Jump to content

Veřejný test verze 9.17 - Všeobecná diskuze

CT 9.17

• This topic is locked This topic is locked
160 replies to this topic

Rudolf3KralMoravsky #41 Posted 20 November 2016 - 12:23 PM

Sergeant

• Player
  • 11443 battles
  • 257
  • [ZBCST] ZBCST

1  -  chtělo by to víc hodností pro klan....teďka je záložník,vojín,mladčí důstojník...chtěloby to víc hodností pro obyčejné vojáky ...takhle : záložník,vojín,svobodník,desátník,četař a pak teprve mladčí důstojník..

2 - chtěl bych si v nastavení v garáži sám vybrat proti komu pojedu ... například stejná úroveň a o 1 vyšší .... normální počet bodů za zisk....o 2 úrovně plus 25 % ... o 3 úrovně plus 50 %  ... o 4 úrovně plus 100 % zjisku.

svkruskor #42 Posted 20 November 2016 - 12:41 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35295 battles
  • 483
  • [TOWI] TOWI

View PostKrakenus79, on 20 November 2016 - 09:23 AM, said:

Ale to je jediné co dokáže.Pak 50 sekund jsi snadný cíl .Byl bych za to aby tanky startovaly s nabitým zásobníkem .

A čo že si ľahký cieľ? Aj tak sa s ním kempí, takže 50 sekúnd si postojíš dakde v kríku alebo za budovou dobre že nie za základňou dakde.  

Losly #43 Posted 20 November 2016 - 12:53 PM

Private

• Player
  • 15797 battles
  • 46

View PostRudolf3KralMoravsky, on 20 November 2016 - 12:23 PM, said:

2 - chtěl bych si v nastavení v garáži sám vybrat proti komu pojedu ... například stejná úroveň a o 1 vyšší .... normální počet bodů za zisk....o 2 úrovně plus 25 % ... o 3 úrovně plus 50 %  ... o 4 úrovně plus 100 % zjisku.

:teethhappy: vtip dne :teethhappy:

Losly #44 Posted 20 November 2016 - 04:38 PM

Private

• Player
  • 15797 battles
  • 46

"Scorpion, Liberta, Patriot, švédská heavy větev ... všechno co přidáme do hry je o parník lepší, než co jsi kdykoliv vyexpil nebo nedej bože zaplatil."

Taky vám to tak ubírá náladu na hraní?

Možná bych mohl zkusit artyny ...

Mates_666 #45 Posted 20 November 2016 - 05:08 PM

Private

• Player
  • 13838 battles
  • 8

Dnes se mi povedlo pripojit pouze rano na hodinu, cely zbytek dne bez sance :izmena: Predem se omlouvam tem, kterych se dotknu.

Tahle hra jde do [Editováno], jediny a nejvetsi problem je neustale  a to "spot" a ten problem nikdy nezmizi. Radsi delaji HD modely a kdeco, jen aby hrace namlsali jak jsou uzasni a co vsechno zdokonalili. Velkou [Editováno] zlepsili!

X desitek bitev zazivam jedno a to same, nevyjimaje testy, nikde zadny protivnik na mape,nase medka v pulce mapy, ja si jedu s Grille nebo jsem v rosti a jen slysim ding,ding,ding a TDcko mi konci nebo protivnik je za mnou  a je videt az mi ji da, nehlede na to, ze medka dokazou dat heavy tank klidne jen na tri rany a to nebouchla bedna s munici.. Mockrat jsem zazil takove zaluze ze kterych se mi chce blejt :angry:

Tak ze drazi [Editováno] z wot, strcte si testy do [Editováno] kam se nejde pripojit a celou svou hru taky, nasypal jsem do vas dost penez a nic z toho.

p.s. cela nova vetev je o nicem, jsou to hroby a vubec, pomalu veskere tanky jsou strepy.

Zlaty casy, kdy hra za neco stala je uz davno pryc

Edited by ClearEvil, 23 November 2016 - 03:38 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

SG_semda #46 Posted 20 November 2016 - 05:09 PM

General

• Player
  • 41151 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostMates_666, on 20 November 2016 - 05:08 PM, said:

Dnes se mi povedlo pripojit pouze rano na hodinu, cely zbytek dne bez sance :izmena: Predem se omlouvam tem, kterych se dotknu.

