Jump to content

Veřejný test verze 9.16 - Úpravy uživatelského rozhraní

• This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

Kayi4ek #1 Posted 06 September 2016 - 09:45 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

Tankisté,

budeme rádi za všechny vaše postřehy, návrhy a připomínky k novým úpravám uživatelského rozhraní, jako např. dvouřádkové garáže, porovnání vozidel v garáži, nového informačního panelu a nových minimap. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu! :honoring:

Carpenter_92 #2 Posted 09 September 2016 - 04:07 PM

Corporal

• Player
  • 27728 battles
  • 103
  • [-PDL-] -PDL-
Nové UIčko se mi líbí hodně a není snad co vytknout. Konečně můžu rovnou v bitvě vědět, kolik mám spotting - což ulehčí mise! Už jen globální nerf dohledu a LTčka budou tam, kde mají být :).

Andrey_P #3 Posted 09 September 2016 - 06:47 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31624 battles
  • 355
  • [INTAS] INTAS
já mám co vytknout, nechápu, proč je to ve hře už takovou dobu a přitom je to úplný opruz. V pravém sloupci se statistikami a v tabulce srovnání vozidel se ukazují minimální a maximální hodnoty poškození a penetrace, co je podle mě sekundární informace, primárně by měly být zobrazeny průměrné hodnoty... když už chcete extrémní, tak dát možnost do nastavení si tyto hodnoty přepnout podle preferencí, nebo dát půměr a po najetí myší nad tuto hodnotu zobrazit "dialogovou bublinu" s extrémními hodnotami.

Svitman #4 Posted 10 September 2016 - 01:57 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 71913 battles
  • 1,163
  • [CSA] CSA

Za me je to vyborna uprava, jedine  vytky

1 kritičaky co dostanu - text zmizi moc rychle vetsinou to ani nestihnu precist

2 Dmg co dostanu, chtelo by to taky seznam protoze po tom co to zmizi to nikde neni

3 Barva, zelena je sice hezka ale pridat moznost si ji zmenit by pomohla

DveStranky #5 Posted 12 September 2016 - 12:16 PM

Corporal

• Player
  • 33241 battles
  • 121
  • [FIV3] FIV3
Taky bych teda uvítal seznam  dmg kterou dostanu. To že se to objevuje někde na šipkách je k ničemu, nepotřebuju mít hru jako když je ohnostroj.

LakySpeedy #6 Posted 12 September 2016 - 12:33 PM

Private

• Player
  • 56366 battles
  • 27
  • [CZE] CZE
Jen jedna poznámka k oněm šipkám co "napráší" jaký tank na Vás střílí. Tyhle šipky krásně prozrazují NESPOTNUTÉ vozidlo,tak dokonale,že již nemá smysl dlouhých sniper výstřelů. Např. scout ve křoví,jelikož ta [Edited] šipka mu ukáže: KDO a ODKUD!!!! Šašek co tohle vymyslel je na pěst...Osobně jsem test nehrál,stačilo mi shlédnou QB-ho video. Takže R.I.P  Doufám že to bude odstraněno,jinak odstraňuji hru z HDD....

Edited by cNNk, 12 September 2016 - 01:24 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

Kaarl_ #7 Posted 12 September 2016 - 03:24 PM

Private

• Player
  • 39458 battles
  • 29

Nové uživatelské rozhraní je prostě super, jen bych upravil dvě věci a Aslain je pro mě minulostí:

- u informačních šipek, bych rozhodně prodloužil dobu zobrazení

- a do damage panelu bych doplnil i obdrženou damage 

P.S.: a rozhodně neposlouchejte šašky, kterým vadí, že informační šipky prozrazují nespotnutý tank, aspoň už konečně nebudou celou hru šaškovat ve křoví 

LakySpeedy #8 Posted 12 September 2016 - 03:33 PM

Private

• Player
  • 56366 battles
  • 27
  • [CZE] CZE

View PostKaarl_, on 12 September 2016 - 02:24 PM, said:

Nové uživatelské rozhraní je prostě super, jen bych upravil dvě věci a Aslain je pro mě minulostí:

- u informačních šipek, bych rozhodně prodloužil dobu zobrazení

- a do damage panelu bych doplnil i obdrženou damage 

P.S.: a rozhodně neposlouchejte šašky, kterým vadí, že informační šipky prozrazují nespotnutý tank, aspoň už konečně nebudou celou hru šaškovat ve křoví 

Chápu že hlubší zamyšlení není pro tebe. Tak jinak. Je-li mezi tebou a nepřítelem 2x křoví můžeš "přikusovat/poškozovat" ANIŽ by jsi se rozsvítil,takhle to bude jedno,jelikož tě ta šipka "NAPRÁŠÍ",ale je jednoduší nad tím nepřemýšlet a napsat blbost o kempení celou hru ve křoví.Šašku. Na to že máš X bitev Ti to nemyslí....

