Jump to content

Úprava MT a LT

• This topic is locked This topic is locked
230 replies to this topic

uahaaa #221 Posted 04 October 2016 - 07:16 AM

Corporal

• Player
  • 41897 battles
  • 100

View Post70kouzelnik70, on 04 October 2016 - 01:28 AM, said:

Tak to má dobrý cheat, protože když jsem před týdnem řešil spotovací systém na této mapě, tak mi bylo sděleno, že nelze sptovat tanky přes tři a více keře  a to konkrétně na této mapě. Ale jak jde vidět, tak FCM je lepší, než CDC . FCM má dohled 400 a CDC 390. FCM je hybrid těžko/medka, ale já se ptal na IS3, T32, Tiger2 a ty mi tady dáš nějaký hybrid, který je jakože těžák a ještě upravené video. :deer::arta: . Posledně jsem s MT CDC na této mapě nespotnul na 105M jedoucí IS3 a on v FCM spotne tanky přes 4 keře na 350+ metrů, tak to je k smíchu. Prostě je to fajk. Nemám na mysli jeho výsledek, ale to jakým stylem to dokázal. Prostě podvod. CHAFFE, které tam jezdí to nenaspotuje, ale on , který je 300 metrů za ním ano. Více takových podvodů ve hře a více takových videí a streamů. Rovnou takovým hráčům dát perma BAN, stejně jak to dostal CARAMBA66

1) jsi po mně chtěl tohle: Tak by jsem rád viděl to video, kde si tyto tanky naspotuješ s HT a pokud ho nemáš, tak jsi obyčejný lhář, kterých je tady plno. Takže ty tvrdíš, že HT si dovede naspotovat MT a LT? Dokaž to nějakým videem a my všichni se tady na to velmi rádi podíváme!!!

Je FCM klasifikován jako Heavy tank? Je. Chtěl jsi bitvu, kdy si to HT dovede naspotovat, dostal jsi ji.

2)Tonda tuhle bitvu tehdy hrál na streamu, koukal jsem na něj tehdy v tu chvíli, kdy tuto bitvu hrál. Ty keci o cheatu jsou jen tvoje mrzké pokusy, jak se neomluvit.

Stále čekám na omluvu, pokud takovej duševní gigant jako ty, je schopen byť i maličko sebereflexe...

Kanar61 #222 Posted 04 October 2016 - 07:22 AM

Corporal

• Player
  • 67 battles
  • 130
Spotovací systém nelze nijak obelstít protože se data vyhodnocují na serveru a ke hráči dojdou pouze taková data, která mu server pošle. Server ale neposílá data o tom, kde jsou všechny tanky, ale pouze, kde jsou tanky spotlé. Tím pádem není z čeho uvařit nějaký cheat. Faktem ale je, že spotovací systém je děsně složitý a někdy vytváří na mapách podivnosti. Například jistě znáte případ, kdy ihned po startu se vám rozsvítí žárovka, což je naprostý nesmysl. Ona také pak hned zhasne, ale něco ten efekt muselo vyvolat a když se pak začne po poli motat 20 tanků a vzájemně se prolínat jejich camo a dohled + překážky různého druhu, tak se občas stane nějaká divočina. Spotování bych prostě neřešil.

Gabriel_i5_Back #223 Posted 04 October 2016 - 07:59 AM

Major General

• Player
  • 45984 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Späť k Tondovi. Videl som iba YT video. Som na mobile. Keď započítam, že si jeho nepriatelia rušili camo vlastného kríku nesprávnym strieľaním, tak som videl spot maximálne cez jeden funkčný krík. Väčšinu nepriateľov nasvietil na otvorenom priestranstve. Určite som v žiadnom okamihu nevidel spot cez 5-6-7 kríkov. Ak tam taký okamih je, prosím o jeho vypichnutie a doma to skúsim posúdiť na počítači.

