Jump to content

Reakce na verzi 9.16 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
432 replies to this topic

Leckov #381 Posted 02 November 2016 - 02:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31613 battles
  • 994
  • [-R-CZ] -R-CZ

View PostAve_Brutus75SK, on 28 October 2016 - 11:01 AM, said:

Keby tak chcelo WG kúpiť takýto engine!!

Ak chceš byť úspešný musíš modernizovať !Ale WG radšej utráca za somariny a minimálne dáva do hry a rieši problémy !

Brute, kolik lidí v Rusku a Bělorusku má počítač na to, aby mohli hrát?

Ave_Brutus75SK #382 Posted 02 November 2016 - 02:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 67406 battles
  • 462
  • [-LCP-] -LCP-

View PostLeckov, on 02 November 2016 - 02:01 PM, said:

Brute, kolik lidí v Rusku a Bělorusku má počítač na to, aby mohli hrát?

Ked možú hrať WT a AW tak si myslím že by sa dalo dať lepší engine nehovorím že musí biť rovnaký ako tento aj ked by to bola bombaaa :) A ked dokážú spraviť SD a HD klienta?Len sa im nechce stálo by to moc práce a penez.To budú radšej utrácať za výškové kancelárske budovy a za náter na lietadle a td!!!!!Radšej by som býval v šhope ale inovoval by som svoj produkt ktorý mna živý!!A možno by vyriešili problémy v hre!Než dali zvuky ináč mal som cca 50fps u WOT a u AW a WT cca kolem 70fps.

JAKJAKSK #383 Posted 03 November 2016 - 10:15 AM

Private

• Player
  • 76729 battles
  • 8
  • [NEJ] NEJ
S Gamanom plne súhlasím, až na ten slovník. Inak má pravdu s tým "dinganím". Je jedno, či má alebo nemá replay. Z Vašej strany je to len také zahmlievanie skutočnosti. Je veľmi málo hráčov, čo si robia replaye a ešte menej, čo napíšu alebo vyjadria svoj názor. Ani 100vka replayov  by nepomohla. WG napíše, že "ďekuje za informaci" a nič (karavána ide ďalej) a Vy budete robiť z hráča somára, čo nevie strieľať. Konkrétne s IS3 mám rovnakú skúsenosť ako Gamano. S Grille som IS3 dingol 2x po sebe medzi kolečka. Ale Armorpiercer_ by mi napísal, že aj ja špane střílim. Po poslednej aktualizácii je tá hra jednoducho "iná". Už to nieje, čo predtým. Bohužiaľ. Niekto to nevidí alebo nechce vidieť, ale je aj dosť tých, čo im to vadí. Je mi ľúto len tých, čo do toho vrazili kopu peňazí a už nebudú hrať, lebo každá takáto aktualizácia hráča len znechutí. Aj ja v tom mám nejakú sumičku. Už nehrám :(  Škoda, bola to skvelá hra, ktorá ma naozaj bavila. Možno raz WG vydá aktualizáciu s názvom "návrat k začiatkom, starej dobrej klasike"... alebo tak nejako ...

Gabriel_i5_Back #384 Posted 03 November 2016 - 10:42 AM

Major General

• Player
  • 46392 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostJAKJAKSK, on 03 November 2016 - 10:15 AM, said:

S Gamanom plne súhlasím, až na ten slovník. Inak má pravdu s tým "dinganím". Je jedno, či má alebo nemá replay. Z Vašej strany je to len také zahmlievanie skutočnosti. Je veľmi málo hráčov, čo si robia replaye a ešte menej, čo napíšu alebo vyjadria svoj názor. Ani 100vka replayov  by nepomohla. WG napíše, že "ďekuje za informaci" a nič (karavána ide ďalej) a Vy budete robiť z hráča somára, čo nevie strieľať. Konkrétne s IS3 mám rovnakú skúsenosť ako Gamano. S Grille som IS3 dingol 2x po sebe medzi kolečka. Ale Armorpiercer_ by mi napísal, že aj ja špane střílim. Po poslednej aktualizácii je tá hra jednoducho "iná". Už to nieje, čo predtým. Bohužiaľ. Niekto to nevidí alebo nechce vidieť, ale je aj dosť tých, čo im to vadí. Je mi ľúto len tých, čo do toho vrazili kopu peňazí a už nebudú hrať, lebo každá takáto aktualizácia hráča len znechutí. Aj ja v tom mám nejakú sumičku. Už nehrám :(  Škoda, bola to skvelá hra, ktorá ma naozaj bavila. Možno raz WG vydá aktualizáciu s názvom "návrat k začiatkom, starej dobrej klasike"... alebo tak nejako ...

