Jump to content

Skandaliczne zachowania "dobrych graczy" na randomie z przykładami

• Please log in to reply
199 replies to this topic

xxxXYZxxx #1 Posted 04 November 2016 - 08:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25646 battles
  • 343
  • [SPIKE] SPIKE

Witam !:)

Zapraszam  wszystkich do tematu w którym będziemy umieszczać podłe i kompromitujące zachowania  tak zwanych "dobrych graczy"  z "topowych klanów" na randomie (w formie powtórek i screenshotów). Im bardziej rozpoznawalny klan w środowisku WoTa  tym lepiej (mogą być też zagraniczne). Za "dobrego gracza" będziemy uważali każdego  kto według aktualnych kolorowanek jest albo niebieski albo fioletowy (czyli min te 1900 WN8).

Jeżeli chodzi o interpretację  zachowania danego delikwenta to  pozostawię  ją wam ale z doświadczenia wiem ,że wśród jedynie słusznych kolorków najczęściej spotykanymi reakcjami  są wyzwiska gdy się ich ubije (najczęściej są to bluzgi rodem z gimnazjum albo  nieudolny pojazd po statach.Zdarzają się również grozby ataku na twierdze w przypadku członkostwa w klanie:teethhappy: ).

Czasami potrafią zaskoczyć jakąś łamaną angielszczyzną która zazwyczaj ogranicza się do życzenia komuś raka.

Wypychanie z miejscówek,blokowanie,strzelanie do swoich gdy ktoś nie zagrał w  taki sposób jaki życzyłby sobie nasz  "młodociany Napoleon" też nie są rzadkością (widoczne jest to zwłaszcza wtedy gdy nie chcemy poświęcić  resztki swojego HP tylko po to aby umożliwić mu nabicie  łatwego WN8:facepalm:) .Trzeba uważać bo praktycznie nigdy nie są spotykani sami na randomie dlatego gdy podpadniemy jednemu to cały pluton będzie nam uprzykrzał do końca grę (są na ogół bardzo mściwi i zawzięci).

Aby jakoś zacząć mam dla was świeżą powtórkę z wczoraj ( a właściwie z dzisiaj rano bo pózno już było).

Link do powtórki :http://wotreplays.co...-panzer_58_mutz

Bohaterem odcinka jest gracz mlsi z klanu [-SED-] który był w plutonie z innym Polakiem z [KAZNA] i jakimś bezklanowcem (oczywiście niebieski bo zielonych i niżej do takich plutonów nie biorą przypadek?:P ).Dla tych którzy nie mają czasu oglądać powtórki napiszę w skrócie co się wydarzyło:

Sam początek bitwy nasz "bohater" w ogóle się nie krępując  kasuje naszą jedyną artylerię  znacznie osłabiając swój zespół (nie muszę chyba pisać jakie znaczenie ma klikacz na tej mapie) popisując się przy okazji jakże wyszukanym stwierdzeniem "anal kurwo".Na pytanie dlaczego to zrobił odpowiedział "only [edited]play arty"...

Ocenę  pozostawiam wam a póki co zapraszam innych  do zabawy!:B

AngeloDan #2 Posted 04 November 2016 - 08:08 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 26150 battles
  • 478
Zapomniałeś jeszcze dodać dwa tematy: 1000-1900 wn, 0-1000 wn. Tak dla przypomnienia.

Reserved99 #3 Posted 04 November 2016 - 08:10 PM

Lieutenant

• Player
  • 25380 battles
  • 1,820

robezur6 #4 Posted 04 November 2016 - 08:20 PM

Lieutenant General

• Player
  • 44603 battles
  • 6,531
Let the crapstorm begin !

