Jump to content

Carramba E-50M replay s aimbotem ?

• This topic is locked This topic is locked
90 replies to this topic

Mungo_13 #21 Posted 11 September 2016 - 08:54 PM

Lieutenant

• Player
  • 16234 battles
  • 1,548

Nemusi to byt garantovane (o tom, co vyvadza hra samotna si myslim svoje), ale pri dost delach to zavazi. Navyse, vyrazne menej sa vystavujes palbe, ked ti aimbot okamzite po vystrceni pricapi zameriavac na viditelnu cast ciela

A ked ta vezme nejake medko do obtocenia, nemusi sa o nic starat, len o tocenie. Na klasicky autoaim je to vzdy riziko, toto bude vyrazne efektivnejsie, vratane kratkych zastavok.

Ono tych par sekund urobi hodne.

Edited by Mungo_13, 11 September 2016 - 08:57 PM.

xxviktor #22 Posted 11 September 2016 - 08:59 PM

Major

• Player
  • 18255 battles
  • 2,722
  • [PRASE] PRASE
Zas pozor, někteří tu vidíte vážně víc, než tam je. Aimbot pouze zamíří na tank. Jinak je to RNG jak všude jinde proboha a NIJAK NEOVLIVŇUJE jestli se ve výsledku uživatel trefí do tanku nebo mu způsobí critical. Pouze (za hráče) namíří na správné místo na tanku.

_Imperium #23 Posted 11 September 2016 - 09:01 PM

Major

• Player
  • 31797 battles
  • 2,669
Ban, ban, ban! Dav si žádá ban!  Pod gilotinu s ním! Přesně, kvůli takovýmhle [edited] jsem přestal hrát lodě.

Loki_1389 #24 Posted 11 September 2016 - 11:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30289 battles
  • 700
  • [JLCI] JLCI
No vidíte, tady je to i na videu a ještě se ví kdo to hraje a nic se neděje. V tom případě není důvod proč to nepoužívat  když je to beztrestné (ironie).

kurcatovium #25 Posted 12 September 2016 - 07:10 AM

Brigadier

• Player
  • 45678 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL
Warning: Aimbot noob detected!

Kayi4ek #26 Posted 12 September 2016 - 09:20 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostBlueTomcat, on 11 September 2016 - 08:48 PM, said:

Naprosto jasný krásný příklad aimbota! Ještě nějaké přiblblé poznámky jak nenapomáhá v bitvě, tady to máte krásně natočené? Takže co teď bude za výmluvy? Rád se zasměji. Na lodích jim kvůli těmhle hajzlíkům odešla hromada lidí a potom co byl masivní úbytek hráčů to WG začalo řešit.

WG staff a celé WG BUDÍČEK!!!, tohle je pomalu už na randomu klasika, ono je dost divný když mi někdo v bitvě vezme 3x munici po sobě.

Já jen doufám že za tohle dostane permabanána, nic jiného mu ani nepřeju.

Výsledek je nejistý ale má mnohem větší šanci že tě trefí a něco ti udělá, než nějaký totální zoufalec, jako já, co to nepoužívá a spoléhá se jen na ruce. Jo fakticky si připadám jak blb že jsem čestný a tyhle totální prasárny nepoužívám.

Edit: Jinak video zazálohováno kdyby si to carramba rozmyslel a náhodou video nestáhl nebo neupravil ;)

Taky jsem si ho zazálohoval ;) Nejlepší věc, co můžete udělat je poslat to video na zákaznickou podporu :honoring:

kurcatovium #27 Posted 12 September 2016 - 09:28 AM

Brigadier

• Player
  • 45678 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View PostKayi4ek, on 12 September 2016 - 09:20 AM, said:

Taky jsem si ho zazálohoval ;) Nejlepší věc, co můžete udělat je poslat to video na zákaznickou podporu :honoring:

Problém ale je, že se tímhle postupem řeší opět jen ten jeden konkrétní případ a opět to zavání takovým tím "WG vůbec nic nedělá, dokud opravdu nemusí". Snaha o odstranění takovýchto prasečin je sice tak trochu boj s větrnými mlýny, ale asi budu mluvit za všechny, když řeknu, že je lepší slyšet "pracuje se na systémové ochraně před zakázanými mody, ale zatím funguje jen na XY procent" než jen klasické "pošlete to na podporu".

