Jump to content

Nechme Wargaming vyhladovět

• Please log in to reply
78 replies to this topic

meninblack_cz_ #1 Posted 01 November 2016 - 11:41 PM

Private

• Player
  • 27654 battles
  • 3
  • [9-TD] 9-TD

Zdravím všechny tankistky a takinsty,

na úvod bych rád napsal, že toto téma jsem zde už rozebíral, ale neponaučil jsem se a něco jim poslal. Takže opět se mi jedná o to, že hra je nehratelná a bylo by fajn nechat tvůrce hry vyhladovět. Kolik lidí by se reálně dokázalo kousnout a neposlat do hry ani halíř? Bylo by potřeba, aby je to opravdu zabolelo. Respektive bude lepší, když to zabolí akcionáře. Ten MM, kdy je jedna prohra za druhou a to stylem 15-1, atd. je zase neskutečně deprimující. Nemluvě o tom, že to co píšou do statistik o tancích jsou neskutečné bludy. Jinak si nedovedu představit, jak je možné, že s Conwayem vystřelím 21 střel, 9 trefím a jen 4 probiju. S přesností 0,31? Si ze mě někdo dělá prdel? Mohl bych nadávat ještě víc, ale myslím si, že každý ví o čem tu mluvím. 

Takže bych Vás rád poprosil, abyste třeba na měsíc, dva,...přestali kupovat premium acc, tanky,... Díky.

PS: Snad se proberou a zlepší se to, protože mě Warthunder moc nebere.

Tyrion_Lannister_PL #2 Posted 01 November 2016 - 11:46 PM

Lieutenant

• Player
  • 22638 battles
  • 1,641
  • [PRASE] PRASE

View Postmeninblack_cz_, on 01 November 2016 - 11:41 PM, said:

na úvod bych rád napsal, že toto téma jsem zde už rozebíral, ale neponaučil jsem se a něco jim poslal. Takže opět se mi jedná o to, že hra je nehratelná a bylo by fajn nechat tvůrce hry vyhladovět. Kolik lidí by se reálně dokázalo kousnout a neposlat do hry ani halíř? Bylo by potřeba, aby je to opravdu zabolelo. Respektive bude lepší, když to zabolí akcionáře. Ten MM, kdy je jedna prohra za druhou a to stylem 15-1, atd. je zase neskutečně deprimující. Nemluvě o tom, že to co píšou do statistik o tancích jsou neskutečné bludy. Jinak si nedovedu představit, jak je možné, že s Conwayem vystřelím 21 střel, 9 trefím a jen 4 probiju. S přesností 0,31? Si ze mě někdo dělá prdel? Mohl bych nadávat ještě víc, ale myslím si, že každý ví o čem tu mluvím. 

Takže bych Vás rád poprosil, abyste třeba na měsíc, dva,...přestali kupovat premium acc, tanky,... Díky.

​A keď T-150 čelne odrazí granát s penetráciou 250? Alebo IS-3 odzadu? Ba dokonca aj ten britský papierový stíhač FV. Tie penetračné čísla sú jednoducho bludy, všetko závisí od náhody. A čo sa uvádzanej presnosti týka, tomu rovnako neverím. Sú to číre nezmysly.

Edited by Mutter_Merkel, 01 November 2016 - 11:48 PM.

VijaCZ #3 Posted 02 November 2016 - 12:02 AM

Brigadier

• Guest
  • 74879 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Prohry a výhry mě absolutně netrápí - když prohraju tak sem se málo snažil, nehrál sem tak dobře aby z toho byla výhra.

Probíjení a trefování mě netrápí, třeba dneska sem drandil druhej účet a když víš jak a kam tak potrápíš i E75 - na tom účtu jezdím momentálně AMX 13 90 se základním dělem a drandím tam oldschool - bez premiový munice a doplňků. A s probíjením nemám potíž.

Hra rozhodně není bez chyb ale neobviňujte WG z toho za co můžeme my, hráči.

Držet "hladovku" klidně budu ale za věci který WG opravdu změnit může, například

- vydání seznamu zakázaných modifikací pro EU server a trestání jejich uživatelů

- omezení počtu artyn na 1 v týmu  ( dobře, hlupáků je hodně, tak na dvě ať maj s čím hrát, ale to už je fakt maximum )

- nahrazení městských map něčím pro tankové bitvy vhodnějším, okamžité smazání posledních 5-ti přidaných map

- zvrácení současného trendu upravovat hru pro ignoranty a hlupáky, místo toho se snažit hlupáky vzdělávat až do kategorie "poučený hlupák"

- a tak dále a podobně

Miri37 #4 Posted 02 November 2016 - 01:11 AM

General

• Player
  • 49480 battles
  • 8,309

View Postmeninblack_cz_, on 01 November 2016 - 10:41 PM, said:

Podpořím, pokud máš aspoň trochu přijatelný vzdělání. Některý skupiny hráčů z určitých důvodů nepodporuji.

