Jump to content

Nechme Wargaming vyhladovět

• Please log in to reply
78 replies to this topic

Weslet #21 Posted 02 November 2016 - 05:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26005 battles
  • 79
  • [VESK] VESK
Taky už do hry svoje chechtáky cpát nebudu když je u toho člověk akorát pořád nas**** i když mě tahle (hra) ješte občas pobaví což je v poslední době hodně málo tak bych si od srdce přal aby ta továrna (WG) na peníze dostala pěkně na prdel a nakej ten krach by jim možná trochu otevřel kukadla ale konkurence ješte není tak daleko škoda :) A Rng to je pěkná svi**

VijaCZ #22 Posted 06 November 2016 - 02:47 AM

Brigadier

• Guest
  • 75934 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Nezbývá než doufat že v nějaký rozumný době konečně umožní převedení účtu na RU server jak už hodně dlouho slibujou, jak jen to bude možný, EU nesmysl opouštím. Písmenka i řeč znám, Ruská klávesnice stojí pár korun a co tak vidím tak servis pro hráče je tam naprosto nesrovnatelnej.

ClearEvil #23 Posted 06 November 2016 - 09:58 AM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View PostVijaCZ, on 06 November 2016 - 02:47 AM, said:

Nezbývá než doufat že v nějaký rozumný době konečně umožní převedení účtu na RU server jak už hodně dlouho slibujou, 

O tom jsem neslyšel. Nemyslím, že to někdy udělají a pochybuji, že to slibují.

VijaCZ #24 Posted 06 November 2016 - 10:12 AM

Brigadier

• Guest
  • 75934 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Zde prosím předkládám k laskavému prostudování - je to tam určitě od tý doby co sem přišel na to že EU server má nejubožejší akce což je tak rok a půl, možná dva.

https://eu.wargaming.net/support/kb/articles/607

cNNk #25 Posted 06 November 2016 - 10:30 AM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,717
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostVijaCZ, on 06 November 2016 - 10:12 AM, said:

Zde prosím předkládám k laskavému prostudování - je to tam určitě od tý doby co sem přišel na to že EU server má nejubožejší akce což je tak rok a půl, možná dva.

https://eu.wargaming.net/support/kb/articles/607

jenze roaming by stejne zadny akce neresil ... to melo fungovat tak, ze by si sice hral na jinem serveru, ale akce by si mel ze serveru domovskeho.

ClearEvil #26 Posted 06 November 2016 - 10:57 AM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

Jak píše cNNk. Účet bys měl pořád na EU serveru, jen bys mohl jezdit na výlety bez možnosti si koupit suvenýr. Chce to číst to, co je napsané a ne to, co bys chtěl.

Roaming se testoval, ale podle všeho byl odložen k ledu.

Ty jsi psal spíš o Mohu přenést svůj účet do jiného regionu?

VijaCZ #27 Posted 06 November 2016 - 11:05 AM

Brigadier

• Guest
  • 75934 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Škoda, herní podpora mi trošku hnula žlučí a rád bych se přestěhoval, ale od začátku jinde začínat fakt nebudu  :(

_G3t_R3kt_By_Luk1n_ #28 Posted 06 November 2016 - 08:42 PM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 23626 battles
  • 361
  • [DEVLS] DEVLS

View PostVijaCZ, on 06 November 2016 - 11:05 AM, said:

Škoda, herní podpora mi trošku hnula žlučí a rád bych se přestěhoval, ale od začátku jinde začínat fakt nebudu  :(

WG nikdy v tomhle nevyjdou vstříc a proto je nutno [Editováno]

Zkoušel jsem na US i RU serveru hrát a fakt ten rozdíl je obrovský, hlavně na RU je i kvalita publicu úplně jinde o kvalitě podpory nemluvě to je prostě šílenej rozdíl, skoro ani nepřijde, že EU a RU jsou servery stejné hry...

