Jump to content

Genel Geri Bildirim

9.17

• Please log in to reply
38 replies to this topic

Thaleesi #1 Posted 09 November 2016 - 06:11 PM

Turkish Community Manager

• WG Staff
  • 601 battles
  • 199
  • [YOQ] YOQ

Merhaba,

9.17 Güncellemesi Açık Testi ile ilgili olan geri bildirimlerinizi bu başlığa yazarak bildirebilirsiniz.

Yeni İsveç Tankları

Premium Tanklar Üzerinde Yapılan Değişiklikler

Diğer Yenilikler

Hata Bildirimi

Sadece ciddi ve alakalı geri bildirimlerin kabul edileceğini hatırlatmak isteriz.

Teşekkürler

Edited by tagl1a, 10 November 2016 - 12:01 PM.

anonym_sgPr1MWptd1P #2 Posted 18 November 2016 - 06:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 377
en basitinden  ben firmanıza genel bir bildirim yapayım  ülkemizde 1 euro 3.5 tl olduğu için  premium tankda hesapda alamıyoruz buna bir çözüm bulun adam kendi parası ile 35 euro gibi bir fiyata  pre tank alıp oyunun tadını çıkarırken  biz yolda kalıyoruz en azından pre tanklar için Türk oyunculara  özel bir uygulama ile  indirim yapın  burada fiyatlar çok pahalı euro  cinsinden hesap ederseniz 

KurtKnispelisMyHero #3 Posted 18 November 2016 - 06:52 PM

Private

• Player
  • 5242 battles
  • 21
  • [ARI] ARI

İndirme linkini bir yerelere koysanız da biz de denesek sonra geri bildirimde bulunsak,nasıl olur acaba ?

Edit: Eklenmiş link,ben görememişim.

Edited by KurtKnispelisMyHero, 18 November 2016 - 06:55 PM.

ProFighte #4 Posted 18 November 2016 - 08:02 PM

Lieutenant

• Player
  • 26783 battles
  • 1,842
  • [AR-MA] AR-MA
Hiç kimse sormamış, yeni overmatch kuralı nasıl dahası richoche olayı nasıl deneyimleyen oldu mu

bersay #5 Posted 18 November 2016 - 08:19 PM

Lieutenant

• Player
  • 30935 battles
  • 1,883
  • [KOWAR] KOWAR
bir link olsaydı keşke

Fake_Love #6 Posted 18 November 2016 - 08:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 19650 battles
  • 698
  • [SA-AS] SA-AS
Supertestte bi ara Japon ağırların yeni silahlarıyla, Almanların deliciliğinin artması deneniyodu ses soluk yok :unsure:

XxXHaRDCoReXxX #7 Posted 18 November 2016 - 09:37 PM

Private

• Player
  • 38703 battles
  • 34

serbest deneyimi mürettebat deneyimine çevirebilelim.tankları alıyoruz almasına ama mürettebat yok 

UgurUluocak #8 Posted 18 November 2016 - 11:24 PM

Private

• Player
  • 34248 battles
  • 29
Yapılan değişiklikler olumlu yönde tabi her yeni güncelleme eksiklikler konusunda iyileştirmeler sağlamakta ancak aylardır ticket atıp teknik heyetinize sunmaktayim ki 8 tier Löwe tankı çok fazla ağır oynayın ve görün herşeyi güzel zırhı iyileştirilmiş ancak artık motor gücünün ciddi anlamda artırılması gerekmektedir, tek beklentimiz budur, teşekkürler.

anonym_sgPr1MWptd1P #9 Posted 19 November 2016 - 11:24 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 377

View Posttagl1a, on 09 November 2016 - 06:11 PM, said:

Merhaba,

9.17 Güncellemesi Açık Testi ile ilgili olan geri bildirimlerinizi bu başlığa yazarak bildirebilirsiniz.

Yeni İsveç Tankları

Premium Tanklar Üzerinde Yapılan Değişiklikler

Diğer Yenilikler

Hata Bildirimi

Sadece ciddi ve alakalı geri bildirimlerin kabul edileceğini hatırlatmak isteriz.