Barbarossa_APCR #5 Posted 04 November 2016 - 08:24 PM

Brigadier

• Player
  • 16994 battles
  • 4,061

Przykład:

Gracz: xxxXYZxxx z klanu [SPIKE]

Skandaliczne zachowanie: Zakłada na forum temat gównoburzofilny, tak samo jak trolle. 

muriceps #6 Posted 04 November 2016 - 09:00 PM

Major General

• Player
  • 29885 battles
  • 5,286
  • [UVC] UVC

Ależ Milordzie, tuszę że na tym zacnym forum znajdzie się wielu prawych i miłujących pokój ludzi, którzy uczynek panicza mlsi z klanu SED potraktują jako powód do chwały. Wszak wiadomym powszechnie jest, że artyleria jest narzędziem szatana. Wszechmogący ma wiele sposobów na walkę ze złem i czasem używa prymitywnych rozwiązań z punktu widzenia słabego człowieka ale zacnych w swej istocie.*

(*niniejszy wpis nie odzwierciedla poglądów autora, chciał tylko zagaić kulturalną dyskusję i przedstawić alternatywny punkt widzenia do autora tematu.)

widmoxxx #7 Posted 04 November 2016 - 09:04 PM

Major

• Clan Commander
  • 34262 battles
  • 2,523
  • [_COM] _COM

Mnie zastanawia jedna rzecz. W jakim celu powstał ten temat?

Pomijam kwestię, że przysłowiowy "Pręgierz"  jest chyba zakazany na tym forum przez jakieś § a nie chce mi się teraz studiować paragrafów regulaminu forum.

Czy napisanie na forum, że gracz ABC z klanu XYZ który jest niebieski/fioletowy po przeczytaniu takie wpisu nagle poczuje się źle i  zapragnie zadośćuczynić swoje winy i przyjdzie do tematu, przeprosi, po czym wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie?

Spoiler

DeepackTheProphecy #8 Posted 04 November 2016 - 09:06 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 41442 battles
  • 3,419
  • [ROTTN] ROTTN
No to tylko kwesta czasu aż tutaj będę wisiał :P

muriceps #9 Posted 04 November 2016 - 09:37 PM

Major General

• Player
  • 29885 battles
  • 5,286
  • [UVC] UVC
Piętnować trzeba ale bez rozróżnienia na kolory. Buractwo nie ma koloru.

Anima_Invictus #10 Posted 04 November 2016 - 09:52 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 13485 battles
  • 1,075
  • [P_G_W] P_G_W

Jak koledzy wyżej napisali.

Kolor nie ma znaczenia.

Wypisał bym tu parę osób, które się z tym nie zgodzą.

Ich wyższość nie pozwoli im na to :trollface: by się z tym zgodzić.

widmoxxx #11 Posted 04 November 2016 - 09:54 PM

Major

• Clan Commander
  • 34262 battles
  • 2,523
  • [_COM] _COM

View Postx4ec, on 04 November 2016 - 09:24 PM, said:

Czyli trzeba mieć obojętny stosunek do takich zachowań?

Nie można być na to obojętnym ale ... jak napisałem w poprzednim poście regulamin trzyma (widziałem wiele takich tematów i praktycznie każdy nich trafił pod dywan). Z nudów zajrzałem i proszę:
Regulamin forum: 

Spoiler

Może wskazywanie i piętnowanie takich graczy jest jednak lepszym wyjściem?

Support zazwyczaj odpowie, że do zgłaszania tego typu zachowań należy użyć wbudowanego systemu raportowania w grze.

Ja tu nie widzę powodu do shitstormu, naprawdę można i powinno się takich ludzi wskazywać i potępiać.

Wiesz dlaczego jak pokazują osobę, która zrobiła coś złego zasłaniają jej twarz (wizerunek)? Bo zapewne skończyło by się to linczem.

Jak chce komuś psuć zabawę to niech idzie na poligon drawski podczas ćwiczeń i powie artylerzystom "anal ku...."

Moja tapeta na pulpicie z szacunku do Artylerzystów ;)

Spoiler

Edited by widmoxxx, 04 November 2016 - 10:03 PM.

