Jump to content

Reakce na verzi 9.16 - Úprava herního chatu

• This topic is locked This topic is locked
129 replies to this topic

IronTrash #101 Posted 14 October 2016 - 03:49 PM

Warrant Officer

• Player
  • 53970 battles
  • 526

View PostBecck, on 14 October 2016 - 03:20 PM, said:

Ahoj. Taky už chodím jenom na forum.  Hold nějaká skupina hráčů kterou nezajímají ostatní hráči si zase něco vybrečela. A tak teď pro tu druhou skupinu je hra VELIKÁ NUDA. Co naděláš, místo toho aby měli lidi možnost si to v menu vypnout (toho ale ubrečenci v tomto případě asi nejsou schopni) , tak se to zablokuje všem a napořád a hotovo. Taky řešení. Bohužel při dnešních možnostech velice ubohé. A jestli to WG změní ? Moc tomu nevěřím a v podstatě už zalamuji hůl nad WOT.  Úpravy hry se bohužel pořád ubírají směrem který mi již vysloveně nevyhovuje.  

pozn. jsi ve hře dost dlouho, všiml jsi si změnu počtu hráčů  na EU serverech oproti minulosti ? Taky ukazatel... 

tak na druhou stranu, ostatní změny jsem velice přivítal hlavně co se herní mechaniky týče, to že nebude nová fyzika s tím jsem se už smířil, furt lepší než původní verze kde se nedalo vjet dovody protože tě zastavila neviditelná bariéra, pak se dalo jezdit pod vodou a nakonec přidali že se můžeš utopit - ta hra prodělává velké a dobré změny. A to že se nudím?... Asi jsem už přehrátý, fakt netuším.

Ještě nutno upozornit na to že hra byla navržena tak aby se na trhu udržela 5 let, to splnili už teď na 125% takže velký úspěch a věřím že pár let ještě vydrží, stále konkurence pokulhává. Takže ano patří to mezi ty lepší hry, a to že se určitá skupina lidí hold bude nudit - nu co ... nic nemůže vyhovat všem, třeba do hry přidají něco co mě zase přitáhne, zatím se tak neděje, uvidíme....

Dedek963 #102 Posted 14 October 2016 - 11:49 PM

Corporal

• Player
  • 82439 battles
  • 175
  • [PIXL] PIXL

Absence chatu mi vadí.

Je fajn vedet, v jake je protihrac psychicke kondici.

Da se na tom stavet taktika :-)

Dale je mozne ho rozptylovat a na komunikaci s nim vydelat.

Soucasne reseni mi prijde velmi pokrytecke.

Neumime nebo nechceme resit bambulaky, co nadavaji? Tak to zrusime, bo jsme lini.

Minsk asi chce taky do Evropske unie :-)

Edited by Dedek963, 14 October 2016 - 11:50 PM.

Iosifek #103 Posted 15 October 2016 - 07:25 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36434 battles
  • 381

View PostBlueTomcat, on 12 October 2016 - 02:14 PM, said:

Report systém prakticky nefunguje od změny kdy se to totálně zvrtlo po slavném rigging módu kdy ty vyriggované T-22 med. hráči agresivně nahlašovali jen za to, že ses s tím jen objevil v bitvě. Pak jsme jednou narazili na týpka v Leopardovi co od začátku do konce bitvy spamoval do chatu nacistické pozdravy a hesla. CZ support nám natvrdo odpověděl že tam nic závadného nevidí a že to zkrátka řešit nechce, od toho je tu report systém. Naštěstí jsme v klanu měli jednoho klučinu co uměl obstojně německy a poslal replay se screenama na německou podporu. A o týdnu ten vykuk dostal BAN který trvá doteď. 

Report systém funguje jen v případě, že ho dostaneš automaticky i když ten taky funguje pěkně na levačku, někdo do tebe 3x střelí a zabije tě ani nezmodrá a ty jednou někoho trefíš a hned modrásek. Jako nechci ti brát iluze ale na podpoře se většinou spravedlnosti nedovoláš a report systém funguje jaksi nešťastně. 

