Jump to content

Reakce na verzi 9.16 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
432 replies to this topic

VijaCZ #421 Posted 28 November 2016 - 10:56 AM

Brigadier

• Guest
  • 77364 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Gamano - zjisti si něco o základních principech hry, dost ti to ulehčí život.

Pokaždé když po mě někdo střílí nebo mě dokonce pošle do garáže tak vím kde jsem udělal chybu - a vím že sem tu chybu udělal já a hra samotná za to absolutně nemůže.

Platící hráči nemají v bitvě absolutně žádnou výhodu. Jak vidíš v podpisu, mám dva učty - na VijaCZ platím premium účet a i pár strojů sem koupil, na JdiAZabijejArtyny hraju bez placení, bez premiové munice a bez premiových spotřebáků, co nejvíc tam šetřím. Jak mi vysvětlíš že na "zadarmo" účtu mam vyšší procento vítězství i WN8 než na účtu kde platím? Nebude to spíš tím že sem se mezitím něco málo naučil? Zkus to taky :)

MM+2 je naprosto normální a mají to tak všichni - někdy je serie her +2, někdy jsi na vrcholu. Osobně mi v naprostý většině případů mm+2 vůbec nevadí - jednak je to výzva, jednak mě dvounásobně potěší když se hra vyvede a podaří se mi být užitečný a urvat podíl na vítězství nebo alespoň důstojné porážce.

Pokud nedokážeš s T29 prostřelit Tigra, není to chyba hry. Stačí se jen naučit jak na to, čímž se vracíme k první řádce - zjisti si něco o základních principech hry, dost ti to ulehčí život.

Hra rozhodně není bezchybná ale zrovna to na co si stěžuješ mezi chyby hry podle mého názoru nepatří - spíš chyby a nevědomost hráče, a to jde s trochou snahy - tvé snahy - napravit.

Lumifer #422 Posted 28 November 2016 - 06:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View PostGamano, on 27 November 2016 - 09:21 PM, said:

Ty máš 30k bitev a nic jsi nepochopil, je to vidět. :popcorn::facepalm:

Ach so. No jak koukám na tebe, tak ani pochopit nechci. Raději se budu dál bavit (občas i nadávat) u hraní, než kvičet na foru, jak je svět nespravedlivej. (jen k tobě...)

lu6661963 #423 Posted 29 November 2016 - 04:35 PM

Private

• Player
  • 13066 battles
  • 3
  • [L-F-D] L-F-D

jsem rajče,noob atd....je mi to jedno.......:angry:

hra stojí poslední dobou za velké hov..

příklad,vzal jsem do hry objekt 268 a...........neprobil,neprobil,neprobil...i FV202 z boku a celkem blízko..NEPROBIL...

přijde mi že místo tanku tieru X mám hovnomet a jen špiním kastle protihráčů,tímto se jim omlouvám že si jej musí umýt :teethhappy:

děkuji WOT za skvělou nepřiznanou úpravu....

no nic jdu si zase nechat demolovat své tanky,hezkou hru všem :D

TrapperCZ #424 Posted 29 November 2016 - 07:06 PM

Corporal

• Player
  • 8225 battles
  • 182
Zdar, tak zdeptán nudou jsem po roce a něco, kdo ví po jaké době zkusil WOTko a čumím. Grafika se mi zdá o dost lepší, docela to běží v pohodě, herdek HD stroje vypadají fajn, jsem hrozná lama ale to se podá a také tedy čumím na ty mapy, jako po takové pauze by tu člověk zabloudil, nic není kde to má být, tím mi návrat tedy moc neusnadnili, ukradli mi šutry, keře a kryty na které jsem byl zvyklý, lumpové. Musím ale říci, že jsem asi v pauze dospěl, nečílím se a užívám si to, vždyť je to fajn, když smrt nebolí :teethhappy:​, jen se nějak bojím vzít vyšší tier než 6 abych to kámoše v týmu moc nebolelo, když zabloudím :sceptic:​. Ono když se člověk přestane tolik soustředit na staty, což by mi v současnosti asi přineslo psychické problémy s mými výkony, tak je to vcelku zábavná hra, hlavně si udržet nadhled a klidnou mysl, jak já se těším na umírání, tak až mne potkáte, tak mě prosím trochu šetřete, alespoň pro začátek, tak rok, dík :teethhappy:

MARSAL_ROKOSOVSKY #425 Posted 03 December 2016 - 10:22 PM

Private

• Player
  • 46297 battles
  • 28
Tuto hru hraji cca 1x za měsíc abych se ujistil jestli je pořád tak perfektně vyrovnaná a je FAKT SUPER, jednou za měsíc pět bitev a opravdu to nemá chybu, alespoň už nemám dilema jestli platit PU. Dobře už v této hře bylo. Hlavně že jsou pořád nové prémiové tanky teď T34 BLACK  za měsíc bude T34 RED  LOL

Edited by MARSAL_ROKOSOVSKY, 03 December 2016 - 10:24 PM.

Sandokan11 #426 Posted 05 December 2016 - 09:15 AM

Corporal

• Player
  • 55091 battles
  • 133

View PostMARSAL_ROKOSOVSKY, on 03 December 2016 - 10:22 PM, said:

Tuto hru hraji cca 1x za měsíc abych se ujistil jestli je pořád tak perfektně vyrovnaná a je FAKT SUPER, jednou za měsíc pět bitev a opravdu to nemá chybu, alespoň už nemám dilema jestli platit PU. Dobře už v této hře bylo. Hlavně že jsou pořád nové prémiové tanky teď T34 BLACK  za měsíc bude T34 RED  LOL

Asi WG už dochádzajú nápady čo by sa dalo spoplatniť.... A to sa čudujem že im to ľudia žerú a kupujú. Tipujem že na Valentína sem dajú do obchodu bielu T34 s červenými srdiečkami.

sadik56 #427 Posted 06 December 2016 - 06:09 PM

Private

• Player
  • 11175 battles
  • 24
  • [GIZKA] GIZKA
to:  Homer_J_S_.   Ty nemáš problém s rozlosovaním v MM ???   Aha, tak potom už viem na ktorej strane si asi ty, keď ja som na strane ktorá  7 z 10-tich hier prehrá 0 :10-14 .

Leckov #428 Posted 06 December 2016 - 09:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31973 battles
  • 995
  • [-R-CZ] -R-CZ

Něco by se mělo udělat s těmi bitvami 15:3, 2:15...

Kdysi to byla rarita, o které se povídalo, dneska běžná realita každé druhé hry. Když prohrajeme, polovina týmu netrefí ani kupku sena. A když vyhrajeme, každý z týmu si sotva dvakrát vystřelí. 

Dost se vytratila taktická složka hry. Důležité je rychle jezdit a rychle střílet. Před chvílí jsem viděl souboj tří mausů proti dvěma B-C 25t. Mausové naprosto bez šance.

mirasmirascz #429 Posted 07 December 2016 - 11:02 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22650 battles
  • 762

View PostLeckov, on 06 December 2016 - 09:19 PM, said:

Něco by se mělo udělat s těmi bitvami 15:3, 2:15...

Kdysi to byla rarita, o které se povídalo, dneska běžná realita každé druhé hry. Když prohrajeme, polovina týmu netrefí ani kupku sena. A když vyhrajeme, každý z týmu si sotva dvakrát vystřelí. 

Dost se vytratila taktická složka hry. Důležité je rychle jezdit a rychle střílet. Před chvílí jsem viděl souboj tří mausů proti dvěma B-C 25t. Mausové naprosto bez šance.

Záleží na jaké mapě . na Himlhergotu by to bylo přesně naopak.

