Jump to content

Co Was ostatnio rozśmieszyło

Dowcipy kabarety anegdoty sytuacje z życia wzięte

• Please log in to reply
568 replies to this topic

Rage_Rafal_PL #1 Posted 30 September 2016 - 08:42 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 11707 battles
  • 1,379
  • [P_L_C] P_L_C

:trollface:Gdzieś był temat o kawałach wojskowych ale nie mogłem znaleźć zresztą zbyt wąski dział. Dziś przeczytałem takie coś co mnie rozbawiło w ten piękny piątkowy poranek.

Putin ma spotkanie z dziećmi z szkoły. Nauczyciele wniebowzięci, ponieważ takie wyróżnienie od pana prezydenta, sam Putin zadowolony, ponieważ obecnie wszystko przebiega dobrze. Jednak Sasza ma do prezydenta 3 pytania
- Panie Prezydencie wszystko fajnie, ale ja mam do pana 3 pytania.
Putin jak to przystało na prezydenta pozwala mu mówić i jednocześnie obiecuje, że na każde odpowie.
- Pytanie pierwsze, czemu zajął pan Krym?
Pytanie drugie, czemu wysyła pan naszych żołnierzy na Ukrainę?
Pytanie trzecie, kto zabił Niemcowa?
Putin już gotowy do odpowiedzi, już otwiera usta, ale niestety zadzwonił dzwonek. Uczniowie wyszli na przerwę, a po przerwie Pieta ma do pana prezydenta pięć pytań.
- Czemu zajął Pan Krym?
- Czemu wysyła pan naszych żołnierzy na Ukrainę?
- Kto zabił Niemcowa?
- Czemu dzwonek zadzwonił 20 minut wcześniej?
- Gdzie jest Sasza?

:)

Rząd Ukrainy zastanawia się co zrobić z ziemią wokół Czarnobyla.
- Nie możemy tam nic uprawiać, ani ziemniaków, ani kukurydzy...
- Możemy zasiać tytoń, a na paczkach papierosów umieścimy napis: "Ministerstwo Zdrowia ostrzega po raz ostatni"

:)

Leci w samolocie w jednym rzędzie: 2 Arabów (od strony okna)i Żyd (od przejścia). Żyd w jarmułce, pejsy, te sprawy - wyluzowany kompletnie - rozpiął kołnierzyk, zdjął buty. Arabowie patrzą na niego nienawistnie. Po godzinie lotu jeden z nich wstaje i mówi:
- Idę po Colę.
Żyd na to:
- Ależ nie, ja pójdę, po co się przeciskać.
I poszedł. W tym czasie Arab napluł mu do buta. Żyd wraca, daje Colę Arabowi. Po kolejnej godzinie drugi Arab mówi:
- Idę po Colę.
Żyd jak poprzednio:
- Ja pójdę.
I poszedł. Drugi Arab napluł mu do drugiego buta. Żyd wraca, daje Cole Arabowi. Po godzinie samolot ląduje, Żyd zbiera się zapina kołnierzyk, założył jednego buta, skrzywił się i mówi:
- Znowu ta straszna nienawiść między naszymi narodami - to plucie do butów, to szczanie do Coli...

:teethhappy:

Do sklepu papierniczego przychodzi brudny, nie­chlujnie ubrany klient:
- Czy są portrety Lenina? - pyta sprzedawcę.
- Są.
- A portrety Stalina?
- Także są.
- To poproszę po 10 sztuk.
Po paru dniach ten sam klient wraca do sklepu pa­pierniczego. Wygląda już nieco schludniej.
- Proszę 20 portretów Lenina i 20 portretów Sta­lina.
Minęło znowu kilka dni i sytuacja się powtarza. Tyle że tym razem klient ubrany jest w elegancki garnitur i prosi 50 portretów i Lenina, i Stalina. Kie­dy następnym razem ten sam człowiek podjechał pod sklep własnym samochodem i poprosił o 100 portre­tów jednego i drugiego wodza Związku Radzieckie­go, sprzedawca nie wytrzymał i pyta:
- Panie, o co chodzi z tymi portretami? I jak pan dorobił się samochodu? Jeszcze niedawno nie miał pan w czym chodzić…
- Otworzyłem strzelnicę za miastem.

Premier Miller odwiedza wzorowe gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki. Na to Miller:
- Żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem! Typu "Miller i świnie" czy coś takiego.
- Ależ skąd panie Premierze! - odpowiadają reporterzy. Wszystko będzie cacy.
Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Millera wśród świn, podpis:
"Miller (drugi od lewej)".