Edited by ClearEvil, 06 November 2016 - 09:05 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Jmeno1 #29 Posted 06 November 2016 - 09:49 PM

Field Marshal

• Player
  • 50942 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Dneska jsem pozoroval, že hrálo během dne přes 150.000 hráčů na EU. Takhle to bylo naposled před 2 lety... 

Lavelin #30 Posted 06 November 2016 - 10:00 PM

Captain

• Player
  • 42505 battles
  • 2,095

View PostClearEvil, on 06 November 2016 - 09:57 AM, said:

Jak píše cNNk. Účet bys měl pořád na EU serveru, jen bys mohl jezdit na výlety bez možnosti si koupit suvenýr. Chce to číst to, co je napsané a ne to, co bys chtěl.

Roaming se testoval, ale podle všeho byl odložen k ledu.

Ty jsi psal spíš o Mohu přenést svůj účet do jiného regionu?

No když je chytnu za slovo, tak asi převod není nemožný.

Je tam uvedeno, že "není běžně možný" :teethhappy:

Kdybych se musel přestěhovat na ural,tak snad by nějaká možnost byla :)

Wild_Dog #31 Posted 07 November 2016 - 08:51 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15978 battles
  • 544
Opravdu si autor tohoto vlákna myslí, že když si pár hráčů z Česko-Slovenska nekoupí měsíční prémko, tak že to WG pocítí? Pokud mě nějaká služba nevyhovuje, tak si ji nekupuji. Už tak musím platit "služby" které nechci a které bych si dokázal zařídit komerčně lépe. Hrát WoT a ještě ho platit vás opravdu nikdo nenutí. Tyhle výkřiky do tmy se pořád opakují a jsou naprosto zbytečné. WG má dobře spočítané, který segment hráčů je nejziskovější a na ten se zaměřuje. S tím nikdo nic neudělá. Počítačová hra je byznys, ne charita. Aby se něco stalo, museli by hlasovat peněženkama hráči ze západní Evropy a z Ruska.

skipSVK #32 Posted 07 November 2016 - 09:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30265 battles
  • 325
  • [CSM-L] CSM-L

Mňa osobne serie hlavne ten bonus pre lamy, proste zlý hráč má obrovskú výhodu v sile penetrácie a snapshotoch. Ja už dlho neverím vRNG. Je tu X iných faktorov, čo ovplyvňujú hru. Iné čísla dostávam ja ,keď mierim na nejaké rajča, a iní keď on na mňa( neunúvajte sa tvrdiť,že PC to nedokáže tak prepočítať, určite to zvládne). Fakt je , že lepší hráči už nechodia do prestreliek s rajčatami, jedine v čate a na yolo, inak idú snipe a pick and boom. Jediná obrna proti rajčatám, nemôžu strieľať, iank vás prebijú. Lepší hráč musí vystreliť hromadu striel a o tých čo idú do stredu ani nehovorím, také už skoro ani nebývajú. Preto sú najobľúbenejšie tanky s rýchlou kadenciou.

Ja dohrám svoj premium účet a dávam od toho pauzu. už som opäť začal hrávať aj WT a ťažké začiatky mám za sebou. Zvyk sa vrátil a ide to. Hlavne je to vyrovnané a hra nebalancuje nejakým RNG, proste lepší hráč je lepší a ak si chceť byť lepší tak sa uč. Tak ako to má byť. WoT nie je lacná hra na hranie, a v súčasnosti to čo za svoje peniaze dostávam, už nepovažujem za dostatočné. mám 53dní prémka, to je do vianoc cca. Na vianoce si kúpim Battlefiel one a WoT dám k ľadu.

Jmeno1 #33 Posted 07 November 2016 - 09:44 PM

Field Marshal

• Player
  • 50942 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Tvoje teorie má jednu zásadní chybu. Jak to, že rajčata i přes jejich preferenční RNG, si pořád stěžují na špatné losy na týmy, že nic neprostřelí a zůstávají pořád rajčatama, a lepší hráči jako i ty, zase pořád brečí na RNG u rajčat, a přitom se pořád zlepšují? Nebylo by lepší konečně přestat brečet, spřádat konspirace a hru si jen prostě užívat? Máš recent WN8 přes 2.600, a to se ti ještě chce brečet? Občas nevím kdo je horší, jestli prostoduchá rajčata a nebo namyšlené fialky.