Stále trvám na tom, že cez dva funkčné camo bonusy ( kríky ) nejde efektívne spotiť. Nie je to 100% záruka neviditeľnosti, ale nedá sa vôbec spoľahnúť že niečo nasvietite. Pravidelne strieľam cez double bush a dostávam vyhrážky za report pre cheaty.

global_asa_wenca #224 Posted 04 October 2016 - 08:37 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 91336 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View PostKanar61, on 04 October 2016 - 08:22 AM, said:

Spotovací systém nelze nijak obelstít protože se data vyhodnocují na serveru a ke hráči dojdou pouze taková data, která mu server pošle. Server ale neposílá data o tom, kde jsou všechny tanky, ale pouze, kde jsou tanky spotlé. Tím pádem není z čeho uvařit nějaký cheat. Faktem ale je, že spotovací systém je děsně složitý a někdy vytváří na mapách podivnosti. Například jistě znáte případ, kdy ihned po startu se vám rozsvítí žárovka, což je naprostý nesmysl. Ona také pak hned zhasne, ale něco ten efekt muselo vyvolat a když se pak začne po poli motat 20 tanků a vzájemně se prolínat jejich camo a dohled + překážky různého druhu, tak se občas stane nějaká divočina. Spotování bych prostě neřešil.

Občas se stane nějaká divočina a proto nebudeme spot řešit a budeme tiše tolerovat, že kouzelník tu mele o spotu naprostý kraviny? Protože o spoting tady v tom návrhu vlastně ani nejde, když chce mimo jiný aby LT měli delší dohled oproti ostatním třídám tanků ? Počkat, počkat, něco mi tu nehraje, nevíš co by to mohlo bejt?

Kucus_brainless_zombie #225 Posted 04 October 2016 - 08:40 AM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN

View PostTerentius, on 04 October 2016 - 06:56 AM, said:

Takovýhle mistr lží a výkrutů tu nebyl od La_Dranga. Kanár musí trpět v koutě a třást se závistí.

Vždyť 70kouzelnik70 a La_Drang_ jsou jedna a tatáž osoba... http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/592130-vysvetleni-spotovaciho-systemu/page__st__20__pid__13159687#entry13159687

Chce měnit LT a ani za mák nerozumí spot systému.

Chce měnit MT a ani za mák nerozumí pancíři a weakspotům.

V hlavě mu pořád hučí WN8 WN8 WN8 WN8 a chtěl by ho měnit a ani za mák nerozumí jak se WN8 počítá a že se přepočítává.

A to vše přesto, že již několikrát dostal odkazy k samostudiu o těchto věcech, ale jen se jim vysmál.

A hlavně si chlapec nenechá vůbec poradit, pořád jen kolem sebe kope, neustále někoho obviňuje ze lží, z cheatů a dalších svinstev, neustále se do někoho naváží i osobně... přitom vše, co o ostatních tvrdí tak platí spíše na něj... prostě takový podivný tvor...

"Rychle to zabijte, než to naklade vajíčka!!!"

Edited by Kucus_CZ, 04 October 2016 - 08:47 AM.

Terentius #226 Posted 04 October 2016 - 08:47 AM

Major

• Player
  • 13075 battles
  • 2,523
  • [UC0RN] UC0RN

View PostKucus_CZ, on 04 October 2016 - 08:40 AM, said:

Vždyť 70kouzelnik70 a La_Drang_ jsou jedna a tatáž osoba... http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/592130-vysvetleni-spotovaciho-systemu/page__st__20__pid__13159687#entry13159687

Chce měnit LT a ani za mák nerozumí spot systému.

Chce měnit MT a ani za mák nerozumí pancíři a weakspotům.

A hlavně si chlapec nenechá vůbec poradit, pořád jen kolem sebe kope, neustále někoho obviňuje ze lží, z cheatů a dalších svinstev, neustále se do někoho naváží i osobně... přitom vše, co o ostatních tvrdí tak platí spíše na něj... prostě takový podivný tvor...

"Rychle to zabijte, než to naklade vajíčka!!!"