Autokar wiozący grupę parlamentarzystów wypadł z jezdni i rozbił się na drzewie. Miejscowy rolnik, na którego polu doszło do tragedii, pogrzebał ofiary wypadku, a potem zadzwonił po policję. Policjanci po przyjeździe na miejsce zdarzenia zaczęli przesłuchiwać rolnika:
- Czy na pewno wszyscy już byli martwi?
- Niektórzy twierdzili, że nie, ale wie pan jak ci politycy kłamią...

PRL. Malinowski opowiada Kowalskiemu dowcip w zatłoczonym tramwaju.
- Wiesz jaka jest różnica pomiędzy rządem, a papierem toaletowym?
- Nie wiem.
- Żadna. Jeden i drugi jest do dupy.
Na te słowa wstaje facet, pokazuje znaczek tajniaka w klapie i pyta się Malinowskiego:
- Tak pan lubi kawały? To powiedz pan, jak jest różnica pomiędzy panem, a tym autobusem?
- No, nie wiem... - odpowiada Malinowski.
- Autobus sobie pojedzie, a pan pójdzie ze mną.
- Ależ panie władzo, ja nie mówiłem o naszym rządzie, tylko o niemieckim.
- Tere, fere! Ja już lepiej wiem, który rząd jest do dupy.

Na lekcji Pani pyta dzieci :
- Jak spędziłyście rocznicę Rewolucji Październikowej?
Dzieci:
- U mnie na obiad były pierogi ruskie.
- U mnie był barszcz ukraiński.
Pytanie dochodzi do Jasia: Ty jak?
- Proszę Pani... wraz z moim tatą bawiliśmy się w Ruskich żołnierzy!
Pani:
- Wspaniale Jasiu! Na czym ta zabawa polegała?
- Poszliśmy do sąsiadki, ojciec ją wydupczył, a ja jej zegarek ukradłem!

Kaczyński i Tusk mieli wypadek samochodowy. Oczywiście pokłócili się czyja wina. Kaczyński nie wytrzymał i mówi:
- Donku nie kłóćmy się, moja wina
Tusk zmieszany:
- Nie no moja w końcu raczej...
Kaczyński na to sprawiedliwie:
- Wina leży po obu stronach. Nic się nie stało. Rozejm? I wyciąga piersiówkę podając Tuskowi. Tusk pije, oddaje Kaczyńskiemu, a ten chowa ją do kieszeni.
Tusk pyta:
- A Ty nie pijesz?
- Nie, ja czekam na policję.

Spotyka się Putin z Miedwiediewem.
- Słuchaj Dmitrij, trzeba coś zrobić z tymi różnicami w czasie, bo same gafy strzelam. Na przykład dzwonię do Prezydenta Chin, żeby mu złożyć życzenia urodzinowe, a on mi mówi, że to dopiero jutro.
Przerywa mu Miedwiediew:
- To jeszcze nic Władimir, ja dzwonię do Tuska, żeby złożyć kondolencje, a on mi mówi, że jeszcze nie wystartowali!

:trollface:

Premier przechadza się po Warszawie wraz ze swoją żoną. Oglądając wystawy sklepowe mówi do żony:
- Popatrz! Spodnie 50zł, koszulka 40zł, futro 150zł. Nie wiem o co ludziom chodzi, że jest tak źle, jest dość tanio. Wszyscy mówią, że nikogo na nic nie stać.
Żona popatrzyła na męża z ogromną czułością, jak tylko kobieta potrafi i mówi:
- Kochanie. To jest pralnia.

Polska to zaprawdę dziwne miejsce. Nieistniejący od 25 lat komuniści biją się z nieistniejącymi od 70 lat faszystami, czemu przygląda się młoda, wykształcona klasa średnia, która nie jest ani młoda, ani wykształcona, ani średnia.

Do Warszawy przyjechał japoński dziennikarz. Po tygodniu faksuje do redakcji:
"Ta Polska, to cywilizowany kraj. Mieszka tu dużo ludzi różnych narodowości. Są nawet Indianie, którzy biją się kijami bejsbolowymi z łysymi buddyjskimi mnichami w młodzieżowych strojach."

Przychodzi Putin do wróżki i pyta co jego i Rosję czeka w 2017 roku. Wróżka na to, że będzie wojna z Polską.
- Nudy, nudy - odpowiada Putin. - To Ty mi więc lepiej powiedz po ile będzie w grudniu euro w Moskwie?
- A po 5 złotych - odpowiada wróżka.

