Jump to content

Ťažké tanky vs. stredné tanky

• This topic is locked This topic is locked
219 replies to this topic

MinoPino #21 Posted 15 September 2016 - 11:55 AM

Sergeant

• Player
  • 97299 battles
  • 272

View Postputos_opat_v_akci, on 15 September 2016 - 11:04 AM, said:

Tak konečne prestať byť tak arogantný a daj si s kamošom bitku, keď po sebe vystrelíte, obaja zájdete za budovu a keď budete mať znovu nabité tak tak po sebe znovu vystrelíte. 

Porovnávaš iba jeden jediný faktor a potom je zrejmé, ktorý z tých tankov vyhrá. Porovnávaj alfu a potom vyhrá IS7.....ale to by sa ti asi nehodilo do vzorca.

EDIT: Prečo keď má T62A vyhrať tento nezmyselný čelný stret s IS7, máš na nej o 300 dpg menej ako na IS7?

EDIT 2: Prečo máš na IS7 o 0,3 lepšie poškodenie prijaté/obdržané ako na T62A?

Arogantný...????  Daj si prosím do googla vyhľadať význam toho slova.......   Ale napísal si to veľmi presne, za čo ti ďakujem......POROVNÁVAM LEN JEDEN JEDINÝ FAKTOR !!!!!!!  A podľa toho faktora by mala vyhrať IS7... lenže nevyhrá !!!!!  Nerieš, či je ten stret nezmyselný.......  jasne, že je nezmyselné, aby oproti sebe stáli IS7 a T62 a nehýbali sa, len do seba strieľali.....  Ako si správne napísal, riešim tu len jeden jediný faktor.... a to je čelný pancier na ťažkých tankoch, ktorý by mal dávať HT istú výhodu tak, ako je rýchlosť a obratnosť výhodou MT !!!!!!    Lenže výhoda opancierovania HT v hre evidentne nefunguje. Ja fakt neviem, či sa zle vyjadrujem, alebo tu má zopár týpkov problém s chápaním. A fakt netúžim nikoho urážať.

John_Nikdo #22 Posted 15 September 2016 - 11:56 AM

Corporal

• Player
  • 32011 battles
  • 174
Hele ať si o má či nemá, ať hraje tak či onak, ale ať nepíše jako nějakej hráč co zná vše a potom napíše takové chujoviny. To potom postrádá význam nějakého vlákna a vůbec dotazu.

Gabriel_i5_Back #23 Posted 15 September 2016 - 11:57 AM

Major General

• Player
  • 46005 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostMinoPino, on 15 September 2016 - 11:55 AM, said:

Arogantný...????  Daj si prosím do googla vyhľadať význam toho slova.......   Ale napísal si to veľmi presne, za čo ti ďakujem......POROVNÁVAM LEN JEDEN JEDINÝ FAKTOR !!!!!!!  A podľa toho faktora by mala vyhrať IS7... lenže nevyhrá !!!!!  Nerieš, či je ten stret nezmyselný.......  jasne, že je nezmyselné, aby oproti sebe stáli IS7 a T62 a nehýbali sa, len do seba strieľali.....  Ako si správne napísal, riešim tu len jeden jediný faktor.... a to je čelný pancier na ťažkých tankoch, ktorý by mal dávať HT istú výhodu tak, ako je rýchlosť a obratnosť výhodou MT !!!!!!    Lenže výhoda opancierovania HT v hre evidentne nefunguje. Ja fakt neviem, či sa zle vyjadrujem, alebo tu má zopár týpkov problém s chápaním. A fakt netúžim nikoho urážať.

Áno. Súhlasím s tebou. Keď dáš svoj weakspot nepriateľovi pred nos a ani s ním nepohneš armor fungovať nebude.

putos_opat_v_akci #24 Posted 15 September 2016 - 11:58 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 26926 battles
  • 1,408
  • [PRASE] PRASE
MinoPino: Omyl, neporovnávaš pancier ťažkého tanku, porovnávaš DPM. Tento post by už konečne mohol vyriešiť celé toto vlákno. 