P.S. Až tě to Xx potopí pak tady nebreč co to zase vymysleli....

Edited by LakySpeedy, 12 September 2016 - 03:36 PM.

Kucus_brainless_zombie #9 Posted 12 September 2016 - 03:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN

View PostLakySpeedy, on 12 September 2016 - 03:33 PM, said:

Chápu že hlubší zamyšlení není pro tebe. Tak jinak. Je-li mezi tebou a nepřítelem 2x křoví můžeš "přikusovat/poškozovat" ANIŽ by jsi se rozsvítil,takhle to bude jedno,jelikož tě ta šipka "NAPRÁŠÍ",ale je jednoduší nad tím nepřemýšlet a napsat blbost o kempení celou hru ve křoví.Šašku. Na to že máš X bitev Ti to nemyslí....

No jo, ale už i nyní tě hra napráší, že po něm střílíš a odkud. Jenom tam není ten přesný popis kdo přesně, ale upřímně, zkušený hráč pozná, kdo po něm střílí. Podle udělené dmg, podle toho, kde kdo je spotnutý, podle znalosti map atd. Takže zase taková změna to není.

LakySpeedy #10 Posted 12 September 2016 - 05:14 PM

Private

• Player
  • 56366 battles
  • 27
  • [CZE] CZE

View PostKucus_CZ, on 12 September 2016 - 02:57 PM, said:

No jo, ale už i nyní tě hra napráší, že po něm střílíš a odkud. Jenom tam není ten přesný popis kdo přesně, ale upřímně, zkušený hráč pozná, kdo po něm střílí. Podle udělené dmg, podle toho, kde kdo je spotnutý, podle znalosti map atd. Takže zase taková změna to není.

Ano máš naprostou pravdu jak říkáš:ale upřímně, zkušený hráč pozná, kdo po něm střílí. Problém je i v obraně,budeš chtít méně zdatné protihráče jež ti táhnou na vlajku nahitovat a dodělat.Nedoděláš jelikož tě ta šipka potopí. Je to jako by se nad tebou objevil nápis: "Zhruba někam sem střílej".Nevyužiješ efektivně kama,posádky atd... Těch informací už nyní je až dost,aby člověk poznal odkud zhruba po tobě někdo pálí. Tohle opatření je už dle mě směřováno na hloupé hráče. Ty šipky by mě opravdu nevadily,kdyby se ukazovaly POUZE u spotnutých tanků které tě hitnou a né u nenasvícených. jinak zbytek věcí se i mě zamlouvá...

Kaarl_ #11 Posted 12 September 2016 - 06:07 PM

Private

• Player
  • 39458 battles
  • 29

View PostLakySpeedy, on 12 September 2016 - 02:33 PM, said:

Je zajímavé, že potrefená husa vždycky začne kejhat. Ale to, že mě bude o mechanikách hry poučovat noob co má 47k bitev a WN8 1390 mě vážně pobavilo :) 

P.S.: řeknu ti tajemství: v modpacku od Aslaina apod. (pokud tedy víš, že něco takového vůbec existuje), je už hooodně dlouho mod, který tuto mechaniku obsahuje, takže můžeš být klidný, že na tvoji hru to po zavedení této funkcionality od WG nebude mít žádný vliv. 

karnovak #12 Posted 12 September 2016 - 07:50 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,754

View PostLakySpeedy, on 12 September 2016 - 04:14 PM, said:

Ano máš naprostou pravdu jak říkáš:ale upřímně, zkušený hráč pozná, kdo po něm střílí. Problém je i v obraně,budeš chtít méně zdatné protihráče jež ti táhnou na vlajku nahitovat a dodělat.Nedoděláš jelikož tě ta šipka potopí. Je to jako by se nad tebou objevil nápis: "Zhruba někam sem střílej".Nevyužiješ efektivně kama,posádky atd... Těch informací už nyní je až dost,aby člověk poznal odkud zhruba po tobě někdo pálí. Tohle opatření je už dle mě směřováno na hloupé hráče. Ty šipky by mě opravdu nevadily,kdyby se ukazovaly POUZE u spotnutých tanků které tě hitnou a né u nenasvícených. jinak zbytek věcí se i mě zamlouvá...

Má to dneska každý balík modů. Jedině dobře, pokud to bude standardně ve hře i pro hráče bez modů.

_BASStard23__ #13 Posted 12 September 2016 - 08:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704

View Postkarnovak, on 12 September 2016 - 06:50 PM, said:

Má to dneska každý balík modů. Jedině dobře, pokud to bude standardně ve hře i pro hráče bez modů.

