Jump to content

Ťažké tanky vs. stredné tanky

• This topic is locked This topic is locked
219 replies to this topic

Lumifer #201 Posted 17 October 2016 - 04:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View Post70kouzelnik70, on 17 October 2016 - 03:28 AM, said:

blabla 0)LT ztratil výhodu nejen v rychlosti oproti jiným MT, ale také v camo a dohledu,.1) Dohled mají všechny tanky stejný. Hloupost.

2) Pražák - až ty se jednou naučíš počítat, tak ze mne se stane ultrafialka. Prosím tě, ty už nic nekomentuj a hlavně zde nevytahuj nějaké statistiky, když ani nevíš kolik 1na 153. Podle tebe existuje nula, že jo?:teethhappy::D

0) myslím, že LT jezdím celkem dost (cca jenom LT) a nepostřehl jsem, že bych o něco přišel. Jediné, co mi vadí, jsou IX a X šošovky s moc krátkým reloadem mezi výstřelama. Srovnal bych jim to s  t.X BCH

1) víš o tom, že do té rovnice dohledu patří i viditelnost tanku?

2) jak tento (name and shame) text souvisí s tím, že tanky prostě neumíš. My průměrní a výše jsme za tobě podobné "pojízdná HPčka" moc rádi.  

JustGoldNoob #202 Posted 17 October 2016 - 11:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26474 battles
  • 513

Čo je na fóre pravidelné a časté ako ranný východ slnka ? Tvrdenie o medkách,že sú OP.
Ja už proste nepochopím ako nerf mediek môže v očiach chorobných sťažovateľov kompletne zmeniť hru k lepšiemu.
No a kto tu neustále píše teórie o OP strojoch ? Ľudia,ktorých WN8 občas presiahne 1000 aj to nie o veľa ou ou ou.
Skutočne to bude medium tankom nie tým,že sa ten človek nechá utočiť aj v uličke lebo ho nenapadne naraziť na stenu...
Skutočne zato môžu medká mali by ich nerfnúť nech nie sú tak OP skutočne by mali mať penetráciu maximálne tak 100mm.
Hlavne tie desiatkové a jazdiť tak max 20km v hodine aby sa nikto nemusel v heavy tanku báť a mohol ísť na steč ako [Edited]:)
No ale potom hej sa hej sa vznikol by problém heavy tanky by rázom boli OP ešte viac než boli medká pred nerfom....
Bolo by ich samozrejme treba nerfnúť nech nemajú taký pancier no a nech ich iné triedy tankov majú šancu penetrovať.
OU ale zrazu počkať TD čka by mali stále aj penetráciu aj alfu ale ale ale nové OP stroje treba ponerfiť....
No ale aha light ma rozsvieti dá mi dmg a ja jeho ani nevidím BOŽE OP OP nutnosť nerfu....
Počkať vlastne sú v hre aj artyny ale tie nevadia tie necháme tak a ešte im dáme omráčenie nech majú aj medká aj heavy aj TD čká zábavu :)
No a nastal by krásny jav,ba priam utopická herná konštalácia ideálna pre ľudí ako je tu pán kolega čo si zaryte tvrdí svoje hoc nemá páru o čom mrví.
Pretože nechápe ani koncept hry.nevie čo sú skutočné problémy hry a nevie vlastne vôbec nič len písať letánie a [Edited] o tom ako je niečo OP.
Bože prepáčte mi podobní ľudia,že Vás vidím na viac metrov lebo mám lepšiu posádku,prepáčte,že Vás dokážem ukrútiť lebo nemám v hlave [Edited]...
No a rovnako prepáčte iným hráčom čo používajú to čo im dal boh volá sa to mozog no a kvôli tomuto faktu treba nerfovať medká :) 
Práve kvôli tomu,že niekto s nimi vie zahrať nemá na nich priemerný pod 2000 na hru a dokáže s nimi otáčať bitky WAU toľko logiky skutočne...

