Jump to content

Nowości lądują w Wargaming Store!

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Community #1 Posted 16 September 2016 - 03:02 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,903
Wasz sklep ze sprzętem Wargaming otrzymuje nowe zaopatrzenie, między innymi nowe artykuły od Cobi i Italeri!

Pełen tekst wiadomości

Lafayete #2 Posted 16 September 2016 - 05:51 PM

Corporal

• Player
  • 54798 battles
  • 148
  • [ICOH] ICOH

Jak najdalej od marki Wargaming, dzięki waszej wspaniałej polityce nie chce mieć nic co posiada wasz znaczek albo kojarzy się z wami ! Pamiętam jedną aukcje na allegro, sprzedawana była paczka (koszulka, torba , brylok, kod) - było 10 sztuk nikt tego nie kupił !!!

Dziwi mnie że są jeszcze firmy które z wami współpracują, bo wydaje mi się że większy zysk miałyby gdyby nie było waszego znaczka na produktach !!! Widać to aukcjach na allegro lub Ebayu , ceny kont idą w dół, nie ma chętnych na kupno koszulek albo innych gadżetów .

Wszystko dzięki waszej wspaniałej polityce odnośnie graczy ! Chodzi o wasz stosunek do klienta ! Pozdrawiam ( wiem że ten komentarz jak graczy macie głęboko w d... )  

adamekpol #3 Posted 16 September 2016 - 06:34 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25120 battles
  • 911
  • [-WHA-] -WHA-

View PostLafayete, on 16 September 2016 - 05:51 PM, said:

Jak najdalej od marki Wargaming, dzięki waszej wspaniałej polityce nie chce mieć nic co posiada wasz znaczek albo kojarzy się z wami ! Pamiętam jedną aukcje na allegro, sprzedawana była paczka (koszulka, torba , brylok, kod) - było 10 sztuk nikt tego nie kupił !!!

Dziwi mnie że są jeszcze firmy które z wami współpracują, bo wydaje mi się że większy zysk miałyby gdyby nie było waszego znaczka na produktach !!! Widać to aukcjach na allegro lub Ebayu , ceny kont idą w dół, nie ma chętnych na kupno koszulek albo innych gadżetów .

Wszystko dzięki waszej wspaniałej polityce odnośnie graczy ! Chodzi o wasz stosunek do klienta ! Pozdrawiam ( wiem że ten komentarz jak graczy macie głęboko w d... )  

Dobrze powiedziane olewają europejskich graczy i myślą że ktoś będzie kupować ten ich szajs.

AIkbert #4 Posted 16 September 2016 - 10:25 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 49152 battles
  • 1,467
Cóż, jakością wykonania to te monety (o ile można to tak nazwać) nie grzeszą. Dać 20 ojro za coś co nie jest warte takich pieniędzy - nope. Naprawdę wolę sobie za te pieniądze kupić naprawdę jakieś wartościowe monety kolekcjonerskie :) Ciuszki to jak z markowych sklepów, a stylem także nie grzeszą, meh. Moglibyście się naprawdę lepiej postarać :sceptic:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users