Barbarossa_APCR #12 Posted 04 November 2016 - 10:27 PM

Brigadier

• Player
  • 16994 battles
  • 4,061

View Postx4ec, on 04 November 2016 - 09:02 PM, said:

No dobra, przypalać nie musimy..

To co to za zabawa wtedy? :(:P

Proton5 #13 Posted 04 November 2016 - 11:12 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 504 battles
  • 414
Strzelanie do swoich to także element gry zaimplementowany przez WG i jest jak najbardziej dozwolone . Oczywiście jest ściśle reglamentowane . Do klikacza można oddać jedynie 2 strzały , przy trzecim już następuje godzinny ban . Dlatego warto to robić jedynie pojazdami z dużą alfą na strzał . Dobrze też do likwidacji baboka użyć pocisku he celując w tył pojazdu . Jak się komu nie podoba że do niego strzelają i nie umie unikać pocisków graczy ze swojego teamu to można odinstalować grę . Tutaj na forum można znależć wiele porad jak unikać takich pocisków zazwyczaj zamieszczanych przez unicumów  wn 800 . Strzelanie do swoich to element gry , jak się nie podoba uninstal i nie płakać

_Patrol #14 Posted 04 November 2016 - 11:44 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40827 battles
  • 35,704
  • [AW-LE] AW-LE

View PostxxxXYZxxx, on 04 November 2016 - 08:03 PM, said:

Witam !:)

Sema PeeL, rozumiem, że przez ponad 17 tysi bitw zawsze grałeś fair?

Nie strzelałeś do swoich, nie wypychałeś z krzaczka, nie przeklinałeś, nie wyzywałeś od noobów, idiotów, głąbów, debili?

Bo tylko osoba która gra od pierwszej bitwy fair może napisać taki temat a w sumie to nie może ponieważ ten temat łamie regulamin ;)

Walter_NovotnyPL #15 Posted 05 November 2016 - 12:18 AM

Lieutenant

• Player
  • 45171 battles
  • 1,544
  • [US66] US66

J 8,1-11

Spoiler

xxxXYZxxx #16 Posted 05 November 2016 - 12:20 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 25646 battles
  • 343
  • [SPIKE] SPIKE

Dziękuje wszystkim za pozytywny odzew (również na PW) ! Widać było zapotrzebowanie na tego typu wątek .

Tematów w którym "dobrzy gracze" narzekają na "słabszych" i często ich wręcz szkalują jest na tym forum pełno dlatego brakowało czegoś dla równowagi.;)

Nikt to nikogo nie zamierza obrażać tylko przedstawiać fakty,dowody tak jak ja w pierwszym poście z powtórką.Takie jest założenie a zobaczymy co wyjdzie w praniu.

View Post_Patrol, on 04 November 2016 - 11:44 PM, said:

Nie strzelałeś do swoich, nie wypychałeś z krzaczka, nie przeklinałeś, nie wyzywałeś od noobów, idiotów, głąbów, debili?

Bo tylko osoba która gra od pierwszej bitwy fair może napisać taki temat a w sumie to nie może ponieważ ten temat łamie regulamin ;)

Owszem zdarzyło mi się wyzywać od "noob teamów" zazwyczaj gdy trafiła mi się jakaś banda rerolli która kampiła i nabijała wuenke zamiast pomóc drużynie.Wiele takich bitew przegrałem przez tego typu zachowanie.Jeżeli chodzi o łamanie regulaminu to gdzie się podziały te wszystkie osoby gdy obrażano słabszych graczy ? :mellow:

Zresztą wystarczy tylko spojrzeć na to forum aby stwierdzić,że moderacja praktycznie nie istnieje i wiele troll wątków do teraz jest nieusuniętych także nie przesadzajmy.

