Jump to content

Nechme Wargaming vyhladovět

• Please log in to reply
78 replies to this topic

Madbeny #41 Posted 12 November 2016 - 11:19 PM

Private

• Player
  • 21351 battles
  • 20
  • [W-LTM] W-LTM
Chapu ze je to souhrn pixelu, ale proc se mi to stava vždycky u lehkého tanku?? a ja když hraju za lehky tank,tak me div nerozpuli??? a přitom me trefi pochcana 5 do VII :D musim se vyvojarum smat,jak to totalne poku....i !!!!! jestli chcete mit komunitu,tak s tim něco udelejte!! dobri hraci konci co zatím zjistuji..par mych dobrych spoluhracu uz se na to vysralo docela rychle,protoze se to hrat neda... davate akce na ho... a ještě podporujete premiaky??? takhle vam zbyde tak 1000 hracu co si plati premium a myslim ze z toho server neuzivite :D

Madbeny #42 Posted 12 November 2016 - 11:20 PM

Private

• Player
  • 21351 battles
  • 20
  • [W-LTM] W-LTM
i ti co premium nemaji by si ho radi koupili,ale to co jste s tim udelali vam zaplati málokdo...

kocour100 #43 Posted 17 November 2016 - 11:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30000 battles
  • 839

View PostskipSVK, on 07 November 2016 - 08:33 PM, said:

Mňa osobne serie hlavne ten bonus pre lamy, proste zlý hráč má obrovskú výhodu v sile penetrácie a snapshotoch. Ja už dlho neverím vRNG. Je tu X iných faktorov, čo ovplyvňujú hru. Iné čísla dostávam ja ,keď mierim na nejaké rajča, a iní keď on na mňa( neunúvajte sa tvrdiť,že PC to nedokáže tak prepočítať, určite to zvládne). Fakt je , že lepší hráči už nechodia do prestreliek s rajčatami, jedine v čate a na yolo, inak idú snipe a pick and boom. Jediná obrna proti rajčatám, nemôžu strieľať, iank vás prebijú. Lepší hráč musí vystreliť hromadu striel a o tých čo idú do stredu ani nehovorím, také už skoro ani nebývajú. Preto sú najobľúbenejšie tanky s rýchlou kadenciou.

Ja dohrám svoj premium účet a dávam od toho pauzu. už som opäť začal hrávať aj WT a ťažké začiatky mám za sebou. Zvyk sa vrátil a ide to. Hlavne je to vyrovnané a hra nebalancuje nejakým RNG, proste lepší hráč je lepší a ak si chceť byť lepší tak sa uč. Tak ako to má byť. WoT nie je lacná hra na hranie, a v súčasnosti to čo za svoje peniaze dostávam, už nepovažujem za dostatočné. mám 53dní prémka, to je do vianoc cca. Na vianoce si kúpim Battlefiel one a WoT dám k ľadu.

je fajn tohle slyšet od dobrého hráče ;) I my lopaty už tohle tušíme nějakou dobu :great:

malamata #44 Posted 18 November 2016 - 09:23 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30801 battles
  • 686
v hre je od rana od siedmej na predaj novy americky stredak. bolo 7:15 ked som zapol hru a hla, v prvej bitke boli v kazdom time po dva tieto tanky. takto asi WG velmi nevyhladne...

Armorpiercer_ #45 Posted 18 November 2016 - 09:35 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336
jezis tak uz i ten T26E5 ma nater ala ten francouz. To od ted budou mit vsechny premiaky takovyhle humusy jako nemenny default ? :ohmy:

socanek #46 Posted 18 November 2016 - 09:57 AM

Major General

• Player
  • 30194 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostArmorpiercer_, on 18 November 2016 - 08:35 AM, said:

jezis tak uz i ten T26E5 ma nater ala ten francouz. To od ted budou mit vsechny premiaky takovyhle humusy jako nemenny default ? :ohmy:

IMHO to WG mohlo udelat jinak. Dat do obchodu tank v zakladni barve a k tomu mise, kde si clovek muze ten specialni nater vyjezdit. Protoze nekdo ho chce mit namalovany dle sveho, ale treba mne osobne se ty kamuflaze libi, proste je to neco, co ty tanky odlisuje.

