Jump to content

Reakce na verzi 9.16 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
432 replies to this topic

Iosifek #341 Posted 22 October 2016 - 07:28 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36434 battles
  • 381

View PostGamano, on 21 October 2016 - 10:10 PM, said:

Opravdu tato hra stojí za velký H...O !!!

Artyny kompletně zrušit !!! Stejně nikdy ve zkutečnosti neexistovali, to je jen debilní výmysl WG, 

Není bitva abych nebyl jeden z prvních zabitý artynou, 15 hráčů a já jako první mrtvý od artyny, to už není normální, když k tomu přidám MM+2 a nepoměr tanků, tak tato hra pozbývá herní smysl !!!

Je to jen stroj na peníze, jinak to z hrou už nemá nic společného !!!

Normální to není, tak by ses měl nad svou hrou zamyslet a něco s ní udělat.

Edited by ClearEvil, 22 October 2016 - 08:49 AM.
Varování a oficiální oznámení mají červenou barvu, tato barva písma je vyhrazena pro moderátory a správce fóra

Lorindes #342 Posted 22 October 2016 - 08:07 AM

Corporal

• Player
  • 18569 battles
  • 124

Nová doba však? Zobrať starý tank, dať mu kamufláž a vypýtať si zaň 50€ v základe, prečo nie... kolotočiari sa potešia!

Je to smutné...

Lorindes #343 Posted 22 October 2016 - 08:19 AM

Corporal

• Player
  • 18569 battles
  • 124
Čítam si fóra a vidím tu len samú nenávisť, no oprávnenú. V budúcnosti nepomôže vypnúť chat. Za to si vývojári môžu sami - za nerozvážne urýchlené akože "riešenia". Ale nikoho to nezaujíma, pretože zisk majú - preto rozbehli ďalšie trápne hry. Lode? Lietadlá? Orion? Tá nová hra ktorá mi nestojí za to aby som prišiel na jej meno? To je len odpad. Pokiaľ by investovali všetkých ľudí, ich nápady do jednej jedinej hry, bola by to bezkonkurenčná vec. Namiesto toho robia viacej vecí ktoré za to aj patrične odpovedajú. Už len stačí predať firmu a nechutne zbohatnúť. Doba je taká.

Bery_CR #344 Posted 22 October 2016 - 09:43 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 65463 battles
  • 3,494
  • [KOBD] KOBD

View PostGamano, on 21 October 2016 - 10:10 PM, said:

Opravdu tato hra stojí za velký H...O !!!

Artyny kompletně zrušit !!! Stejně nikdy ve zkutečnosti neexistovali, to je jen debilní výmysl WG,

Není bitva abych nebyl jeden z prvních zabitý artynou, 15 hráčů a já jako první mrtvý od artyny, to už není normální, když k tomu přidám MM+2 a nepoměr tanků, tak tato hra pozbývá herní smysl !!!

Je to jen stroj na peníze, jinak to z hrou už nemá nic společného !!!

Neexistovali ?

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a7/ef/6e/a7ef6eebedf9ce8bdf4c1ef8c7370f35.jpg

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4e/Destroyed_german_self-propelled_gun_carriage.jpg

http://albumwar2.com/wp-content/uploads/2015/12/00015.jpg

http://miliblog.co.uk/wp-content/gallery/british-ww2-armour-tracked/sexton-25-lbr-self-propelled-gun.jpg

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1d/American_tank_M7_105-MM_-_JPG1.jpg

http://tank-photographs.s3-website-eu-west-1.amazonaws.com/hummel-sinsheim-germany.jpg

Takze na fotkach je zaznamenany co ? Asi UFO, ze ?:facepalm:

Gamano #345 Posted 22 October 2016 - 10:50 AM

Corporal

• Player
  • 12942 battles
  • 140

View PostIosifek, on 22 October 2016 - 08:28 AM, said:

Normální to není, tak by ses měl nad svou hrou zamyslet a něco s ní udělat.