A pro všechny: Můžete tu plakat jak chcete, sami vývojáři razantně řekli že chat nechají jak je, protože byl používán jen pro urážky a provokace. Zkrátka vztekejte se jak chcete, máte smolíka. Když se vám to nelíbí tak se s tím buď smiřte nebo to přestaňte hrát. 

PS: Blokace aimbotů a cheat módů - comming soon!

To myslíš vážně? Pokud ano, dej víc informací.

prouzak #104 Posted 15 October 2016 - 04:00 PM

Private

• Player
  • 12235 battles
  • 27
  • [-EPG-] -EPG-

View Postmirasmirascz, on 13 October 2016 - 12:14 PM, said:

Jo, mohli by si v tom klikání na mapu vzít opět příklad z AW. Tam klikneš 3x a dost. Po nějakém čase to zase jde , ale zas jen 3x.

Neumi treba nejaky mod mutnout debilka, ktery spamuje pozici?

Cerb4rus #105 Posted 15 October 2016 - 04:38 PM

Player

• Player
  • 49298 battles
  • 4,237
  • [PCSTB] PCSTB

View Postprouzak, on 15 October 2016 - 04:00 PM, said:

Neumi treba nejaky mod mutnout debilka, ktery spamuje pozici?

Přímo když na něj klikneš,  tak se dá mutnout,  jsou tam dvě možnosti tak jedna znich 

Edited by Prazak, 15 October 2016 - 04:39 PM.

JaudaSranda #106 Posted 16 October 2016 - 01:23 AM

Private

• Player
  • 46801 battles
  • 14

WG vraťte proboha zpět komunikaci s protihráči. Té hře to hrozně ublížilo. Ztrácí se humor i možnost ocenění soupeře.

Smysl jsem v tom žádný nenašel.

Leckov #107 Posted 17 October 2016 - 08:05 AM

Warrant Officer

• Player
  • 31655 battles
  • 994
  • [-R-CZ] -R-CZ
V předchozí verzi jsem měl chat vypnutý a bylo po ptákách. Nepřítel nadával a nevěděl, že to nevidím a nijak mě to nevzrušuje. Zato teď mám po bitvě často v soukromém chatu spousty nadávek od hráčů, které jsem zabil. A to je taková sprostota, že se i procesor červená. Někteří jsou prostě duševní chudáci a cestu k ventilaci si vždycky najdou.

Jmeno1 #108 Posted 17 October 2016 - 08:25 AM

Field Marshal

• Player
  • 51682 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

View PostIosifek, on 15 October 2016 - 08:25 AM, said:

To myslíš vážně? Pokud ano, dej víc informací.

Včera v bitvě někdo do chatu napsal, že na RU začalo banování za cheaty. Takže možná má fakt pravdu.

Iosifek #109 Posted 17 October 2016 - 11:11 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36434 battles
  • 381

View PostJmeno1, on 17 October 2016 - 08:25 AM, said:

Včera v bitvě někdo do chatu napsal, že na RU začalo banování za cheaty. Takže možná má fakt pravdu.

Těším se. :)

Loki_1389 #110 Posted 17 October 2016 - 07:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31095 battles
  • 705
  • [JLCI] JLCI

View PostLeckov, on 17 October 2016 - 07:05 AM, said:

V předchozí verzi jsem měl chat vypnutý a bylo po ptákách. Nepřítel nadával a nevěděl, že to nevidím a nijak mě to nevzrušuje. Zato teď mám po bitvě často v soukromém chatu spousty nadávek od hráčů, které jsem zabil. A to je taková sprostota, že se i procesor červená. Někteří jsou prostě duševní chudáci a cestu k ventilaci si vždycky najdou.