Edited by cNNk, 18 October 2016 - 09:44 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

70kouzelnik70 #203 Posted 17 October 2016 - 11:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 10723 battles
  • 615
  • [BBB2] BBB2

View PostSG_semda, on 17 October 2016 - 03:05 PM, said:

Jo, a až MTčka nerfnou, tak začneš brečet na HT, a tak pořád dále dokola :P A mimochodem, dojdi si k psychiatrovi nebo k očaři, buď máš sklerózu nebo se ti zhoršuje zrak :P

Spoiler

A určitě jsem hlasoval proto, aby arty byly vyřazeny ze hry, že jo? Miluji alibistické odpovědi, když někdo odpoví za mne a tím způsobem, že přesně ví jak bych odpověděl či jak by jsem se zachoval v dané situaci. Takže si také za tebe dovolím odpovědět. Jakmile nastane tento balanc nejspíš budeš mezi prvními, který prodá svůj účet a přestane hrát WoT, že jo?

Edited by 70kouzelnik70, 17 October 2016 - 11:55 PM.

70kouzelnik70 #204 Posted 17 October 2016 - 11:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 10723 battles
  • 615
  • [BBB2] BBB2

Raději, než tady budete prezentovat nějaké své duchaplné příspěvky a to o tom co by kdyby a jak by, tak se raději zamyslete nad tím co bylo řečeno ve videi, které jsem vám zanechal v odkazu. Vy se tady jen zaobíráte teorií jakby to bylo asi špatné a kdo by tím trpěl, kdežto vedení WG a vývoje pro WoT jasně ve výše uvedeném videi ukazuje jakým směrem hodlá tuto hru posunout a toto není něco co by bylo z mé hlavy a já již po několikáté zdůrazňuji, že se s tímto názorem ztotožňuji. Doposud mi nikdo od vás nepředložil jiné video či vide, mimo mne, která by tvrdila opak. Jediné co dovedete je prskat, urážet, nadávat, konfrontovat hráče s nějakým nepodstatným WNx a hloupými hlasovacími anketami, které se dají ovlivnit. Doložte mi zde odkaz na video, kde WG a sekce WoT tvrdí to, co zde tvrdíte VY a potom vám dám za pravdu. Pokud je to problém a vy takové video nemáte, tak laskavě zde nevytvářejte demagogické prostředí plné lží , polopravd a různých utopických myšlenek, které by potom zdejší čtenáře vedly k tomu, že tato hra je správně nastaveno a přitom tomu tak není. Já stojím nejen za balance, MT a LT, ale také za zrušením WNx a XVm v plném rozsahu, protože tyto pomůcky rozkládají hru. hráč by neměl statisticky vědět proti komu  a s kým hraje. měl by to vědět jen podle tieru. Tyto a ostatní informace by měly být dostupné po hře. K tématu módy se vyjadřovat nebudu, protože to je samostatná kapitola.

Ještě jednou. Pozorně si prostudujte toto video a co se v něm mluví včetně celého článku nad ním. Takhle nějak by měl vypadat budoucí koncept WoT. To je přesně ten model, který VY zavrhujete a já podporuji. Zde je odkaz : http://wot.cz/uncategorized/sandbox-role-vozidel/

Edited by 70kouzelnik70, 17 October 2016 - 11:52 PM.

putos_opat_v_akci #205 Posted 18 October 2016 - 05:14 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 26926 battles
  • 1,408
  • [PRASE] PRASE

Kúzelník, mohol by si si kúpiť T-44, namontovať tam delo z T-34-85, dať stock motor a dať s ním 10 hier? Replaye prosím sem. Ja na to nie som taký dobrý hráč, ty možno áno, tak mi ukáž ako hrať stredný tank bez dela, bez mobility a bez panciera v najviac HT tiere v hre. 

EDIT: Sandbox nikdy nepríde, WG nie je až tak ... aby to urobilo. 

Edited by putos_opat_v_akci, 18 October 2016 - 05:14 AM.

Kanar61 #206 Posted 18 October 2016 - 08:00 AM

Corporal

• Player
  • 67 battles
  • 130

Jen taková malá otázečka.

