Jump to content

Carramba E-50M replay s aimbotem ?

• This topic is locked This topic is locked
90 replies to this topic

BlueTomcat #41 Posted 12 September 2016 - 01:43 PM

Major

• Player
  • 25467 battles
  • 2,719
  • [KHIL] KHIL

View Post_BASStard23__, on 12 September 2016 - 01:41 PM, said:

Odkaz jsem dal ve svém příspěvku výše, ale je pravdou že tenhle skvost se musí zachovat. :teethhappy:

SG_semda #42 Posted 12 September 2016 - 01:51 PM

General

• Player
  • 41242 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View Post_BASStard23__, on 12 September 2016 - 01:41 PM, said:

Pls nepapouškujte blbosti o aimbotech. Koukněte třeba jak jezdí kolem toho VK. Aimbot by mířil na kopulku, madman ho tam zepředu dingá do věže… protože je to zkrátka madman.

Taky bych doplnil jeden fakt, aimbot nemá dokonalou reakční dobu, takže je logické, že to tam jezdí kolem ze strany na stranu okolo té kopulky, když se jí snaží zaměřit

kuchy #43 Posted 12 September 2016 - 01:52 PM

Lieutenant

• Player
  • 62075 battles
  • 1,543
  • [9-TDE] 9-TDE
No neviem , podla mna to bol jeho zamer. Chcel sa zviditelnit a podarilo sa mu to. Alebo dalsia varianta , chcel sa pomstit madmanovi za nejaky podraz, alebo nieco celkom ine. Predsa clovek nemoze byt takto nasprostasty a naivny  :)

Edited by kuchy, 12 September 2016 - 01:53 PM.

vh77 #44 Posted 12 September 2016 - 02:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 40513 battles
  • 365

na obranu Carramby by som uviedol ze som si to video musel pozriet 2x aby som identifikoval ze ide naozaj o aimbota ... ono ja si niekedy jednoducho poviem ze som totalny noob a slabnu mi reflexi ked weakspot prepenetrujem 1x z 3-4 pokusov a super ma s rovnakym tankom dava kazdou resp. kazdou druhou ranou uplne bez problemov a navyse za pohybu - poviem si ...no asi ma presnejsiu ruku :) - casto sa mi to stave napr. na kpulu na E5 ale ako vidim s aimbotom je to pohodicka aj za jazdy...

precital som si aj ten jeho obranny clanok na jeho stranke a Carramba zjavne nevie o com hovori ak pise ze sa aimbot neda vypnut a zapnut pocas hry bez restartu celej hry ... na videach co som videl na youtube hraci aimbota zapinali a vypinali podla potreby...na druhu stranu... webstranky s modmi ponukaju tolko druhov aimbotov ze sa ani necudujem ze to ludia bezne pouzivaju...ved uz par hodin po update klienta su prave aimboty v ponuke uz ako prve...(uz som viackrat uvazoval ze si to nainstalujem aby som zistil ako to vlasne realne funguje...)

WG by s tym naozaj mal nieco spravit...a pripadne zakazat externe mody ako take - to by zrejme vyriesilo vsetky problemi a taki hraci ako Madman na videu by stratili svoje neferove zvyhodnenie...

myzrael333 #45 Posted 12 September 2016 - 03:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39095 battles
  • 638

Mě by docela zajímal jejich motiv. Jestli je jeden blbej a druhý ještě blbější ? Anebo se domluvili, hru stejně už nehrají a tak si dělají prostě srandu. Anebo je to Carramby nový projekt a toto je začátek, jak na sebe upozornit a plánuje rozdrtit Kviky_bejbyho v počtu shlédnutí.

Každopádně mě Carramba napsal tohle: Nahoře máš několik nezpochybnitelných důvodů, proč to aimbot není, ale furt si tady budeš mlít svou. Takový lidi fakt nechápu.

