Jump to content

Wpływ gracza na wynik rozgrywki jest zerowy.

• Please log in to reply
840 replies to this topic

Aikon_r #841 Posted Today, 07:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 51032 battles
  • 810
  • [RLLY] RLLY

View PostMillennium_Falcon_, on 21 October 2021 - 06:07 PM, said:

Dzięki za link. Dobra lektura :trollface:. Przynajmniej teraz wiem z kim mam do czynienia.

View PostBoxofkrain, on 15 May 2021 - 10:24 PM, said:

Na przykład, postanowiłem sobie urządzić zabawę. Za każdym razem kiedy Stanlox szykuje się do strzału, ja szacuję jak bardzo prawdopodobne jest to, że trafi z przebiciem (bazując na moich doświadczeniach).

Często kończy się to tak, że wbrew moim szacunkom, mistrz ten przebija.

Istny majstersztyk. Ten pan szacuje prawdopodobieństwo bazując na swoich doświadczeniach. Czy ja dobrze przeczytałem? Szacuje prawdopodobieństwo bazując na swoich doświadczeniach.... To już nawet nie jest profanacja nauki a jawny sabotaż. Kto by się spodziewał, że jego szacunki będą błędne.... :trollface:

W sumie nie dziwi mnie brak zrozumienia i nalot foliarzy. Patrząc na wyniki matur z matematyki w 2020 i 2021 roku, można wywnioskować, że przeciętny młody człowiek kończy szkołę średnią z przyswojonym materiałem podstawowym na poziomie 56%, czyli połowa.... Natomiast poziom rozszerzony opanowany jest w 26% procentach....

A zabierają się za szacowanie prawdopodobieństwa.... doświadczeniem :teethhappy:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users