Tahle hra jde do [Editováno], jediny a nejvetsi problem je neustale  a to "spot" a ten problem nikdy nezmizi. Radsi delaji HD modely a kdeco, jen aby hrace namlsali jak jsou uzasni a co vsechno zdokonalili. Velkou [Editováno] zlepsili!

X desitek bitev zazivam jedno a to same, nevyjimaje testy, nikde zadny protivnik na mape,nase medka v pulce mapy, ja si jedu s Grille nebo jsem v rosti a jen slysim ding,ding,ding a TDcko mi konci nebo protivnik je za mnou  a je videt az mi ji da, nehlede na to, ze medka dokazou dat heavy tank na klidne jen na tri rany a to nebouchla bedna s munici.. Mockrat jsem zazil takove zaluze ze kterych se mi chce blejt :angry:

Tak ze drazi [Editováno] z wot, strcte si testy do [Editováno] kam se nejde pripojit a celou svou hru taky, nasypal jsem do vas dost penez a nic z toho.

p.s. cela nova vetev je o nicem, jsou to hroby a vubec, pomalu veskere tanky jsou strepy.

Zlaty casy, kdy hra za neco stala je uz davno pryc

Problém v tvém případě není na straně WG, ale mezi židlí a klávesnicí :P

Mates_666 #47 Posted 20 November 2016 - 05:15 PM

Private

• Player
  • 13838 battles
  • 8
dik, ze jsi me na to upozornil mistre dokonaly :)

Lorindes #48 Posted 20 November 2016 - 05:30 PM

Corporal

• Player
  • 18569 battles
  • 124

Táto spoločnosť je odpad už len z princípu. Ľudia pre mňa nesympatický, a play list nevhodne vybratý. Za mňa to nieje "pohoda".

Ách, zasa ďalší patch. Zasa musím vytvoriť nové fórum, nech sa majú kam posťažovať. Kliknem - označiť ako prečítané raz za pár dní a mám postarané. Nepotrebujem odpisovať... (že ja tu strácam vôbec čas písaním)

Ľudia píšu a oprávnene sa sťažujú. Dokonca niektorý podajú aj riešenie, lenže načo keď je to riť platné však? Nejaký [Editováno] to aj tak zamietne, avšak - pokiaľ sa k nemu vôbec návrhy dostanú. 

Napíšem vulgarizmus, to si všimnete! Ale to že tu píšem rok o nejakých základných veciach to nič. Aj tak, to je len strata života pre mňa.

View PostSG_semda, on 20 November 2016 - 04:09 PM, said:

Problém v tvém případě není na straně WG, ale mezi židlí a klávesnicí :P

Činy a nie slová však, tak to tam máte napísané? Tak na čo sa tu hráš ty [Editováno]? Presne ty si ukážkový príklad ako NE pristupovať a NE riešiť veci podobným spôsobom. Si myslíš že si zrejme výnimočne chytrý. Čo keby si namiesto tej hlúposti napísal - čo presne ti vadí? A ako by si to riešil? Už by sa ďalej rozvíjala debata a poskytol by sa obsah pre "majstrov od fóra". Čo? [Editováno].

Spojeno. CE

Edited by ClearEvil, 23 November 2016 - 03:09 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

SG_semda #49 Posted 20 November 2016 - 06:01 PM

General

• Player
  • 41151 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostLorindes, on 20 November 2016 - 05:45 PM, said:

Činy a nie slová však, tak to tam máte napísané? Tak na čo sa tu hráš ty [Editováno]? Presne ty si ukážkový príklad ako NE pristupovať a NE riešiť veci podobným spôsobom. Si myslíš že si zrejme výnimočne chytrý. Čo keby si namiesto tej hlúposti napísal - čo presne ti vadí? A ako by si to riešil? Už by sa ďalej rozvíjala debata a poskytol by sa obsah pre "majstrov od fóra". Čo? [Editováno].