Tak jsem to sem hodil, protože už nevím jestli jsem blbej já nebo on nebo se snaží ze všech dělat blbce. Já už prostě nevím :D

SWAT0013 #46 Posted 12 September 2016 - 03:26 PM

Brigadier

• Player
  • 31393 battles
  • 4,788
  • [KHIL] KHIL

View Postmyzrael333, on 12 September 2016 - 04:18 PM, said:

Mě by docela zajímal jejich motiv. Jestli je jeden blbej a druhý ještě blbější ? Anebo se domluvili, hru stejně už nehrají a tak si dělají prostě srandu. Anebo je to Carramby nový projekt a toto je začátek, jak na sebe upozornit a plánuje rozdrtit Kviky_bejbyho v počtu shlédnutí.

Každopádně mě Carramba napsal tohle: Nahoře máš několik nezpochybnitelných důvodů, proč to aimbot není, ale furt si tady budeš mlít svou. Takový lidi fakt nechápu.

Tak jsem to sem hodil, protože už nevím jestli jsem blbej já nebo on nebo se snaží ze všech dělat blbce. Já už prostě nevím :D

Všichni jsme blázni, jen Carramba je letadlo :playing:

Jinak zajímavé motivy :D

Edited by SWAT0013, 12 September 2016 - 03:26 PM.

Thellwinux #47 Posted 12 September 2016 - 03:26 PM

Lieutenant

• Player
  • 63563 battles
  • 1,778
  • [9-TD] 9-TD

View Postmyzrael333, on 12 September 2016 - 03:18 PM, said:

Jednou demagog, navždy demagog, s tím se musíš smířit, lidi se v tomhle nemění, takže i karamba bude pořád stejnej tro(t)l. V případě toho trolla hodně nepovedenej :)

Gabriel_i5_Back #48 Posted 12 September 2016 - 03:34 PM

Major General

• Player
  • 45996 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Postmyzrael333, on 12 September 2016 - 03:18 PM, said:

Ty asi Carrambu moc nepoznáš? 

Spoiler

stanislavek1 #49 Posted 12 September 2016 - 03:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9584 battles
  • 744
  • [CECH] CECH

Bylo to nahlášeno a já bych byl docela rád, kdyby nám někdo z WG dal jasné vyjádření, jestli to je nebo není aimbot. Jinak se tady může zaplácat dalších deset stran hejtem na Carrambu. Pokud se nedočkáme žádného oficiálního sdělení, tak to zase jenom udělá zle a nechá prostor pro spekulace.

Dočkáme se od WG jasného slova, Kájíčku, nebo zase bude v duchu svých nejlepších tradic dělat mrtvého brouka?

Karaya12 #50 Posted 12 September 2016 - 04:18 PM

Brigadier

• Player
  • 19603 battles
  • 4,198
  • [SVINE] SVINE

Tak je fakt, že pomalu by měla nastat ta doba, kdy by se WG mělo k problematice postavit čelem. Nebo prostě alespoň nějak zareagovat...

Gabriel_i5_Back #51 Posted 12 September 2016 - 04:18 PM

Major General

• Player
  • 45996 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Poststanislavek1, on 12 September 2016 - 03:56 PM, said:

Bylo to nahlášeno a já bych byl docela rád, kdyby nám někdo z WG dal jasné vyjádření, jestli to je nebo není aimbot. Jinak se tady může zaplácat dalších deset stran hejtem na Carrambu. Pokud se nedočkáme žádného oficiálního sdělení, tak to zase jenom udělá zle a nechá prostor pro spekulace.

Dočkáme se od WG jasného slova, Kájíčku, nebo zase bude v duchu svých nejlepších tradic dělat mrtvého brouka?