Chorche_22 #47 Posted 18 November 2016 - 09:59 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 17703 battles
  • 1,358

Jen pro upřesnění , není to střeďák, ale HT. U Amíka tu kamufláž vítám, líbí se mi . KR se special nátěrem bude mít prima bráchu.

Jouda002 #48 Posted 19 November 2016 - 03:32 PM

Private

• Player
  • 62789 battles
  • 43

WG tvrdí že tanky za prachy nejsou pay and win, a je to samozřejmě pravda :) Protože noob koupí prémiák, a na topu v Kalérii má bránit, ale to ne, on jede, žádnej hull-down žádný úhlování, co vystřlí to trefí :) Tanky celkem čerstvý, ale co jsem viděl na vlastní oči, to je pecka, to není hra, to je čisté pay and win! Všichni tři staty hrozný, winrate 47% Ale statistiky bitvy měli naprosto úžasný :) Tahle bitva byla noobův sen :) 

linda2 #49 Posted 19 November 2016 - 06:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4754 battles
  • 90

nemusis mit strach je uz jim nedam ani cent a to jen diky tomu jak funguje MM

Harvester2000 #50 Posted 19 November 2016 - 08:01 PM

Sergeant

• Player
  • 12776 battles
  • 228

Tahle hra je zaplavena nooby! Naprosto a fatálně. Jestli to WG hodlá ještě nějak zachránit, tak kromě výrazného přepracování arty, opravy MM a rebalancu všech tanků (protože ty staré nemají šanci proti novým fantasy monstrům a OP prémiákům) musí zavést nějaký systém ranků. Prostě ať se červení mlátí mezi sebou, pak se přehoupnou do žlutých a pro zeleno-modro-fialové bude nejvyšší liga.

Já nejsem extra hráč, ale už mě vytáčí do běla týmy, co při útoku zakempí na spawnu a čekají, že si pro ně nepřítel od vlajky přijede. Ti lidé nezvládnou nic jiného, než popojet do křoví, tam kroutit věží a pak třikrát střelit vedle cíle (a nejsou to boti). Jednostranné lemming train vláčky. Nulová podpora a pochopení svého tanku vůči ostatním spolubojovníkům (jedu opatrně v mid tier medku, nakukuju za roh, chci couvnout, ale nemůžu, protože se za mnou kryje top tier heavy). Neznalost strategických bodů na mapě. A hlavně připodělanost chytnout občas nějakou ránu - neříkám jezdit yolo, ale když jsou 3 tanky na 1 poslední a bojí se tam vlítnout a rozstřílet ho, protože by jeden z nich mohl mít odřený lak, místo toho tam najíždí po jednom a nechají se vystřílet. :facepalm:

pepa_218 #51 Posted 19 November 2016 - 08:02 PM

Corporal

• Player
  • 25606 battles
  • 113
o prachy jde až na prvním místě,ale co poslední dobou dělaj to je prostě prasečina,tradičně prvních pár her z jakýmkoliv tankem je předem prohranej děs,není vyjímkou,že jedu s kv1 sám proti 5 kv1 a nebo že se z 10 ran ani jednou netrefím a nebo neprobiju.Jediné co mě hřeje,že ode mne neviděli ani korunu a už těžko kdy uvidí,Je to celkem škoda,protože by to byla jinak docela solidní hra,ale tímhle manipulováním z toho dělají sra.čku

Pepelus #52 Posted 20 November 2016 - 12:30 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 22075 battles
  • 1,112
  • [BVP] BVP

View Postmeninblack_cz_, on 01 November 2016 - 10:41 PM, said:

Zdravím všechny tankistky a takinsty,

na úvod bych rád napsal, že toto téma jsem zde už rozebíral, ale neponaučil jsem se a něco jim poslal. Takže opět se mi jedná o to, že hra je nehratelná a bylo by fajn nechat tvůrce hry vyhladovět. Kolik lidí by se reálně dokázalo kousnout a neposlat do hry ani halíř? Bylo by potřeba, aby je to opravdu zabolelo. Respektive bude lepší, když to zabolí akcionáře. Ten MM, kdy je jedna prohra za druhou a to stylem 15-1, atd. je zase neskutečně deprimující. Nemluvě o tom, že to co píšou do statistik o tancích jsou neskutečné bludy. Jinak si nedovedu představit, jak je možné, že s Conwayem vystřelím 21 střel, 9 trefím a jen 4 probiju. S přesností 0,31? Si ze mě někdo dělá prdel? Mohl bych nadávat ještě víc, ale myslím si, že každý ví o čem tu mluvím. 