_Zerkof12_ #34 Posted 08 November 2016 - 11:32 AM

Warrant Officer

• Player
  • 24711 battles
  • 757
  • [G0G0] G0G0

View PostskipSVK, on 07 November 2016 - 09:33 PM, said:

Mňa osobne serie hlavne ten bonus pre lamy, proste zlý hráč má obrovskú výhodu v sile penetrácie a snapshotoch. Ja už dlho neverím vRNG. Je tu X iných faktorov, čo ovplyvňujú hru. Iné čísla dostávam ja ,keď mierim na nejaké rajča, a iní keď on na mňa( neunúvajte sa tvrdiť,že PC to nedokáže tak prepočítať, určite to zvládne). Fakt je , že lepší hráči už nechodia do prestreliek s rajčatami, jedine v čate a na yolo, inak idú snipe a pick and boom. Jediná obrna proti rajčatám, nemôžu strieľať, iank vás prebijú. Lepší hráč musí vystreliť hromadu striel a o tých čo idú do stredu ani nehovorím, také už skoro ani nebývajú. Preto sú najobľúbenejšie tanky s rýchlou kadenciou.

Ja dohrám svoj premium účet a dávam od toho pauzu. už som opäť začal hrávať aj WT a ťažké začiatky mám za sebou. Zvyk sa vrátil a ide to. Hlavne je to vyrovnané a hra nebalancuje nejakým RNG, proste lepší hráč je lepší a ak si chceť byť lepší tak sa uč. Tak ako to má byť. WoT nie je lacná hra na hranie, a v súčasnosti to čo za svoje peniaze dostávam, už nepovažujem za dostatočné. mám 53dní prémka, to je do vianoc cca. Na vianoce si kúpim Battlefiel one a WoT dám k ľadu.

No ber to tak, ze obcas obras ta hra proste "trolli", bohuzial - je jedno ci to nazyvame RNG, nefer MM, Red aura a cojaviem co este, proste "stastie" nestoji na Tvojej strane. Ale slabsim hracom hra musi nejako pomahat, aby tu hru vobec hrali predsa ... a WG/WoT by slo do...

Ale vcera som pozeral chvilu Martyho, kde mal tusim 907cku, ale co mu vsetko /tusim Doly/ v jednej hre prechadzalo... no neveril som ... 

Co dodat? Pokial mas pred sebou paradajku, nehraj s nim celne, F2F atd, zahraj na skill, vylakaj ho, vytlac ho atd, hraj v cate...

ad WT - neviem ake tam je RNG, ale ked stretnes plukasa lvl 60 co vsetkych komanduje zo svojho spawnu s Tigrom v BR4-5 hre a sam vytroli 2-3 pene za celu hru - spomeni si na paradajky vo vlastnom teame vo WoTku :D

ad BF1 - Sorry, ako cela seria BF ma moc neoslovila, ked chces dat za komplet ultra deluxe pack atd atd ako je zvykom u BF 300+ Eciek, nech sa paci

skipSVK #35 Posted 08 November 2016 - 11:23 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30265 battles
  • 325
  • [CSM-L] CSM-L

View PostJmeno1, on 07 November 2016 - 09:44 PM, said:

Tvoje teorie má jednu zásadní chybu. Jak to, že rajčata i přes jejich preferenční RNG, si pořád stěžují na špatné losy na týmy, že nic neprostřelí a zůstávají pořád rajčatama, a lepší hráči jako i ty, zase pořád brečí na RNG u rajčat, a přitom se pořád zlepšují? Nebylo by lepší konečně přestat brečet, spřádat konspirace a hru si jen prostě užívat? Máš recent WN8 přes 2.600, a to se ti ještě chce brečet? Občas nevím kdo je horší, jestli prostoduchá rajčata a nebo namyšlené fialky.