Je tu kopa hráčov čo strelí Heat do space armoru a tvrdí že dingol IS3 medzi koliečka. Sú tí čo hrajú ako vždy a tí nebudú tvrdiť že sa hra zmenila. Lebo si to nemyslia. Potom sú tu tí čo tvrdia rôzne fantastické veci. Napr. o tom ako sa dingá IS3. A kupodivu nikdy nemajú dôkaz. Pritom nie je nič ľahšie ako dať replay a zavrieť pochybovačom ústa. Máš replay od toho Grille?

Návrat k začiatkom by som určite nechcel. Neexistujúca fyzika. Maus nedokázal odtlačiť ani vrak T1 light. Hnusná grafika. MM+3. Maus čo nebol penetrovateľný, tak si ho musel ohlodávať s HE. Arty čo triafali aj za roh, tak všetci campili aby sa nespotli. TD čo nestrácali camo bonus po výstrele a mali dohľad lightov. Na začiatku sa postavili do jedného kríka a celú hru sa z neho nepohli a ani nemuseli. Mapy boli také placky že ich nebolo možné obísť.

Návrat by som bral ako FF mod na krátku dobu. Som si na bžilión percent istý, že pri pokuse o zavedenie do hry by nastalo veľmi rýchle vytriezvenie nostalgicky spominajucich hráčov ( okrem campera v TD only ). A nič by sa nezmenilo.

Čo sa Gamana  týka to je úplne iná kapitola. To je taký maskot fóra , ktorého už dávno nikto neberie vážne. V pravidelných intervaloch sa vynára a nadáva. Rozhodne dlhšie ako posledný patch, takže na ten sa odvolávať môžeš iba ťažko. On v podstate nič iné ako nadávky ani nepíše. A navzdory nadávkam a jeho názoru hrá 500 bitiek každý mesiac. Proste taký rozpoltený maskot fóra. 

JAKJAKSK #385 Posted 03 November 2016 - 12:25 PM

Private

• Player
  • 76729 battles
  • 8
  • [NEJ] NEJ

Je zbytočné čokoľvek písať, dopadne to ako som si myslel.  ...nemáš pravdu, nič sa nezmenilo, ....daj dôkaz, daj replay, ...atd. Načo preboha?! Nič také som nikdy nepotreboval. Nepotreboval som a ani nepotrebujem nikomu nič dokazovať. Opísal som iba moje dojmy z poslednej aktualizácie a reakciu na pár príspevkov. Nikoho na nič nenavádzam ani nepresviedčam. Začiatky nemôžem posúdiť, nehral som od začiatku. Stačila by posledná verzia. Tie "fantastické veci" sa mi prihodili v hre viac krát, opísal som iba jeden prípad. Možno sa s tým stretávajú aj iní hráči, len o tom nepíšu. Porovnávam iba percentuálny počet zásahov, presnosti a damage pred poslednou aktualizáciou (90% vs 10%) a teraz naopak (10% vs 90%).

Toto je moja skúsenosť, subjektívny dojem. Nikomu ho nevnucujem. WoT som hral preto, lebo to bola skvelá hra. Bavilo ma to. Kto chce hraje, kto nie, nehraje. Fandím všetkým, ktorých hra ešte baví a nedejú sa im žiadne "fantastické veci".

To je všetko.

Schmudla #386 Posted 03 November 2016 - 12:46 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 41193 battles
  • 1,478
  • [BIA] BIA

View PostJAKJAKSK, on 03 November 2016 - 01:25 PM, said:

Je zbytočné čokoľvek písať, dopadne to ako som si myslel.  ...nemáš pravdu, nič sa nezmenilo, ....daj dôkaz, daj replay, ...atd. Načo preboha?! Nič také som nikdy nepotreboval. Nepotreboval som a ani nepotrebujem nikomu nič dokazovať. Opísal som iba moje dojmy z poslednej aktualizácie a reakciu na pár príspevkov. Nikoho na nič nenavádzam ani nepresviedčam.

