Jump to content

Reakce na verzi 9.16 - Úprava herního chatu

• This topic is locked This topic is locked
129 replies to this topic

Becck #21 Posted 05 October 2016 - 09:23 PM

Sergeant

• Player
  • 77143 battles
  • 237
  • [CRIM] CRIM

Ten vypnutý chat se soupeřem asi sebral lidem chuť vůbec s někým komunikovat anebo to byla prostě jen náhoda ? Nevím.  Zahrál jsem cca. 8-10 bitev a zaznamenal jsem jenom 2 věty (otázky, anglicky ) od dvou lidí, každá v jiné bitvě ale reakce / odpovědi se nedočkali. V poslední bitvě co jsem hrál jsem se zeptal i já  říkajíce si, že snad někdo konečně bude aspoň nějak reagovat.  Bohužel taky nic.  Gratulace.  Hra je zase přitažlivější a zábavnější, akorát lidem při tom zaroste klávesnice mechem, kromě těch pár tlačítek kterými se hraje. Ten co to vymyslel musel asi dlouho chodit do školy a teď zřejmě žije v jiné dimenzi nebo galaxii.  

Tak takovou trapnou nudu (hru) bez konverzace jsem radši vypnul a jdu se podívat na film. Sbohem. 

Miskindoma #22 Posted 05 October 2016 - 09:46 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30169 battles
  • 489
  • [0WNED] 0WNED

View Postkreator391, on 05 October 2016 - 07:47 PM, said:

Preco nemozem udavat enemakov ???!!! Oni ma doteraz udavali som im vinadal a mam permanent chat !!! Zase amateri robili tento patch !!

Moje řeč měl bys to vést Ty a ne ti amatéři.

Moc mě mrzí, že si už nemůžu popovídat s entitou Tvého formátu. Doufám jen, že takovým to jednobuněčným organismům, někdo brzy vysvětlí princip pobitevních zpráv. Není nad to si u podobných ,,vinadávání,, představit protějšího, uhrovitého [Editováno], ups... chtěl jsem napsat mladíka, kterému se u klování do klávesnice vztekem klepou prsty, [Editováno] a pokouší ze sebe dostat svůj nadlimit - větu (vinadávací ) jednoduchou.

Opět ty závorky.... Pořád nic??????

Edited by ClearEvil, 06 October 2016 - 08:45 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

peyrak_No1 #23 Posted 05 October 2016 - 10:16 PM

Corporal

• Player
  • 29590 battles
  • 169
  • [CSK1] CSK1

View PostKayi4ek, on 03 October 2016 - 12:55 PM, said:

Tankisté,

budeme rádi za všechny vaše postřehy, návrhy a připomínky k úpravám herního chatu. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu! :honoring:

Prosim, zapnut chat s enemy aspon v Teamovkach. tam nikto nikomu nenadava. Hra sa to pre zabavu.. kolkokrat stretneme krajanov na opacnej strane a pokecame.. aspon je sranda.

A sem tam sa aj setri cas, ked sa vyzradi pozicia prevrhnuteho tanku.

Dik.

Kucus_brainless_zombie #24 Posted 05 October 2016 - 11:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN
Na chatu je nyní mrtvolno... :amazed:

Gollder_from_Mordor #25 Posted 06 October 2016 - 06:15 AM

Lance-corporal

• Player
  • 39666 battles
  • 99
  • [T1LT] T1LT
Největší blbost s kterou mohlo wg přijít... zaprvý člověk nemůže popřát [Editováno] hráčům co klikaj už mi zbývá si je jen dávat na blacklist a když je potkám v mým týmu tak [Editováno]... ale to prostě není ono :/ a když člověk potká známý tak ani nemůže pozdravit to prostě zamrzí... 

Edited by ClearEvil, 06 October 2016 - 08:50 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Lumifer #26 Posted 06 October 2016 - 08:40 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View PostGollder, on 06 October 2016 - 06:15 AM, said:

Největší blbost s kterou mohlo wg přijít... zaprvý člověk nemůže popřát [Editováno] hráčům co klikaj už mi zbývá si je jen dávat na blacklist a když je potkám v mým týmu tak[Editováno]... ale to prostě není ono :/ a když člověk potká známý tak ani nemůže pozdravit to prostě zamrzí... 

Já považuju diskuzi s enemy teamem za velice zábavnou, trochu potrollit, rejpnout si do rerolla, vysmát se rerollovi po sesmahnutí... Prostě 50%zábavy je fuč. Co má člověk dělat těch cca 40 sekund do začátku bitvy? Po serii přešlapů vymyslíte toto? Tohle vylepšení je stejně potřebné, jako zuby na konci trávícího ústrojí....

KKrejza #27 Posted 06 October 2016 - 10:56 AM

Private

• Player
  • 32835 battles
  • 29
Vypnuti chatu schvaluju, vcera jsem jim zas chtel vsem nadavat :-) 

Edited by KKrejza, 06 October 2016 - 10:58 AM.