Siedzi sobie w więzieniu dwóch skazanych, jeden pyta drugiego:
- Za co siedzisz?
- 15 morderstw, 26 porwań, handel narkotykami i ludźmi. A ty za co siedzisz?
- Sprzedałem chipsy gimnazjaliście...
Drugi więzień patrzy na niego dziwnym, przerażonym wzrokiem i nie jest w stanie wykrztusić z siebie ani jednego słowa. Po kilku minutach mówi:
- Ty chory zwyrodnialcu..

Spotyka się dwóch Ukraińców i jeden mówi do drugiego:
- Stary tam w Polsce to jest prawdziwe życie nie to co u nas. Wstajesz rano i podają ci pyszne śniadanko do łóżka potem sex do południa. Po południu wykwintny obiad szampańskie desery i sex do kolacji. Kolacja - palce lizać, a po kolacji do późnej nocy sex ile tylko pragniesz.
- No no brzmi nieźle. A skąd ty to wszystko wiesz byłeś w Polsce?
- Ja nie ale moja siostra była.

Politycy doprowadzili do tego, że kiedy czytam:
"PREZYDENT BYŁ NA PREMIERZE..."
To nie wiem czy to relacja z wydarzenia kulturalnego, czy skandal seksualny.

Trochę dużo ale większość coś znajdzie dla siebie dobrego mnie wszystkie bawią.

ZmecholZmechanizowany #2 Posted 30 September 2016 - 09:36 AM

Brigadier

• Player
  • 33710 battles
  • 4,153

To mnie ostatnio rozśmieszyło:

Pozdro dla kibiców :trollface:

dr_Klapsik #3 Posted 01 October 2016 - 10:10 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20555 battles
  • 870

Edited by dr_Klapsik, 01 October 2016 - 10:23 AM.

muriceps #4 Posted 01 October 2016 - 10:30 AM

Major

• Player
  • 23386 battles
  • 2,758
  • [UVC] UVC

Prezes Kaczyński ze świtą udał się w Polskę na spotkania z wyborcami. Jadąc zajechali do przydrożnej restauracji na obiad.  Prezes przejrzał kartę dań i zamówił zupę z żółwia (była akurat promocja). Zamówienie złożone, czekają. Czekają, czekają. Po jakichś 40 minutach Prezes mówi do Błaszczaka. Idź zobacz co z tą zupą bo już burczy mi w brzuchu. Błaszczak wchodzi do kuchni i widzi jak cały czerwony na gębie, bliski płaczu kucharz stoi z tasakiem nad deską do krojenia na której leży żółw. Ilekroć kucharz uderza tasakiem to żółw w ostatniej chwili chowa głowę w skorupę. Zamach, głowa schowana, zamach, głowa schowana. Kucharz spojrzał na Błaszczaka i krzyczy:

- Panie ratuj bo mnie z roboty wywalą i pewnie aresztują.

Błaszczak niewiele myśląc podchodzi do kucharza zabiera mu tasak, ślini palec wskazujący i wtyka żółwiowi w dupę. Żółw w obliczu takiej inwazji wystawia głowę a wtedy trzask.... i po kłopocie. 

Kucharz wniebowzięty - Uratował mnie Pan. Jak Pan na to wpadł.

Błaszczak na to - kojarzy Pan naszego Prezesa?

No kojarzę - bełkocze kucharz.

- szyjka krótka a krawacik trzeba zawiązać.

ps. koledzy jak mnie aresztują to przysyłajcie chociaż dane o promocjach w Wocie ok?

Paiatzzo #5 Posted 01 October 2016 - 10:56 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 12500 battles
  • 488

Czym się różni łechtaczka od łomżyńskiego piwa?

Łechtaczka tylko na początku ma posmak moczu.

Mscislav_sister #6 Posted 01 October 2016 - 12:42 PM

General

• Player
  • 255 battles
  • 8,696

View Postmuriceps, on 01 October 2016 - 10:30 AM, said:

Prezes Kaczyński ze świtą udał się w Polskę na spotkania z wyborcami. Jadąc zajechali do przydrożnej restauracji na obiad.  Prezes przejrzał kartę dań i zamówił zupę z żółwia (była akurat promocja). Zamówienie złożone, czekają. Czekają, czekają. Po jakichś 40 minutach Prezes mówi do Błaszczaka. Idź zobacz co z tą zupą bo już burczy mi w brzuchu. Błaszczak wchodzi do kuchni i widzi jak cały czerwony na gębie, bliski płaczu kucharz stoi z tasakiem nad deską do krojenia na której leży żółw. Ilekroć kucharz uderza tasakiem to żółw w ostatniej chwili chowa głowę w skorupę. Zamach, głowa schowana, zamach, głowa schowana. Kucharz spojrzał na Błaszczaka i krzyczy:

- Panie ratuj bo mnie z roboty wywalą i pewnie aresztują.