MinoPino #25 Posted 15 September 2016 - 12:07 PM

Sergeant

• Player
  • 97299 battles
  • 272

View PostAllegon, on 15 September 2016 - 11:50 AM, said:

Lol... musí docela být smutné, když zahraješ 18k bitev na KV-1 aby jsi to tahl nahoru ten rait  (uměle) a ono je to pořád málo :D

https://wot-life.com...layer/MinoPino/

ten rait ti padá - musíš hrát víc KV-1

EDIT: taky si myslím, že je to koupený .. ale co vždyť ono mu to bude pořád dropovat

z toho co jsem koukal do grafu denně zahraješ i 73 bitev a WN8 klesne o 3 body -> při takovém počtu bitev musíš hrát ukrutně zle

Ok.... som lama.... fakt nie som taký expert ako ty, ktorý si musí kupovať prémiové tanky, aby niečo zahral....  do tejto hry prachy nevrážam a ani ich vrážať nebudem..... Zábavné je to, že aj napriek tomu, že nekupujem tanky, tak mám WN8 porovnateľné s tebou..... takže lama si skôr ty :D   A že mám na KV1 18k bitiek..... no a čo?? Je to podľa mňa najlepší tank v celej hre, takže s ním budem hrať aj ďalej....  A že som si kúpil účet?  jasne... mám v pc uložených plno screeshootov z čias, keď som si účet založil, takže toto tvoje obvinenie si niekam strč.......a to klesnutie WN..... ty chytráčik nevieš, že to klesnutie WN bolo zapríčinené tým, že mi nedávno ukradli účet a kým som to na podpore vyriešil, tak ten smrad, ktorý mi ho ukradol, stihol môj rating trošičku zhoršiť.... a keď sa pozrieš na moju históriu, tak uvidíš, že posledný klan v ktorom som bol, je nejaký srbský, alebo chorvátsky, kam sa ten smrad naverboval (je logické, že češi, alebo slováci sa asi ťažko budú pchať do srbských klanov).  Takže to klesnutie o tri body sa stalo len raz a urobil mi to ten zlodej. A myslím, že to bolo o viac ako tri body, keď sme už pri tom. Takže skôr než niekoho obviníš, tak si skús overiť fakty. Pekný deň ti vzhľadom na tvoj charakter želať nejdem.

rado135 #26 Posted 15 September 2016 - 12:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 68597 battles
  • 574
  • [CSKTD] CSKTD

tak este 1x - is7 ma vyhodu pancier a alfu , t 62 ma vyhodu obratnost a dpm 

is7 v tom suboji nemoze pouzit ziadnu vyhodu  nemoze schovat slebe miesto na tanku lebo sa nepohne vana ktora ma pri tom uhle cca 230mm proti 265pene ak by schovala ten kusok vane tak by si potreboval aspon 285pene , nemoze pozuzit alfu lebo sa nepohne a nedostane ranu za ranu

t62 nevyuzije obratnost lebo sa nepohne, ale na 100% vyuziva vyhodu dpm lebo nemusi mierit len drzi tlacitko na mysi aby vystrelelo do vane

MinoPino #27 Posted 15 September 2016 - 12:16 PM

Sergeant

• Player
  • 97299 battles
  • 272

View PostIdahou, on 15 September 2016 - 11:39 AM, said:

Jo, tak to je perla...

Nepsal jsem, aby jsi s ním přestal hrát, jen že, ne každý tank je tak lehký na hraní a lovení statů jako KV-1 a měl by jsi se s tím smířit.