Kajiček je staff. Nemá ako dať oficiálne vyjadrenie, pretože on si ho skomponovať nemôže. Osobný názor napísať tiež nemôže pretože sa naňho vrhne tlupa "hráčov" čo do piatich minút všetko prekrúti a ešte mu potom za to vynadá. Dôvod sa nájde vždy. Takže jediný oficiálny kanál informácií je support a prípadný trest hráča. Ale oni zasa nemôžu napísať ako to vyriešili a aký bol postih. Proste WG miesto riešenia vybudovalo zložitý byrokratický rebríček v ktorom sa všetko nejakým spôsobom ututle.

stanislavek1 #52 Posted 12 September 2016 - 04:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9584 battles
  • 744
  • [CECH] CECH

View PostHomer_J_S_, on 12 September 2016 - 04:18 PM, said:

Kajiček je staff. Nemá ako dať oficiálne vyjadrenie, pretože on si ho skomponovať nemôže. Osobný názor napísať tiež nemôže pretože sa naňho vrhne tlupa "hráčov" čo do piatich minút všetko prekrúti a ešte mu potom za to vynadá. Dôvod sa nájde vždy. Takže jediný oficiálny kanál informácií je support a prípadný trest hráča. Ale oni zasa nemôžu napísať ako to vyriešili a aký bol postih. Proste WG miesto riešenia vybudovalo zložitý byrokratický rebríček v ktorom sa všetko nejakým spôsobom ututle.

To máš samozřejmě pravdu, ale nějaké oficiální vyjádření typu "JE/NENÍ to aimbot" by mohlo WG poskytnout a Kájíček postnout na fórum. Už i vzhledem k tomu, jakou pozornost to vzbudilo. Nezajímá mě výše případného trestu, to je věc mezi hráčem a WG, ale chci vidět jasné slovo od WG, protože mlžení na tohle téma už bylo z jejich strany dost a to navzdory tomu, že aimbota už ukazoval na youtube dokonce i hlavní rektální speleolog WG - Quickybaby.

Edited by stanislavek1, 12 September 2016 - 04:25 PM.

Kayi4ek #53 Posted 12 September 2016 - 04:59 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View Poststanislavek1, on 12 September 2016 - 04:23 PM, said:

To máš samozřejmě pravdu, ale nějaké oficiální vyjádření typu "JE/NENÍ to aimbot" by mohlo WG poskytnout a Kájíček postnout na fórum. Už i vzhledem k tomu, jakou pozornost to vzbudilo. Nezajímá mě výše případného trestu, to je věc mezi hráčem a WG, ale chci vidět jasné slovo od WG, protože mlžení na tohle téma už bylo z jejich strany dost a to navzdory tomu, že aimbota už ukazoval na youtube dokonce i hlavní rektální speleolog WG - Quickybaby.

Oficiálně ti to, jestli to je aimbot, potvrdit nemůžu, ale neoficiálně je to asi zřejmé ;)

Karaya12 #54 Posted 12 September 2016 - 05:25 PM

Brigadier

• Player
  • 19603 battles
  • 4,198
  • [SVINE] SVINE

View PostKayi4ek, on 12 September 2016 - 05:59 PM, said:

Oficiálně ti to, jestli to je aimbot, potvrdit nemůžu, ale neoficiálně je to asi zřejmé ;)

A myslíš, že je reálné doufat v to, že se WG někdy dostane do té fáze kdy na takovouto ukázku jasně řekne: Ano, hráč ten a ten hrubě porušil pravidla a byl za to tak a tak potrestán! Pokud někdo bude postupovat stejně, bude rovněž stejně potrestán!

Proč je to takový problém? Vždyť přesně toto si hráči přejí a vy jim chcete naslouchat. Je hezké, že píšete o tom, že se na tom pracuje, ale chtělo by to i nějaký výstup směrem k hráčům...

70kouzelnik70 #55 Posted 12 September 2016 - 05:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 10720 battles
  • 615
  • [BBB2] BBB2

Asi Vás v té vaši aktivitě proti CARAMBA trošku zastavím. Doporučil by jsem vám, aby jste si všichni a dost podrobně přečetli stanovisko k módům, které vydala společnost WG. V ní se píše, že veškeré módy nejsou výslovně zakázány, ale ani nikterak podporovány. Nicméně to nemění nic na skutečnosti, že by měl za hraní s módy hráč dostat perma ban a to bez hledu jaké módy používá vyjma módu " BOT ". Takže můj konečný názor je tento : CARAMBA sice používá aimbot, ale nikde se nepíše, že je to zakázána modifikace a že zrovna za tuto modifikaci je ban či perma ban ve hře.