tak ja osobne by som tvrdil, že rajča nevie absolútne nič a preto je rajča. Nebudem sa tu unúvať vysvetľovať prečo to tak. Moja teória je založená na pozorovaní a to dlhodobom, seriem na to WG určite nič meniť nebudete. Cieľová skupina sú tie rajčatá a nie malé percento dobrých hráčov. Však serverové staty hovoria o podieloch jasne. No a určite nebrečím, môžeš to zľahčovať, snažiť sa urážlivo dehonestovať, ale v tvojej ,, teórii,, je jedná chyba a to tá, že nepripúšťa proste aj to, že niekto môže mať toho už dosť a byť na to nasratý,čo je zlosť a nie plač!!! V celej svojej nadutosti by si si to teda mal nabudúce uvedomiť. 

PS : Svoje WN neriešim. Každého hráča s WN nad 1800 už považujem za dobrého. Určite sa neukájam na nejakej farbičke ,alebo čísle. To že ti zrejme áno tak to je tvoja vec. Ale tvoj argument, však máš dobré WN tak čo je u mňa k smiechu. Keď budeš mať auto, ale defekt na štyroch kolesách a servis 500km ďaleko, tak si povieš , ale mám auto?

View Post_Zerkof12_, on 08 November 2016 - 11:32 AM, said:

No ber to tak, ze obcas obras ta hra proste "trolli", bohuzial - je jedno ci to nazyvame RNG, nefer MM, Red aura a cojaviem co este, proste "stastie" nestoji na Tvojej strane. Ale slabsim hracom hra musi nejako pomahat, aby tu hru vobec hrali predsa ... a WG/WoT by slo do...

Ale vcera som pozeral chvilu Martyho, kde mal tusim 907cku, ale co mu vsetko /tusim Doly/ v jednej hre prechadzalo... no neveril som ... 

Co dodat? Pokial mas pred sebou paradajku, nehraj s nim celne, F2F atd, zahraj na skill, vylakaj ho, vytlac ho atd, hraj v cate...

ad WT - neviem ake tam je RNG, ale ked stretnes plukasa lvl 60 co vsetkych komanduje zo svojho spawnu s Tigrom v BR4-5 hre a sam vytroli 2-3 pene za celu hru - spomeni si na paradajky vo vlastnom teame vo WoTku :D

ad BF1 - Sorry, ako cela seria BF ma moc neoslovila, ked chces dat za komplet ultra deluxe pack atd atd ako je zvykom u BF 300+ Eciek, nech sa paci

Nehovorím, aj ja mám čas od času dobrú hru, kde som sám prekvapený z toho ako to ide. Ale takých hier je tak málo, že sú skôr prekvapením. Ak by som hovoril o priemere tak môj priemer je všetko pod priemer uvádzaný WGčkom. Už ma to nebaví, WoT nezavrhujem, len ma unudil uvidíme čo prinesie budúcnosť. V každom prípade téma je o financovaní WG, ja hovorím, že ich projekt ma nudí a svoje financie presmerujem tam , kde ma to baví, WT alebo  AW budú moja ďalšia voľba a podporím konkurenciu. Nakoniec sa mi zdá, že ich projekty sú bližšie môjmu spôsobu hrania a čo od hry očakávam.

WT - hrávam simulátory, alebo historické, nehrám arkádu. A bavia ma tam hlavne lietadlá, čo sú na hviezdne míle ďaleko od tehlového projektu WG.

BF - ja kupujem iba herné DVD, kovové krabičky ma nezaujímajú. Za hru dáš niečo okolo 55€ a ostáva ti na furt, toľko dám WG za 2,5 mesiaca.

Edited by skipSVK, 08 November 2016 - 11:27 PM.