Není nic jednoduššího než si v nastavení nastavit že budeš dostávat zprávy pouze ze seznamů kontaktů.

wyr___ #111 Posted 19 October 2016 - 06:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15588 battles
  • 54
  • [W4LK] W4LK

View PostLoki_1389, on 17 October 2016 - 06:24 PM, said:

Není nic jednoduššího než si v nastavení nastavit že budeš dostávat zprávy pouze ze seznamů kontaktů.

nie nie! treba spravy uplne zrusit, ved co ak by mi aj ti, co mam v zozname chceli nadavat? 

ja som to tu pisal uz, ze treba uplne zrusit vsetku komunikaciu aj kanaly a jednoducho vsetko, proste totalna cenzura, ved sme si predsa prisli zahrat tanky a nie si vypisovat spravy ako na fasabugu, ci nejakom pokeci!

Loki_1389 #112 Posted 19 October 2016 - 07:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31095 battles
  • 705
  • [JLCI] JLCI

View Postwyr___, on 19 October 2016 - 05:26 PM, said:

nie nie! treba spravy uplne zrusit, ved co ak by mi aj ti, co mam v zozname chceli nadavat? 

ja som to tu pisal uz, ze treba uplne zrusit vsetku komunikaciu aj kanaly a jednoducho vsetko, proste totalna cenzura, ved sme si predsa prisli zahrat tanky a nie si vypisovat spravy ako na fasabugu, ci nejakom pokeci!

Nechtěl by jsi se přidat do teamu vývojářu k WG? Skvěle by jsi tam zapadnul...

karnovak #113 Posted 20 October 2016 - 05:48 AM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,812
Tady už je pláč pomalu jak u nerfu kv1s. Mám něco nahráno a v chatu se soupeřem se smysluplné zprávy objevovaly jenom náhodně, v tom má WG naprostou pravdu. Když to výjimečně nebyly nadávky a pláč na goldy, cheaty apod., tak to byly hloupoučké a hlavně zbytečné dotazy typu "IS7 or E100?", nabídky vstupu do rudých klanů wn 500 a 10+let, nezbytné pozdravy "siema", "udv", "ahoj cz" a podobné životně důležité věci každého rajčáka, které lze psát i teď, jen je toho ušetřen soupeř. Tohle tady všem strašně chybí?  Pro někoho tím dokonce ztratila hra na zábavnosti? Líbí se mi, jak chybí ocenění od nepřítele (od hráčů, kteří ho nejspíš v životě ani nedostali) a vadí jim jak jim teď chodí nadávky do garáže (které lze velice snadno odstranit a je to asi jednodušší, než se zamyslet, proč mi vlastně chodí - hlavně stejně asi nejsou od soupeře), zatímco v chatu jim nevadily.

Edited by karnovak, 20 October 2016 - 05:59 AM.

Armorpiercer_ #114 Posted 20 October 2016 - 01:55 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View Postkarnovak, on 20 October 2016 - 06:48 AM, said:

Tady už je pláč pomalu jak u nerfu kv1s. Mám něco nahráno a v chatu se soupeřem se smysluplné zprávy objevovaly jenom náhodně, v tom má WG naprostou pravdu. Když to výjimečně nebyly nadávky a pláč na goldy, cheaty apod., tak to byly hloupoučké a hlavně zbytečné dotazy typu "IS7 or E100?", nabídky vstupu do rudých klanů wn 500 a 10+let, nezbytné pozdravy "siema", "udv", "ahoj cz" a podobné životně důležité věci každého rajčáka, které lze psát i teď, jen je toho ušetřen soupeř. Tohle tady všem strašně chybí?  Pro někoho tím dokonce ztratila hra na zábavnosti? Líbí se mi, jak chybí ocenění od nepřítele (od hráčů, kteří ho nejspíš v životě ani nedostali) a vadí jim jak jim teď chodí nadávky do garáže (které lze velice snadno odstranit a je to asi jednodušší, než se zamyslet, proč mi vlastně chodí - hlavně stejně asi nejsou od soupeře), zatímco v chatu jim nevadily.