Jeden příklad za všechny:

Zůstal jsem na capu asi 40 sekund, ani jsem se nehnul, ještě schovaný za keřem, maskování tanku i síť a stejně mě artyna trefila na ránu. Teď mě vysvětli, jak mě mohla vidět, rád se poučím.

Iosifek #346 Posted 22 October 2016 - 02:38 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36434 battles
  • 381

View PostGamano, on 22 October 2016 - 10:50 AM, said:

Jeden příklad za všechny:

Zůstal jsem na capu asi 40 sekund, ani jsem se nehnul, ještě schovaný za keřem, maskování tanku i síť a stejně mě artyna trefila na ránu. Teď mě vysvětli, jak mě mohla vidět, rád se poučím.

40s jsou pro arty 2 výstřely, a na to aby tě trefila tě nutně nemusí vidět. Říká se tomu "epic shot". Těch střel je jen pár, a sám občas nějakou dám. :)

Buďto je to náhoda, jsi v kruhu a tak ví kam s velkým rozptylem střílet a zkusí to. Nebo je to dobrý odhad kde budeš na základě naučených vzorců chování.

Dám ti příklady.

El Haluf - 2 proti 2 - já s arty VIII Loraine a TD s 16%, kterému jsem zrovna odstřelil za zadkem nepřátelské medko, zajetej za skálou v údolí, nemohl odtamtud, na kopci, jak mě signalizoval je AT 7 (?). Vzpomněl jsem si, že jsem tam na ni střílel, a netrefil, Tak jsem to zkusil naslepo: "Tadys byl, budeš chtít vidět do údoli, tak ještě kousek sem": Bum, kill. Zbývající arty se utopila nebo skočila ze skály. Epic shot mě psal spojenec. :)

Murovanka - 2 proti 1 - já s arty a scout proti hevině. Hevina zabírala základnu (jedna společná;), přejel jsem si na střed do lesa, abych mohl střílet po délce údolí. Tankisti mají tendenci se za něco skrýt, byly tam vedle sebe dva vraky, tak si říkám bude tam. Scout tam dojel (počkal jsem) a byl, první ranou jsem ho netrefil, druhou ano, zůstalo mu asi 12%. Hloupej scout ho chtěl dorazit a skončil v garáži. Viděl jsem jak hevina kvůli tomu vyjíždí z kruhu, zhasnul a začal zabírat bázi znova. "Tak tady ses kryl tankama, teď víš ze které strany střílím, po tom co jsem tě trefil, tak se budeš z té strany krýt. Jediné místo máš tady v tom trojúhelníčku". Bum, kil. konec hry. Rána naslepo. Epic shot.

Stačí? Nebo mám pokračovat?

PS: První kam bych střílel naslepo na bázi je keř. :)

Edited by Iosifek, 22 October 2016 - 02:47 PM.

ClearEvil #347 Posted 22 October 2016 - 04:17 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View PostGamano, on 22 October 2016 - 11:50 AM, said:

Zůstal jsem na capu asi 40 sekund, ani jsem se nehnul, ještě schovaný za keřem

View PostIosifek, on 22 October 2016 - 03:38 PM, said:

PS: První kam bych střílel naslepo na bázi je keř. :)

Kontrolní otázka: teď by mě zajímalo, jestlipak víte soudruzi, kolik keřů bylo na bázi? Modří už vědí :trollface:

JAKJAKSK #348 Posted 22 October 2016 - 10:07 PM

Private

• Player
  • 74702 battles
  • 8

Tak a stačilo WOT! Práve som DEZERTOVAL! z bitky. A končím!. Nechajte si aj prémijové ostávajúce dni. Pohár trpezlivosti pretiekol. Už to nieje hra a zábava, ale utrpenie!

