Jump to content

Úprava MT a LT

• This topic is locked This topic is locked
230 replies to this topic

70kouzelnik70 #21 Posted 02 September 2016 - 07:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 10685 battles
  • 615
  • [BBB2] BBB2

View Postlevapking, on 02 September 2016 - 06:01 PM, said:

Tobě jebe ?!

LT musí mít víc XP za spot, než za střelbu a o tom to je !!@!

to máš pravdu, ale ten spot se nějak nepočítá do WN8, proto každej s LT střílí dmg a extra nespotí. málokdy se stane, že má LT spot okolo 2500+ spot za hru

mucosolvan73 #22 Posted 03 September 2016 - 10:37 AM

Lance-corporal

• Player
  • 39073 battles
  • 67
  • [AF_V] AF_V

Bohužel musím taky souhlasit, pokud se u LT za spot nezvedne XP a nebude se to započítávat do WN, tak hrát LT na randonu je za trest.

Dnes se mi podařilo (sice nic moc): spot 2k, 0 DMG, WN8 90, druhá hra: spot 300, 2K DMG, WN8 5600.

Terentius #23 Posted 03 September 2016 - 11:01 AM

Major

• Player
  • 13088 battles
  • 2,523
  • [UC0RN] UC0RN
Do wn se to nikdy počítat nebude. Jedině až se zavede nová hodnota wn9. Na druhou stranu wn není všechno při hodnocení hráče, když uvidím hráče s rudým wn, který hraje primárně skauty a bude mít slušný spot/bitvu tak poznám, že to není špatný hráče. A pokud někdo hraje lt v kombinaci s ostatními tanky tak mu ten to lehké snížení wn na lt většinou vůbec neuškodí.

70kouzelnik70 #24 Posted 04 September 2016 - 11:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 10685 battles
  • 615
  • [BBB2] BBB2

View PostTerentius, on 03 September 2016 - 10:01 AM, said:

Do wn se to nikdy počítat nebude. Jedině až se zavede nová hodnota wn9. Na druhou stranu wn není všechno při hodnocení hráče, když uvidím hráče s rudým wn, který hraje primárně skauty a bude mít slušný spot/bitvu tak poznám, že to není špatný hráče. A pokud někdo hraje lt v kombinaci s ostatními tanky tak mu ten to lehké snížení wn na lt většinou vůbec neuškodí.

Poloviční pravda. jsou hráči, kteří s ním umí oboje, ale je většina hráčů, kteří si na nich honí brko a hrají je primárně jako snajp a to kvůli wn8. víš to ty, vím to já a ví to většina hráčů. pokud by se u wn9 či wn10 tato odchylka upravila, přidaly by se mapy, kde by LT či MT byly k tomuto účelu více využiti, tak s tím nemám problém.

karnovak #25 Posted 05 September 2016 - 05:50 AM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,780

View PostTerentius, on 03 September 2016 - 10:01 AM, said:

Na druhou stranu wn není všechno při hodnocení hráče, když uvidím hráče s rudým wn, který hraje primárně skauty a bude mít slušný spot/bitvu tak poznám, že to není špatný hráče.

A už si snad někoho takového potkal? 

Terentius #26 Posted 05 September 2016 - 05:51 AM

Major

• Player
  • 13088 battles
  • 2,523
  • [UC0RN] UC0RN

View Postkarnovak, on 05 September 2016 - 05:50 AM, said:

A už si snad někoho takového potkal? 

Nikdy

LeoPivo #27 Posted 08 September 2016 - 01:50 PM

Private

• Player
  • 8871 battles
  • 26
LT je to jediné, co jde ještě v teto hře hrát...

ElHabanero #28 Posted 14 September 2016 - 07:36 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37649 battles
  • 400
  • [VOJAK] VOJAK
hlavne ked maj vetší penetraci jak rovnaky tier medak ja ti už važne neviem bola era ht-arty-td- medek ted že by Lt logicky to navazuje na sebe ta postoupnost :)

Terentius #29 Posted 14 September 2016 - 09:48 PM

Major

• Player
  • 13088 battles
  • 2,523
  • [UC0RN] UC0RN
To víte, že jo, hra je teď plná lt, které masakrují zaostalé mt... aha a nebo hrajeme každý jinou hru?

