Jump to content

Reakce na verzi 9.16 - Úprava herního chatu

• This topic is locked This topic is locked
129 replies to this topic

Gabriel_i5_Back #41 Posted 07 October 2016 - 10:17 AM

Major General

• Player
  • 46013 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Na jedného hráča v jednej bitke môžeš poslať iba jeden report každého druhu. Zakázali poslať  2+ reporty na jedného hráča v jednej bitke toho istého typu. Nič iné.

Btw Všimli ste si že sa dá poslať po bitke report na nepriateľa "nevhodné chovanie v chate". Možnosť vybaviť chat ban niekomu kto vám ani nemôže napísať je komická. Síce chat stratil zmysel, tak trpieť nebude, ale aj tak je to komické.

Armorpiercer_ #42 Posted 07 October 2016 - 10:18 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View PostSG_semda, on 07 October 2016 - 11:06 AM, said:

Zjistil jsem, že to je spíš omezený jen tím jedním hráčem, toho v jedné bitvě můžeš nareportovat několikrát, aspoň mě to dva reporty na jednoho přijalo

jde i 10 na jednoho. jeden panacek to takhle uz koupil ode mne...... (odeslano v 9.15 verzi)

Edited by Armorpiercer_, 07 October 2016 - 10:18 AM.

ClearEvil #43 Posted 07 October 2016 - 03:12 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901
Rolované OT odstraněno.

BigSam72 #44 Posted 07 October 2016 - 08:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 70565 battles
  • 905
  • [9-TDL] 9-TDL

Jak to napsat, ale ten kdo dela GAME DESIGN ve WG ais kazde rano prijde do prace a pul hodiny mlati hlavou o zed a pak zacne delat rozhodnuti. Nevim proc bych nemohl psat enemy teamu, muzu je pozdravit, pozdravit kamose, nebo nekoho z klanu proti komu hrajeme napr. CW. 

Jestli jsem nekdy psal ( a ze psal, nemam problem to priznat ) toxic chat, tak hlavne vlastnimu teamu. Protoze clovek neni nastvanej na enemaky, ty delaji co mohou protoze chteji vyhrat. Na druhou stranu jedine logicke omezeni by bylo znemoznit psat "dead" hracum tem zivym co jeste hraji, protoze si takhle uvolnuji svoji frustraci ... :-). 

HoracioVanDerMere #45 Posted 07 October 2016 - 09:03 PM

Private

• Player
  • 3564 battles
  • 1
Já si myslím že zrušení chatu se soupeři bylo naprosto zbytečné, protože komunikace s nepřítelem je součástí každé hry, a pokud někdo argumentuje častým nadáváním tak si stále myslím že bylo jiné řešení. Teď když třeba potkám někoho známého v soupeřícím týmu tak ho nemůžu ani pozdravit, nebo nemůžu upozornit na nějakou vtipnou událost. Celkově mi to příde jako blbost a ocenil bych vrácení starého typu chatu !!!!!!

Loki_1389 #46 Posted 07 October 2016 - 11:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30541 battles
  • 700
  • [JLCI] JLCI

View PostHoracioVanDerMere, on 07 October 2016 - 08:03 PM, said:

Já si myslím že zrušení chatu se soupeři bylo naprosto zbytečné, protože komunikace s nepřítelem je součástí každé hry, a pokud někdo argumentuje častým nadáváním tak si stále myslím že bylo jiné řešení. Teď když třeba potkám někoho známého v soupeřícím týmu tak ho nemůžu ani pozdravit, nebo nemůžu upozornit na nějakou vtipnou událost. Celkově mi to příde jako blbost a ocenil bych vrácení starého typu chatu !!!!!!

Bylo to zbytečné a jsem taky pro navrácení chatu. Ne jednou se mi stalo že jsem potřeboval četu na splnění nějaké mise a právě z enemy teamu plnil tu samou. Tak jsme se domluvili hráli jsme v četě. Takže tímhle WG způsobil více škody jak užitku. Tohle opatření nebo jak to mám nazvat je až moc razantní a stále to budu opakovat dokola: komu vadili nadávky tak si měl vypnout chat a byl by klid.

ttt_tankista #47 Posted 07 October 2016 - 11:25 PM

Private

• Player
  • 79377 battles
  • 2
  • [SKODA] SKODA

no z online hry se stává single hra, pokud se to v nebjližší době nevrátí asi to přestanu hrát, už teď nemám tu zábavu... nemůžu ani nadávat ani chválit... jsem smutný...

jestli je to kvůli prémiové munici kdy všichni nadávají na její používání tak ať ji klidně zdraží - klidně několinásobně... ale vypnout chat, to je kravina, asi začnu hrát tetris - ze dvou důvodů, první je ten že mi to všichni doporučují druhá že je to stejně online hra jako teď tanky...