Błaszczak niewiele myśląc podchodzi do kucharza zabiera mu tasak, ślini palec wskazujący i wtyka żółwiowi w dupę. Żółw w obliczu takiej inwazji wystawia głowę a wtedy trzask.... i po kłopocie. 

Kucharz wniebowzięty - Uratował mnie Pan. Jak Pan na to wpadł.

Błaszczak na to - kojarzy Pan naszego Prezesa?

No kojarzę - bełkocze kucharz.

- szyjka krótka a krawacik trzeba zawiązać.

ps. koledzy jak mnie aresztują to przysyłajcie chociaż dane o promocjach w Wocie ok?

A teraz czarny humor: za "obrazę" premiera T. wydano 30 tys wyroków od grzywien po areszt, nie muszę mówić co się stało ze studentem prowadzącym stronę nabijającą się z poprzedniego prezydenta.

zdzislawdyrma #7 Posted 01 October 2016 - 01:19 PM

Colonel

• Beta Tester
  • 53550 battles
  • 3,582
ciekawe dane

kowan69 #8 Posted 01 October 2016 - 01:40 PM

Lieutenant General

• Player
  • 17664 battles
  • 6,657
  • [SAMI] SAMI

View PostMscislav_sister, on 01 October 2016 - 11:42 AM, said:

A teraz czarny humor: za "obrazę" premiera T. wydano 30 tys wyroków od grzywien po areszt, nie muszę mówić co się stało ze studentem prowadzącym stronę nabijającą się z poprzedniego prezydenta.

Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę.

No ale do rzeczy;

Premier Donald Tusk (lub inny dowolny) odwiedza gospodarstwo rolne. 
Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki. 
Na to Tusk: 
- Tylko żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem, typu „Kaczor Donald i świnie”, albo coś takiego! 
- Ależ skąd panie premierze. Wszystko będzie cacy. 
Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Tuska wśród świń i podpis „Premier Donald Tusk (trzeci od lewej)"

Kiedyś mi się podobało też google, bo po wpisaniu hasła 'Tusk' jako pierwsze wyskakiwało słowo 'kłamca', a po wpisaniu Komorowski albo Kaczyński, wyskakiwało 'złodziej'. 

To było takie bardzo rzeczowe, bez ubierania w zawoalowane słowa. 

Mscislav_sister #9 Posted 01 October 2016 - 01:46 PM

General

• Player
  • 255 battles
  • 8,696

View Postkowan69, on 01 October 2016 - 01:40 PM, said:

Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę.

A czemu do mnie ta uwaga? W pierwszej rzędzie ban powinien polecieć za większość tych dowcipów, i jako że autor tematu nie wybrał strony, żarty były z różnych "stron" i że podpada pod kilka innych punktów to bana może dostać. Bo przecież wiadomo że najczęściej moderacja reaguje przy tego typu bzdurach, a nie jak ktoś robi burdel i hejt w rozgrywce.

muriceps #10 Posted 01 October 2016 - 03:14 PM

Major

• Player
  • 23386 battles
  • 2,758
  • [UVC] UVC

Mścisławie, jest pewna równica pomiędzy obrażaniem a opowiadaniem dowcipów. Kabareciarz Robert Górski spotkał się z Tuskiem po zakończeniu kadencji i razem się pośmiali. Robert Górski na zakończenie przed kamerami powiedział coś w stylu "Mam wrażenie, że jeden z nas zrobił dzięki drugiemu karierę". A teraz odpowiedz sobie na pytanie czy taki sam kabaret i taka sama dowcipna "konfrontacja" przed kamerami byłaby możliwa z Jarosławem Zawsze Dziewicą? Niech odpowiedzią będzie ostatni ocenzurowany (kto pamięta kiedy ostatnio miał miejsce taki przypadek cenzury) występ kabaretowy kabaretu Ani Mru Mru w Opolu (?) - ten o Star Wars. PRL podlany narodowym sosem wrócił, nie tylko w socjal reformach ale i w gomułkowskim traktowaniu przeciwników politycznych. Z pewnością będzie wesoło. 

https://www.youtube....h?v=uluxkpwcWrI

Edited by muriceps, 01 October 2016 - 03:19 PM.

maliniu #11 Posted 01 October 2016 - 03:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22961 battles
  • 302
Radzieccy naukowcy odkryli, że oczy są nerwami połączone z dupą, ponieważ jak ukłuli badany obiekt w dupę to się popłakał, a jak ukłuli w oko to się zesrał.