Madbeny #36 Posted 09 November 2016 - 02:25 PM

Private

• Player
  • 21355 battles
  • 20
  • [W-LTM] W-LTM

View Postmeninblack_cz_, on 01 November 2016 - 10:41 PM, said:

Zdravím všechny tankistky a takinsty,

na úvod bych rád napsal, že toto téma jsem zde už rozebíral, ale neponaučil jsem se a něco jim poslal. Takže opět se mi jedná o to, že hra je nehratelná a bylo by fajn nechat tvůrce hry vyhladovět. Kolik lidí by se reálně dokázalo kousnout a neposlat do hry ani halíř? Bylo by potřeba, aby je to opravdu zabolelo. Respektive bude lepší, když to zabolí akcionáře. Ten MM, kdy je jedna prohra za druhou a to stylem 15-1, atd. je zase neskutečně deprimující. Nemluvě o tom, že to co píšou do statistik o tancích jsou neskutečné bludy. Jinak si nedovedu představit, jak je možné, že s Conwayem vystřelím 21 střel, 9 trefím a jen 4 probiju. S přesností 0,31? Si ze mě někdo dělá prdel? Mohl bych nadávat ještě víc, ale myslím si, že každý ví o čem tu mluvím. 

Takže bych Vás rád poprosil, abyste třeba na měsíc, dva,...přestali kupovat premium acc, tanky,... Díky.

PS: Snad se proberou a zlepší se to, protože mě Warthunder moc nebere.

​Musim s timto návrhem nez jen souhlasit, nevim kdo v poslední době vymyslel MM, ale toho s prominutim "dementa" bych rad videl, jak je mozne ze ja mam nastrileno 2,6k damage a druhy v tymu co je za mnou ma nastrileno 800??a ostatní ani nemluvim?? to jako davate do hry boty, sandale nebo papuce??? tyhle backory fakt bud naucte hrat nebo rozdelujte tymy podle vykonosti a osobního hodnoceni, drive ty bitvy staly za něco, ale ted?? bliju z toho a uz docela dlouho!!! je videt ze kdo nemá premiak a brutalne si hru nekupuje,tak si nemůže zahrat v obrem tymu...ne kazdej ma miliony na vase podelany ceny v premiaku!!! A ještě jednu věc nechapu, stava se mi to fakt hodne často (90% pripadu), jak muzu s tezkym heavy tankem, ktery ma vetsi naboj nez je samotnej lehkej tank tier 6 nebo 7 prostřelit a nic neubrat a ani ho nezpomalit?? ja od lehkého tanku dostanu zepředu nalozeno jak prase a on nemá ani skrabnuti?? a když si prectu ve finále bitvy jestli jsem mu nekoho zabil nebo něco poskodil tak tam da se rict nic není?? Stara dobra verze byla v pohode,strely bud zasahly nebo neprosly a bitvy byly vyrovnane!!!

JustGoldNoob #37 Posted 09 November 2016 - 02:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26474 battles
  • 513
Zbytočný a nedomyslený koncept topicu...
Uniká ti niekoľko vecí,že šikovnejší hráči nemusia zlato platiť môžu si ho vyhrať (nie je málo možností ako sa to dá;) 
Zavesíš to sem na CZ/SK sekciu ak by hneď s dotáciou skončilo pár desiatok ľudí (pri najlepšom) čo zvyšok ? 
Snáď vážne neveríš,že si zberatelia tankov a červení sponzori prestanú kupovať tanky a prémko len skrz tvoj post :)
Toto je ako keby si sa špáradlom snažil búchať na kovové dvere = nulový efekt a ešte sa niektorí ľudia vysmejú.