Které tanky se z 80% hrají v šarvátkách T6 a šarvátkách T8 ?

kurcatovium #207 Posted 18 October 2016 - 08:33 AM

Brigadier

• Player
  • 45725 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View PostKanar61, on 18 October 2016 - 08:00 AM, said:

V obou případech dá 80% skupina {LT + HT}, zbylých 20% obstarají TD, SPG a MT, které se na obou tierech vyskytují ve výrazně menší míře (ok, na šestkách bude častější Cromwell ). Poměr LT/HT pak závisí hlavně na klanu, který jede. Není problém potkat 7x Type 64 rushující v duchu YOLO a fast money, ale ani 7x O-I base camp 15 minute fun. Totéž platí na osmičkách. Standardní složení T8 SH ale bývá 3-4 LT + 6-7 HT.

Gabriel_i5_Back #208 Posted 18 October 2016 - 08:35 AM

Major General

• Player
  • 46008 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostKanar61, on 18 October 2016 - 08:00 AM, said:

Nechápem prečo sa pýtaš ale OK. 

T6 Skill klany berú prem medká a prem lighty. U nás je najhranejší asi Type 64. Nemá problém prestreliť tier 6  a je mobilný. Tzn že za dve minúty je po hre. Rýchle kocky, rýchle prachy.

No skill berú väčšinou 4-6  HT a zakempia to za svoju bázu.

T8 Skill klany berú prem čokoľvek čo má dosť pene aby to so štandardnou muníciou vedelo prestreliť. Ht/mt/lt je u nás tak po tretine. Potom sa berú hovadiny čo ľudia nechcú expiť na randome. Býva to strašná zmeska. Asi najhranejšie sú IS5 a Black Bulldog.

Ideálna zostava je 1*RU, 3*LTW, 4*IS3, Zbytok sa doplní niečím z IS3/T32/50 100/1* arty. 

Edited by Homer_J_S_, 18 October 2016 - 08:36 AM.

Kanar61 #209 Posted 18 October 2016 - 08:40 AM

Corporal

• Player
  • 67 battles
  • 130

Ok, dík, a co CW? Nehrál jsem to už asi 3 roky. Jaká je tam situace?

Jinak ale, já na šarvátkách T6 vidím jen Typ64 a Cromwell ( oba typy ). Jiné tanky tam skoro není vidět.

Gabriel_i5_Back #210 Posted 18 October 2016 - 09:05 AM

Major General

• Player
  • 46008 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostKanar61, on 18 October 2016 - 08:40 AM, said:

Ok, dík, a co CW? Nehrál jsem to už asi 3 roky. Jaká je tam situace?

Jinak ale, já na šarvátkách T6 vidím jen Typ64 a Cromwell ( oba typy ). Jiné tanky tam skoro není vidět.

Tam samozrejme výber podľa mapy. 

T6 je T37+ Cromwell. Do mesta HT - OI ale ďalej by som tápal. Určite bez arty. Na T6 je málo tankov a je to prirýchle.

T8 som rozpísal hore. Snáď len Arty sa vyberajú medzi Lorr a M40 podľa mapy. Na T8 je väčšia variabilita podľa taktiky a veliteľa. Základ býva rovnaký. 

Edit. Rozmýšľaš nad klanovou dráhou?

Edited by Homer_J_S_, 18 October 2016 - 09:06 AM.

Kanar61 #211 Posted 18 October 2016 - 09:11 AM

Corporal

• Player
  • 67 battles
  • 130
Vstoupil jsem po dlouhé době zas do klanu Al Fajká, ale rozhodně nebudu nic "tvořit". Jen mě překvapilo, jak je to hraní šarvátek většinou jednotvárné. Kovbojka s divokými tanky :girl:.

Edited by Kanar61, 18 October 2016 - 09:12 AM.

UKO_JESHITA #212 Posted 18 October 2016 - 09:27 AM

Major General

• Player
  • 52560 battles
  • 5,008
  • [_LDN] _LDN

View PostKanar61, on 18 October 2016 - 09:11 AM, said:

Vstoupil jsem po dlouhé době zas do klanu Al Fajká, ale rozhodně nebudu nic "tvořit". Jen mě překvapilo, jak je to hraní šarvátek většinou jednotvárné. Kovbojka s divokými tanky :girl:.