Nebudem tu spomínať všetko, čo je na H....o po poslednej aktualizácii, Viacmenej to tu písali už iní. Stačí keď napíšem, že pomaly celý deň hrajem stíhače, ale je to HOROR.

Beriem JGTG E100, Grille, sov. Ojekty, ....ale to ste nezažili. Poddamage všade, cinknem IS3  a iné menšie tiery ZBOKU 2x po sebe, cinknem z blízka do zadu!!! ...to už je vrchol!!!

Nehovoriac o strelách, čo zasiahnu cieľ a NIČ!!! Ani průstřel. Posledná hra s JGTG E100 cca 10 striel - 1 cink a ostatné NIČ - 0! KONIEC.

Prajem ostatným veľa trpezlivosti a viac zábavy.

SG_semda #349 Posted 22 October 2016 - 11:00 PM

General

• Player
  • 41163 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Ty nám fakt budeš chybět... :P

Armorpiercer_ #350 Posted 22 October 2016 - 11:11 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336
44k bitek.... za tejden je zpatky.

Bery_CR #351 Posted 22 October 2016 - 11:36 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 65463 battles
  • 3,494
  • [KOBD] KOBD
Za tejden ? Ja myslim, ze uz zitra. :popcorn:

Tomcat_D #352 Posted 23 October 2016 - 02:59 AM

Corporal

• Player
  • 68470 battles
  • 104
  • [HALK] HALK

World of vsezravec....spolehlive sezere cely procesor 3,2G dual a minimalne 1,6G ramek bez uzitnych vlastnosti ....no a jeste mu chutna i disk...mnam.Oproti jinym, podstatne vice nabizejicim hram je to unikum.

Prvni bitva zasadne bez odpoctu a hodi to rovnou do rozehrane bitvy,ze hra nejde ukoncit...nevadi je tu CTRL ALT DEL..:D.Ze se teleportuji az do prevraceni ci splhani po skale tanky pri objizdeni skal s mirnym svahem z jedne strany.....nevadi,je to sranda.

Ze tanky zasadne nebrzdi a mnohdy konci svou spanilou jizdu ve spoluhraci....mackat klavesy je zbytecne opotrebeni...nevadi,je to sranda

Ze dingaji vybusne strely z arty pri primem zasahu tanku na makovici....nevadi,je to sranda.

Ze si to strili kam chce a ne kam je zamireno...nevadi ,je to sranda.

Ze si zamerovac bloudi po mape a samovolne si zveda hlaven do vyse jak si zamane...nevadi ,je to sranda.

Nebudu radsi pokracovat,jedno me ale potesilo,decka uz to nechteji hrat,protoze je nebavi porad prohravat 3:15 a podobne,tudiz alespon netahaji prachy za premka a premiove tanky ,ktere jim stejne nabizi jako odpad.Uz ani ty male deti se nechteji nechat manipulovat a podvadet.Tak si Wargaming alespon zadelava na lepsi budoucnost.

Predavame ted hru uz jen cheaterum at si jeste uziji,je to pro ne lahudka:D.v teto antiteamove hre.

Lovu zdar...

_Imperium #353 Posted 23 October 2016 - 04:46 PM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

Opakování je matka moudrosti.

Zodpoví konečně WG stuff na otázku, co se stalo v klientu verze 9.15, že se v SD nastavení pro slabší počítače začaly podvozky HD tanků chovat modelově a kopírovaly terén každé pojezdové kolo zvlášť a nikoliv společně jako prkno?

Jsou vůbec schopní zodpovědět nebo alespoň adekvátně zareagovat na tak "sofistikovaný" dotaz? 
Přítomné obecenstvo vlastně ani netuší, jestli to co zde napíšou má vůbec nějakou odezvu ve smyslu: Ano, zkusíme zjistit co se stalo. Jediná reakce je od Kájíčka, dle které můžeme usoudit, že dotaz skončil v koši a vývojáři dosud ani netuší, co se jim povedlo/nepovedlo.