AVE!

ttt_tankista #48 Posted 08 October 2016 - 12:37 AM

Private

• Player
  • 79377 battles
  • 2
  • [SKODA] SKODA

View Postkurcatovium, on 07 October 2016 - 06:08 AM, said:

Moc jsem tomu nevěřil, ale já jsem nakonec s vypnutým mezitýmovým chatem spokojený. Ano, je potřeba si přiznat, že ideální řešení to určitě není, ale svůj zamýšlený účel to nejspíš plní - toxicita díky tomu výrazně ubyla. Přesto by WG určitě nezabilo implementování alespoň nějakých předdefinovaných hlášek, které byste mohli nepříteli poslat: LOL, GJ, WP, THX, ... Zkrátka něco v duchu třeba Hearthstone, Duelyst, nebo kupy dalších online her bez regulérního chatu.

Ještě jedna věc. Nevím, jestli to souvisí přímo se změnou chatu, ale nechápu, proč tu pořád je omezení na 10 reportů denně. Teď, když už podle všeho nejde jednoho člověka reportovat víckrát (což byla sice stejně hloupost, ale existují i kreatury, které to tak dělaly ), je toto pravidlo opravdu nesmyslné. Počet reportů by měl být omezen spíš na konkrétní bitvu než jako suma na celý den. Však to znáte, občas prostě narazíte na troubu, který vás vystrkuje z krytu, najíždí vám cíleně před dělo, střílí do pásů, atd. Pro jistotu má v četě další dvě podobné individua. Tak je nahlásíte a lup... Za jednu hru máte pryč třetinu denní dávky reportů. Jako vážně, WTF?

vypnout chat jde již od verze xxxx, na to nemusí být chat zakázán pro všechny, jestli jsi to tedy nevěděl....

_BASSMANN_ #49 Posted 08 October 2016 - 08:19 AM

Warrant Officer

• Player
  • 61451 battles
  • 733
  • [J0-KE] J0-KE
Vetsine se tato uprava nelibi a komu to vadilo tak mel moznost si chat vypnout.tak proc omezujete ostatni!Takze jasne negativni feedback!

VijaCZ #50 Posted 08 October 2016 - 09:17 PM

Brigadier

• Guest
  • 75921 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Naprosto nereprezentativní vzorek z dneška:

2x sem chtěl vynadat nepřátelský artyně

3x sem chtěl pozdravit někoho od nepřátel

asi 20x sem chtěl poslat nabídku členství v klanu

5x sem chtěl soupeře pochválit že něco udělal výborně, přehrál mě, vyniknul, překvapil....

Ani jednu z těch věcí s novým chatem udělat nemůžu. A s tím že pak mám psát do garáže na mě nechoďte, na to vám močí bílej Punťa :/

Gabriel_i5_Back #51 Posted 08 October 2016 - 09:53 PM

Major General

• Player
  • 46013 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Od zrušenia chatu s enemy teamom sa stali dve veci. Chodí mi viac nadávok do garáže. A chat v hre prestal existovať. Vidím tak jednu vetu na 10 hier.

Armorpiercer_ #52 Posted 08 October 2016 - 10:48 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336
cely to vyhovezili.

Gabriel_i5_Back #53 Posted 09 October 2016 - 01:47 PM

Major General

• Player
  • 46013 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

Mám novú hru počas odpočtu. Volá sa No comment.

Spoiler

Edited by Homer_J_S_, 09 October 2016 - 01:47 PM.

Jmeno1 #54 Posted 09 October 2016 - 01:52 PM

Field Marshal

• Player
  • 50933 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Mně je to jedno. Já nadával vždycky až v garáži a tam ani není filtr na sprostá slova, takže se tam můžu vyřádit. Jen se nesmí používat urážky na národnost. To už jsem chytil BAN; nahlásil mne hráč s 24.000 bitvami a WN8 24!!!

Armorpiercer_ #55 Posted 09 October 2016 - 05:22 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336
houmr a neni lepsi si ten chat vypnout uplne, nez klikat 14x....?

Gabriel_i5_Back #56 Posted 09 October 2016 - 06:43 PM

Major General

• Player
  • 46013 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostArmorpiercer_, on 09 October 2016 - 05:22 PM, said:

houmr a neni lepsi si ten chat vypnout uplne, nez klikat 14x....?

to ti nevypne všetko. V mojej verzii nemôže ani nikto klikať na mapu. 

To ticho. :)   Načo si to nechať spamovať klikačmi na minimapu? Keď už zrušili chat mohli to urobiť poriadne :)

Ivana_Drago #57 Posted 09 October 2016 - 08:04 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

Ahoj,

díky všem za příspěvky a za vyjádření názoru na úpravu chatu. když jsme se pro tuto úpravu rozhodli, vycházeli jsme především z četných a opakovaných stížností hráčů na toxicitu chatu. Často si hráči mezi týmy nadávali nebo docházelo k prozrazování pozic. Naším cílem bylo tuto situaci zlepšit.