Během zítřejšího dne mi hoď někam odkaz na záznamy, kdy jsi během jedné hodiny prohrát 3x 15-1 jako důkaz, že víš o co píšeš. Při prohrách jedna za druhou 15_1 by to neměl být problém.

PS: Já jsem ke hře přitáhl několik hráčů, protože dle mého byla něčím vyjímečná a tak jsem jí doporučoval. Jak z ní bylo mnoho věcí odstraněno, tak se stala obyčejnou a už jí nedoporučuji.  Pozor, neříkám, že jí někdo nemá hrát.  Jen jí prostě nedoporučuji, pokud se mě někdo zeptá, co by si měl zahrát.          

mirabu1 #5 Posted 02 November 2016 - 07:19 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 6401 battles
  • 431

VijaCZ

"Prohry a výhry mě absolutně netrápí - když prohraju tak sem se málo snažil, nehrál sem tak dobře aby z toho byla výhra."

Ty hraješ sám? Já myslel, že se hraje v "týmu". Nebo snad ustřílíš celý tým enemáků? :)

socanek #6 Posted 02 November 2016 - 08:12 AM

Major General

• Player
  • 29868 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Byt mam proti MM urcite vyhrady, stale doufam, ze WG prijde s tou slibovanou novou verzi, ktera bude lepsi. Nechapu nektera nastaveni WG tykajici se MM vahy tanku a nepredpokladam, ze zamestnanci WG presne vi, co delaji (viz diskuse o MM par mesicu zpatky).

Vyhry/prohry stylem 15:1, to jde na vrub hracum. Hura styl a za chvili je vymalovano. Taktizovani totalne vymizelo.

Se strelbou problemy nemam (kecam, ted jsem zkousel jezdit s FV42002P a naprosto jsem nechapal, co se deje, ale to bude spis rukama).

Co se mi nelibi je balanc vozidel a to, jake nove premiove tanky WG pridava, proste totalne mimo misu. Stare, v soucasne dobe neprilis zazivne premiove tanky jsou podle WG statisticky v poradku, nektere nove pridane premiove tanky lepsi nez konkurence na danem tieru taky. Tak nevim, jsem zmaten.

Za sebe muzu slibit, ze mesic si premko nekoupim (byt z jinych duvodu :D )

View PostMutter_Merkel, on 01 November 2016 - 10:46 PM, said:

​A keď T-150 čelne odrazí granát s penetráciou 250? Alebo IS-3 odzadu? Ba dokonca aj ten britský papierový stíhač FV. Tie penetračné čísla sú jednoducho bludy, všetko závisí od náhody. A čo sa uvádzanej presnosti týka, tomu rovnako neverím. Sú to číre nezmysly.

Uz jsem si zvykl. Namirim s JPII nekam na stred T-150, protoze to snad musi projit kamkoliv. Neprosla. Holt musim priste lip mirit a vybirat weakspoty.....

John_Nikdo #7 Posted 02 November 2016 - 08:21 AM

Corporal

• Player
  • 31860 battles
  • 174
  • [_ERB_] _ERB_

a mě přijde, že lidi nevědí co maj normálně dělat a píšou co píšou, aby řeč nestála ...

:popcorn:

_BASStard23__ #8 Posted 02 November 2016 - 08:39 AM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704

Jsem pro, už tohle praktikuju už delší dobu-neplatím . Ode mě už ani korunu pro wargaming. :coin:

Mě to stačí na tohle moje rajčatění neplatit, stejně už hraju průměrně tak 5-10 bitev za měsíc mezi tou bandou opic na randomu. ;)

_BASStard23__ #9 Posted 02 November 2016 - 08:43 AM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704

View Postmirabu1, on 02 November 2016 - 06:19 AM, said:

VijaCZ

"Prohry a výhry mě absolutně netrápí - když prohraju tak sem se málo snažil, nehrál sem tak dobře aby z toho byla výhra."