Neprůstřelná IS-7 možná zní jako vlhký sen někoho kdo se v něčem takovým vyžívá, ale taková nevyrovnaná bejkárna by hře neprospěla a nakonec by všichni hráli jen tu IS7

Nie... napísal si to tak, ako keby si mi vyčítal hranie na KV1 z dôvodu, že si ním vylepšujem staty. Na KV1 hrám preto, aby som znovu našiel stratenú duševnú rovnováhu po hre na desiatkach tieroch, kde stredný takt z predu rozmláti ťažký, pričom prebije každá jeho strela a ťažký si do toho stredného pár krát dingne..... a keby som mal odohratých pár bitiek, tak by som chápal, že si tu zo mňa budeš uťahovať, lenže za 5 a pol roka hrania už viem, kam mám namieriť..... Už dlho som tu na fóre nebol a evidentne už ani dlho nebudem...... človek čaká vecné odpovede na tému, ale skôr sa dočká kadejakých invektív o ktoré vôbec nestojí

Allegon #28 Posted 15 September 2016 - 12:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23113 battles
  • 781
  • [S3AL] S3AL

View PostMinoPino, on 15 September 2016 - 12:07 PM, said:

Ok.... som lama.... fakt nie som taký expert ako ty, ktorý si musí kupovať prémiové tanky, aby niečo zahral....  do tejto hry prachy nevrážam a ani ich vrážať nebudem..... Zábavné je to, že aj napriek tomu, že nekupujem tanky, tak mám WN8 porovnateľné s tebou..... takže lama si skôr ty :D   A že mám na KV1 18k bitiek..... no a čo?? Je to podľa mňa najlepší tank v celej hre, takže s ním budem hrať aj ďalej....  A že som si kúpil účet?  jasne... mám v pc uložených plno screeshootov z čias, keď som si účet založil, takže toto tvoje obvinenie si niekam strč.......a to klesnutie WN..... ty chytráčik nevieš, že to klesnutie WN bolo zapríčinené tým, že mi nedávno ukradli účet a kým som to na podpore vyriešil, tak ten smrad, ktorý mi ho ukradol, stihol môj rating trošičku zhoršiť.... a keď sa pozrieš na moju históriu, tak uvidíš, že posledný klan v ktorom som bol, je nejaký srbský, alebo chorvátsky, kam sa ten smrad naverboval (je logické, že češi, alebo slováci sa asi ťažko budú pchať do srbských klanov).  Takže to klesnutie o tri body sa stalo len raz a urobil mi to ten zlodej. A myslím, že to bolo o viac ako tri body, keď sme už pri tom. Takže skôr než niekoho obviníš, tak si skús overiť fakty. Pekný deň ti vzhľadom na tvoj charakter želať nejdem.

ty jsi uplně mimo.. rait ti dropuje i teď , dále... psal jsem že to klesalo i o 3 body za den (73 bitev) fakta jsem si našel - ty ne 

prémiový tank mi nedává oproti tobě žádnou herní výhodu, nemluvě o tom, že si je nemusím kupovat narozdíl od tebe. 

WN8 máme stejné, ale recent WN8 ne a posledním rozdílem je, že ty WN8 farmíš na tieru V zatímco já hraju tier X většinu času

EDIT: btw uzavřeme diskuzi -> nemá smysl se s tebou bavit (nevíš co říkáš;)

Edited by Allegon, 15 September 2016 - 12:21 PM.

socanek #29 Posted 15 September 2016 - 12:18 PM

Major General

• Player
  • 30176 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE
:popcorn:

MinoPino #30 Posted 15 September 2016 - 12:23 PM

Sergeant

• Player
  • 97299 battles
  • 272

View Postrado135, on 15 September 2016 - 12:08 PM, said:

tak este 1x - is7 ma vyhodu pancier a alfu , t 62 ma vyhodu obratnost a dpm 

is7 v tom suboji nemoze pouzit ziadnu vyhodu  nemoze schovat slebe miesto na tanku lebo sa nepohne vana ktora ma pri tom uhle cca 230mm proti 265pene ak by schovala ten kusok vane tak by si potreboval aspon 285pene , nemoze pozuzit alfu lebo sa nepohne a nedostane ranu za ranu

t62 nevyuzije obratnost lebo sa nepohne, ale na 100% vyuziva vyhodu dpm lebo nemusi mierit len drzi tlacitko na mysi aby vystrelelo do vane