cNNk #28 Posted 12 September 2016 - 09:39 AM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,708
  • [9-TDR] 9-TDR

View Postkurcatovium, on 12 September 2016 - 10:28 AM, said:

Problém ale je, že se tímhle postupem řeší opět jen ten jeden konkrétní případ a opět to zavání takovým tím "WG vůbec nic nedělá, dokud opravdu nemusí". Snaha o odstranění takovýchto prasečin je sice tak trochu boj s větrnými mlýny, ale asi budu mluvit za všechny, když řeknu, že je lepší slyšet "pracuje se na systémové ochraně před zakázanými mody, ale zatím funguje jen na XY procent" než jen klasické "pošlete to na podporu".

No ja doufam, ze to pridavani modu primo do hry smeruje k vycisteni hry od "zlych" modu. V dalsim patchi uz vlastne budou defakto vsechny normalni mody ...tak doufam, ze dalsi krok bude kontrola/reseni tech nelegalnich

Kozelmara #29 Posted 12 September 2016 - 09:45 AM

Corporal

• Player
  • 34314 battles
  • 148
  • [SCOBA] SCOBA

View PostcNNk, on 12 September 2016 - 09:39 AM, said:

No ja doufam, ze to pridavani modu primo do hry smeruje k vycisteni hry od "zlych" modu. V dalsim patchi uz vlastne budou defakto vsechny normalni mody ...tak doufam, ze dalsi krok bude kontrola/reseni tech nelegalnich

Ovšem, přebindování oprav na tlačítka myši, to žádný mód nebyl a je to pryč, což dělá ze hry docela šaškárnu. Komfort v ovládání, to je základ každé hry a patří to do běžných znalostí hráčů. Když udělají pro ovládání letadel zvýhodněnou myš oproti joysticku, tak to ještě dokážu pochopit, i když i to je kravina, protože ten knipl si fakt může koupit dnes každý. Ale dělat z hráčů nemyslící tvory, kteří si nedovedou nastavit ovládání podle svého, to už je trochu moc !

mirasmirascz #30 Posted 12 September 2016 - 09:54 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22650 battles
  • 762

View PostKozelmara, on 12 September 2016 - 09:45 AM, said:

Ovšem, přebindování oprav na tlačítka myši, to žádný mód nebyl a je to pryč, což dělá ze hry docela šaškárnu. Komfort v ovládání, to je základ každé hry a patří to do běžných znalostí hráčů. Když udělají pro ovládání letadel zvýhodněnou myš oproti joysticku, tak to ještě dokážu pochopit, i když i to je kravina, protože ten knipl si fakt může koupit dnes každý. Ale dělat z hráčů nemyslící tvory, kteří si nedovedou nastavit ovládání podle svého, to už je trochu moc !

Asi chtějí aby si hráči kupovali dražší myši na kterých jde nabindovat tlačítka klávesnice na tlačítko myši :-)

kurcatovium #31 Posted 12 September 2016 - 10:34 AM

Brigadier

• Player
  • 45678 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View Postmirasmirascz, on 12 September 2016 - 09:54 AM, said:

Asi chtějí aby si hráči kupovali dražší myši na kterých jde nabindovat tlačítka klávesnice na tlačítko myši :-)

Však kdy se tu prodával ten Razer DeathAdder ve speciální WoT edici za bratru 2k Kč?

View PostcNNk, on 12 September 2016 - 09:39 AM, said:

Bylo by to hezké. Podle mě už k používání modů není rozumný důvod dost dlouho (od úpravy minimapy ), ale jak je vidět, tak přemodováno je pořád a zdaleka ne málo... Kéž by se tak po zakomponování toho kopce výborných úprav v novém patchi oravdu hnuly ledy a WG začalo aktivně bojovat proti těm špatným modům, co oprvdu ničí hru (za všechno stačí dvě slova: spadané objekty ).