uahaaa #30 Posted 18 September 2016 - 03:02 PM

Corporal

• Player
  • 41897 battles
  • 100

Přesně jak psal SWAT0013, mapy ve hře nejsou udělaný tak, aby se na nich dalo nějakým způsobem spotovat LT pro ostatní, kromě pár vyjímek, co zmínil. Proto nechápu brekot, že LT nespotí, když na většině map Vám nemá LT co spotovat.. Taky moc často nevídám, že by si LT střílel dmg místo spotování, povětšinou vidím na Malinovce a prochorovce, jak dva-tři LT z mojeho týmu spáchají sebevraždu během prvních 2-3 minut kamikadze spotem, pokud náhodou ne ti z mýho týmu, tak od nepřítele.

že někdo střílí s LT v bitvě kvůli WN8 je troufám si tvrdit hovadina. Primárně všichni střílí, aby si vůbec zahráli, protože jinak ve většině bitev LT nemá co dělat právě kvůli mapám.

Jen taková čistě technická otázka: Co znamená, že LT si střílí dmg místo spotu? Znamená to, že když LT do něčeho střílí, tak je taky něco vidět a vy můžete povětšinou střílet taky... 70kouzelnik70 ty s tvým průměrným spotem 0,69 tanku na bitvu to tomu LT opravdu nespotuješ.

Mimochodem misi LT15 na Obj.260 jsem před půl rokem splnil na Dolech s Bulldogem. 6000 dmg spot a 2500 dmg nastříleno + asi 3 killy. Kdybych neměl na Bulldogovi použitelnej kanon, tak nejenže bych tu misi nesplnil, ale ani bych nevyhrál bitvu. Nakonci bitvy jsem totiž zbyl já se 150 hp a Jgpz E100 s cca 200 hp proti full E3 a klikařovi...

70kouzelnik70: Máš ještě celkem málo bitev, až splníš misi LT15 alespoň na T-55A. Napiš nám tu, jak pěkně ti to spotování šlo. :)

rado135 #31 Posted 18 September 2016 - 05:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 68587 battles
  • 574
  • [CSKTD] CSKTD

View Postuahaaa, on 18 September 2016 - 03:02 PM, said:

Jen taková čistě technická otázka: Co znamená, že LT si střílí dmg místo spotu? Znamená to, že když LT do něčeho střílí, tak je taky něco vidět a vy můžete povětšinou střílet taky... 70kouzelnik70 ty s tvým průměrným spotem 0,69 tanku na bitvu to tomu LT opravdu nespotuješ.

tak ked je LT je pri HW alebo dokonca u TD tak je tam k nicomu  co z toho ked sa spotne super (1) ked svietia vsetky HW ale  to LT nesvieti a si striela

uahaaa #32 Posted 18 September 2016 - 06:20 PM

Corporal

• Player
  • 41897 battles
  • 100

View Postrado135, on 18 September 2016 - 04:56 PM, said:

tak ked je LT je pri HW alebo dokonca u TD tak je tam k nicomu  co z toho ked sa spotne super (1) ked svietia vsetky HW ale  to LT nesvieti a si striela

hmm, když stojí vedle TD a střílí tak to znamená co? že je něco vidět a to td má taky po čem střílet ne? Když už nic jinýho, tak ten LT stojící vedle TD má větší dohled, takže pokud by se na to td něco rozjelo, tak mu to aspon spotne. Taky záleží na mapě.

Realita je fakt taková, že když už jsem na hráče v bitvě naštvanej tak, protože je někde uplně nesmyslně, že nic nespotne a ani nenastřílí. jsou to hráči, kteří ani netuší, co to v té hře dělají (povětšinou nedělají nic). Pracovně je nazývám boti. Před 2 lety jsem jen tak mimochodem vyjel s Pattonem na kopec na himmlu, dlouho nikde nic, až tam na mě vyběhl nepřátelskej Maus a za ním E-100. :) Tj, zvykněte si že tu hru hrají různá individua a dělají v té bitvě věci, který prostě nepochopíte.

rado135 #33 Posted 18 September 2016 - 06:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 68587 battles
  • 574
  • [CSKTD] CSKTD

View Postuahaaa, on 18 September 2016 - 06:20 PM, said:

hmm, když stojí vedle TD a střílí tak to znamená co? že je něco vidět a to td má taky po čem střílet ne? Když už nic jinýho, tak ten LT stojící vedle TD má větší dohled, takže pokud by se na to td něco rozjelo, tak mu to aspon spotne. Taky záleží na mapě.

