage, kterou většinou top tier tanky nebyly schopné udělat.

Taky bych se zeptal, co všichni máte s tím omezováním LT? Ano, když LT nedělá svou práci na Malinovce, Prochorovce apod., pak to problém je (poslední dobou jsou ale na těchto mapách stejně 3-4 scouti a všichni se prostě scoutěním neuživí ), ale nevidím důvod, proč na všech těch koridorových mapách by měly být LT trestány/omezovány ještě více - LT jsou trestány už tím, že musí hrát Himmelsdorf, Stalingrad, Charkov a podobné perly. Ano, když WG některé skvělé městské mapy odstraní nebo předělá, přidá cca tak 20 map typu Malinovka a Prochorovka, pak bychom se mohli bavit o tom, že by třeba LT měly mít 100% expů za spot a 50% expů za damage, ale obávám se, že to by tak narušilo mechaniku hry, že by to dopadlo jak s "tankováním" u HT...

Jinak když jsme u toho, stejně tak bychom mohli říct, že HT jsou na to, aby se přestřelovaly z blízka, tak jim snížíme dostřel třeba na 150m, více nepotřebují (navíc taková snipicí E100 škodí týmu daleko více než nějaký snipící T7 scout) Jakékoliv omezení navíc u určité třídy je ale cestou do pekel pro tu určitou třídu...

Edited by SWAT0013, 30 August 2016 - 10:00 AM.

rado135 #10 Posted 30 August 2016 - 10:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 68580 battles
  • 574
  • [CSKTD] CSKTD

a to LT netresta spoluhracov ked ide hrat na dmg musi ist dopredu  tank co nieje na to moc vhodny na to aby nieco spotnul musi ist na 150m  pritom to LT by to dalo na 250m - 300m , to co  LT uzobava  a super ked dostane ranu sa stiahne miesto toho co moze dostat za 750+

mala pene , alebo dostrel  max xy m moze uskodit viac ako to ze dostane o par expov menej za dmg

Miri37 #11 Posted 30 August 2016 - 11:24 AM

General

• Player
  • 50222 battles
  • 8,513

View PostSWAT0013, on 30 August 2016 - 08:59 AM, said:

Jsme zase u toho - mapy, mapy a mapy, týmy, týmy a týmy. Shrnul bych to jednoduše - když tým nechá LT nastřílet nějakou větší damage, znamená to, že tým byl neschopný, takže low tier LT nakonec musel dělat damage, kterou většinou top tier tanky nebyly schopné udělat."tankováním" u HT...

Jak by jsi chtěl, jako člen týmu zabránit LT si nastřílet DMG. To jako budeš třeba v T67 jezdit na férovku a kosit ty T8, než ti tu DMG vysnajpí Bulldog? Nedej bože se o to pokoušet s něčím pomalejším třeba M6. Jediný způsob jakým může tým zabránit většině týmových LT dát větší DMG je rychle chcípnout, aby jim nezbylo moc času a nepomohla mobilita v obklíčení.

Začínal jsem v době, kdy ve hře bylo mimo LT pár scoutů. Jezdit poblíž první linie mě naučilo to, že snajpení nešlo a přes DMG se toho moc nedostalo. Kdo by riskoval garáž na 1-2 zásahy, když by si mohl na 500-700 m v klidu nasnajpit mnohem víc stříbra a expů a že i v té době Top stroje dokázali ponechat nepřátelům řádně velký balík HP.    

SWAT0013 #12 Posted 30 August 2016 - 11:37 AM

Brigadier

• Player
  • 31367 battles
  • 4,779
  • [KHIL] KHIL

View Postrado135, on 30 August 2016 - 10:55 AM, said:

a to LT netresta spoluhracov ked ide hrat na dmg musi ist dopredu  tank co nieje na to moc vhodny na to aby nieco spotnul musi ist na 150m  pritom to LT by to dalo na 250m - 300m , to co  LT uzobava  a super ked dostane ranu sa stiahne miesto toho co moze dostat za 750+

mala pene , alebo dostrel  max xy m moze uskodit viac ako to ze dostane o par expov menej za dmg

Já jsem psal, že pokud LT nedělá svou práci na otevřené mapě, pak je to blbé. Ale pořádně se dá spotit na 3 mapách, nějaké menší spotíky se dají udělat cca na 5 mapách, to máš 8 map ze 40? 50? Takže budeme LT trestat, že zrovna neměl ten šťastný ho 15 nebo 20% na mapu? Můžu ti říct naprosto přesně - dělal jsem si statistiku, když jsem dělal tu misi - Malinovku, Prochorovku nebo Ohnivý výběžek jsem dostal 2x ze 153 her. Další relativně spotící mapy (nebudu vypisovat všechny, jsou to mapy typu Redshire apod.), kde se něco málo naspotit dá - 26x. Zbylé mapy byly Ensky, Himmelsdorfy, Charkovy, Stalingrady apod. - takže ve 28 bitvách jsem mohl dělat to, k čemu je LT určeno (a taky jsem se to snažil dělat), ale v dalších 125 bitvách jsem byl nucen pomáhat především flankováním a děláním damage. OK, domluv s WG, že LT budou pořád hrát na těchto mapách, pak se dá o nějaké změně expů diskutovat.