Ty hraješ sám? Já myslel, že se hraje v "týmu". Nebo snad ustřílíš celý tým enemáků? :)

Typická odpověď rajčete že prohry a výhry ho absolutně netrápí......tak hraj radši nějaký singleplayer ať nekazíš hru ostatním hráčům kteří chtějí vyhrávat. :facepalm: 

John_Nikdo #10 Posted 02 November 2016 - 08:53 AM

Corporal

• Player
  • 31860 battles
  • 174
  • [_ERB_] _ERB_

View Post_BASStard23__, on 02 November 2016 - 07:39 AM, said:

...... mezi tou bandou opic na randomu. ;)

jen by mě zajímalo, jak pozná opice, že hraje mezi bandou opic, ty jsi jako na žebříčku výše než ostatní hráči???

mirabu1 #11 Posted 02 November 2016 - 09:11 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 6401 battles
  • 431

View Post_BASStard23__, on 02 November 2016 - 08:43 AM, said:

Typická odpověď rajčete že prohry a výhry ho absolutně netrápí......tak hraj radši nějaký singleplayer ať nekazíš hru ostatním hráčům kteří chtějí vyhrávat. :facepalm: 

Teď nevím, jestli jsi nepochopil ty nebo já. Reaguješ na můj příspěvek a myslíš tím VijuCz nebo mně?

BAJRON3000 #12 Posted 02 November 2016 - 09:11 AM

Lance-corporal

• Player
  • 109 battles
  • 90

Kolik lidí by se reálně dokázalo kousnout a neposlat do hry ani halíř? Bylo by potřeba, aby je to opravdu zabolelo.

Tipuji , tak devět borců, že by se sehnalo--více do kupy asi neseženeš :D

View PostMiri37, on 02 November 2016 - 12:11 AM, said:

Podpořím, pokud máš aspoň trochu přijatelný vzdělání. Některý skupiny hráčů z určitých důvodů nepodporuji.

Takže pokud máš jen osmiletku, tak smůla--musíš mít minimálně dvouletou nástavbu na kosmetika podlahových krytin( po staru uklízeč/ka), jinak máš u Miriho utrum kémo :teethhappy:

View Postsocanek, on 02 November 2016 - 07:12 AM, said:

Uz jsem si zvykl. Namirim s JPII nekam na stred T-150, protoze to snad musi projit kamkoliv. Neprosla. Holt musim priste lip mirit a vybirat weakspoty.....

Všichni vědí, že rajčata probíjejí s každou ranou, ale netrefují. Fialky a modrásci trefují vše, ale RNG zařídí, že 20-40% neprobije--tomu se říká rovnost pro všechny alá WG ---recept na to je jediný a fillky to dělají, musíš střílet o cca 50 % více než rajčátka, tím se dá RNG eliminovat, i když jen částečně :B ---faktura za kvalifikovanou radu dorazí poštou :rolleyes:

VijaCZ #13 Posted 02 November 2016 - 10:15 AM

Brigadier

• Guest
  • 74879 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View Post_BASStard23__, on 02 November 2016 - 07:43 AM, said:

Zřejmě došlo k nedorozumění, zkusím upřesnit

Hraju samozřejmě na výhru, nemám problém třeba se i obětovat a sebevražedně resetovat zabírání  základny když to nejde jinak, nebo zakrejt top tank kterej drží na pásech když já sem v tý bitvě lowtier, o vítězství se samozřejmě snažím.

Bylo to myšleno tak že pokud prohrajeme, nedělám z toho tragedii a neobviňuju všechny kolem sebe včetně zlého a ošklivého WG který mi nedovolí vyhrát sakra

Vždycky sem to mohl zahrát líp, střílet doměřenější, z jiný pozice, dřív a včas ustoupit, nevystrkovat se tolik atd apod

(dobře, občas taky klikám na top tanky spící v nesmyslný pozici, nevyčítejte mi to)

Podle mě vyčítat WG porážky je naprostej nesmysl - za porážky můžou hráči, případy kdy je na jedný straně o 4 top tier tanky víc jsou velice vzácné.

polarka27 #14 Posted 02 November 2016 - 10:40 AM

Warrant Officer

• Player
  • 61038 battles
  • 576
  • [FLEDA] FLEDA

View PostBAJRON3000, on 01 November 2016 - 10:11 PM, said:

Tipuji , tak devět borců, že by se sehnalo--více do kupy asi neseženeš :D

Takže pokud máš jen osmiletku, tak smůla--musíš mít minimálně dvouletou nástavbu na kosmetika podlahových krytin( po staru uklízeč/ka), jinak máš u Miriho utrum kémo :teethhappy:

Všichni vědí, že rajčata probíjejí s každou ranou, ale netrefují. Fialky a modrásci trefují vše, ale RNG zařídí, že 20-40% neprobije--tomu se říká rovnost pro všechny alá WG ---recept na to je jediný a fillky to dělají, musíš střílet o cca 50 % více než rajčátka, tím se dá RNG eliminovat, i když jen částečně :B ---faktura za kvalifikovanou radu dorazí poštou :rolleyes:

Kopa (kupa) má 60  ! Tucet 12 a veletucet  144.