Zajímalo by mě, kolik procent odhalených chyb se vlastně dostane k vývojářům....

View Post_Imperium, on 13 October 2016 - 06:09 PM, said:

VijaCZ #354 Posted 23 October 2016 - 09:40 PM

Brigadier

• Guest
  • 75802 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Tak s tím že je teď přímo ve hře jeden z nejprasáčtějších cheatů - šipky udávající pozice nespotnutých tanků, u kterých v dost modpackách bylo uvedeno "hrozba banu, zakázáno a nedoporučeno na serverech..." - s tím sem se holt musel smířit, naštěstí ta zhovadilost jde vypnout, u mě v počítači cheaty tohohle typu nemaj co dělat.

Že na tuhle záležitost někdo obratem vytvoří "modifikaci" která automaticky míří přesně do směru šipky a přesně trefuje nespotnutý tanky,  to už mě pravda trošku zlobí.

Šlo by to reportnout vývojářům a v některé aktualizaci za dva tři roky ošetřit, prosím ?

_Imperium #355 Posted 23 October 2016 - 09:52 PM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

View PostVijaCZ, on 23 October 2016 - 09:40 PM, said:

Tak s tím že je teď přímo ve hře jeden z nejprasáčtějších cheatů - šipky udávající pozice nespotnutých tanků, u kterých v dost modpackách bylo uvedeno "hrozba banu, zakázáno a nedoporučeno na serverech..." - s tím sem se holt musel smířit, naštěstí ta zhovadilost jde vypnout, u mě v počítači cheaty tohohle typu nemaj co dělat.

Že na tuhle záležitost někdo obratem vytvoří "modifikaci" která automaticky míří přesně do směru šipky a přesně trefuje nespotnutý tanky,  to už mě pravda trošku zlobí.

Šlo by to reportnout vývojářům a v některé aktualizaci za dva tři roky ošetřit, prosím ?

Tohle vlákno se ve skutečnosti jmenuje: Reakce na verzi 9.16 - Lampárna. Pokládat zde dotazy na WG stuff = házet perly sviním.

Ivana_Drago #356 Posted 24 October 2016 - 03:21 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

View PostThe_Baal, on 18 October 2016 - 06:51 PM, said:

Hele mám pár dotazů, nějakou dobu cca 3/4 roku jsem nehrál a chci se zeptat na nerfy strojů, né ty co napíšou ptám se na ty oblíbené nezveřejněné/skryté nerfy které WG tak rádo aplikuje.

Ptám se konkrétně na tyto stroje:

Cromwell-B
Co udělali s přesností za jízdy? Pamatuju, že na blízko se to bez problémů trefovalo a teď to trefí tak 3 z 5ti...

FV304
Moje oblíbené arty trollítko co jsem používal když nic nešlo a chtěl jsem se odreagovat nějak přibralo asi jako kdyby ta arcka sežrala mause :D

Type 59
To nestačilo ten milon nerfů?! Ale bývalo to ještě relativně svižné, rozhodně se mi nestalo, že by ,mne přejížděly heavyny, což dneska vídám furt, prostě ten tank na to jak ho všude rvou do turnajů a básněj o něm jako o úžasném stroji je naprostý a neškodný šrot.

Ahoj, pokud vím, tak žádný nerf ani u jednoho z tebou jmenovaných tanků během poslední aktualizace neproběhl. Všechny změny, které se v rámci aktualizace na vozidlech provedly, jsou uvedeny v poznámkách k aktualizaci.

View PostVijaCZ, on 23 October 2016 - 08:40 PM, said:

Vijo, určitě by to nareportovat šlo. Víme, že na tento prvek, který byl přidán do hry mají hráči velmi smíšené názory.