Takže bych Vás rád poprosil, abyste třeba na měsíc, dva,...přestali kupovat premium acc, tanky,... Díky.

PS: Snad se proberou a zlepší se to, protože mě Warthunder moc nebere.

Osobně znám nejméně tucet lidí co hru buť přestali hrát úplně a nebo přestali platit. Sám jsem jedním z nich. A základní důvody jsou víceméně u všech stejné ... nesmyslnosti ve hře (RNG) a MM. To na co hráči nadávají nejvíc ze všeho už věky věkoucí.

Ty dlouhé a úmorné serie z prstu vycucaných bitev a přehršel nesmyslnejch přehnanejch náhodiček zkrátka omrzí / rozčílí / znechutí. Osobně tohle na hře k smrti nenávidim. Pokud ve hře nebude jasno = rozumný MM a především zkrocení nesmyslně totálně přehnaně pošahaného RNG, asi už se také nikdy pořádně ke hře nevrátím. A už tuplem nedám WG ani korunu, už jen za ty prasárny co ta hra dokáže vykouzlit. Neni ani jasné co chtěj se hrou do budoucna udělat "vykouzlit" po velmi "úspěšném" SB. Prostě kouzelníkum z WG nevěřim a věřit jentak nebudu, příliš dlouho nás tahaly za fusekle a dělali z nás pitomce. Jediné na co WG skutečně sliší, jsou peníze. Platící hráči jim pomalu ale jistě ubívají a tak se dnes setkáváme se stále lepšími a lepšími premiáky. Holt šrot tanky se neprodávají tak dobře jako lepší. A takovej slušnější premTank za 1000,- a více ... no nekup to ... jeden tank za litr ... skoro zadarmo, že jo. A lidi to vesele kupujou. Tomu se řiká "byznys".

Jedno je však naprosto jasné, já WG nepošlu ani uhnilou fusekli a to jen proto že bych musel zaplatit poštovný. Leda by začli řešit základ nesmyslností = pošahaně přehnané RNG.

uahaaa #53 Posted 20 November 2016 - 12:29 PM

Corporal

• Player
  • 41897 battles
  • 100

View PostHarvester2000, on 19 November 2016 - 07:01 PM, said:

Tahle hra je zaplavena nooby! Naprosto a fatálně. Jestli to WG hodlá ještě nějak zachránit, tak kromě výrazného přepracování arty, opravy MM a rebalancu všech tanků (protože ty staré nemají šanci proti novým fantasy monstrům a OP prémiákům) musí zavést nějaký systém ranků. Prostě ať se červení mlátí mezi sebou, pak se přehoupnou do žlutých a pro zeleno-modro-fialové bude nejvyšší liga.

Já nejsem extra hráč, ale už mě vytáčí do běla týmy, co při útoku zakempí na spawnu a čekají, že si pro ně nepřítel od vlajky přijede. Ti lidé nezvládnou nic jiného, než popojet do křoví, tam kroutit věží a pak třikrát střelit vedle cíle (a nejsou to boti). Jednostranné lemming train vláčky. Nulová podpora a pochopení svého tanku vůči ostatním spolubojovníkům (jedu opatrně v mid tier medku, nakukuju za roh, chci couvnout, ale nemůžu, protože se za mnou kryje top tier heavy). Neznalost strategických bodů na mapě. A hlavně připodělanost chytnout občas nějakou ránu - neříkám jezdit yolo, ale když jsou 3 tanky na 1 poslední a bojí se tam vlítnout a rozstřílet ho, protože by jeden z nich mohl mít odřený lak, místo toho tam najíždí po jednom a nechají se vystřílet. :facepalm:

Ten nápad, aby červení hráli svoji ligu a zelení a lepší hráli taky svoji neprojde a i kdyby prošel, tak se stane jen to, že všichni od zelené nahoru přestaneme hrát. :) Já jsem dle WG hodnocení lepší než 93,27% hráčů a jsem na 155 617 pozici. Z čehož jsem trojčlenkou vypočítal, že na EU serveru je zaokrouhleně 2 300 000 účtů. Pokud budu počítat zelenou od WN8 1200 (WN8 900 na svěle zelenou barvu jak je na wotlabs neberu, hráči s wn8 pod 700 jsou pro mě boti, s wn8 700-1000 jsou poloboti).

Ty máš WN8 dle noobmeteru 1215, takže jsi na hranici a dle WG hodnocení jsi na 251 755 pozici. Z čehož lze usoudit, že alespoň světle zelených nebo lepších hráčů je na Eu serveru přinejlepším 270 000. Na EU serverech ve špičce hraje kolik? cca 120 000 hráčů online? vyjímečně to jde ke 150 000. Když budu počítat se 120 000, tak ve špičce hraje na EU serveru asi 5,2% registrovaných hráčů. I kdyby ve špičce hrálo 10% ze všech zelených a lepších hráčů, tak je to 27000 hráčů, což znamená. že složit týmy na bitvu bude dost problém. Budem dlouho čekat, než MM poskládá nějakou chujovinu, takže přestanem hrát uplně.

vrahoun #54 Posted 21 November 2016 - 09:57 PM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 44059 battles
  • 54
  • [SKCZ9] SKCZ9

ale je spousta takovych co nikdy neprestanou platit . a treba jen aby byli fialky :)

[linky odstraněny]

Edited by ClearEvil, 21 November 2016 - 10:00 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

kurcatovium #55 Posted 22 November 2016 - 02:19 PM

Brigadier

• Player
  • 45736 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View Postvrahoun, on 21 November 2016 - 09:57 PM, said:

ale je spousta takovych co nikdy neprestanou platit . a treba jen aby byli fialky :)

[linky odstraněny]

A kde se dá teda ta fialová koupit? Já, že už bych se chtěl taky konečně posunout do té ligy vyvolených a samotnému mi to nějak nejde...

SG_semda #56 Posted 22 November 2016 - 02:25 PM

General

• Player
  • 41270 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View Postvrahoun, on 21 November 2016 - 09:57 PM, said:

[linky odstraněny]

prosím, prosím, pančiteli, já chci bejt taky fialovej, nevíte kde to seženu?

tomega #57 Posted 05 December 2016 - 03:46 PM

Captain

• Player
  • 28088 battles
  • 2,053
  • [CECH] CECH
Tak při tvem skillu staci jet fullgold :))

ANIJ #58 Posted 05 December 2016 - 03:59 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 10641 battles
  • 1,312

View PostSG_semda, on 22 November 2016 - 02:25 PM, said:

prosím, prosím, pančiteli, já chci bejt taky fialovej, nevíte kde to seženu?

Někde jsem četl návod ke zlepšení

Jak se stát lepším hráčem?

Jak se stát lepším hráčem? (2. díl) - Příprava v garáži

Edited by ANIJ, 05 December 2016 - 04:01 PM.

tomega #59 Posted 05 December 2016 - 03:59 PM

Captain

• Player
  • 28088 battles
  • 2,053
  • [CECH] CECH
to mela byt ironie.....

misz #60 Posted 08 December 2016 - 10:18 PM

Corporal

• Player
  • 12657 battles
  • 174

Jouda002 ten screen je konspiracny podvod , ved wg vravelo ze nikdy nebude premiak lepsi ako normalny tank ,ved Wg nikdy neklame a vzdy im slo o dobro hracov a gameplay Kappa

Wgcko zaraba lebo tato hra je uz cisto p2w ,bez premiaku si seriozne nezahras. 

Radsej si zahrajem csko ,kde je na tom kazdy rovnako a nikto si nekupi vyhodu :) 

Edited by misz, 08 December 2016 - 10:27 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users