Já mám takový "dojem" že sem tě včera viděl přejíždět tankem malé děti (s kočárkem) co si hráli na Malinovce na zahrádce u domečku  ....

ale je to jenom můj dojem a nikoho k ničemu nenavádím ani o ničem nepřesvědčuji

replay o tom samozřejmě nemám

takhle nějak je to ok ?

nechápu lidi co se jim dějí "fantastické" věci ale replay si nezapnou a nezapnou, to nemáte místo na HDD ? (a přitom byste chtěli fotorealistickou grafiku ehm ....)

jakékoliv "dojmy" ze hry bez replaye jsou totiž naprosto k ničemu a nikoho nezajímají, pochop to prosím

maximálně se tu vás, konspiračních teoretiků bez znalostí o mechanice hry, sejde víc, tak si můžete notovat

despa1 #387 Posted 03 November 2016 - 12:53 PM

Warrant Officer

• Player
  • 32358 battles
  • 924

Ale my bychom taky chteli videt ty "fantasticke veci". Pls, posli nejaky ten replay.

Edited by despa1, 03 November 2016 - 12:56 PM.

prde1966 #388 Posted 04 November 2016 - 01:56 AM

Brigadier

• Player
  • 112076 battles
  • 4,044

moc sa mi popačuje http://worldoftanks.eu/cs/top_tankers/ táto akcia -  nejlepší tankisté - výborne prepracovaná akcia s výbornou formou prezretia si umiestnenia svojich tankov aj v garáži aj na ofic stránkach aj s rebríčkom - je to výborná motivačka - fakt obrovský palec hore plus 3x***

ešte tú artypliagu upracte čím skorej a budem vás chvíľu velebiť

Edited by prde66, 04 November 2016 - 02:33 AM.

Mrzout_CZ #389 Posted 05 November 2016 - 02:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 39877 battles
  • 50
Musíte si uvědomit, že nejlepší časy hry už jsou za námi. Teď už není, co by se zlepšovalo, tak se vymýšlejí krávoviny. Hra je už jen k smíchu. To, že se neprostřelují papírové tanky z boku a ze zadu, to je tvrdá realita. To, že borec otočí věž a prdne tank za plnou dmg kamkoliv za předu je také tvrdá realita. Složení tanků do bitev ha ha ha, 7 TT (IS7, IS7, E100, T110E5, T110E5, T110E5, E75) a medka proti 2 TT (T57 Heavy, M103) a medka, ha ha ha totální výsměch. Když jsem tu nedávno napsal pravdivý komentář bez jakýchkoliv vulgarit, byl mi během hodiny smazán, tak co k tomu více dodat. Chvála bohu je tu odborník Homer_J_S_ a ten vám každému vše vysvětlí a pečlivě vše rozebere, samozřejmě jen když mu pošlete replay. Napadá mě jen jeden důvod - PROČ Homer_J_S_ WG obhajuje. Mimochodem na toto si stěžují i modří a zelení borci, takže to nebude asi jen tlachání a vymyšlení si. Jo a jinak pošli replay jak do IS3 z boku projde každá rána s pene 175, chtěl bych se na to podívat a prosím ať je těch ran alespoň 6 - 8, aby to opravdu nebyla náhoda. Děkuji

Cerb4rus #390 Posted 05 November 2016 - 04:17 PM

Player

• Player
  • 49297 battles
  • 4,237
  • [PCSTB] PCSTB

View PostSPASITELDAN, on 05 November 2016 - 02:53 PM, said:

Musíte si uvědomit, že nejlepší časy hry už jsou za námi. Teď už není, co by se zlepšovalo, tak se vymýšlejí krávoviny. Hra je už jen k smíchu. To, že se neprostřelují papírové tanky z boku a ze zadu, to je tvrdá realita. To, že borec otočí věž a prdne tank za plnou dmg kamkoliv za předu je také tvrdá realita. Složení tanků do bitev ha ha ha, 7 TT (IS7, IS7, E100, T110E5, T110E5, T110E5, E75) a medka proti 2 TT (T57 Heavy, M103) a medka, ha ha ha totální výsměch. Když jsem tu nedávno napsal pravdivý komentář bez jakýchkoliv vulgarit, byl mi během hodiny smazán, tak co k tomu více dodat. Chvála bohu je tu odborník Homer_J_S_ a ten vám každému vše vysvětlí a pečlivě vše rozebere, samozřejmě jen když mu pošlete replay. Napadá mě jen jeden důvod - PROČ Homer_J_S_ WG obhajuje. Mimochodem na toto si stěžují i modří a zelení borci, takže to nebude asi jen tlachání a vymyšlení si. Jo a jinak pošli replay jak do IS3 z boku projde každá rána s pene 175, chtěl bych se na to podívat a prosím ať je těch ran alespoň 6 - 8, aby to opravdu nebyla náhoda. Děkuji

Zase si stěžují všichni :-),   ale záznam sežrala kočka. 

Gabriel_i5_Back #391 Posted 05 November 2016 - 08:15 PM

Major General

• Player
  • 46392 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

Mimochodem na toto si stěžují i modří a zelení borci, takže to nebude asi jen tlachání a vymyšlení si. Jo a jinak pošli replay jak do IS3 z boku projde každá rána s pene 175, chtěl bych se na to podívat a prosím ať je těch ran alespoň 6 - 8, aby to opravdu nebyla náhoda. Děkuji

http://wotreplays.co...-homer_j_s-is-6    Môj je tu. teraz poprosím tie od teba. 

Napadá mě jen jeden důvod - PROČ Homer_J_S_ WG obhajuje

Vskutočnosti sú 2
1, je to platený konfident WG nasadený medzi bežných hráčov,  aby rozniesol na kopytách všetky konšpirácie ohrozujúce nedotknuteľnosť spoločnosti.
2, nie je schopný sa pozerať na očividné hlúposti a nechať ich bez komentára.

TombRaider07 #392 Posted 06 November 2016 - 10:33 AM

Private

• Player
  • 52477 battles
  • 37
strasne by me zaujimalo kto planuje takhle hry ze se neda vubec vyhrat nahodni bitka vcera sem zazil bitvu ja sem mal obj261 mali sme este E100 a druhej tym mal 310nove tanky tohle je jeak mozne to tak naplanovat???????????????????????? a samozrejme to byla prehra

Gabriel_i5_Back #393 Posted 06 November 2016 - 01:08 PM

Major General

• Player
  • 46392 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostSPASITELDAN, on 06 November 2016 - 09:20 AM, said:

Homer_J_S_ ha ha ha ha ha s tím replayem si děláš prdel? To myslíš vážně, co si tu vyprodukoval, že si ti ve výcvikový bitvě stoupne IS 3 bokem a ty ji pětkrát po sobě střelíš do boku? Ha ha ha ha ha, no to snad nemyslíš vážně tohle, no tak to už mi opravdu stačí. To si jako myslíš, že tohle přesvědčí hráče o tom, jak do IS 3 z boku projde každá rána s pene 175, to si předtím, než si to sem umístil, vyhulil zřejmě špeka s dobrým matrošem kámo, GRATULIJI  !!!!!!!!!!!!!!!!!

Môj replay dokazuje, že do boku Is3 prejde so 175pene každá ktorú trafíš. 5z5. Bude to tým, že je tam 90mm armor. Mimochodom je to presne to čo si požadoval.  "Jo a jinak pošli replay jak do IS3 z boku projde každá rána s pene 175"  Neviem si ani predstaviť iný replay. To akože sa niekomu niekedy v random play podarilo trafiť 5 krát is3 zboku v jednej hre? A ona sa neotočila? Netusím čo chceš. Chcel si dôkaz že 175 mm pene stačí na penetráciu IS3 zboku. Presne to som dokázal. Za to, že nie si schopný trafiť nemôže WG. A samozrejme, že keď trafíš space armor s Heatom, alebo pásy tam kde už nie je DMG modul tak sa nič nestane. Ja neviem čo si zoral. Replay ti zožral pes. Ale určite si netrafil IS3 zboku medzi koliečka.  