Realita je fakt taková, že když už jsem na hráče v bitvě naštvanej tak, protože je někde uplně nesmyslně, že nic nespotne a ani nenastřílí. jsou to hráči, kteří ani netuší, co to v té hře dělají (povětšinou nedělají nic). Pracovně je nazývám boti. Před 2 lety jsem jen tak mimochodem vyjel s Pattonem na kopec na himmlu, dlouho nikde nic, až tam na mě vyběhl nepřátelskej Maus a za ním E-100. :) Tj, zvykněte si že tu hru hrají různá individua a dělají v té bitvě věci, který prostě nepochopíte.

NIE NESVIETI NIC CAKA KEDY NIEKTO NIECO SPOTNE

uahaaa #34 Posted 18 September 2016 - 07:15 PM

Corporal

• Player
  • 41897 battles
  • 100

View Postrado135, on 18 September 2016 - 05:40 PM, said:

Tedy ještě jednou pro méně chápavé: Pokud LT stojí vedle TD, tak ten LT má VĚTŠÍ dohled než to TD, tím pádem, pokud se na to TD něco rozjede, ten LT to spotne dřív než to TD a tedy TD může dřív střílet.

Upřímně já opravdu nepotkávám nijak moc často situaci, že by LT sedělo vedle TD. Pokud už to vidím je to nějakej bot nebo polobot s WR 44%-48% kterej kdyby jel spotovat, tak by během 1-2 minut zdechnul a nespotnul nic.. takže jeho význam pro bitvu je stejně nula.

Mimochodem např. na Ruinbergu z jižní základy za situace, že celej tým jede do města a k dědince jen nějaký papírový td a já  s lightem, tak na K0 vedle toho td sedím taky. Jezdit do dědiny a něco tam spotnout, po čem stejně nikdo nevystřelí (je to za barákem), těžce to tam schytat a nebo rovnou chcípnout my smysl nedává. Řekněme, že jsem se poučil trochu. :) To raděj posedím s tím td a jak se to začne valit z vesnice na nás, uteču a nechám tam to td chcípnout. Nemá tam jezdit, když ví jak to dopadne.

Terentius #35 Posted 18 September 2016 - 08:40 PM

Major

• Player
  • 13088 battles
  • 2,523
  • [UC0RN] UC0RN

View Postrado135, on 18 September 2016 - 06:40 PM, said:

Pokud něco svítí, je kravina se skautem svítit. K čemu svítit to co svítí? Tohle je chyba velké části random skautů, umřou hned najednou všichni na začátku, přitom jsou nejvíc potřeba právě v závěru bitvy, tudíž sedět vzadu je relevantní a rozumná taktika ve chvíli kdy svítí někdo jiný.

rado135 #36 Posted 18 September 2016 - 09:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 68587 battles
  • 574
  • [CSKTD] CSKTD

View Postuahaaa, on 18 September 2016 - 07:15 PM, said:

Tedy ještě jednou pro méně chápavé: Pokud LT stojí vedle TD, tak ten LT má VĚTŠÍ dohled než to TD, tím pádem, pokud se na to TD něco rozjede, ten LT to spotne dřív než to TD a tedy TD může dřív střílet.

Upřímně já opravdu nepotkávám nijak moc často situaci, že by LT sedělo vedle TD. Pokud už to vidím je to nějakej bot nebo polobot s WR 44%-48% kterej kdyby jel spotovat, tak by během 1-2 minut zdechnul a nespotnul nic.. takže jeho význam pro bitvu je stejně nula.

Mimochodem např. na Ruinbergu z jižní základy za situace, že celej tým jede do města a k dědince jen nějaký papírový td a já  s lightem, tak na K0 vedle toho td sedím taky. Jezdit do dědiny a něco tam spotnout, po čem stejně nikdo nevystřelí (je to za barákem), těžce to tam schytat a nebo rovnou chcípnout my smysl nedává. Řekněme, že jsem se poučil trochu. :) To raděj posedím s tím td a jak se to začne valit z vesnice na nás, uteču a nechám tam to td chcípnout. Nemá tam jezdit, když ví jak to dopadne.