Tak zupełnie szczerze to chyba ciężko byłoby wskazać jakiś wątek czy osobę tutaj  która nigdy nie złamała  jakiegoś punktu w regulaminie (kłótnie ,trollowanie i wyzwiska są tutaj na porządku dziennym) tym bardziej dziwi mnie ta Twoja niczym nieuzasadniona nadgorliwość  w tym przypadku ? :amazed:

Wiadomo nikt tu nie jest święty ale chyba sam przyznasz,że to co zaprezentował gracz mlsi jest delikatnie mówiąc żenujące.A takich przypadków jest wiele ale o tym się nie mówi bo z pewnych niejasnych dla mnie powodów panuje na tym forum kult statystyk i każdy kto ma "wykokszone" staty ma od razu z góry+10 do siły argumentu.Do tego potworzyły się pewne grupki wsparcia które lubują się wręcz w atakowaniu słabszych "pomidorków" niczym jakaś wataha a to również nie powinno mieć miejsca stąd pomysł na taki temat w którym dla odmiany ci teoretycznie "gorsi" mogą trochę ponarzekać na tych niby "lepszych".

Edited by xxxXYZxxx, 05 November 2016 - 12:23 AM.

_Patrol #17 Posted 05 November 2016 - 12:23 AM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40827 battles
  • 35,704
  • [AW-LE] AW-LE

View PostxxxXYZxxx, on 05 November 2016 - 12:20 AM, said:

Wiadomo nikt tu nie jest święty ale chyba sam przyznasz,że to co zaprezentował gracz mlsi jest delikatnie mówiąc żenujące.

Przepraszam ale nie oglądam żenujących powtórek bitwy :) nikt święty nie jest każdy z nas ma coś "za kołnierzem" mam na myśli grę i tak się zastanawiam jakim cudem wargaming ma cc :D

SirBushman #18 Posted 05 November 2016 - 12:32 AM

Lieutenant General

• Player
  • 54547 battles
  • 7,328
  • [ROTTN] ROTTN

nie znam gracza, który nigdy nie "wyszedł z nerw".

temat narusza Regulamin Forum.

jak to mawia muriceps - na widły go i ZDM.

Edited by SirBushman, 05 November 2016 - 12:33 AM.

xxxXYZxxx #19 Posted 05 November 2016 - 12:34 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 25646 battles
  • 343
  • [SPIKE] SPIKE
Wiesz są pewne granice a zabijanie swoich na starcie tylko dlatego,że ktoś raczył wybrać typ pojazdu niezgodny z poglądami jakiegoś frustrata  z SEDu jest lekkim przegięciem .Do tego dochodzą te wyzwiska  w języku polskim tak aby żaden z pozostałych graczy nie miał wątpliwości skąd pochodzi ich autor.A pózniej się dziwimy ,że Polacy mają taką opinie w społeczności WoTa jaką mają...

Edited by xxxXYZxxx, 05 November 2016 - 12:44 AM.

xxxXYZxxx #20 Posted 05 November 2016 - 12:42 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 25646 battles
  • 343
  • [SPIKE] SPIKE

View PostSirBushman, on 05 November 2016 - 12:32 AM, said:

nie znam gracza, który nigdy nie "wyszedł z nerw".

temat narusza Regulamin Forum.

jak to mawia muriceps - na widły go i ZDM.

Spodziewałem się osób Twojego pokroju w tym temacie.Zamiast piętnować takie zachowanie jak na mojej powtórce to Ty jeszcze śmiesz pisać ,że temat narusza regulamin którego i tak nikt nie przestrzega(łącznie z Tobą).

Po prostu ręcę opadają:facepalm:

Uświadom sobie,że Twój post też narusza regulamin bo jest kompletnie nie na temat a co do tych nieudolnych tłumaczeń to jak ktoś będzie wyzywał Tobie matkę od "kurew" (tak jak ten typ z powtórki  wyzywał innego gracza) to też będziesz tłumaczył ,że "wyszedł z nerw " ?

Hipokryta to za mało powiedziane ,są pewne granice których się nie przekracza nawet w głupiej grze komputerowej.

Edited by xxxXYZxxx, 05 November 2016 - 12:45 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users