Rado... napísal si to perfektne a plne s tebou súhlasím..... tak dajme reálny príklad z hry....... mapa s rovným terénom napríklad Malinovka. Na oboch stranách ostane len jeden tank..... IS7 a T62A. Obaja majú poškodený motor (aby nešli veľmi rýchlo) a obaja majú zostatok HP 1000. Vyberú sa po rovinke proti sebe a strieľajú.....  Je podľa teba normálne, že vyhrá T62A ??? Nevravím, že je to bežná situácia, ale pri tých miliónoch bitiek sa niečo podobné stať môže.

putos_opat_v_akci #31 Posted 15 September 2016 - 12:27 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26926 battles
  • 1,408
  • [PRASE] PRASE

View Postsocanek, on 15 September 2016 - 12:18 PM, said:

:popcorn:

Skôr mi prichádza na um príslovie o hádzaní hrachu o stenu....

MinoPino #32 Posted 15 September 2016 - 12:43 PM

Sergeant

• Player
  • 97299 battles
  • 272

View PostAllegon, on 15 September 2016 - 12:18 PM, said:

ty jsi uplně mimo.. rait ti dropuje i teď , dále... psal jsem že to klesalo i o 3 body za den (73 bitev) fakta jsem si našel - ty ne 

prémiový tank mi nedává oproti tobě žádnou herní výhodu, nemluvě o tom, že si je nemusím kupovat narozdíl od tebe. 

WN8 máme stejné, ale recent WN8 ne a posledním rozdílem je, že ty WN8 farmíš na tieru V zatímco já hraju tier X většinu času

EDIT: btw uzavřeme diskuzi -> nemá smysl se s tebou bavit (nevíš co říkáš;)

Ja som mimo??  Vieš čítať...???  Skús si ešte raz pomaličky prečítať článok na ktorý si reagoval naposledy......  ale fakt pomaličky, aby si pochopil......  Ďalej.....Všetky prémiové tanky ktoré mám, som buď vyhral, alebo kúpil za zlatky, ktoré som vyhral.... ako si si určite všimol, tak mám len jeden premkový tank tier 8 (dar za naverbovaného hráča, ktorý nahral milión exp). Zvyšok sú vyhraté, alebo za vyhrané zlatky kúpené tanky nižších tierov....... Tak mi tu netrep, že si nekupuješ premkové tanky..... T34, IS6, FCM50, LOWE, LEFH, AMX chasseur, TYPE 64 a kopec ďalších. (takže buď prachy za tank, alebo prachy na zlatky, lebo taký dobrý hráč nie si, aby si navyhrával toľko zlatiek). Len si kadíš zbytočne do huby..... A keby si hral na tieroch 10 väčšinu času, tak by si mal pri 18k bitkách nahratých na tieri 10 viac ako 9k bitiek.... Ty ich máš však len 4k. Takže určite nie väčšinu času. Čo sa mňa týka, tak pri 63k bitkách mám na tieri 10 nahratých cez 7 k bitiek, čo je vzhľadom na to, že nemám premkový účet celkom v pohode. Keď už píšeme o faktoch... A keby premkové tanky nemali oproti normálnym isté výhody, tak si ich nikto nekupuje... že sa tu ja vôbec s tebou bavím...... s tebou končím, lebo to fakt nemá význam

rado135 #33 Posted 15 September 2016 - 12:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 68597 battles
  • 574
  • [CSKTD] CSKTD

View PostMinoPino, on 15 September 2016 - 12:23 PM, said:

Rado... napísal si to perfektne a plne s tebou súhlasím..... tak dajme reálny príklad z hry....... mapa s rovným terénom napríklad Malinovka. Na oboch stranách ostane len jeden tank..... IS7 a T62A. Obaja majú poškodený motor (aby nešli veľmi rýchlo) a obaja majú zostatok HP 1000. Vyberú sa po rovinke proti sebe a strieľajú.....  Je podľa teba normálne, že vyhrá T62A ??? Nevravím, že je to bežná situácia, ale pri tých miliónoch bitiek sa niečo podobné stať môže.

i ked by boli tanky len so 100% posadkou a  bez vybavenia  tak sancu na vyhru ma lepsiu T62A lebo T62A  si IS7 spotne skor(vyhoda 1vystrelu) to sa T62A spotne pre IS7 ta nez zamera dostane 2 ranu IS7 vystreli nez znova moze strielat dostava dalsie 2 rany  a  o tom kam zasiahne strela , aku bude mat pene a aky da dmg rozhoduje RNG + T62A ma presnejsie delo

Edited by rado135, 15 September 2016 - 12:46 PM.

Najlvin #34 Posted 15 September 2016 - 01:14 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19274 battles
  • 1,133
  • [T54CS] T54CS

Chlape, nepsal jsi teď nedávno pod jeden článek na martyho blogu? Úplně stejný případ...

Ale k věci. Opomíjíš jeden důležitý fakt, a to ten, že tanky jako T-62A jsou už de facto MBT (Main Battle Tank). To jsou tanky vývojově vyspělejší a nadřazenější než IS-7. Těžké tanky byly už z principu zastaralé na konci druhé světové války. Ve dnešních válkách vítězí pohyblivost a palebná síla, ne tuny neohrabaného pancíře. Těžké tanky jsou zkrátka přežitek a nahradili je právě MBT, což hra svým způsobem takto reflektuje. Takže proč by měla být IS-7 lepší?

Jako pravidelný hráč T-62A i IS-7 ti můžu říci, že IS-7 v hulldownu je velký problém pro drtivou většinu tanků a to jí přináší značné výhody. Do věže ji ani s T-62A jen tak neprobiješ, zatímco obráceně skoro nemusíš ani mířit, protože T-62A má pancíře o poznání méně. K tomu si přičti větší alfu, která je vždy výhodou (nemusíš tak často vyjíždět z úkrytu) a více HP - a už to tak nevyrovnaný není. Takže není pravda, že dobře postavená IS-7 nemůže vyhrát nad T-62A. Jen to chce vědět, v jakých situacích jak hrát.

No a do třetice - to, že T-62A za minutu udělí větší poškození než IS-7, protože má rychlejší nabíjení, je celkem logické, jelikož IS-7 má větší kalibr. A čím větší kalibr dělo má, tím horší je manipulace s náboji při nabíjení = delší čas přebití. IS-7 má tuším 130mm, zatímco T-62A jen 100mm. A to můžeš být ještě rád, že T-62A ve hře nemá svých původních 115mm, protože takhle má v podstatě nejnižžší alfa demage ze všech tanků na desátém tieru...

Edited by Najlvin, 15 September 2016 - 01:20 PM.

John_Nikdo #35 Posted 15 September 2016 - 02:00 PM

Corporal

• Player
  • 32011 battles
  • 174

Najlvin  : to asi nemá s Wotkem nic společného, MBT vs zastaralá vozidla...prostě dali tanky jak vypadaj (měly vypadat) a nějaké staty a to je vše. Je to hra. U nás v klanu začal jeden poučovat velitele jak by měl hrát s tanky protože ve skutečnosti to je tak a tak... nejde porovnávat arkádu s skutečností...viz Leopard1..by ho nikdo nedostal. a nebo 13amx by po vybití zásobníku měli vyskočit z tanku a překulit plnej do tanku?

jinak super vlákno mohu si tu psát o velkém kouři za pařezem

Edited by John_Nikdo, 15 September 2016 - 02:02 PM.