Mscislav_sister #12 Posted 01 October 2016 - 03:56 PM

General

• Player
  • 255 battles
  • 8,696

hahaha, żeby coś wróciło to by się musiało najpierw przerwać :bajan:

Ja wiem jaka to jest dla Ciebie róznica - o jednej stronie to jest "dowcip" a o drugiej to jest "obrażanie". Ot i cała logika.

Nie śledzę Jarka bo mnie nie obchodzi, on mnie nie obchodzi.

Śmieszy mnie hipokryzja kiedy za stronę z dowcipami i szyderą za jednego prezydenta się zamyka a na faceta się nasyła o 6 rano służby specjalne, burzy się że żartowanie z prezydenta to plucie na Polske i Polaków (cytat śp Bartoszewskiego) a teraz to "dowcip, wolność słowa" i wygląda to tak:

Spoiler

Ogólnie dzięki obu stronom jest beka.

Spoiler

Kończę bo nie chcę dostać bana, choć wiem ile osób się zaraz o to postara.:3 Przecież to tak być nie może!!!

Edited by Mscislav_sister, 01 October 2016 - 04:05 PM.

zdzislawdyrma #13 Posted 01 October 2016 - 05:25 PM

Colonel

• Beta Tester
  • 53550 battles
  • 3,582

wyszlo na to ze pis to jest ten gorszy sort  kiedy donosil na swój kraj do unii europejskiej i usa

Mscislav_sister #14 Posted 01 October 2016 - 05:55 PM

General

• Player
  • 255 battles
  • 8,696
No troche. Ale nie musisz tłumaczyć żartów.;)

Magic_mushroom__ #15 Posted 01 October 2016 - 06:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9613 battles
  • 68
  • [17WBZ] 17WBZ

View Postkowan69, on 01 October 2016 - 12:40 PM, said:

i podpis „Premier Donald Tusk (trzeci od lewej)"

Akurat to to nie żart, tylko życie. Nieraz w gazecie puszczaliśmy np. foto, na którym były trzy osoby - dwóch mężczyzn i w środku kobieta - z podpisem: Mariola Kowalska (w środku) przekonuje, że [cośtamcośtam]. Zresztą jest cały wachlarz podobnych zabiegów.

Taaa, media manipulują...

SithPOET #16 Posted 01 October 2016 - 06:22 PM

Lieutenant

• Player
  • 39067 battles
  • 1,924

18+

Spoiler

i kolejny, też 18+

Spoiler

jaxed #17 Posted 02 October 2016 - 01:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13664 battles
  • 511
  • [FKFL] FKFL
Mnie ostatnio rozśmieszyła taka rozmowa na chacie

Attached Files

• Attached File   shot_009.jpg   46.84K

Edited by jaxed, 02 October 2016 - 01:13 PM.

Mscislav_sister #18 Posted 02 October 2016 - 01:48 PM

General

• Player
  • 255 battles
  • 8,696

View Postjaxed, on 02 October 2016 - 01:13 PM, said:

Mnie ostatnio rozśmieszyła taka rozmowa na chacie

To są chyba dzieci tylko. Chociaż jeśli ludzie potrafią zabić matke bo im kompa wyłączyła...

_Patrol #19 Posted 02 October 2016 - 01:51 PM

Field Marshal

• Player
  • 36327 battles
  • 25,114
  • [IMPR0] IMPR0

Ostatnio rozśmieszył mnie wpis gracza który twierdzi,że z prawej strony słyszy wystrzały czołgu który znajduje się z jego strony lewej.

Zaleciłem aby odwrotnie założył słuchawki :)

View Postwalirura, on 01 October 2016 - 11:58 PM, said:

W [edited], NIE CHCECIE ZARABIAĆ, TO SIĘ PIERDOLCIE SIĘ! INDYKACJA TRAFIENIA Z PRAWEJ, A CZOŁG STRZELAJĄCY Z LEWEJ!

[edited]WAM W DUPĘ!

View Post_Patrol, on 02 October 2016 - 01:03 AM, said:

Jako, że lubię pomagać podpowiem abyś odwrotnie założył słuchawki.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/387115-zapytaj-unicuma/page__st__4100__pid__13183753#entry13183753

lothar1890 #20 Posted 02 October 2016 - 10:54 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 26748 battles
  • 445
  • [KAM1] KAM1
Znana wszystkim firma ogłosiła że moderacja zacznie czyścić wątek z trolli. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users