View Post_Imperium, on 23 October 2016 - 03:46 PM, said:

Zodpoví konečně WG stuff na otázku, co se stalo v klientu verze 9.15, že se v SD nastavení pro slabší počítače začaly podvozky HD tanků chovat modelově a kopírovaly terén každé pojezdové kolo zvlášť a nikoliv společně jako prkno?

Jsou vůbec schopní zodpovědět nebo alespoň adekvátně zareagovat na tak "sofistikovaný" dotaz? 
Přítomné obecenstvo vlastně ani netuší, jestli to co zde napíšou má vůbec nějakou odezvu ve smyslu: Ano, zkusíme zjistit co se stalo. Jediná reakce je od Kájíčka, dle které můžeme usoudit, že dotaz skončil v koši a vývojáři dosud ani netuší, co se jim povedlo/nepovedlo.

Zajímalo by mě, kolik procent odhalených chyb se vlastně dostane k vývojářům....

Ahoj, co se týče momentální nefunkčnosti tebou zmiňovaného prvku, tak ti k tomu můžu v tuto chvíli říct jen tolik, že vývojáři neustále pracují na optimalizaci a vylepšování podoby herního klienta a některé kroky mohou vést také ke změnám v některých detailech. To, že si hráči všimli změny v pohybu podvozku v SD verzi jsem nahlásila. Nezdá se ale, že by šlo o chybu.  

Schmudla #357 Posted 24 October 2016 - 03:47 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40780 battles
  • 1,406
  • [BIA] BIA

View Post_Imperium, on 23 October 2016 - 05:46 PM, said:

chápu dobře, že si stěžuješ na to že se podvozek chová reálnějc než dřív ?

(nebo to v tom minecraft klientu způsobuje nějaké bugy ?)

Edited by Schmudla, 24 October 2016 - 03:48 PM.

Gabriel_i5_Back #358 Posted 24 October 2016 - 05:41 PM

Major General

• Player
  • 45986 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostSchmudla, on 24 October 2016 - 03:47 PM, said:

Nie to je rozsiahly problém nadnárodného charakteru. 9.14 podvozok sa správa ako celok. 9.15 jednotlivé kolesá kopírujú terén. 9.16 podvozok sa správa ako celok. A nikto netuší prečo to začalo, prestalo a ako to bude ďalej.

_Imperium #359 Posted 24 October 2016 - 05:46 PM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

View PostIvana_Drago, on 24 October 2016 - 03:21 PM, said:

Ahoj, co se týče momentální nefunkčnosti tebou zmiňovaného prvku, tak ti k tomu můžu v tuto chvíli říct jen tolik, že vývojáři neustále pracují na optimalizaci a vylepšování podoby herního klienta a některé kroky mohou vést také ke změnám v některých detailech. To, že si hráči všimli změny v pohybu podvozku v SD verzi jsem nahlásila. Nezdá se ale, že by šlo o chybu.  

Jupíííííííííííííí! Ještě žijou! :teethhappy: Díky za reakci.

Naopak, je to chyba, že to zas v dalším patchi vypli! :izmena::) Měli by to udělat alespoň jako volitelnou možnost v nastavení klienta (pokud to už není v plánu), nepozoroval jsem nějaký pokles výkonu (alespoň co se týče mého železa).

View PostSchmudla, on 24 October 2016 - 03:47 PM, said:

Naopak, stěžuji si, že to po jednom patchi, kdy to fungovalo (zřejmě v rámci testu nebo díky chybě programátorů), že to zas vypli! :B

Edited by _Imperium, 24 October 2016 - 05:47 PM.

_Imperium #360 Posted 24 October 2016 - 05:48 PM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

View PostHomer_J_S_, on 24 October 2016 - 05:41 PM, said:

Nie to je rozsiahly problém nadnárodného charakteru. 9.14 podvozok sa správa ako celok. 9.15 jednotlivé kolesá kopírujú terén. 9.16 podvozok sa správa ako celok. A nikto netuší prečo to začalo, prestalo a ako to bude ďalej.

:great:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users