Mrzout_CZ #394 Posted 06 November 2016 - 04:58 PM

Lance-corporal

• Player
  • 39877 battles
  • 50
Ano samozřejmě do stojící IS 3 projde opravdu každá rána s pene 175, to nijak nepopírám. Ono je něco jiného trefovat stojící IS 3 a něco jiného je jí trefovat za jízdy. Přesně to je to, co jsem chtěl vidět. Pošli replay z náhodný bitvy, jak každou ránou s pene 175 probiješ IS 3 z boku, nemusí se jednat jen o jednu, můžeš to nasypat do více IS 3. Do stojící IS 3 je mi jasné, že to dokáže opravdu každý ty všeználku.

Golgov #395 Posted 07 November 2016 - 07:31 PM

Private

• Player
  • 15423 battles
  • 28
  • [DIM] DIM
Po předělání spottingu mám šestý smysl velmi opožděný, než se mi rozsvítí tak to vždy schytám od několika hráčů. To ho tam skoro mít nemusím! :angry:

VijaCZ #396 Posted 08 November 2016 - 12:02 AM

Brigadier

• Guest
  • 76851 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Tak nevím, vidím tam ty dva dvousmysly jen já nebo je vidíte taky? Já se nad tou větou královsky bavím :D

než se mi rozsvítí tak to vždy schytám od několika hráčů

To ho tam skoro mít nemusím

to jsou prostě krásný věty...

Omlouvám se za nemístný žertíky. S časem mezi spotnutím a rozsvícením žárovky se nic nedělalo, nějak se nezměnil. Od doby kdy se spotneš pro nepřítele uplyne pořád stejná doba do rozsvícení žárovky.

Změna spoting systému přinesla jen častější ověření jestli tank vidíš nebo ne - takže už nejde profrčet uličky nebo mezery mezi křovím a kamenem aniž by ses spotnul. Jinak se nezměnilo nic. Od změny sem odehrál dost bitev se skautem a funkčnost žárovky sem si myslím otestoval důkladně, ať už na sobě nebo na reakcích soupeřů na nasvícení.

chlumecky #397 Posted 08 November 2016 - 08:29 PM

Corporal

• Player
  • 24859 battles
  • 132
Já jsem po dlouhé době s verzí spokojený. Již dlouhodobě nepociťuji žádné výrazné chyby a myslím si, že na průběhu hry má největší podíl hráč, nikoliv WG nebo update. Všichni jsme přeci hozeni do stejné řeky. 

PrdanCZ #398 Posted 13 November 2016 - 11:07 AM

Private

• Player
  • 606 battles
  • 1
Mám pouze 119 bitev a hru jsem začal hrát na doporučení mého kamaráda. Co se týká hry jako takové, tak musím říci, že hra je graficky velice pěkně zpracovaná. Co se týká hráčů a samotných bitev, tak považuji hru za velice komickou. Ještě než začne bitva, tak už hráč ví, že je prohraná. Skládání hráčů do bitev je nepochopitelné. Myslím si, že bitva by měla být vyrovnaná a šance na výhru by měla být stejná. Když má jeden tým šanci na výhru 20 % a druhý 80 %, myslím si, že je něco špatně. Já osobně bych tuto hru nikomu nedoporučil a určitě bych do hry nevrážel žádné peníze, když vidím, jak je hra nastavená a jak hra funguje. Je to pouze můj osobní názor a možná, že postupem času názor změním, jestliže teda budu ve hře pokračovat, což si momentálně nemyslím. Samozřejmě mám málo bitev a můj názor není asi moc objektivní. Ať se všem daří!!!

overlord48 #399 Posted 13 November 2016 - 11:19 AM

Warrant Officer

• Player
  • 43453 battles
  • 571
  • [SVINE] SVINE
Vůbec nemáš druhej účet.

ClearEvil #400 Posted 15 November 2016 - 08:25 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15378 battles
  • 12,901

OT

View PostPrdanCZ, on 13 November 2016 - 11:07 AM, said:

Mám pouze 119 bitev a hru jsem začal hrát na doporučení mého kamaráda.

Kamaráda Daniela?

/OT

Další OT je přesunuto do Otázky a odpovědi

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users