No bohužel se SH zvrhlo v co nejrychlejší sběr kostek a kreditů.Vůbec nejde o výhru.Radši rychle prohrát než dlouho hrát a vyhrát.Ale zase podle Tebe je WG spokojeno, protože dělá vše pro krátké bitvy.Ne dělají to hráči.

Kanar61 #213 Posted 18 October 2016 - 09:38 AM

Corporal

• Player
  • 67 battles
  • 130

View PostUKO_JESHITA, on 18 October 2016 - 09:27 AM, said:

No bohužel se SH zvrhlo v co nejrychlejší sběr kostek a kreditů.Vůbec nejde o výhru.Radši rychle prohrát než dlouho hrát a vyhrát.Ale zase podle Tebe je WG spokojeno, protože dělá vše pro krátké bitvy.Ne dělají to hráči.

To přece nemůžeš myslet vážně? To je stejně blbé, jako tvrdit, že fotbalisté raději hrají hnusný defenzivní fotbal, než aby hráli pro diváky a třeba i prohráli. :facepalm: Jak je hra nastavena, tak se také hraje a jen blázen by to hrál jinak. Cílem randomu je nastřílet damage = nikoho cap nezajímá. Cílem šarvátek je získat kostičky = výhra nikoho nezajímá. Tohle udělali hráči?!

Lumifer #214 Posted 18 October 2016 - 10:16 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View PostKanar61, on 18 October 2016 - 09:38 AM, said:

.... výhra nikoho nezajímá. Tohle udělali hráči?!

A kdo jiný? Můžou si klidně hrát jak chtějí a kostičky brát jako bonus. Ale hráči chtějí spousty kostek. Tudíž je to vina hráčů.

View Postrasmus_cz, on 18 October 2016 - 09:39 AM, said:

...

Mimochodem, v dnesni dobe se stale ohanet komancema...to neni "in" uz 10 let.

Ale porad jsou lidi, kteri se tim ohani, asi nejaka uchylka, nebo mindrak, zvlast kdyz si to clocek da jeste do vlastniho podpisu.

Tak je to lokální terminus technicus, každý čechoslovák (naivně doufám)  si pod tím pojmem dokáže představit popisovanou osobu

edit: To kouzelník - stále si neodpověděl, proč máš tak tragické výsledky na těch OP strojích, z řečených věcí si vždy vybereš tu část, která se ti hodí a tu druhou půlku ignoruješ, popřípadě popřeš. Chápu, že je to z větší části způsobeno neznalostí elementárních prvků této hry. Prostuduj (klidně se to nauč z paměti) Ragsaltův návod pro nováčky... Je pravda, že pokud nepochopíš psaný text, tak je to zbytečná ztráta času...

Edited by Lumifer, 18 October 2016 - 10:25 AM.

Kanar61 #215 Posted 18 October 2016 - 11:12 AM

Corporal

• Player
  • 67 battles
  • 130

View PostLumifer, on 18 October 2016 - 10:27 AM, said:

Kamare, já se také nesměju... Pravda nebývá vždy srandovní...

Jenže to není pravda ale demagogie !!! To je stejně blbé, jako kdybys tvrdil, že hokejisté chtějí jenom dávat góly a žádný nechce předvádět tance na ledě :girl: Když je hra postavená na kostičkách, tak hráči budou sbírat kostičky. Když bude hra postavená tak, že za prohru žádná kostka nebude, tak se stane co? A potom, že si za to mohou hráči?! :facepalm:

Lumifer #216 Posted 18 October 2016 - 11:41 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View PostKanar61, on 18 October 2016 - 11:12 AM, said:

Jenže to není pravda ale demagogie !!! 1) To je stejně blbé, jako kdybys tvrdil, že hokejisté chtějí jenom dávat góly a žádný nechce předvádět tance na ledě :girl:2) Když je hra postavená na kostičkách, tak hráči budou sbírat kostičky. Když bude hra postavená tak, že za prohru žádná kostka nebude, tak se stane co? A potom, že si za to mohou hráči?! :facepalm:

1) tak nějak nevím, jak mám tvou analogii aplikovat na svou větu.

edit: chápal bych kdyby jsi napsal, že hráčům jde jen o body a ne o vítězství. (správně by jim mělo jít o vítězství a body brát jako bonus....)