Dokud WG nevydá přesné stanovisko co je a co není zakázáno a které módy budou tzv. přes čáru, přičemž kdo je bude vlastnit , tak okamžitě bude penalizován a to pozastavením hry, tak do té doby jsou všechny módy povoleny a tyto vlákna jsou zcela zbytečná.

70kouzelnik70 #56 Posted 12 September 2016 - 05:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 10720 battles
  • 615
  • [BBB2] BBB2

View PostKayi4ek, on 12 September 2016 - 03:59 PM, said:

Oficiálně jste před X měsíci vydali stanovisko, kde jste oficiálně sdělili, že všechny módy jsou oficiálně povoleny, ale neoficiálně  v této informaci sdělujete, že je nedoporučujete, ale oficiálně přitom informujete, že žádný hráč za ně nebude postihován. Proto rozumím tvému neoficiálně oficiálnímu výroku

xxviktor #57 Posted 12 September 2016 - 06:11 PM

Major

• Player
  • 18278 battles
  • 2,726
  • [PRASE] PRASE

View PostKayi4ek, on 12 September 2016 - 09:20 AM, said:

Taky jsem si ho zazálohoval ;) Nejlepší věc, co můžete udělat je poslat to video na zákaznickou podporu :honoring:

Tohle píše českej WG staff rád, ale mohl bys jít příkladem a jako jeho člen být proaktivní a poslat to rovnou sám nebo je tam zase nějaká politika? Jde mi o to, že něco podobného jsem tu už párkrát viděl - někdo postne něco takového, co se ho osobně přímo netýká, a vy odepisujete, ať to někdo z hráčů prdne na support. On to tam nakonec třeba někdo dá, jen z toho osobně nemám dobrej pocit co se týká aktivního řešení problémů oficiálních zaměstnanců, thats my two cents.

Holt doufám, že je to od Carramby jen blbej pokus o troll, bo ikdyby bylo všechno stokrát pravda, tak argument "V průběhu roku 2014..." v souvislosti s cheatovacíma módama působí směšně. Vždyť to jsou dva roky a za tu dobu se i WoTko jako takové hrozně změnilo, pochybuju, že na ty mody a jejich algoritmy za tu dobu nikdo nesáhl. Je to celý jen taková třešinka na dortu celkově vtipného webu wot.cz, kde člověk najde akorát zprasený překlady odjinud a vzácná vlastní tvorba je pak někde na úrovni tohodle.

BlueTomcat #58 Posted 12 September 2016 - 06:14 PM

Major

• Player
  • 25467 battles
  • 2,719
  • [KHIL] KHIL

View PostKayi4ek, on 12 September 2016 - 04:59 PM, said:

Asi takhle Kájo.

To jaké jsou prasárny pro tuhle hru ví každý, někdo je ze zásady nepoužívá, někdo to zkusil a pak se najdou ti co je používají a jsou na to ještě hrdí. Kdysi dávno jsem dělal na jednom CS free serveru toho "šmejda" co vyšetřoval a udílel bany. To co si dokázali ti cheateři navymýšlet a zdůvodnit to mi hlava nebere doteď a dvakrát mi bylo vyhrožováno smrtí jestli jim ten ban nezruším. Zážitky mám opravdu veliké za ten rok a půl jsem toho zažil dostatek ale to by bylo nadlouho. To co tu všechny hráče totálně štve je, absolutně nulová spravedlnost a absolutně nulový zájem o nějaké řešení. Jestli chcete aby tahle hra dopadla jako lodě kde kvůli postoji WG k aimbotům odešla hromada hráčů (včetně mě) zkus prosím příště až budete odevzdávat feedback napiš tam něco ve smyslu:

- Hráči chtějí alespoň náznak spravedlnosti: Nechceme žádný shame-name ale něco ve smyslu "ano vámi nahlášený hráč porušil pravidla a byl potrestán" a to by mi naprosto stačilo. Pokud by někdo začal pomlouvat daného hráče na fóru, postupovalo by se jako doteď. Už při "rigging" módu kdy hráči nahlašovali se podpora dostala do té situace co každý vidí a proto má tak špatnou pověst. Hráči nahlašovali riggující hráče přišla odpověď že to vzali v potaz. Pak jste se podívali na hráče co riggovali po 14 dnech a bylo vidět že si vesele se svou vyriggovanou T-22 jezdí vesele dál. Co si o tom asi tak máme myslet že ano? 

- Náboráři klanů chtějí vědět jestli hráč byl někdy potrestán: Ono taky jde o prestiž klanu, takže když naberete někoho co se chová jak blb je celkem úžasná zkušenost. Co kdyby náborář viděl za co byl daný hráč trestaný a kdy a sám si už udělá obrázek. Samozřejmě na záznamy by třeba jednou za rok byla amnestie, takže víc jak rok staré tresty by už náborář neviděl.

- Konečně si uvědomit že s modifikacemi JE problém. Mě osobně by ani nevadilo kdyby se módy vypnuli. Mě se vždycky nejlépe hraje pár dní po novém patchi. To jsou bitvy co si pamatuji z dřívějška. A nechápu proč si WG neuvědomí že tak 99% problémů s hrou způsobují právě špatně optimalizované modifikace.

Takže prosím, už to nějak řešte, mě tahle hra baví ale přesně kvůli takovým hráčům vám odchází lidi.

View Post70kouzelnik70, on 12 September 2016 - 05:47 PM, said:

Asi Vás v té vaši aktivitě proti CARAMBA trošku zastavím. Doporučil by jsem vám, aby jste si všichni a dost podrobně přečetli stanovisko k módům, které vydala společnost WG. V ní se píše, že veškeré módy nejsou výslovně zakázány, ale ani nikterak podporovány. Nicméně to nemění nic na skutečnosti, že by měl za hraní s módy hráč dostat perma ban a to bez hledu jaké módy používá vyjma módu " BOT ". Takže můj konečný názor je tento : CARAMBA sice používá aimbot, ale nikde se nepíše, že je to zakázána modifikace a že zrovna za tuto modifikaci je ban či perma ban ve hře.

Dokud WG nevydá přesné stanovisko co je a co není zakázáno a které módy budou tzv. přes čáru, přičemž kdo je bude vlastnit , tak okamžitě bude penalizován a to pozastavením hry, tak do té doby jsou všechny módy povoleny a tyto vlákna jsou zcela zbytečná.

A tohle je přesně ta logika cheaterů co mě vždycky dostane do kolen. Ono jen stačí pochopit daný text. V oficiálním vyjádření je to, aby jste nepoužívali modifikace co vám dávají jasnou výhodu. A aimbot nedává jasnou výhodu? Ano je tu sice ta kouzelná konstanta RNG a rozptyl děla ale opravdu to nedává výhodu když ti to automaticky zaměří na weakspot tanku? A hlavně proč trestali za aimbot ve fotbalovém módu? Ne ono to nedávalo výhodu když ti to samo mířilo na míč...

70kouzelnik70 #59 Posted 12 September 2016 - 06:54 PM

Warrant Officer

• Player
  • 10720 battles
  • 615
  • [BBB2] BBB2

View PostBlueTomcat, on 12 September 2016 - 05:14 PM, said:

Asi takhle Kájo.