moje činy se projevují mými statistikami, takže se hoď do klidu a zkus psát bez urážek :P nevím proč bych sem měl psát co mi vadí, když už jsem to napsal buď tady nebo někde jinde... :P

to, že si nějakej nekňuba co ví prd o mechanice stěžuje na nespotnutelný tanky fakt není můj problém, ale jeho :popcorn:

expensivegarage #50 Posted 21 November 2016 - 01:15 AM

Private

• Player
  • 18148 battles
  • 43
  • [CSOH] CSOH
Na testu jsem byl 2x brzo ráno a pozdě večer, jinak člověk nemá šanci, mé poznatky: heavyny švédů jsou super od tieru 8 a kranvagn je dosti zajímavé vozítko, klon mezi amx 50b a T57heavy, ale pořád to má jedno obrovské puls a tím ja pancíř věže, taky jsem hrál Tdčka a tier 8,9,10 jsou si myslím nehratelné, člověk musí chytit dobrou mapu a tým. Hydropneu. funguje dobře ale u 103b jsem si všimnul že ta mříž co je vepředu tak trochu nefunguje proti heatům, zrovna ted mi to 121 napálila rovnou do ní za lehce přes 400, nemluvě o tom že když vrchní část korby člověk nauhluje jak chce tak člověk neodrazí vubec nic, je to víc než papírové. Nevím co si o tom mám myslet

DilophCZ #51 Posted 21 November 2016 - 01:37 AM

Sergeant

• Player
  • 19280 battles
  • 259
  • [TA_CZ] TA_CZ
tak se zvukama se plácá WG už půl roku (ne vždy úspěšně a některý tanky zní úděsně). Nové tanky jsou fajn, ale spoustu těch starších odsunou do propadliště hratelnosti. Balanc prémek .. no těch pár tedy ok, ale zbytek hry? Bohužel co se týče nesmyslu WR/RNG/MM stále ticho po pěšině.. 

tmstitel2 #52 Posted 21 November 2016 - 06:00 PM

Private

• Player
  • 20405 battles
  • 25
STRV 103b- do předu 50 do zadu 45 ve předu nepoužitelný, ale jak se zakempí, neprůstřelný kvůli novému overmatchi a heatem si kvůli tomu plotu taky nepomůžeš, OP dělo no a KRAVNVAGEN? AMX50b s 3s mezi nábojema a 304mm efektivní věží, a s 12 stupni deprese v hulldownu efektivka věže tak 380 takže skoro neprobitelný. Drandí 60. Na tieru IX ho máme taky, ale s jiným jménem a o 14s větším reloadem :/ A vůbec ta heavy línie samé dobré tanky. Nejvíc normální tiery VI VII a VIII ty mi nějak nevadí TD tier IX není tak broken jak X, nemá na sobě plot a má velký machine gun port, který se dá probít. Buffy prémijáků se mi líbí, protože to dostaly ty co to potřebují + STA2, ale protože ji mám, tak mi to neva :D Shodnocení: Švédi= broken OP crapZbytek = dobrý nový obsah SE ŠVÉDY NEJSEM SPOKOJEN NEEED NERF :izmena:

tmstitel2 #53 Posted 21 November 2016 - 06:12 PM

Private

• Player
  • 20405 battles
  • 25

Jinak ty vaše [Editováno] švédský OP [Editováno] si dejte někam. Kranvagn = AMX50b ale lepší. Nedává to smysl :ohmy::facepalm::facepalm: Existuje video, které to plně vytihuje [video odstraněno] Ragecast s martym - Švédské tanky

Jo jinak jako stávku tyhle OP shity hrát nebudu.

Spojeno. Používej Edit. CE

The_TwisterCZ2 #54 Posted 21 November 2016 - 08:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4605 battles
  • 68
  • [FYORD] FYORD

View PostWarysada, on 19 November 2016 - 07:07 AM, said:

ty sis ještě nezvykl že cokoli co se přidá do WoT je OP? Po měsíci to ponerfují a už je z toho normální stroj. Je to jen aby nalákali lidi. Aby měli tržby a aby se o tom mluvilo. Takže když se nad tím zamyslíš, tak zjistíš že tvůj komentář nemá žádnou cenu viď?