Allegon #32 Posted 12 September 2016 - 12:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23113 battles
  • 781
  • [S3AL] S3AL
lol jak ten zaměřovač u vany E5 jel nejdřív po ose X a pak po Y a on tvrdí ještě že to dělá servrový zaměřovač... však jasně hráč zásadně míří tím, že dokonale opisuje úsečku na ose X a pak to sáme po Y vůbec by nejel  šikmo a s nepřesností .. GG jestli tohle projde pak už asi vše

Edited by Allegon, 12 September 2016 - 12:33 PM.

JackFlash87 #33 Posted 12 September 2016 - 12:38 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 35638 battles
  • 1,442
  • [SVINE] SVINE

GG WP

Jen ze zajímavost, poslal to někdo ne podporu? 

BlueTomcat #34 Posted 12 September 2016 - 12:39 PM

Major

• Player
  • 25467 battles
  • 2,717
  • [KHIL] KHIL

View PostKayi4ek, on 12 September 2016 - 09:20 AM, said:

Takže video posláno na na podporu a tam už je to na nich jak zakročí.

Hlavně mě pobavil carramba, prý jsme všichni zlí a absolutně tomu nerozumíme a doplnil to vtipným obrázkem.

Sami si udělejte vlastní obrázek ale tohle už je prakticky jeho úplný dno - http://wot.cz/videa/...e-50m/#comments

View PostJackFlash87, on 12 September 2016 - 12:38 PM, said:

GG WP

Jen ze zajímavost, poslal to někdo ne podporu? 

Já to tam odeslal a budu informovat co napsali. Video zazálohováno a nahozeno na můj kanál na youtube jako soukromé, jen tak pro jistotu.

Ale na odpověď si asi počkám - https://eu.wargaming...support/news/31

Edited by BlueTomcat, 12 September 2016 - 12:44 PM.

kurcatovium #35 Posted 12 September 2016 - 12:49 PM

Brigadier

• Player
  • 45678 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

Ta výmluva na serverový zaměřovač kulhá na obě nohy. Sám se serverovým hraju, takže docela dobře vím, jak "se chová". Rozhodně ne tak, jak je nám prezentováno na videu (výřez obrazu stojí, jen kurzor se pochybně hýbe a čirou náhodou přímo na weakspoty ).

Jinak Carramba opět potvrdil, že je to naprostý nuzák. Tohle je fakt perla.

Carramba

Čistě osobní poznámka nakonec: Přesně z těchto důvodů, že jsem tady musel den co den poslouchat lidi, kteří mluví o věcech, kterým nerozumí, jsem WoT.cz prodal Mladé frontě. Když musíte dva roky poslouchat furt ty samý, stokrát vyvrácený blbosti dokola, tak vás to omrzí. Vadí vám, že to tady upadá? Poděkujte rozumbradům, co mluví o to víc, o co míň věcem rozumí.

Je to holt smutný, když člověk musí sám kvůli sobě prodat web :-D

SWAT0013 #36 Posted 12 September 2016 - 12:58 PM

Brigadier

• Player
  • 31380 battles
  • 4,780
  • [KHIL] KHIL

Mě by jen zajímalo, jestli to Carramba hájí kvůli kamarádovi, nebo tomu vážně věří, že tohle není aimbot - nicméně nevím, která varianta je lepší...

Ale utvrdilo mě to v tom, že Carramba je skutečně Brouk Pytlík - všechno zná, všude byl :D

Gabriel_i5_Back #37 Posted 12 September 2016 - 12:59 PM

Major General

• Player
  • 45968 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Easy way. Nech zverejní origo replay. Veď ho má. A zbytok necháme na WG. Diskutovať s ním o "serverovom zameriavači" je na palicu. Vidím jasný aimbot. Ani sa to nepribližuje serverovému zameriavaču. Je to ako pozerať sa na mlieko a musieť dokazovať že je biele a nie tyrkysové.

ClearEvil #38 Posted 12 September 2016 - 01:15 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View PostHomer_J_S_, on 12 September 2016 - 01:59 PM, said:

Easy way. Nech zverejní origo replay.

