Jump to content

ıs 2 Late Turret

• Please log in to reply
9 replies to this topic

5courgeOfGod #1 Posted 31 October 2016 - 03:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 37325 battles
  • 53
Arkadaşlar selam, 

IS2 yi oynuyorum ancak aklıma takılan bir soru var 2. taret yani late turreti sizce 12k deneyim harcayıp takmalı mıyım ? anladığım kadarıyla sadece 50 hit point kazandırıyor. onun dışında zırhı dönüş hızı görüş mesafesi ve top eğimini ve isabetini değiştirmiyor gibi görünüyor. tecrübeli IS2 kullanıcılarının bilgi vermesini rica edeceğim. belki zırhı değişmese bile zırh modeli daha fazla sektirmeye yardımcı oluyor olabilir diye düşündüm.

Edited by berkayarikan, 31 October 2016 - 03:11 PM.

Cigulipaf #2 Posted 01 November 2016 - 04:51 AM

Second Lieutenant

• Community Contributor
  • 26492 battles
  • 1,011
  • [ALIE] ALIE

View Postberkayarikan, on 31 October 2016 - 05:10 PM, said:

Arkadaşlar selam, 

IS2 yi oynuyorum ancak aklıma takılan bir soru var 2. taret yani late turreti sizce 12k deneyim harcayıp takmalı mıyım ? anladığım kadarıyla sadece 50 hit point kazandırıyor. onun dışında zırhı dönüş hızı görüş mesafesi ve top eğimini ve isabetini değiştirmiyor gibi görünüyor. tecrübeli IS2 kullanıcılarının bilgi vermesini rica edeceğim. belki zırhı değişmese bile zırh modeli daha fazla sektirmeye yardımcı oluyor olabilir diye düşündüm.

Merhaba,

IS-2'deki son taret +50 CP veriyor. Bunun dışında biraz da gizlenmeye yardımcı oluyor. Ben, tüm parçaların araştırılması taraftarıyım. Sadece bir tankta kullanılan top, yeni bir güncellemeyle birlikte başka bir tankta da kullanılabilir. Bu gibi durumları göze alıp tüm parçaları araştırarak yeni tanka geçmek daha sağlıklı. Çok önemli görünmese de, durduk yere +50 CP ile oynayacaksın. O puanlar seni savaş meydanında bazı durumlardan kurtarabilir.

listen_little_man #3 Posted 04 November 2016 - 11:25 AM

General

• Player
  • 52226 battles
  • 9,073
Aynı tankla oynuyorum. Bu taret dışında herşeyi açtım ama bunu açmayıp hemen 110'a geçmeyi planlıyorum. Eğer başarılı bir tier 7 olsaydı @Cigulipaf'ın düşündüğü gibi düşünür ve açardım ama maalesef iyi bir tank değil o nedenle hemen geçmeye karar verdim.

TheDark_JacKaL #4 Posted 02 December 2016 - 10:50 PM

Corporal

• Player
  • 31739 battles
  • 182
bence aç. zırh değerleri aynı olsa da efektif zırh değerleri farklıdır. yani son taret daha iyi açılandırılmış ve eğimlendirlmiştir. bu da taretten sektirme ihtimalini artırır. yükleme süreni düşürür ve sanırım kamuflaj avantajı sağlar...

_wz111li_sniper #5 Posted 02 December 2016 - 10:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 330 battles
  • 1,080
  • [-USR-] -USR-

http://tanks.gg/wot/tank/is-2#

bu siteden iki tareti de takıp değişikliklere bakabilirsiniz

valla hiç değişiklik yok gibi gözüküyor +50 hp ekliyor sadece sanırım

3d model sekmesinden de görülebileceği gibi 2. taret biraz daha basık yani az da olsa etkisi olur heralde

