Jump to content

Co Was ostatnio rozśmieszyło

Dowcipy kabarety anegdoty sytuacje z życia wzięte

• Please log in to reply
568 replies to this topic

Mscislav_sister #561 Posted 09 November 2017 - 05:07 PM

General

• Player
  • 255 battles
  • 8,691

Wszyscy się śmiali z chłopaków co sobie zrobili skaryfikację na wzór Popka a w Czadzie skaryfikacja to znak wejścia w dorosłość, oznaka piękna i powód do dumy kobiet i mężczyzn, a u 10 letnich dziewczynek to oznaka że są gotowe do...no wiadomo do czego (10 letnich to nie pomyłka).

Ta wspaniała kultura.:D

Rage_Rafal_PL #562 Posted 11 November 2017 - 01:28 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 11707 battles
  • 1,379
  • [P_L_C] P_L_C

Ja pieprzę serio?  U kolesia lub gościówki to takie oko przechodzi jednono 4. W życiu bym się na to nie odważył w zyciu  o wiele więcej ryzykuje niż dłubaniem igłą w oku...

ale  i tak szacunek dla tego pazia za KSW... Ja bym się nie odważył...Pudzianowski to dla mnie autoryted..

a ten gośc ma niesamowite jaja... i udowodnił co trzeba dla Pudziana to jest zycie i mantra... on go zje jak będzie wiz awi jak Papaj szpinak... Pudzian ma jedno we łbie być... on ma istnieć... jedno musi zgasic drugie...i mam nadzieję że do tego nie dojdzie... Pudzian wszystko gasi on jest gorszy od morskiej wody... dusza człowiek a wszystkich gasi xDD..

Ej gamonie ale to był mój cytat...

Pudzian jest Bogiem wyobraż to sobie, sobie... ze spędu i obłędu c bloczki napierdalał bez obłędu :DD

Taa

Czasami się da się przekuć w pasję......... jednk jest mnóstwo ludziów... tak to ująłem, którzy nie chcą być kimś,,,, i do póki do tego nie dorosłem nie rozumiałem tego... a mało tego ja rozumiem gościa który chce być kims like Pudzian!!To jest po części core(rdzeń na maksa inteligentny po mimo swej siły przeliczeniowej) ale za sobą ma masę (podzespołów wysokiej jakości a nie świerszczy), prasę i taką ideę, że nic go nie zatrzyma... żaden beton mineralny... rób swoje wierz w swoje.... Twa ideologia w swej prostocie mnie przygniata dlatego wypróżniłem się intelektualnie ale to jest nadmiar pozytywne... nie fizycznie...

Edited by Rage_Rafal_PL, 11 November 2017 - 01:38 AM.

Mscislav_sister #563 Posted 15 November 2017 - 01:58 AM

General

• Player
  • 255 battles
  • 8,691
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/639978-moja-tworczosc-i-pytanie/

Mscislav_sister #564 Posted 17 November 2017 - 11:44 PM

General

• Player
  • 255 battles
  • 8,691

Paiatzzo #565 Posted 19 November 2017 - 11:26 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 12500 battles
  • 488

Rage_Rafal_PL #566 Posted 19 November 2017 - 10:54 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11707 battles
  • 1,379
  • [P_L_C] P_L_C

Rozśmieszyły mnie ostatnio wpisy na mój temat. Cisza jak makiem zasiał kiedy wklejasz rock jako podkład, cisza kiedy metal, cisza kiedy discopolo... ponieważ niektórzy nie trawią tego jak country i czasami cos tam mrukną... ale popka uuuu.... to już odcisk u zaściankowej szlachty.

Można go lubić lub nie ale mnie z tym gościem porównując... Wam się we łbach popieprzyło od siedzenia przed kompem....

Taki fokus marokus jesteś to idź do klatki i pocałuj Pudziana w 4 pidżamki... będziesz lepiej spał niż Gołota, który spotkał Tysona...

Jakie tu są z "d" porównania to jest przezabawne... piszą o tym goście którzy sami pierdząc w stołek są mega krytykami tego forum... a przynajmniej tak im się wydaje...

Mi taki szwagier jeden zapodał przykład... tak narzekasz i gadasz o tej naszej reprezentacji... to weź sam dupe w troki i popraw ich błędy na murawie... i ma rację.

Mnie z popkiem porównać... do ćpania, brania i pewnie wyglądu... hmmm... może bym pudzianowi nastukał a może nie... ja nie mam ochoty mierzyć się z gościem, którego celem w życiu jest napieprzyć sęków innemu - ma taką gość motywację i to jest jego emerytura (nawiasem mówiąc Saleta ma inne priorytety stąd te dziwne bijatyki w jego wykonaniu). Wiadomo jak taki biznes się skończy... ja mam dla kogo normalnie funkcjonować ale łosi którzy tak piszą chętnie wziąłbym do tej "klatki" aby im pokazać co to jest obcięty jęzor na kątowniku przez własne zęby... to jest moje poczucie humoru.

Mscislav_sister #567 Posted 20 November 2017 - 12:09 AM

General

• Player
  • 255 battles
  • 8,691

Block Quote

W ostatnich dniach na niebie nad amerykańskim stanem Waszyngton pojawiło się nietypowe „zjawisko”. Chodziło o „rysunki” wykonane przez manewrujący samolot. Niecodzienne było jednak to, przypominały one… gigantyczne męskie penisy.

Sprawa poruszyła lokalnych mieszkańców hrabstwa Okanogan, graniczącego z Kanadą, z których część była oburzona tym, co pojawiło się na niebie. Niektórzy przesłali zdjęcia rysunków do mediów, nagłaśniając sprawę. Zgłaszali się tam również oburzeni rodzice, którzy musieli tłumaczyć swoim dzieciom, co widać na niebie. Byli jednak i tacy, którzy uznali to za „całkiem zabawne”. W sieci pojawiły się nawet nagrania pokazujące, jak pilot kreśli swoje „dzieła”.

Okazało się, że autorem podniebnych, obscenicznych rysunków jest pilot wojskowy U.S. Navy. Przedstawiciele stacji wojskowej Whidbey Island, na północny-zachód od Seattle, potwierdzili, że w sprawę zaangażowana była załoga jednego z samolotów wojskowych. Prawdopodobnie chodzi o FA-18G.

– Marynarka Wojenna utrzymuje najwyższe standardy swoich załóg powietrzny i uważamy to za absolutnie nie do zaakceptowania, bez żadnej wartości szkoleniowej, a załogę pociągamy do odpowiedzialności – poinformowani oficjele amerykańskiej marynarki w oświadczeniu dla mediów, przepraszając za incydent. Zachowanie załogi określono mianem „niedojrzałego” i „nieetycznego”.

Phi, sztywniaki...:sceptic:

tita6 #568 Posted 20 November 2017 - 02:00 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 18489 battles
  • 355
  • [NE_XT] NE_XT
Brawo rodzice tych dzieci, skoro się pytają co to [edited]!

ZmecholZmechanizowany #569 Posted Today, 12:06 AM

Brigadier

• Player
  • 33710 battles
  • 4,153
Posted Image

Edited by ZmecholZmechanizowany, Today, 12:06 AM.

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users