Kdo hledá najde

http://wotreplays.com/site/1631286#windstorm-madman_24-e_50_ausf_m

Gabriel_i5_Back #39 Posted 12 September 2016 - 01:24 PM

Major General

• Player
  • 45968 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostClearEvil, on 12 September 2016 - 01:15 PM, said:

Ďakujem. Hľadal som, ale neholdujem Carrambovi,  takže som netušil čo za Madmana to je. 

_BASStard23__ #40 Posted 12 September 2016 - 01:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704
Tady posílám kopii odpovědi carramby66 ze stránky wot.cz jestli to někdo neviděl, celkem funky:
Podle mě tam ten zaměřovač tancuje trošku roboticky přesně na kopulku velitele nebo spodní pancíř, na 99% aimbot.
:harp::bajan::popcorn:

carramba66 napsal:

Pls nepapouškujte blbosti o aimbotech. Koukněte třeba jak jezdí kolem toho VK. Aimbot by mířil na kopulku, madman ho tam zepředu dingá do věže… protože je to zkrátka madman.

Pár faktů:
1) Aimbot je skript, který se ze své podstaty nemůže chovat dynamicky, proto zaměřovačem pohybuje po přímkách. Zde toto chování zjevně absentuje.

2) Aimbot nejde v průběhu hry jednoduše vypnout, nemůžete ho na jeden tank používat a na zbylé ne. Že by za vás nějaký script převzal ovládání na pět vteřin, takhle ty programy nefungují. Museli byste hru úplně vypnout (nejen shodit na lištu), pak skript ukončit a nakonec hru znovu zapnout už bez něj. V tu chvíli se vám ovšem přeruší ukládání replaye a ve výsledku byste tak měli dva soubory replaye z jedné bitvy. To se jistě dá spojit ve videu, protože oba soubory pak jdou normálně spustit a nagrabovat, ale pak by ve videu bylo buďto dlouhé zaseknutí pohybu (doba mezi odchodem z bitvy, ukončením programu, znovuspuštěním programu a znovunačtením bitvy) nebo by kus bitvy ve videu chyběl.

3) Pokud spouštíte World of Tanks jako admin (což děláte), má program vyšší práva přístupu k souborovému systému, ergo Wargaming může přítomnost nedovoleného skriptu identifikovat a hráče potrestat. Když má někdo reporty za botting, právě tenhle postup na něj aplikují. Hrál jsem v té době s madmanem den co den a kromě občasných banů do chatu (protože má nevymáchanou hubu) žádné postihy do hry nedostal.

V průběhu roku 2014 jsem Wargaming požádal, aby mi schválili vydání videa, kde zanalyzuju a popíšu nejznámější nedovolené programy, aby hráči v bitvách uměli poznat protihráče, který je používá a aby ho mohli nareportovat. Kvůli tomu jsem si jich řadu sehnal a v tréningovkách vyzkoušel (Wargamingu jsem to samozřejmě ohlásil předem) a tak o těchhle programech vím víc, než většina z vás, dělal jsem dokonce rozhovor s autorem Warpacku. Proto můžu zodpovědně a se znalostí věci prohlásit, že tohle samozřejmě žádnej aimbot není a kdo to tvrdí, plácá blbosti a dokazuje, že tomu nerozumí. Nevěřte všemu co kde čtete od kdejakýho bulíka. Jestli si to chcete vyzkoušet sami, pusťte si server-side zaměřovač, odehrajte pár bitev (bacha, je to nezvyk) a pak z nich zkoukněte replaye. Uvidíte přesně to, co jste viděli na prvním videu.

Čistě osobní poznámka nakonec: Přesně z těchto důvodů, že jsem tady musel den co den poslouchat lidi, kteří mluví o věcech, kterým nerozumí, jsem WoT.cz prodal Mladé frontě. Když musíte dva roky poslouchat furt ty samý, stokrát vyvrácený blbosti dokola, tak vás to omrzí. Vadí vám, že to tady upadá? Poděkujte rozumbradům, co mluví o to víc, o co míň věcem rozumí.

broukpytlik-expert.png

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users