Také jsem si myslel, že je to jedna a tatáž osoba, leč aby měl na každém účtu 500+ bitev měsíčně :amazed:?

Edited by Terentius, 04 October 2016 - 08:47 AM.

global_asa_wenca #227 Posted 04 October 2016 - 08:52 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 91336 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View PostTerentius, on 04 October 2016 - 09:47 AM, said:

Také jsem si myslel, že je to jedna a tatáž osoba, leč aby měl na každém účtu 500+ bitev měsíčně :amazed:?

Tak si najdi starý příspěvky účtu na kterým má permaban na fórum a porovnej je s páně kouzelníkem. Nebo si přečti to vlákno o spotu. Koneckonců i tady prohlašoval kouzelník že v tom replayi nenaspotoval přes tři keře. Jestli to není tatáž osoba, tak jsou naklonovaní, nebo mají oba dědečka od Kopidlna a jsou asi bráchové.

Spoiler

Edited by global_asa_wenca, 04 October 2016 - 08:54 AM.

Kucus_brainless_zombie #228 Posted 04 October 2016 - 08:53 AM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN

View PostTerentius, on 04 October 2016 - 08:47 AM, said:

Nic není nemožné, hlavně za poslední týden jich zas tolik nemá, teď myslím na kouzelnickym. ;)

View Postglobal_asa_wenca, on 04 October 2016 - 08:52 AM, said:

Tak si najdi starý příspěvky účtu na kterým má permaban na fórum a porovnej je s páně kouzelníkem. Nebo si přečti to vlákno o spotu. Koneckonců i tady prohlašoval kouzelník že v tom replayi nenaspotoval přes tři keře. Jestli to není tatáž osoba, tak jsou naklonovaní, nebo mají oba dědečka od Kopidlna a jsou asi bráchové.

Spoiler

Takže je pozdě, už to nakladlo vajíčka... pánbůh/přírodo s námi!!!

Edited by Kucus_CZ, 04 October 2016 - 08:55 AM.

ANIJ #229 Posted 04 October 2016 - 09:14 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 10641 battles
  • 1,312

View Postglobal_asa_wenca, on 04 October 2016 - 08:52 AM, said:

Spoiler

A wenco, nejste náhodou jejich soused, co jim záviděl kozu? To zabarvení příspěvku je vypovídající ...

Kanar61 #230 Posted 04 October 2016 - 09:30 AM

Corporal

• Player
  • 67 battles
  • 130

View Postglobal_asa_wenca, on 04 October 2016 - 08:37 AM, said:

Občas se stane nějaká divočina a proto nebudeme spot řešit a budeme tiše tolerovat, že kouzelník tu mele o spotu naprostý kraviny? Protože o spoting tady v tom návrhu vlastně ani nejde, když chce mimo jiný aby LT měli delší dohled oproti ostatním třídám tanků ? Počkat, počkat, něco mi tu nehraje, nevíš co by to mohlo bejt?

Nějak to máš pomotané. Já to psal nikoliv jako nějakou obhajobu Kouzelníka, ale jenom jako konstatování faktu, že se u spotingu nemá smysl na něco 100% spoléhat, protože se často vůbec nedají postihnout všechny okolnosti, které vyvolaly nějaký podivný jev.

cNNk #231 Posted 04 October 2016 - 09:35 AM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,710
  • [9-TDR] 9-TDR

Chápu, že po chvilce dojdou oběma stranám argumenty a je snadnější se přesunou k osobním útokům a úplně nejlepší je se pak ještě hezky vzájemně nareportovat ... a čekat koho zabanujeme a já mam pak čekat opět na PMky z 20 alter accountu jakej jsem zlej, že nebanuju dost rychle alt accounty protistrany a jak jsem s tou či onou protistranou kamarád a tak stále dokola.

Každopádně téma bylo vyčerpáno dostatečně a tak zamykáme ... však on zase někdo přijde s nějakou fantastickou teorii jak hru upravit k obrazu svému.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users