Armorpiercer_ #28 Posted 06 October 2016 - 11:22 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View PostKKrejza, on 06 October 2016 - 11:56 AM, said:

Vypnuti chatu schvaluju, vcera jsem jim zas chtel vsem nadavat :-)

ja jsem to udelal tak ze jsem si zanadaval cesky v globalu a bum, prej insults cDa (v cestine, tak urciteeee).

LarsOpilson #29 Posted 06 October 2016 - 01:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20299 battles
  • 327
To se jim zase něco povedlo.:facepalm::facepalm::facepalm: 

makak_1 #30 Posted 06 October 2016 - 04:52 PM

Sergeant

• Player
  • 17470 battles
  • 213

View PostLumifer, on 06 October 2016 - 07:40 AM, said:

Já považuju diskuzi s enemy teamem za velice zábavnou, trochu potrollit, rejpnout si do rerolla, vysmát se rerollovi po sesmahnutí... Prostě 50%zábavy je fuč. Co má člověk dělat těch cca 40 sekund do začátku bitvy? Po serii přešlapů vymyslíte toto? Tohle vylepšení je stejně potřebné, jako zuby na konci trávícího ústrojí....

Tohle vylepšení je stejně potřebné, jako zuby na konci trávícího ústrojí....

pozor ja bych to zas tak neodvrhnul jako napad, nikdy nevis na konci co je treba jeste skousnout:-)))))))

Loki_1389 #31 Posted 06 October 2016 - 07:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31069 battles
  • 705
  • [JLCI] JLCI

V bitvách je teď nějak mrtvo, až moc mrtvo. Myslím si že takové to hecování a dráždění nepřátel k tomu prostě patří. Dříve když jsem někoho po haluzi sestřelil tak jsem buď slyšel pochvalu což určitě potěší a nebo nadávky co mě pobaví. Teď není ani jedno a bitvy jsou tak nějak nudné až mrtvé. Jasně, udělali to i proto že se rozvinula móda vyzrazování pozic nepřátelům. Ale tolik idi*tů zase není aby na to dopláceli všichni. I to nadávání k tomu trošku patří a komu to vadilo tak si mohl chat vypnout a měl klid. Aktualizace by byla perfektní kdyby ve WG nevymysleli tuhle blbost. 

PS: kdyby fungoval report systém a přibyla by tam možnost PROZRAZOVÁNÍ POZIC nebo něco podobného tak by bylo po problému. Ale opět by musel fungovat report systém. 

Harvester2000 #32 Posted 07 October 2016 - 06:40 AM

Sergeant

• Player
  • 12776 battles
  • 228
Nemyslel jsem že to řeknu, ale trochu mi ten mezitýmový chat chybí. Přece jenom občas se hodí lehce popíchnout soupeře, zanadávat cizí artyně nebo na konci bitvy nahlásit, kde se schovává náš poslední bot, ať kvůli němu nemusí bitva trvat ještě 2 minuty.

Gabriel_i5_Back #33 Posted 07 October 2016 - 06:45 AM

Major General

• Player
  • 46369 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Náhodou ja sa celkom bavím. Je to totiž dokonalý príklad riešenia od byrokrata s ruskou mentalitou. Nadávajú v chate na arty? Tak zrušíme chat. Nadáva ešte niekto? Nie? No vidíte že sú arty v poriadku. Na zdarovie

kurcatovium #34 Posted 07 October 2016 - 07:08 AM

Brigadier

• Player
  • 46152 battles
  • 4,215
  • [KHIL] KHIL

Moc jsem tomu nevěřil, ale já jsem nakonec s vypnutým mezitýmovým chatem spokojený. Ano, je potřeba si přiznat, že ideální řešení to určitě není, ale svůj zamýšlený účel to nejspíš plní - toxicita díky tomu výrazně ubyla. Přesto by WG určitě nezabilo implementování alespoň nějakých předdefinovaných hlášek, které byste mohli nepříteli poslat: LOL, GJ, WP, THX, ... Zkrátka něco v duchu třeba Hearthstone, Duelyst, nebo kupy dalších online her bez regulérního chatu.

Ještě jedna věc. Nevím, jestli to souvisí přímo se změnou chatu, ale nechápu, proč tu pořád je omezení na 10 reportů denně. Teď, když už podle všeho nejde jednoho člověka reportovat víckrát (což byla sice stejně hloupost, ale existují i kreatury, které to tak dělaly ), je toto pravidlo opravdu nesmyslné. Počet reportů by měl být omezen spíš na konkrétní bitvu než jako suma na celý den. Však to znáte, občas prostě narazíte na troubu, který vás vystrkuje z krytu, najíždí vám cíleně před dělo, střílí do pásů, atd. Pro jistotu má v četě další dvě podobné individua. Tak je nahlásíte a lup... Za jednu hru máte pryč třetinu denní dávky reportů. Jako vážně, WTF?