VijaCZ #430 Posted 07 December 2016 - 03:27 PM

Brigadier

• Guest
  • 77364 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Jeden z pěkných zážitků s Mausem byl když mě na Bažině objel nepřátelský B-C25t a začal mě střílet zezadu - naštěstí šikmo. Ignoroval sem ho a dál se věnoval úhlování proti tankům přede mnou - radši snesu ztrátu HP od B-C v zádech než nechat se rozbít od těch vepředu úplně.

B-C dostřílel zásobník a smutně odjel s nula dmg.... a do konce bitvy už to nezkusil.

Kdyby byl šikovnější a nerval to přes autoaim do naúhlovanýho pancíře tak sem asi brečel, takhle sem se mohl smát :)

Ave_Brutus75SK #431 Posted 09 December 2016 - 11:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 67604 battles
  • 462
  • [-LCP-] -LCP-
Dúfam že info o zrušený poslednej fyziky je pravdivé!!Takú katastrofu som ešte nevidel od WG!!!!!Mám pocit že WG nevie čo robí a nevie sparaviť nič dobre!!!!Len sa fúrt pridávajú ..... (bodky skritá nadávka) tanky!Len škoda že hráči stále kupujú prem tanky!Možno keby prísun penez sa radikálne zmenšil tak by sa WG konečne zamyslelo a začalo nie čo robiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Ave_Brutus75SK, 09 December 2016 - 11:33 PM.

Merlin40 #432 Posted 10 December 2016 - 05:01 PM

Corporal

• Player
  • 16097 battles
  • 109
Poslední dva dny naptrostá tragedie. Asi jsem si moc vylepšil Wn tak s tim WG začalo něco dělat. Včera s arty 10 bitev po sobě 10x lose  2:15 po 60 sec obvykle 0:8. Enemy byl na artynách něco mezi 90 - 120 sec. Dnes opět tak. Takže dnes jsem 10x dezertoval na to abych dělal pojízdnej frag nemám náladu.

franta1 #433 Posted 10 December 2016 - 06:47 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 70878 battles
  • 1,031

Poslední patcht = naprostá tragedie

Hra se mění v naprostou frašku. WG team nezajímá nic, Mimo finanční prospěch. Dávat do hry nesmyslné tanky označené B??? Ti "hnupi" z WG teamu už neví, jak by vydělávali. Prostě. každá koruna ( každé EURO ) dobré že? Že by za ty investované peníze něco poskytli????? Proč?? Zisky jsou přece na prvním místě . Dáme do hry nové tanky ( jaké?? my žáné nové tanky nemáme) pojmenujeme je tedy  "B", a každý pitoma si je koupí :D:D:D

A světe div se, oni ti pitomové opravdu ty naše nesmysly akceptijí, oni, ti pitomové za ty blbosti opět platí. No hurá " Co na ty pitomce příště zase vymyslíme?" Asi to budou tanky "C". Ale to by bylo okaté. Dáme těm pitomcům raději verzi tanků "I" (Inovacion) pro hráče to bude znamenat Inovované tanky a pro WG team  tanky pro IDIOTY. ( kteří platí;). Pointa? : WG stupid team si vymyslí novou strategii (Zásady slušnosti) . WG team, který se prezentuje jako ( nevím co), ale chová se jako banda podvodníků ( a to zcelala otevřeně) s námi hraje hru podle pravidel"

1: Já učuji pravidla ( i když vy platíte)

2: Já za nic neručím ( I když vy platíte)

3 Já za nic nezodpovídám ( I když vy platíte)

HA HA HA Kde by WG bylo? Kdyby jsme neplatily????????? Byla by to banda bezvýznamných nýmandů ( tedy, jsou to nýmandi) Kterým ovšem platíme nemalé peníze za nic, neboli za takřka nic.

PS: Nechce se mi už nic psát, a proto shrnutí

SHRNUTÍ : Pro mě je WG team jen naprostá banda bezcených nýmandů a idiotú

PS pro WG team: Můžete editovat, můžete banovat, můžete cokoli, jste mi ukradení ( jste banda IDIOTÚ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users