Terentius #38 Posted 09 November 2016 - 02:43 PM

Major

• Player
  • 13124 battles
  • 2,537
  • [UC0RN] UC0RN

View PostMadbeny, on 09 November 2016 - 02:25 PM, said:

​Musim s timto návrhem nez jen souhlasit, nevim kdo v poslední době vymyslel MM, ale toho s prominutim "dementa" bych rad videl, jak je mozne ze ja mam nastrileno 2,6k damage a druhy v tymu co je za mnou ma nastrileno 800??a ostatní ani nemluvim?? to jako davate do hry boty, sandale nebo papuce??? tyhle backory fakt bud naucte hrat nebo rozdelujte tymy podle vykonosti a osobního hodnoceni, drive ty bitvy staly za něco, ale ted?? bliju z toho a uz docela dlouho!!! je videt ze kdo nemá premiak a brutalne si hru nekupuje,tak si nemůže zahrat v obrem tymu...ne kazdej ma miliony na vase podelany ceny v premiaku!!! A ještě jednu věc nechapu, stava se mi to fakt hodne často (90% pripadu), jak muzu s tezkym heavy tankem, ktery ma vetsi naboj nez je samotnej lehkej tank tier 6 nebo 7 prostřelit a nic neubrat a ani ho nezpomalit?? ja od lehkého tanku dostanu zepředu nalozeno jak prase a on nemá ani skrabnuti?? a když si prectu ve finále bitvy jestli jsem mu nekoho zabil nebo něco poskodil tak tam da se rict nic není?? Stara dobra verze byla v pohode,strely bud zasahly nebo neprosly a bitvy byly vyrovnane!!!

Holt dokud nezačneš platit nic se nezlepší, mě už za věrné služby byla přidělena permanentní četa tří fialke, které mám v týmu každou bitvu a jejichž účelem je mi servírovat free dmg.

Náboj je v této hře pouze bod, tudíž je snadné často strefit mezeru u věže, pod dělem, podstřelit tank skrze pásy etc. 

majky_666 #39 Posted 10 November 2016 - 08:28 AM

Warrant Officer

• Player
  • 154 battles
  • 674

View Postmeninblack_cz_, on 01 November 2016 - 11:41 PM, said:

Zdravím všechny tankistky a takinsty,

na úvod bych rád napsal, že toto téma jsem zde už rozebíral, ale neponaučil jsem se a něco jim poslal. Takže opět se mi jedná o to, že hra je nehratelná a bylo by fajn nechat tvůrce hry vyhladovět. Kolik lidí by se reálně dokázalo kousnout a neposlat do hry ani halíř? Bylo by potřeba, aby je to opravdu zabolelo. Respektive bude lepší, když to zabolí akcionáře. Ten MM, kdy je jedna prohra za druhou a to stylem 15-1, atd. je zase neskutečně deprimující. Nemluvě o tom, že to co píšou do statistik o tancích jsou neskutečné bludy. Jinak si nedovedu představit, jak je možné, že s Conwayem vystřelím 21 střel, 9 trefím a jen 4 probiju. S přesností 0,31? Si ze mě někdo dělá prdel? Mohl bych nadávat ještě víc, ale myslím si, že každý ví o čem tu mluvím. 

Takže bych Vás rád poprosil, abyste třeba na měsíc, dva,...přestali kupovat premium acc, tanky,... Díky.

PS: Snad se proberou a zlepší se to, protože mě Warthunder moc nebere.

Hodně naivní idea, že by se povedlo WG "vyhladovět". 

Jmeno1 #40 Posted 10 November 2016 - 10:55 AM

Field Marshal

• Player
  • 50942 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
No, naivni to je pokud se zalozi topic jen v CZ sekci a de facto bez padnych duvodu. Na forum udajne chodi jen cca 5% hracu, coz by pro CZ mohlo byt optimisticky cca 5000 hracu a z nich by to mohlo vzit vazne mozna tak 20%, tudiz ve finale cca 1000 hracu a to jsem hodne velky optimista. To WG skutecne nepozna. Na druhou stranu si myslim, ze WG skutecne trochu "hladovi" a to sami kvuli sobe, respektive kvuli jejich testu piskoviste. Co jsem prochazel ruzna jazykova diskusni fora, tak se hodne lidi vyjadrovalo, ze dokud nebude jasno kam chce WG jit, tak neutrati ani cent. A to je mozna i duvod proc zacali pridavat relativne OP premiove tanky a sledovat mody. Takze vyhladovet se daji.;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users