sakra ted si zkazil vsech 18982 prispevku tady. banan na tebe. Siema, gg, hf.

biglebovski #115 Posted 20 October 2016 - 03:56 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 57289 battles
  • 342
  • [TSAZ] TSAZ

Zobrazit příspěvekLeckov, dne 17. října 2016 - 08:05 AM, řekl:

V předchozí version Jsem Mel povídání vypnutý si było PO ptákách. Nepřítel nadával Nevěděl, ZE k nevidím nijak mě to nevzrušuje. Zato Ted mám po bitvě Casto v soukromém chatu spousty nadávek od hracu, Které Jsem Zabil. A dra taková sprostota, ZE SE i procesor červená. Někteří JSOU prostě duševní chudáci cestu k ventilaci si vždycky najdou.

A o tom to přesně je. Někdo zase u WG strašně plakal, jak je chat zlý a špatný. No a teď to dostává do garáže. 

karnovak #116 Posted 20 October 2016 - 06:55 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,812

No jasně, já mám s takovým šikanováním taky pochopení. Sice mám od patche asi tak 2x tolik killů co on a zatím si mi teda stěžovalo celých 0 lidí, že jsem je zabil (teda vlastně jo, jeden mi poslal smajlíka, když se chtěl utopit a já na něj s kv2 skočil), ale určitě věřím, že Leckov po každý bitvě musí odklikat zprávy od minimálně 20 lidí, že je v bitvě zabil. Trošku soudnosti s tím brečíkem, prosím.

Ale abych nebyl jen negativní - taky mi občas chybí ten pláč v chatu o aimbotech a cheatech, když soupeř dostal rekt, nebo gratulace GG po třech minutách hry s výsledkem 15:0. To občas pobavilo, ale zase ne natolik, abych si kvůli tomu vymýšlel kraviny, jak to bylo úžasný a teď jak je to katastrofa.

Edited by karnovak, 20 October 2016 - 07:01 PM.

Iosifek #117 Posted 20 October 2016 - 09:44 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36434 battles
  • 381

Ještě by mohla být možnost vypnout ty samozvané generály co klikají celou hru do mapy. Tedy, že bych na jeho jméno najel a odstřihl ho od svého chatu. Neměl bych pak zaspamovanou celou levou stranu obrazovky. Nebo aspoň 3x a dost, na nějakou dobu.

Na to ani zákaz chatu nepomůže, to jde mimo.

Edited by Iosifek, 20 October 2016 - 09:45 PM.

Bery_CR #118 Posted 20 October 2016 - 10:23 PM

Colonel

• Player
  • 66703 battles
  • 3,587
  • [KOBD] KOBD

View Postkarnovak, on 20 October 2016 - 05:48 AM, said:

Tak tohle jsi vystihl presne. :medal:

Armorpiercer_ #119 Posted 21 October 2016 - 12:24 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View PostIosifek, on 20 October 2016 - 10:44 PM, said:

Ještě by mohla být možnost vypnout ty samozvané generály co klikají celou hru do mapy. Tedy, že bych na jeho jméno najel a odstřihl ho od svého chatu. Neměl bych pak zaspamovanou celou levou stranu obrazovky. Nebo aspoň 3x a dost, na nějakou dobu.

Na to ani zákaz chatu nepomůže, to jde mimo.

cerna listina a klikac ma smolika.

socanek #120 Posted 21 October 2016 - 01:03 PM

Major General

• Player
  • 30244 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostArmorpiercer_, on 21 October 2016 - 11:24 AM, said:

cerna listina a klikac ma smolika.

do háje, pátek odpoledne...... já to pochopil po prvním přečtení tak, že když dám artynáře na černou listinu, tak mě nebude trefovat :D

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users