PS. Jinak pokud si cíl sám nespotíš / střílíš z více jak 300 m, těch expů moc nedostáváš, tak nevím, co bys chtěl ještě snižovat...

View PostMiri37, on 30 August 2016 - 11:24 AM, said:

Jak by jsi chtěl, jako člen týmu zabránit LT si nastřílet DMG. To jako budeš třeba v T67 jezdit na férovku a kosit ty T8, než ti tu DMG vysnajpí Bulldog? Nedej bože se o to pokoušet s něčím pomalejším třeba M6. Jediný způsob jakým může tým zabránit většině týmových LT dát větší DMG je rychle chcípnout, aby jim nezbylo moc času a nepomohla mobilita v obklíčení.

Začínal jsem v době, kdy ve hře bylo mimo LT pár scoutů. Jezdit poblíž první linie mě naučilo to, že snajpení nešlo a přes DMG se toho moc nedostalo. Kdo by riskoval garáž na 1-2 zásahy, když by si mohl na 500-700 m v klidu nasnajpit mnohem víc stříbra a expů a že i v té době Top stroje dokázali ponechat nepřátelům řádně velký balík HP.    

Pokud jezdíš s T67 proti T8, děláš něco špatně... A kdyby sis přečetl moje vyjádření pořádně, bavil jsem se o TOP TIERECH. Je očekávané, že T6 tank bude hrát jinak v T8 a v T6 bitvě, ale jak mi vysvětlíš třeba tuhle bitvu?

http://wotreplays.co...e/2833253#teams

I když jsem spotil, stejně jsem byl schopný si díky znalostem mechaniky hry nastřílet skoro 2,4k damage, protože tanky jako M103, Jagdtiger, Jagdpanzer E100 apod. skončily s 0 nebo jedním/dvěma průstřely. Kdyby tyhle tanky dělaly, co měly, měl bych spot třeba 8k a damage daleko menší, ale ony selhaly v tom, co měly dělat, tak jsem to musel dělat já v low tier tanku. A že neměly dost času? Chabá výmluva - M103 8 výstřelů, Jagdtiger 6, Jagpanzer E100 8, E5 12, WT Pz. IV 18.

Edited by SWAT0013, 30 August 2016 - 11:40 AM.

Najlvin #13 Posted 30 August 2016 - 12:51 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19181 battles
  • 1,133
  • [T54CS] T54CS

Co se to tu zase řeší? Opět někomu LT nebo MT nakopaly zadek, tak si jde pobrečet, jak je hra nefér? Já to říkám pořád - těžké tanky jsou přežitek. Z historického hlediska jsou třeba takové MT dalším evolučním krokem ve vývoji tanků. Dnešním bojištím vládnou zejména rychlé vozy a MBT (v terminologii WoT čti jako střední tanky). Takže je zcela na místě, že tato skupina tanků ve hře je to nejlepší, k čemu se člověk může dopracovat. A i tak si zrovna nemyslím, že by na tom těžké tanky byly nějak hůř. Být to víc podle reálu, tak si na vyšších tierech HT ani neškrtnou, protože jejich koncept byl zastaralý už na konci druhé světové války...

Jinak logika založit téma s diskutabilním názvem a vzápětí smazat první příspěvek, který mu má dát hlubší smysl a rozvést téma, jaké měl zakladatel na mysli, je fakt úsměvná. Bylo by nejlepší, aby jisté osoby měly zákaz cokoliv na tomto fóru zakládat, protože takhle akorát vznikají témata, o kterých vlastně ani nevíte, proč vznikly. Nemluvě o tom, že to takhle vypadá, jako kdyby autor náhle změnil názor nebo si za ním nedokázal stát... :facepalm:

Miri37 #14 Posted 30 August 2016 - 01:41 PM

General

• Player
  • 50222 battles
  • 8,513

View PostSWAT0013, on 30 August 2016 - 10:37 AM, said:

Pokud jezdíš s T67 proti T8, děláš něco špatně... A kdyby sis přečetl moje vyjádření pořádně, bavil jsem se o TOP TIERECH. Je očekávané, že T6 tank bude hrát jinak v T8 a v T6 bitvě, ale jak mi vysvětlíš třeba tuhle bitvu?