Přesně, hraju od včera ten testserver. a nepřijde mi to vůbec špatnej nápad. Vidět aspoň směr od kterýho zakempence dostávám rány, třeba když se snažit tlačit vepředu útok....

To mě víc štvou otravný X tier arty než tohle. 

saft #14 Posted 13 September 2016 - 11:53 AM

Warrant Officer

• Player
  • 25781 battles
  • 513

View PostLakySpeedy, on 12 September 2016 - 05:14 PM, said:

Asi si už zapoměl jaky to bylo, když byly trasírky vidět u všech tanků a ne jen u artyn, co?

LakySpeedy #15 Posted 13 September 2016 - 12:05 PM

Private

• Player
  • 56366 battles
  • 27
  • [CZE] CZE

View Postsaft, on 13 September 2016 - 10:53 AM, said:

Asi si už zapoměl jaky to bylo, když byly trasírky vidět u všech tanků a ne jen u artyn, co?
To co vypozoruješ ty jako člověk je ok. To co Ti automaticky ukáže PC(STROJ) NE.Takže nemachruj. A nezapoměl....Až budeš mít věcný argument,dej vědět.....

View PostKaarl_, on 12 September 2016 - 05:07 PM, said:

Je zajímavé, že potrefená husa vždycky začne kejhat. Ale to, že mě bude o mechanikách hry poučovat noob co má 47k bitev a WN8 1390 mě vážně pobavilo :) 

P.S.: řeknu ti tajemství: v modpacku od Aslaina apod. (pokud tedy víš, že něco takového vůbec existuje), je už hooodně dlouho mod, který tuto mechaniku obsahuje, takže můžeš být klidný, že na tvoji hru to po zavedení této funkcionality od WG nebude mít žádný vliv. 

Je zajímavé že neznáš můj herní projev,ale větu cituji: aspoň už konečně nebudou celou hru šaškovat ve křoví jsem v různých vláknech jsem četl tak 3,5 roků zpět. A hele je rok 2016 a stále se opakuje.A stále se kempí. Nemám potřebu kempit,jestli ty ano,je to tvůj boj. Za další mě fascinuje,jak si tady řada lidí myslí,že mám-li větší WN8([edited]),mám automaticky pravdu,jenom já, já můžu učit a poučovat atd....To svědčí o tvé malosti. No a pokud ti to pomůže tak i MARTY_VOLE se vyjádřil, že je to zbytečnost.Hraješ-li na argumentovanou WN8,tak v tom případě zde maš vyjádření někoho,kdo tě statisticky zabije...Mým úkolem není znát módy všech jež je tvoří,tudíž to nemusíš schovávat za slovo "Tajemství". Ale v pořádku,rádoby věcný argument si se snažil předložit a bohužel to nevyšlo.Nevadí zkus to znovu....

Spojeno. Používej MultiQuote. CE

Edited by ClearEvil, 13 September 2016 - 02:43 PM.

Kaarl_ #16 Posted 13 September 2016 - 08:01 PM

Private

• Player
  • 39458 battles
  • 29

View PostLakySpeedy, on 13 September 2016 - 11:05 AM, said:

Je zajímavé že neznáš můj herní projev,ale větu cituji: aspoň už konečně nebudou celou hru šaškovat ve křoví jsem v různých vláknech jsem četl tak 3,5 roků zpět. A hele je rok 2016 a stále se opakuje.A stále se kempí. Nemám potřebu kempit,jestli ty ano,je to tvůj boj. Za další mě fascinuje,jak si tady řada lidí myslí,že mám-li větší WN8([edited]),mám automaticky pravdu,jenom já, já můžu učit a poučovat atd....To svědčí o tvé malosti. No a pokud ti to pomůže tak i MARTY_VOLE se vyjádřil, že je to zbytečnost.Hraješ-li na argumentovanou WN8,tak v tom případě zde maš vyjádření někoho,kdo tě statisticky zabije...Mým úkolem není znát módy všech jež je tvoří,tudíž to nemusíš schovávat za slovo "Tajemství". Ale v pořádku,rádoby věcný argument si se snažil předložit a bohužel to nevyšlo.Nevadí zkus to znovu....

Spojeno. Používej MultiQuote. CE

Už mě to vážně přestalo bavit, ale když si to tak přeješ, tak tady je moje poslední reakce na tvůj projev a pak si tady klidně geglej dál, Vezmeme to postupně jak jsi to napsal: 

- můj boj určitě není kempení, proboha zapoj mozek, kdybych furt stál někde ve křoví, tak bych asi nevítal zavedení informační šipky, která tě informuje o zásahu od nespotnutého tanku, na rozdíl od tebe. Tak kdo tady asi kempí,    že?