mirasmirascz #36 Posted 15 September 2016 - 02:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22650 battles
  • 762

View PostMinoPino, on 15 September 2016 - 12:43 PM, said:

Ja som mimo??  Vieš čítať...???  Skús si ešte raz pomaličky prečítať článok na ktorý si reagoval naposledy......  ale fakt pomaličky, aby si pochopil......  Ďalej.....Všetky prémiové tanky ktoré mám, som buď vyhral, alebo kúpil za zlatky, ktoré som vyhral.... ako si si určite všimol, tak mám len jeden premkový tank tier 8 (dar za naverbovaného hráča, ktorý nahral milión exp). Zvyšok sú vyhraté, alebo za vyhrané zlatky kúpené tanky nižších tierov....... Tak mi tu netrep, že si nekupuješ premkové tanky..... T34, IS6, FCM50, LOWE, LEFH, AMX chasseur, TYPE 64 a kopec ďalších. (takže buď prachy za tank, alebo prachy na zlatky, lebo taký dobrý hráč nie si, aby si navyhrával toľko zlatiek). Len si kadíš zbytočne do huby..... A keby si hral na tieroch 10 väčšinu času, tak by si mal pri 18k bitkách nahratých na tieri 10 viac ako 9k bitiek.... Ty ich máš však len 4k. Takže určite nie väčšinu času. Čo sa mňa týka, tak pri 63k bitkách mám na tieri 10 nahratých cez 7 k bitiek, čo je vzhľadom na to, že nemám premkový účet celkom v pohode. Keď už píšeme o faktoch... A keby premkové tanky nemali oproti normálnym isté výhody, tak si ich nikto nekupuje... že sa tu ja vôbec s tebou bavím...... s tebou končím, lebo to fakt nemá význam

Asi pozdě, ale přece - nehraj tanky, nehraj tanky, nehraj tanky, nebo se z toho zblázníš !

JohnyFencer #37 Posted 15 September 2016 - 02:32 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29612 battles
  • 1,024

chlapi, už stačí.

k situaci MinoPino, ano, tvou situaci vyhraje T-62. ano, vyhraje to i v případě, že se dostane k IS 7 "na kůži" a prostě si ho ukroutí. ano, vyhraje, když RNG dá a IS 7 prostě na těch 100 metrů 3x mine a T-62 trefí všechny rány to té odkryté vany.

ne, T62 nevyhraje, pokud bude IS7 v hulldownu, tzn pokud ji hraje nějaký normálně myslící tvor, ne, t62 nevyraje, pokud nebude moct přijet na tělo a budou si měnit ránu za ránu. navíc IS7 v sidescrapu taky odingá. on ten horní plát i když ho tím sidescrapem více srovnáš má pořád dost naklopený pancíř na to, abys ho dingnul. 

nenapadá mně jiná reálná situace souboje. MT se čelně před HT nikdy nezastaví, stejně tak jako ta IS7 nezůstane na odkrytém poli s holým spodkem. pokud ano, její řidič udělal něco špatně, jako ten ve střeďáku, když pojede rovně k tomu HT a nechá se trefovat.

pamatuju si, že jsem s TVP VTU zničil na 2 rány obj 430, protože jsem mu dal 2 rány a 2x začal hořet. mezitím mě zničil a někdo mu ještě jednu šupnul, tak to dvojité hoření stačilo. znamená to, že je ta česká osmička lepší? myslím, že ne.

putos_opat_v_akci #38 Posted 15 September 2016 - 03:49 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26926 battles
  • 1,408
  • [PRASE] PRASE
Ešte by som chcel poprosiť OP aby sa vyjadril k mojim postom číslo 21 a 27. 

kurcatovium #39 Posted 16 September 2016 - 08:49 AM

Brigadier

• Player
  • 45716 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View PostMinoPino, on 15 September 2016 - 12:16 PM, said:

Nie... napísal si to tak, ako keby si mi vyčítal hranie na KV1 z dôvodu, že si ním vylepšujem staty. Na KV1 hrám preto, aby som znovu našiel stratenú duševnú rovnováhu po hre na desiatkach tieroch, kde stredný takt z predu rozmláti ťažký, pričom prebije každá jeho strela a ťažký si do toho stredného pár krát dingne..... a keby som mal odohratých pár bitiek, tak by som chápal, že si tu zo mňa budeš uťahovať, lenže za 5 a pol roka hrania už viem, kam mám namieriť..... Už dlho som tu na fóre nebol a evidentne už ani dlho nebudem...... človek čaká vecné odpovede na tému, ale skôr sa dočká kadejakých invektív o ktoré vôbec nestojí

Jak je tedy možné, že ten neuvěřitelně OP střední tank má ve tvé garáži o dost nižší poškození na bitvu a výhrovost (1852 dmg, 44% win rate) než ta neuvěřitelně znevýhodněná a slabá IS-7 (2122 dmg, 51% win rate ), když je mezi nimi tak propastný rozdíl? S T-62A by přeci podle tvé logiky stačilo držet W a klikat po nepřátelích a "ono to dobře dopadne".

View PostMinoPino, on 15 September 2016 - 12:23 PM, said:

Tvůj problém obecně je, že se snažíš dělat nějaké závěry podle špatně zvolených kritérií testu. Ano, když si zlomím obě nohy a budu závodit v běhu na 100m proti šestiletému děcku, taky nejspíš prohraju. Říká to ale něco o mé či jeho sportovní výkonnosti? Nikoliv. Přesně tohle ale děláš ty: nastavíš herní situaci tak, aby porovnávala jednu konkrétní veličinu a jejíž výsledek je předem jasný. Co na tom, že taková situace reálně prakticky nikdy nenastane. Teď zpět k mému krásnému příkladu se zlomenýma nohama. Co kdybych místo 100m běhu soupeřil s tím děckem v páce nebo výpočtu derivací či integrálů? Jak by asi dopadl takový "test"? A bude takový test něco říkat? Opět nikoliv.

IS-7 je skvělý tank a pokud s ním hraješ tak, jak se od něj čeká, tak tě spolehlive doveze k jedné výhře za druhou. Pokud s ním ale budeš sprintovat přes pole na Malinovce, logicky za to zaplatíš. Což bys ale zaplatil i s T-62A pokud s ní budeš hrát proti jejímu stylu, třeba když se budeš snažit tradovat 1:1 s E-100 nebo podobně. Každý tank je prostě specifický a vyžaduje úplně jiné měřítka hodnocení. Taky bych mohl říct, že když proti sobě postavíš T-62A na rovné placce s FV215b 183 s nabitým HESHem, tak půjde ta dvaašedesátka dost možná na jednu ránu do garáže. To ale z FVčka nedělá lepší tank. Jsou situace, kdy je ve výhodě medko, jindy je ve výhodě heavy a někdy jindy zase td. Tvůj úkol ale není přestřelovat se jako trubka na placce, ale snažit se s každým z těch tanků dostávat do situací, kdy je právě ta tvá mašina ve výhodě.

ZerroCool #40 Posted 16 September 2016 - 09:58 AM

Private

• Player
  • 62330 battles
  • 47
To že mé 10 HT prostřelí tank stejného tieru strávím,ale že potkám s 10HT čelně LT VI tier a ze čtyr výstřelů během 9 sek mně tři krát prostřelí z toho dva krát zapálí a mám 1/2 dmg v pr... je tak trochu divné.Ještě že jsem  stačil statečně vycouvat,protože ještě jedno zapálení a byl by konec.Je fakt že jsem se divil co tam se VI.dělá a když jsem ho potkal,tak jsem ho se svým krytím ignoroval.A to mám 5 skil posádku včetně mokrých beden.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users