Miri37 #35 Posted 07 October 2016 - 08:30 AM

General

• Player
  • 51550 battles
  • 8,865

Tak já si s 10 reporty vystačím a to i přesto, že některým expertům občas dám až 3.

Sice vím, že víc reportů v jedné bitvě se asi vyruší jako bych dotyčného nereportoval, ale to je věc WG, že takové hráče, co si to zaslouží chrání.

Snad skoro vždy dostane ten profík ty reporty v následujícím pořadí.

Začíná to spamem, pak nadávky/provokace a končí nesportovním chováním. 

kurcatovium #36 Posted 07 October 2016 - 08:45 AM

Brigadier

• Player
  • 46152 battles
  • 4,215
  • [KHIL] KHIL

Ale tak to já taky kolikrát nedám třeba za celý týden žádný report. A pak přijde den D, kdy bych jich v každé bitvě rozdal pět. Otázka zní: proč to tak nejde?

Být omezení 5 reportů na bitvu, místo 10 na den, těžko to kdo bude nějak "zneužívat" (chronické reportovače stejně systém automaticky ignoruje už teď, alespoň podle slibů WG ) a přesto to musí stačit každému racionálně uvažujícímu člověku... Ale to zní na WG asi moc logicky.

Kájo, zahrň to prosím do feedbacku.

Armorpiercer_ #37 Posted 07 October 2016 - 08:58 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View Postkurcatovium, on 07 October 2016 - 08:08 AM, said:

Moc jsem tomu nevěřil, ale já jsem nakonec s vypnutým mezitýmovým chatem spokojený. Ano, je potřeba si přiznat, že ideální řešení to určitě není, ale svůj zamýšlený účel to nejspíš plní - toxicita díky tomu výrazně ubyla. Přesto by WG určitě nezabilo implementování alespoň nějakých předdefinovaných hlášek, které byste mohli nepříteli poslat: LOL, GJ, WP, THX, ... Zkrátka něco v duchu třeba Hearthstone, Duelyst, nebo kupy dalších online her bez regulérního chatu.

Ještě jedna věc. Nevím, jestli to souvisí přímo se změnou chatu, ale nechápu, proč tu pořád je omezení na 10 reportů denně. Teď, když už podle všeho nejde jednoho člověka reportovat víckrát (což byla sice stejně hloupost, ale existují i kreatury, které to tak dělaly ), je toto pravidlo opravdu nesmyslné. Počet reportů by měl být omezen spíš na konkrétní bitvu než jako suma na celý den. Však to znáte, občas prostě narazíte na troubu, který vás vystrkuje z krytu, najíždí vám cíleně před dělo, střílí do pásů, atd. Pro jistotu má v četě další dvě podobné individua. Tak je nahlásíte a lup... Za jednu hru máte pryč třetinu denní dávky reportů. Jako vážně, WTF?

Prosim, jen ne prednastaveny hlasky ala hearthstone. neni nic otravnejsiho nez spam co dostanete po sve prohre od protivnika.

100x horsi nez regulerni chat.

kurcatovium #38 Posted 07 October 2016 - 09:01 AM

Brigadier

• Player
  • 46152 battles
  • 4,215
  • [KHIL] KHIL
No tak samozřejmě by to muselo být omezený třeba počtem hlášek na bitvu, časovým omezením, opakováním hlášek, atp. Když budeš moct poslat jednu za minutu, tak u toho asi těžko bude někdo po smrti trávit minuty jen aby ti co 60 sekund zopakoval "LOL" na to, žes ho zabil...

Armorpiercer_ #39 Posted 07 October 2016 - 09:08 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View Postkurcatovium, on 07 October 2016 - 10:01 AM, said:

No tak samozřejmě by to muselo být omezený třeba počtem hlášek na bitvu, časovým omezením, opakováním hlášek, atp. Když budeš moct poslat jednu za minutu, tak u toho asi těžko bude někdo po smrti trávit minuty jen aby ti co 60 sekund zopakoval "LOL" na to, žes ho zabil...

hearthstone hraju, a jsou tam lidi co schvalne cekaji na tvych poslednich 0-8 HP, kdy je jasne ze uz to neotocis a pak spamuji , wow, goodgame, threatening. lizardi tam meli dat bud regulerni chat, anebo tuhle renoltovinu dat do renoltky.

akorat to tam otravuje.

Edited by Armorpiercer_, 07 October 2016 - 09:08 AM.

SG_semda #40 Posted 07 October 2016 - 10:06 AM

General

• Player
  • 41908 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Zjistil jsem, že to je spíš omezený jen tím jedním hráčem, toho v jedné bitvě můžeš nareportovat několikrát, aspoň mě to dva reporty na jednoho přijalo

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users