To jaké jsou prasárny pro tuhle hru ví každý, někdo je ze zásady nepoužívá, někdo to zkusil a pak se najdou ti co je používají a jsou na to ještě hrdí. Kdysi dávno jsem dělal na jednom CS free serveru toho "šmejda" co vyšetřoval a udílel bany. To co si dokázali ti cheateři navymýšlet a zdůvodnit to mi hlava nebere doteď a dvakrát mi bylo vyhrožováno smrtí jestli jim ten ban nezruším. Zážitky mám opravdu veliké za ten rok a půl jsem toho zažil dostatek ale to by bylo nadlouho. To co tu všechny hráče totálně štve je, absolutně nulová spravedlnost a absolutně nulový zájem o nějaké řešení. Jestli chcete aby tahle hra dopadla jako lodě kde kvůli postoji WG k aimbotům odešla hromada hráčů (včetně mě) zkus prosím příště až budete odevzdávat feedback napiš tam něco ve smyslu:

- Hráči chtějí alespoň náznak spravedlnosti: Nechceme žádný shame-name ale něco ve smyslu "ano vámi nahlášený hráč porušil pravidla a byl potrestán" a to by mi naprosto stačilo. Pokud by někdo začal pomlouvat daného hráče na fóru, postupovalo by se jako doteď. Už při "rigging" módu kdy hráči nahlašovali se podpora dostala do té situace co každý vidí a proto má tak špatnou pověst. Hráči nahlašovali riggující hráče přišla odpověď že to vzali v potaz. Pak jste se podívali na hráče co riggovali po 14 dnech a bylo vidět že si vesele se svou vyriggovanou T-22 jezdí vesele dál. Co si o tom asi tak máme myslet že ano?

- Náboráři klanů chtějí vědět jestli hráč byl někdy potrestán: Ono taky jde o prestiž klanu, takže když naberete někoho co se chová jak blb je celkem úžasná zkušenost. Co kdyby náborář viděl za co byl daný hráč trestaný a kdy a sám si už udělá obrázek. Samozřejmě na záznamy by třeba jednou za rok byla amnestie, takže víc jak rok staré tresty by už náborář neviděl.

- Konečně si uvědomit že s modifikacemi JE problém. Mě osobně by ani nevadilo kdyby se módy vypnuli. Mě se vždycky nejlépe hraje pár dní po novém patchi. To jsou bitvy co si pamatuji z dřívějška. A nechápu proč si WG neuvědomí že tak 99% problémů s hrou způsobují právě špatně optimalizované modifikace.

Takže prosím, už to nějak řešte, mě tahle hra baví ale přesně kvůli takovým hráčům vám odchází lidi.

A tohle je přesně ta logika cheaterů co mě vždycky dostane do kolen. Ono jen stačí pochopit daný text. V oficiálním vyjádření je to, aby jste nepoužívali modifikace co vám dávají jasnou výhodu. A aimbot nedává jasnou výhodu? Ano je tu sice ta kouzelná konstanta RNG a rozptyl děla ale opravdu to nedává výhodu když ti to automaticky zaměří na weakspot tanku? A hlavně proč trestali za aimbot ve fotbalovém módu? Ne ono to nedávalo výhodu když ti to samo mířilo na míč...

Rozumím tvému rozhořčení, ale je třeba si uvědomit jeden fakt a to je oficiální vyjádření. Těch návrhů, jak to pozměnit či dokonce změnit, bylo zde napsáno několik stovek, ale všechny se minuly výsledkem. Všichni se řídí heslem " co není zakázáno, je povoleno " . No, a proto je zde komunita takto rozdělena. Tato pravda je dvojsečná a pokud přesně nebudou definovány pravidla, tak tyto diskuse budou nekonečné.

70kouzelnik70 #60 Posted 12 September 2016 - 06:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 10720 battles
  • 615
  • [BBB2] BBB2
Trošku na okraj. Někdy nevím na co jsou vytvářena vlákna, když se s jejími návrhy stejně nepracuje a ani se jinak nevyhodnocují. Hráči se na těchto vláknech jen vztekají a ono to nikam nevede, protože veškerá snaha něco změnit jde vniveč.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users