tak este 1x pre nechapaveho :) nap prochorovka  ta cesta na 2 - lt dame do urovne kde su 2td a tak 100m pred  nimi su 2 hw to iste tam ma super ale lt je aspon 100m pred hw  a viac pomoze ako to ze 4x vystreli

tak isto ako v zavere je lt potrebne i na zaciatku hry cim skor a co najviac spotnut superov (nie kamikadze) podla toho vies ci mas viac tlacit  alebo branit, ked ja viem len o superovom LT no super vie kam mi ide 10 tanov ma tiez peknu vyhodu

Edited by rado135, 18 September 2016 - 09:45 PM.

rado135 #37 Posted 18 September 2016 - 09:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 68587 battles
  • 574
  • [CSKTD] CSKTD

View PostTerentius, on 18 September 2016 - 08:40 PM, said:

Pokud něco svítí, je kravina se skautem svítit. K čemu svítit to co svítí? Tohle je chyba velké části random skautů, umřou hned najednou všichni na začátku, přitom jsou nejvíc potřeba právě v závěru bitvy, tudíž sedět vzadu je relevantní a rozumná taktika ve chvíli kdy svítí někdo jiný.

a nieje lepsie ked to svieti lt ktore ma lepsiu sancu ze nieco nasvieti ale sa nespotne ako ked si to ma  svietit hw  ktore sa pri tom najskor nasvieti ? 

Nightwolfi #38 Posted 18 September 2016 - 09:57 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 9365 battles
  • 433

View PostTerentius, on 18 September 2016 - 07:40 PM, said:

Hmm,tím jako myslíš takovou taktiku že medko si nasvěcuje samo a má na konci fightu metál za spot zatím co se LT krčí v nejvzdálenějším křovíčku a nevytahne z něj frnák do konce fightu?:bush:

uahaaa #39 Posted 18 September 2016 - 10:41 PM

Corporal

• Player
  • 41897 battles
  • 100

View Postrado135, on 18 September 2016 - 08:44 PM, said:

tak este 1x pre nechapaveho :) nap prochorovka  ta cesta na 2 - lt dame do urovne kde su 2td a tak 100m pred  nimi su 2 hw to iste tam ma super ale lt je aspon 100m pred hw  a viac pomoze ako to ze 4x vystreli

tak isto ako v zavere je lt potrebne i na zaciatku hry cim skor a co najviac spotnut superov (nie kamikadze) podla toho vies ci mas viac tlacit  alebo branit, ked ja viem len o superovom LT no super vie kam mi ide 10 tanov ma tiez peknu vyhodu

umíš číst? jsem ti psal že se mi nestává často, že by LT seděl někde vzadu, jak často se ti to stane na prochorovce? já tohle fakt nevidím jako problém, protože se mi to opravdu stává minimálně. naopak se mi hodně často stává, že mi LT pochcípaj na prochorovce v prvních 2-3 minutách a nic z toho.

Schopnej hráč snad vždycky sedí v profláknutých keřích. jeden čas po spuštění osobních misí se mi taky stávalo, že do keře na E1/G1 prostě nešlo najet (nejsem idiot, prostě to nešlo, v tom keřu jsem jednou spotoval i s Togem), protože nepřátelský lehký tanky najeli na střed a blikli mě po cestě do keře na E1 a už se tam pak nedalo najet bez spotnutí... spousta hráčů taky do těch profláklých keřů střílí naslepo, protože ví, že tam je light tank, čímž ho vyžene.

za těch 57k bitev už snad víš, kde a kam který tanky jezdí, kde kempí, takže už při odpočtu víš, co se kde zhruba bude dít. vyjímky jsou akorát lemming trainy a o lemming trainu se dozvíš během chvilky, jakmile na něj jedna strana narazí. pak tu jsou ještě extrémy typu Maus na himlu na kopci, což asi předvídat nelze.

putos_opat_v_akci #40 Posted 19 September 2016 - 05:07 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 26926 battles
  • 1,408
  • [PRASE] PRASE

View Postrado135, on 18 September 2016 - 09:48 PM, said:

a nieje lepsie ked to svieti lt ktore ma lepsiu sancu ze nieco nasvieti ale sa nespotne ako ked si to ma  svietit hw  ktore sa pri tom najskor nasvieti ? 

Keby som mal zakaždým čakať či sa môjmu scoutovi uráči niečo urobiť, tak by som rozhodne nemal také výsledky aké mám. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users