žádná  škola nedává nikomu patent na rozum , ani dvouletá nádstavba na kosmetiku podlah :angry:

To že má WG nastavenu  různou  úroveň pro  různé hráče je asi všem jasné.  začátečníka  se zbytkem  20 HP  neprobiješ ani ze zadu :-)

eliminace RNG ? vyšším počtem střel ? No tak u mě  nefunguje.  Mám schovaný replay, kdy jsem s KV-1 ( posádka 5 perků ) jako top  tier, vystřelil  27x , 21 x  jsem trefil, celková damage   0. (Opakuji slovně poškození  " NULA" )   a z toho vystřelím za jízdy a dám tanku o  tier výš amoráka.  RNG je sviňa :-))

ANIJ #15 Posted 02 November 2016 - 12:15 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 10641 battles
  • 1,298

View Postpolarka27, on 02 November 2016 - 10:40 AM, said:

...

To že má WG nastavenu  různou  úroveň pro  různé hráče je asi všem jasné.  začátečníka  se zbytkem  20 HP  neprobiješ ani ze zadu :-)

eliminace RNG ? vyšším počtem střel ? No tak u mě  nefunguje.  Mám schovaný replay, kdy jsem s KV-1 ( posádka 5 perků ) jako top  tier, vystřelil  27x , 21 x  jsem trefil, celková damage   0. (Opakuji slovně poškození  " NULA" )   a z toho vystřelím za jízdy a dám tanku o  tier výš amoráka.  RNG je sviňa :-))

To já napsat, tak mi doporučí zhlédnout videa od známých hráčů, přečíst něco o weak spotech a tak pod. Napsat to si ale já přece nemohu dovolit (ty rady). Nevím ani, jest-li by to pomohlo, když to je RNG 

Edited by ANIJ, 02 November 2016 - 12:33 PM.

ClearEvil #16 Posted 02 November 2016 - 12:20 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

Něco ti ve hře nefunguje, jak by mělo? -> Hráčský návod pro nováčky

Pořád to nefunguje, jak by mělo (podle tebe)? -> Battle Mechanics

Jestli i potom bude něco špatně, tak

Spoiler

Terentius #17 Posted 02 November 2016 - 12:25 PM

Major

• Player
  • 12998 battles
  • 2,522
  • [UC0RN] UC0RN

Kopa (kupa) má 60  ! Tucet 12 a veletucet  144.

žádná  škola nedává nikomu patent na rozum , ani dvouletá nádstavba na kosmetiku podlah :angry:

Tak se pochlub replayem, na to bych se rád podíval.

Edit: A byl jsi teda top tier nebo jsi dával vyšší tiery na ránu? Mám v tom zmatek, ale rád se podívám.

Edited by Terentius, 02 November 2016 - 12:27 PM.

berserkerdog #18 Posted 02 November 2016 - 12:27 PM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

....

Tak sem ten replay postni, rád zkouknu. 21 zásahů a 0 dmg, co si střílel? AT2 do čelního pancíře?

EDIT: koukám, že jsem byl pomalej:)

Edited by berserkerdog, 02 November 2016 - 12:28 PM.

Chorche_22 #19 Posted 02 November 2016 - 12:52 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16873 battles
  • 1,337

Pokud tomu dobře rozumím , tak máme přestat utrácet, protože Ti nedalo RNG ? Promiň ,ale tohle opravdu nepodpořím. Když pominu vše ostatní ,tak už jen z důvodu , že svého času si cením.  Proto rozhodně jinak než s prémiovým účtem hrát nikdy nebudu , protože trápit se s delším expením kvůli 270 kč / měsíc mi za to nikdy stát nebude.

Každý má vlny ,kdy prohrává i když hraje dobře a naopak vyhrává i pokud jde první do garáže. Z dlouhodobého hlediska má ale každý přesně takové WR jaké si zaslouží za to co v bitvách odvádí. Nehraju nic extra a tak pokud budu přes 51% jsem v pohodě, pokud chci vyšší WR musím hrát prostě lépe. Co ti budu povídat, jsi statisticky lepší hráč než já s dvojnásobným počtem bitev, jistě jsem tu "neobjevil Ameriku".

Edited by Chorche_22, 02 November 2016 - 12:55 PM.

_G3t_R3kt_By_Luk1n_ #20 Posted 02 November 2016 - 04:05 PM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 23626 battles
  • 361
  • [DEVLS] DEVLS
Já hru hraju už jenom okrajově, peníze teďka cpu spíše do Blade and Soul, kde to je sice klasické MMORPG, ale alespoň to není tak deprimující jako WoT, které hraju prakticky už jen s T49 pro zábavu...

Ke hře se naplno vrátím pokud zavedou ignor list alespoň na 5 map, udělají něco s ubohou grafikou map a jejich naprosto nereálným terénem a hlavně s neustálým opakováním stejných map...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users