- rozhodně nepatřím mezi omezence, který by se povyšoval nad někoho kvůli tomu, že mám větší WN8 než on a že mám tedy pravdu a můžu ho poučovat. Ale to jsem přece na rozdíl od tebe neudělal. To ty jsi mě poučoval jak      funguje dvojité křoví (což jak jsem napsal mě pobavilo), takže dostůj své rady a zkus se teď hluboce zamyslet o své malosti ty.

- vyjádření od MARTY_VOLE, že je to zbytečnost mi bohužel moc nepomohlo, protože pro hráče jeho kvalit (tedy jak píšeš hráče co mě statisticky zabije) je to opravdu na rozdíl ode mě opravdu naprosto zbytečná funkce

- nikdy bych si nedovolil tě úkolovat, ale sorry po 47k bitev neznat modpack od Aslaina?

- takže rádoby věcné argumenty jsem se snažil předložit, ale mám dojem, že to bohužel asi znovu nevyšlo. No nevadí, ale TY už to, prosím znovu nezkoušej... Teď už mi zbývá jen doufat, že splníš svoji hrozbu a odstraníš hru  z HDD  :) 

SG_semda #17 Posted 14 September 2016 - 09:40 AM

General

• Player
  • 40919 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Ty oznameni ve středu obrazovky a o střelbě do mého tanku jsou dobre, ale vyskakuji a mizí tak rychle, ze člověk ani nemá šanci si toho vsimnout, natož přečíst co tam je

socanek #18 Posted 14 September 2016 - 09:49 AM

Major General

• Player
  • 30017 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Pokud stojim za 15m za krovim, tak to delam asi proto, ze nechci byt spotnuty po vystrelu. dobry hrac odhadne, odkud a z ktereho krovi to letelo a ma sanci strelbu opetovat. Sipka ovsem ukaze i tem spatnym hracum, kde presne jsem. I bez pouziti mozku. Za me palec dolu, tohle popira nektere prvky herni mechaniky.

Ohledne modu, to, ze neco je obsazeno v nejakem balicku neznamena, ze je to v poradku. To pouze politika WG dovoluje davat do balicku vsechno mozne.

A k tomu kempeni.... radeji bez komentare.....

Za me je zavedeni sipek blbost, dela to WoT jeste arkadovitejsi a jeste vic cirkusove.....

Pikeneer #19 Posted 14 September 2016 - 02:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 40243 battles
  • 62

Já bych za sebe poprosil o následující:

U výsledkové listiny sloupeček s tierem tanku.

Když bych u TD a artyn zmáčnul "T" a kliknul na minimapu, tak by se objevilo, že tam střílím.

(občas se mi stane, že dávám "blindshot" na místo, kde vím, že je tam nepřítel, ale nemůžu dát vědět, že to tam letí, takže to dostane někdo z týmu, kdo tam fofrem vyrazil. Granát je na cestě a já s tím nenadělám nic.Navíc - když tank "zmizí" desetinu vteřiny, než na něj kliknu t.j. Útočím na..., tak naskočí "Zaútočte!". Jednak pak vypadám cvok a příkaz se ještě ke všemu blokne.)

Kucus_brainless_zombie #20 Posted 14 September 2016 - 04:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN

View Postsocanek, on 14 September 2016 - 09:49 AM, said:

Pokud stojim za 15m za krovim, tak to delam asi proto, ze nechci byt spotnuty po vystrelu. dobry hrac odhadne, odkud a z ktereho krovi to letelo a ma sanci strelbu opetovat. Sipka ovsem ukaze i tem spatnym hracum, kde presne jsem. I bez pouziti mozku. Za me palec dolu, tohle popira nektere prvky herni mechaniky.

Ohledne modu, to, ze neco je obsazeno v nejakem balicku neznamena, ze je to v poradku. To pouze politika WG dovoluje davat do balicku vsechno mozne.

A k tomu kempeni.... radeji bez komentare.....

Za me je zavedeni sipek blbost, dela to WoT jeste arkadovitejsi a jeste vic cirkusove.....

Ukazatel směru odkud na tebe někdo střílí je již nyní. Mám na mysli ten "vanilla" ukazatel. Ano, není to tak ohromná šipka, ale i tak se dá dobře odhadnout, odkud a i kdo na tebe střílí.

Pro špatné hráče ty nové šipky vůbec nic nezjednodušují, bo špatní hráči stejně nekoukají okolo sebe nebo na minimapu, ti vůbec neřeší kde je kdo spotnutý, či kde kdo byl spotnutý, takže ti už vůbec nebudou řešit, kde je jaký ninja stříleč. Maximálně, tak jako nyní, budou stát na místě, kroutit dělem a střílet někam do vzduchu, možná i díky těm šipkám tam budou stát déle jak jelita a hledat toho snipera a pak nadávat do "čítrů a hekrů".

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users