Chat s nepřáteli nemá v zásadě žádnou zásadní užitečnost a často odváděl pozonost od soustředění se na bitvu. Chtěli jsme hráčům prostředí v bitvě zlepšit. Místo toho, aby se hráči zaměřovali na hádky se soupeři, mohou teď chat využívat spíš k tomu, aby se například domluvili na společné strategii. Proč psát nepřátelům a nepokusit se raději poradit / koordinovat vlastní tým? Určitě se na této změně dají najít i pozitiva :)

Hráče z nepřáítelského týmu přesto stále můžete pozvat do čety či do klanu nebo jim poděkovat za dobrou hru, jen je to potřeba udělat v garáži. V bitvě je přece jen lepší se soustředit na bitvu než se rozptylovat jinýma věcma. Naproti tomu, když vás někdo obtěžuje v chatu v garáži, máe vždy možnost sami si nastavit od koho příjmat zprávy.

Uvidíme, jak se tyto změny projeví v dlouhodobějším hledisku.

IronTrash #58 Posted 09 October 2016 - 08:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 53505 battles
  • 517

View PostHomer_J_S_, on 09 October 2016 - 06:43 PM, said:

to ti nevypne všetko. V mojej verzii nemôže ani nikto klikať na mapu. 

To ticho. :)   Načo si to nechať spamovať klikačmi na minimapu? Keď už zrušili chat mohli to urobiť poriadne :)

naprosto luxusní zhovadilost :) asi to začnu taky hrát :)

View PostIvana_Drago, on 09 October 2016 - 08:04 PM, said:

Spoiler

no to že mi vlastní tým píše že jsem [Editováno] i když celý umře v prvních dvou minutách - na to fakt chat nepotřebuji, a koordinace? co chceš koordinovat na publiku když medka a hvy se schovávají za artynama a píšou všem nooobs nooobs????? to mi teda řekni... je to public nečekám žádnou spolupráci - ani jsem se ji v 99% nikdy nedočkal.... a ten chat stejně nikdy nečtou všichni, kdyby jste místo toho udělali funkční reportovací a trestací systém - nemuseli by jste z online hry dělat single player

příklad - report pro prozrazení pozice - nahlásí deset hráčů - automaticky chat ban včetně klikání na minimapu na 24hodin

- proč tohle nikdo nemá? dyť to není tak složité ne?

prostě bych se za report v bitvě nebo v každé bitvě opakovaný report nebál dávat bany na chat na 24 hodin, stačilo by to... bohatě. chat ban ještě nikoho neodradil od hraní... ale nemožnost psát si s enemy teamem ano,

počet mnou odehraných bitev klesá přímo uměrně s množstvím zábavy na chatu...

AVE!

Spojeno. Používej MultiQuote. CE

_Imperium #59 Posted 09 October 2016 - 08:15 PM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

Ahoj,

díky všem za příspěvky a za vyjádření názoru na úpravu chatu. když jsme se pro tuto úpravu rozhodli, vycházeli jsme především z četných a opakovaných stížností hráčů na toxicitu chatu. Často si hráči mezi týmy nadávali nebo docházelo k prozrazování pozic. Naším cílem bylo tuto situaci zlepšit.

Chat s nepřáteli nemá v zásadě žádnou zásadní užitečnost a často odváděl pozonost od soustředění se na bitvu. Chtěli jsme hráčům prostředí v bitvě zlepšit. Místo toho, aby se hráči zaměřovali na hádky se soupeři, mohou teď chat využívat spíš k tomu, aby se například domluvili na společné strategii. Proč psát nepřátelům a nepokusit se raději poradit / koordinovat vlastní tým? Určitě se na této změně dají najít i pozitiva :)

Hráče z nepřáítelského týmu přesto stále můžete pozvat do čety či do klanu nebo jim poděkovat za dobrou hru, jen je to potřeba udělat v garáži. V bitvě je přece jen lepší se soustředit na bitvu než se rozptylovat jinýma věcma. Naproti tomu, když vás někdo obtěžuje v chatu v garáži, máe vždy možnost sami si nastavit od koho příjmat zprávy.

Pokud má být důvod toxicita chatu, tak to má být naopak. Povolit chat s nepřítelem a zakázat chat s vlastním týmem. :trollface:

Becck #60 Posted 09 October 2016 - 08:28 PM

Sergeant

• Player
  • 76682 battles
  • 233
  • [CRIM] CRIM

Ahoj,

Ano, pozitiva se dají najít ve všem když chceme. A moje pozitivum ?  Asi takovéto : myslím, že v den updatu jsem hrál naposled, takové mrtvolno ve hře mi jaksi nešlo k duhu tak jsem to vypnul o hodně dřív než v minulosti a našel jsem si jiný zabíječ času.  Nudnou hru nesnáším, a téměř mrtvý chat ( protože jaksi přestali konverzovat i hráči v mém  týmu ) pro mně hru takříkajíc umrtvil / znudil.  A jak dny plynou, pořád méně často mi přijde WOT na rozum.

Dlouhodobější hledisko - jen čas ukáže. A kdy bude další update ?  Přijdu mrknout jestli jste to vrátili zpátky.

Zatím.  

Edited by Becck, 09 October 2016 - 08:33 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users