Jen aby to nerfli... :( Jak WG znám, ty jsou schopni to ještě buffnout :trollface:

levapking #55 Posted 21 November 2016 - 08:18 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostThe_TwisterCZ2, on 21 November 2016 - 07:07 PM, said:

Jen aby to nerfli... :( Jak WG znám, ty jsou schopni to ještě buffnout :trollface:

Proč by to nerfovali? Oni tam dají za 3 měsíce zase něco silnějšího :coin:

Rudolf3KralMoravsky #56 Posted 21 November 2016 - 11:56 PM

Sergeant

• Player
  • 11443 battles
  • 257
  • [ZBCST] ZBCST

View PostLosly, on 20 November 2016 - 12:53 PM, said:

:teethhappy: vtip dne :teethhappy:

vtip seš sám a to na hráče

BigSam72 #57 Posted 22 November 2016 - 10:56 AM

Warrant Officer

• Player
  • 70277 battles
  • 905
  • [9-TDL] 9-TDL

Takze WG nam zase neco pekne pokakalo ... tedy jestli uvolni svedy v podobe v ktere jsou na TESTU. O to TDcko ani tak nejde .. stejne to bude svym zpusobem nudny tank ale ta X tier HT je proste zlo a silenej imbalance. 

Kdyz tomu date tvrdou vez, depresi -12 ...a hru bez artyn/nebo arty safe pozice ...  je to zepredu neznicitelny pokud vas nerushnou .. 

Dal jsem 2 bitvy, v te druhe z ktere jsem dam vysledek jsem se zameril primarne na "BLOCKED" damage. Na malinovce jsem si nasel hulldown a CELOU DOBU hry jsem mel vystrcenou vez .. dingala me 113,E100,50B a buhvi co jeste ... nevidel jsem byl jsem tam sam ... 

8k blocked

4k dmg ( vystrileno skoro vsechna munice ) ale schvalne jsem nedaval dmg do 113 aby byla ochotna me strilet ;-) 

http://imageshack.co...1546/42vC2U.png

Pripada mi ze WG a clovek ktery rozhoduje o balancu tanku ma "schizofrenii" oni par patchu dozadu nerfnou vsechny TDcka seberou jim pancir, dohled, camo ( z Focha 155 udelali nehratelny srot ) a ted vyrobi ULTRA OP vetev ? Osciluji sem tam a pripada mi to jak kdyby nevedli co delaji. 

Kayi4ek #58 Posted 22 November 2016 - 11:05 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

Tankisté,

dnes od 11:00 proběhne údržba testovacího serveru, která přinese menší opravy některých technických problémů. Plánovaná doba odstávky je 25 minut.

Děkujeme za pochopení.

KapitanSVK #59 Posted 22 November 2016 - 11:20 AM

Warrant Officer

• Player
  • 44493 battles
  • 672
  • [R_G] R_G
je to hlavne o týych hevynach 8-10 tier... tie tdčka sa nebudu nejak často vyskytovať... aspon pre mna tie siege tdčka sú na nič. Nudné a nehratelné pri dnešnom randome "15:3 po 4 minutach" kedže si to vyžaduje ultra camp.

Andrey_P #60 Posted 22 November 2016 - 12:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31624 battles
  • 356
  • [INTAS] INTAS

View PostKapitanSVK, on 22 November 2016 - 11:20 AM, said:

je to hlavne o týych hevynach 8-10 tier... tie tdčka sa nebudu nejak často vyskytovať... aspon pre mna tie siege tdčka sú na nič. Nudné a nehratelné pri dnešnom randome "15:3 po 4 minutach" kedže si to vyžaduje ultra camp.

TDčka jsou ryze [Editováno] tanky, něco jako foch, celou bitvu kempit někde na pozici, kde ti možná někde ke konci bitvy najede oběť, která celou bitvu hrála aktivně, třeba i dost potáhla tým k výhře a tady ten [Editováno] ho pak sežere na DPM...

Edited by ClearEvil, 23 November 2016 - 03:45 PM.

Also tagged with CT 9.17

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users