2) hmm, a já si naivně myslel, že hrajem tanky a ne kostičky. Asi jsem se přehlédl.

Edited by Lumifer, 18 October 2016 - 12:24 PM.

RagSalt #217 Posted 18 October 2016 - 12:23 PM

Captain

• Player
  • 23223 battles
  • 2,155
  • [ANV-V] ANV-V

Ad) hlavní jsou kostky, výhra je nepostatná:

- výhra je důležitá - mnohem více kostek

- na druhou stranu se místo jedné dlouhé bitvy s nejistým výsledkem dají stihnou další tři bitvy

- přesto se občas rozhodne pomalu rozebrat zakempené HT, jen proto aby se dalo najevo, že to není ideální taktika.

Miri37 #218 Posted 18 October 2016 - 09:52 PM

General

• Player
  • 50631 battles
  • 8,570

View Post70kouzelnik70, on 18 October 2016 - 08:23 PM, said:

Mohl by laskavě admin zamknout všechny vlákna? protože tady někteří považují názory ostatních podle toho jaký ten hráč má WN8 a do diskuse mohou přispívat jen hráči, kteří mají velmi zeleno - fialové WN8 a pro ostatní je diskuse o této hře uzamčena, proto bych doporučil hlavnímu adminovi, aby na vstupu do všech oken diskuzí napsal jaké je potřebné WN8, jelikož ostatní nejsou ochotní přijímat žádný názor a jsou zaslepeni svými statistikami. Díki je vidět, že místo toho,aby se tato hra rozvíjela, tak se ji snaží ovládnou minoritní část hráčů a to ve svůj prospěch a tol nejen ve hře, ale  také na fóru. tito hráči ( jsou zde v této diskusi ) se bojí diskutujících hráčů jako jsem já a jim podomních, kteří navrhují podobné změny , které jsem navrhl já, poněvadž tyto změny by vedly k rovnovážnosti této hry. Těmto hráčům by tyto změny změnily nejen jejich EGO, ale hlavně jejich WNx, což by se projevilo na tom, že by se s nimi srovnala určitá skupina hráčů a oni by již tak nemohli tyto hráče urážet jak je tomu nyní. Proto je zapotřebí udělat tyto změny a těmto výše jmenovaným hráčům přistihnout křídla a slabší hráče co nejrychleji přiblížit k těm silnějším, aby i na fóru nedocházelo k těmto urážkám jako doposud.

Mohl by jsi mi vysvětlit tu část, jak změníš WNx(8) některých hráčů? 

70kouzelnik70 #219 Posted 18 October 2016 - 10:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 10723 battles
  • 615
  • [BBB2] BBB2

View PostMiri37, on 18 October 2016 - 08:52 PM, said:

Mohl by jsi mi vysvětlit tu část, jak změníš WNx(8) některých hráčů?

Už jsem to tady zmiňoval několikrát. XVM ve hře zrušit a informace jen po hře. Informace ve hře , které jsou doposud, tak jasně ukazují jak by se hra měla vyvíjet, ale pokud by ve hře byl jen ukazatel toho jaké tanky se hry zúčastňují a to s jakými hráči, tak by i ukazatel WNx byl odlišný, protože hráči by museli hrát odlišně. Pokud někdo řekne. Já hraji stejně, tak je to hloupost, poněvadž jinak hraje, když má 60% a jinak když má 30% na výhru.  a to jsou přesně ty data, která by jsem zrušil. Klasické nastavení jak je tomu např. v ESL

cNNk #220 Posted 18 October 2016 - 10:08 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,714
  • [9-TDR] 9-TDR

No vlastně to není ani tak divné, že toto téma končí úplně stejně jako "Úprava MT a LT"

Zamykáme

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users