SuperiorAndMatchless #6 Posted 19 December 2017 - 07:40 PM

Sergeant

• Player
  • 19106 battles
  • 224
  • [EXCES] EXCES
İS 2 mi bunu üreten mühendisin yedi ceddini Bu nedir arkadaş bitmeyen  bir mermi dolum süresi , Odaklanması bence orda yazanın 3 katı dağılmanın 0.49 olduğu zaten bir felaket uzak atışlarda isabeti bırak mermi tank tarafına doğru gidiyorsa sevineceksin . Daha öncede  bu konuda yorum yapmıştım ve bana hiç kimse ikna edici cevap verememişti normalde 2.40 saniye yazan nişan alma süresi  tam 3 katına bile çıkabiliyor , MM  olarak 9 seviye altı görmüyorsun Zırh olarak ben birşey anlamadım çünkü cevap verebilmem için kendi seviyemde oynamam lazım  ama genelde karşımdaki T 30 tarzı koduğunu oturtan cinsten 9 seviye tanklar olunca zırh kağıttan az kalın tenekeden az ince gibi kalıyor. Ben şimdi Bunun diğer taretini niye araştırayım bana bunu verisel olarak açıklayacak var mı bence yok Wot insanlarla billur geçiyor .Bu tankı normalde bırakıyordum gitmeyecektim üstüne ama sırf WZ hatrına katlanacağım Bu arada hangi namlusunu kullanayım 390 vuran namlu nerdeyse 13-14 saniyede dolduruyor hadi donanımlarla 11 e çek  bilmiyorum ya bazı ülkelerin ara tankları gerçekten zulüm ama eski oyuncular oraları çoktan  geçtiği için bu konuda forum kısır kalıyor ve wot herhangi bir işlem yapmıyor. Yapacak birşey yok ağlamaya devam

Edited by SuperiorAndMatchless, 20 December 2017 - 07:46 PM.

Far_Beyond_Driven #7 Posted 19 December 2017 - 07:45 PM

Captain

• Player
  • 32547 battles
  • 2,390
  • [TOHAT] TOHAT

View PostSuperiorAndMatchless, on 19 December 2017 - 07:40 PM, said:

Yapacak birşey yok ağlamaya devam

Nickini yanlis almissin sadece ."Matchless" yerine "Tears" güzel gidebilirdi

MrAmplified #8 Posted 19 December 2017 - 11:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 14902 battles
  • 336

View PostFar_Beyond_Driven, on 19 December 2017 - 09:45 PM, said:

Nickini yanlis almissin sadece ."Matchless" yerine "Tears" güzel gidebilirdi

:trollface::trollface::trollface:

Khazad_dum_IronHills #9 Posted 20 December 2017 - 01:54 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 17847 battles
  • 1,059
her tankın tareti değişince yükleme süresi de ufak bir değişir ama bu tarette o da yoktu ben açmadan geçtim lanet olasıca "122mm D-25 T" topu var sonuçta 12 sn de artyden beter isabetle boşa harcama o deneyimi :D

BOZO6464 #10 Posted 06 January 2018 - 12:38 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 3469 battles
  • 305
  • [FRTNA] FRTNA
Son 15k deneyimim kaldı motoru açıp uçacağım hayallerime resmen hayattan soğudum odaklanma dairesinin dışına değil tankın yönüne  mermiyi gönderebiliyorsan mutluluk veriyor artık bizim haritadan sıçrayıp herhangi birinize geldiyse bilinki benim mermimdir. Bu tankla kesinlikle uzak oynamayı düşünmeyin hani camperlik yapmak avcıların yanına geçip kurnazlık yapmak imkansız çünkü bu tank  kör uzağı körmüyor yakından da eh karşında iki tank yanyana ise illa birine değiyor ama hangisi o belli olmuyor yani astiğmatlıkta var odaklanma sorunu var. Zırh olarak eğer kendi seviyelerinde oynarsa sektirme şansın yüksek tabi mal gibi dimdik durmazsan o zırhsızlığına rağmen çok yavaş sanırım motor zayıf ben son motorunu açmaya çalışıyorum zaten diğer üstünü açtım sadece bir üstte kullanılıyor diye motoruyla uğraşıyorum yoksa çoktan satmış ve özgürlüğe kavuşmuştum . Bu tankla oynayacak arkadaşlar gerçekten çok sabırlı olması lazım çok sinirden oyundan kalmışlığım olmuştur ve o ek deneyimlerim heba olmuştur bedavaya . Hatta şu anda biraz sinirim geçsin diye yorum yazıyorum ve ek deneyim sürelerim geçiyor ama 50 mt ötemde ki pantheri 4 defa vuramayınca kabak gibi geçti karşıma nişan al bekle odaklan 1 saniyede ekstra bekle ama sen odaklanasıya 3 mermi yediğin gibi attığın mermide anasının nikahına gidince insan bi felç oluyor komaya giriyor işte ben şimdi bi rahatlama moduna geçeyim dedim anlayın işte tankın halini.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users