http://wotreplays.co...e/2833253#teams

I když jsem spotil, stejně jsem byl schopný si díky znalostem mechaniky hry nastřílet skoro 2,4k damage, protože tanky jako M103, Jagdtiger, Jagdpanzer E100 apod. skončily s 0 nebo jedním/dvěma průstřely. Kdyby tyhle tanky dělaly, co měly, měl bych spot třeba 8k a damage daleko menší, ale ony selhaly v tom, co měly dělat, tak jsem to musel dělat já v low tier tanku. A že neměly dost času? Chabá výmluva - M103 8 výstřelů, Jagdtiger 6, Jagpanzer E100 8, E5 12, WT Pz. IV 18.

Tak jsem si přečet vyjádření ještě jednou. Mám štěstí, já takové bitvy vídám asi tak často, jako výhru/prohru 15:0-1.

Pokud se v záznamu ty Top stroje vymlouvali, že něměli čas si na té mapě něco nastřílet, tak je to fakt chabá výmluva.

70kouzelnik70 #15 Posted 01 September 2016 - 06:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 10609 battles
  • 615

View PostNajlvin, on 30 August 2016 - 11:51 AM, said:

Co se to tu zase řeší? Opět někomu LT nebo MT nakopaly zadek, tak si jde pobrečet, jak je hra nefér? Já to říkám pořád - těžké tanky jsou přežitek. Z historického hlediska jsou třeba takové MT dalším evolučním krokem ve vývoji tanků. Dnešním bojištím vládnou zejména rychlé vozy a MBT (v terminologii WoT čti jako střední tanky). Takže je zcela na místě, že tato skupina tanků ve hře je to nejlepší, k čemu se člověk může dopracovat. A i tak si zrovna nemyslím, že by na tom těžké tanky byly nějak hůř. Být to víc podle reálu, tak si na vyšších tierech HT ani neškrtnou, protože jejich koncept byl zastaralý už na konci druhé světové války...

Jinak logika založit téma s diskutabilním názvem a vzápětí smazat první příspěvek, který mu má dát hlubší smysl a rozvést téma, jaké měl zakladatel na mysli, je fakt úsměvná. Bylo by nejlepší, aby jisté osoby měly zákaz cokoliv na tomto fóru zakládat, protože takhle akorát vznikají témata, o kterých vlastně ani nevíte, proč vznikly. Nemluvě o tom, že to takhle vypadá, jako kdyby autor náhle změnil názor nebo si za ním nedokázal stát... :facepalm:

Rád ti na to odpovím na tvůj dotaz. Původně jsem chtěl něco napsat, ale potom jsem si to rozmyslel a toto téma nechal otevřená, ať vidím kdo má jaký názor. Ty třeba píšeš, že HT jsou přežitek. Na jiném fóru se píše, že to jsou  ARTY. Dobrá tedy, takže zrušíme arty,heavy a co nám tady zůstane : medium, light a td. Dovedeš si představit jak by ty hry vypadaly? Pokud ano, tak by jsem poprosil o nějaký rozbor takových her. HT mají v této hře své místo a to stejně jako LT, MT, TD a ARTY. Tady není řeč o tom, že by se něco mělo vyškrtnout, zde je řeč o tom co by se na tom mělo změnit. A víš co. NEbudu se s tebou dohadovat, když jsi zastáncem zrušení HT, tak ať je zruší a potom se zde vytvoří vlákno : TATO HRA JE TRAGICKÁ - každá hra trvá 12-15 min, všichni kempí, střílí mne neviditelné tanky, stačím si hru udělat kafe a jídlo.. atp. Přesně takovou hru by jsi tady chtěl. LT jsou na to, aby dělaly spot a ne dělaly farm. Každý je rád hraje , protože se na nich dobře dělá WN8 a to stejně jako na MT, ale na HT je to velmi těžké, poněvadž tam je to trošku složitější. Jak psal kolega o několik řádků výše -  LT si vystřelí a když je spotnutý, tak ujede, ale HT nemá kde ujet. Ano, souhlasím s názorem, že by měly být předělány exp pro MT a LT a WN8 pro LT by se mělo z větší části skládat ze spotu. Dnes postačí nastřílet s amx 1390 zasobník a hned jste na wn8 1700 - 1800, když dáte 2000 dmg, tak je to najednou okolo 2500-3000 a to odněkud z křaku a jen točíte dělem. HT? ten se musí jo otáčet, aby dal 3000 dmg

Najlvin #16 Posted 01 September 2016 - 06:34 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19181 battles
  • 1,133
  • [T54CS] T54CS

View Post70kouzelnik70, on 01 September 2016 - 06:07 PM, said:

Rád ti na to odpovím na tvůj dotaz. Původně jsem chtěl něco napsat, ale potom jsem si to rozmyslel a toto téma nechal otevřená, ať vidím kdo má jaký názor. Ty třeba píšeš, že HT jsou přežitek. Na jiném fóru se píše, že to jsou  ARTY. Dobrá tedy, takže zrušíme arty,heavy a co nám tady zůstane : medium, light a td. Dovedeš si představit jak by ty hry vypadaly? Pokud ano, tak by jsem poprosil o nějaký rozbor takových her. HT mají v této hře své místo a to stejně jako LT, MT, TD a ARTY. Tady není řeč o tom, že by se něco mělo vyškrtnout, zde je řeč o tom co by se na tom mělo změnit. A víš co. NEbudu se s tebou dohadovat, když jsi zastáncem zrušení HT, tak ať je zruší a potom se zde vytvoří vlákno : TATO HRA JE TRAGICKÁ - každá hra trvá 12-15 min, všichni kempí, střílí mne neviditelné tanky, stačím si hru udělat kafe a jídlo.. atp. Přesně takovou hru by jsi tady chtěl. LT jsou na to, aby dělaly spot a ne dělaly farm. Každý je rád hraje , protože se na nich dobře dělá WN8 a to stejně jako na MT, ale na HT je to velmi těžké, poněvadž tam je to trošku složitější. Jak psal kolega o několik řádků výše -  LT si vystřelí a když je spotnutý, tak ujede, ale HT nemá kde ujet. Ano, souhlasím s názorem, že by měly být předělány exp pro MT a LT a WN8 pro LT by se mělo z větší části skládat ze spotu. Dnes postačí nastřílet s amx 1390 zasobník a hned jste na wn8 1700 - 1800, když dáte 2000 dmg, tak je to najednou okolo 2500-3000 a to odněkud z křaku a jen točíte dělem. HT? ten se musí jo otáčet, aby dal 3000 dmg

Špatně jsi mě pochopil. Já nikde nepsal, aby se HT nebo ARTY rušily, to jsi si vycucal z prstu. Pouze jsem reagoval na ty nekonečné brečíky o tom, jak to, že HT nejsou ve hře nejlepší. Vývoj tanků šel prostě jiným směrem. Dnes jsou všude MBT, což jsou podle WoT de facto střední tanky. Proto je podle mě zcela logické, že na nejvyšších úrovních ve hře vládnou právě střední tanky, neboť byly dalším evolučním krokem od těžkých tanků. Jediný, co hra potřebuje upravit, je prémiová munice - třeba i kompletní zrušení. Třídy jako takové jsou podle mě navržené dobře ;-)

70kouzelnik70 #17 Posted 01 September 2016 - 07:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 10609 battles
  • 615

View PostNajlvin, on 01 September 2016 - 05:34 PM, said:

Špatně jsi mě pochopil. Já nikde nepsal, aby se HT nebo ARTY rušily, to jsi si vycucal z prstu. Pouze jsem reagoval na ty nekonečné brečíky o tom, jak to, že HT nejsou ve hře nejlepší. Vývoj tanků šel prostě jiným směrem. Dnes jsou všude MBT, což jsou podle WoT de facto střední tanky. Proto je podle mě zcela logické, že na nejvyšších úrovních ve hře vládnou právě střední tanky, neboť byly dalším evolučním krokem od těžkých tanků. Jediný, co hra potřebuje upravit, je prémiová munice - třeba i kompletní zrušení. Třídy jako takové jsou podle mě navržené dobře ;-)

U některých tanků (  nuldog a T49 ) bych bud změil čas nabíjení anebo jim bral dmg resp. náboje v zásobníku. každopádně bych ubral na pancíři MT a to tak, aby byly na úrovni Leo1 - t10, Panter - t7.

Nightwolfi #18 Posted 01 September 2016 - 08:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 9362 battles
  • 433
Hmm na druhou stranu by měli Lt sloužit k lovení arty a osamocených neopatrných TD a ne k přestřelování se face to face s HT jak jsem se občas koukal v posmrtné kameře.

despa1 #19 Posted 02 September 2016 - 11:46 AM

Warrant Officer

• Player
  • 32334 battles
  • 924
Ja bych LT snizil camo po vystrelu, aby si nehraly na snajpry :bush:

levapking #20 Posted 02 September 2016 - 07:01 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View Postdespa1, on 02 September 2016 - 10:46 AM, said:

Ja bych LT snizil camo po vystrelu, aby si nehraly na snajpry :bush:

Tobě [Editováno]?!

LT musí mít víc XP za spot, než za střelbu a o tom to je !!@!

Edited by ClearEvil, 03 September 2016 - 09:08 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users