Teşekkürler

Lütfen artık şu test servera 20.000 yerine 200.000 ya da 300.000  Altın koyun  , test serverda istediğimiz kadar tank alış satışına izin verin ayrıca  youndan kaldırılan ama ara sıra geri getirilen jag 88, kv5 ve pz58 multz, vs.... tankları denemek için ekleyin  oyunu sadece   yeni eklediğiniz tanklardan ibaret sanmayın  yıllardır aynı  duruma yuzlerce kere yazıldı şu  oyun içi parayı nası 99.000.000 yapıyorsanız o 20.000 goldun  yanına bir sıfır daha ekleyin zor değil 

anonym_sgPr1MWptd1P #10 Posted 19 November 2016 - 11:25 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 377

View PostProFighte, on 18 November 2016 - 08:02 PM, said:

Hiç kimse sormamış, yeni overmatch kuralı nasıl dahası richoche olayı nasıl deneyimleyen oldu mu

jgpze100 ün  AP mermisi tier 10 isveç td sinden sekiyor hayırlı ugurlu olsun artık gördüğünüz vakit isveçlileri  patlayıcıyı hazır edip ikram edin 

B_V_T #11 Posted 20 November 2016 - 11:12 AM

Lance-corporal

• Player
  • 12011 battles
  • 64
3 sene önce löwe aldım, elli defa değişti tankın özellikleri. Neden bu kadar oynama yapıyorsunuz ? Madem aracın özelliklerini geliştiriyorsunuz zamanında neden düşürdünüz ? Araçların teknik özellikleri neden tutarlı değil ?

MrGoldnoob #12 Posted 21 November 2016 - 01:12 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 60680 battles
  • 475

* İsveç X tier td yi deneme imkanım oldu. Kullanımı bir hayli zor ama çok stratejik bir tank. Randomda oynaması cesaret ister. Haritesi denk gelmedi mi geçmiş olsun. O yüzden ben bu tankın klan savaşlarında kritik noktalara en fazla bir iki tane olacak şekilde kullanılacağını düşünüyorum. Randomda savaşmaya gözüm kesmez benim. Diğer tankların kullanımından farklı olarak X tuşunu da kombine etmelisiniz oyuna. 

* İsveç X tier ve VIII tier ağırlarını da denedim. Bu iki tank bence hayırlı olsun. İkisi de oldukça hoş. İlginç bir şekilde zırhları var ve sektiriyor. X tier olanı Hız bakımından 50b Zırh bakımından 57 heavy nin melezi gibi duruyor. VIII tier olanı ise artık kalelerde ve klan savaşlarında bol bol görürsünüz. İlginç olanı ise Standart ve gold mermisi APCR, Yanlış hatırlamıyorsam Standart 217 Apcr gold ise 234 Apcr delmesi var. Güzel kısmı taretten sektirebiliyor. Hatırı sayılır bir hıza da ulaşabiliyor.İnanılmaz derecede namlu eğiliyor. O kadar eğilme hatırladığım kadarıyla bir ST Emil de bir de Dicker Max da var (=

* Löwe nin namlu eğilme açısı güzel olsa da hala beklenen buff ın gelmediğini söyleyebilirim. Kullanıcıların çoğu öncelikle hantallıktan sonra zırhtan yana şikayetleniyordu. Zırh nispeten artsa da löwe yine aynı löwe.. Eski tas eski hamam .

* Wz 111 tatminkar

* M4A1 Revalorise iç güveysinden hallice.

Aklıma gelenler şimdilik bunlar. Hala da eksiklikler var.

-->Mesela haritanın bir yerini gezmek görmek için illa birini bulmak lazım. Artık tek başına eğitim olayı gelmeli. Ben nerde ne var diye kimseyi oyunundan etmek zorunda değilim.Kimse de gelmek zorunda değil.

-->Test server da serbest deneyimi mürettebat deneyimine aktarabilme olmalı. 9.16' nın test serverında  böyle birşey yapıldı ve ben gerçekten deneyerek görme imkanım oldu. Şimdi de yapılmalı.

-->Oyundaki bütün pre tankları goldla alarak deneyebilme imkanımız olmalı. 20k goldla 2 tane 8 tier pre tank alırsın başka da birşey yapamazsın. Test serverın mantığına ters.

-->Yakında seferler sonlanacak . Sefer tankları da test servera eklenebilmeli ve millet almak istediği tankı deneyerek almalı.

-->Hala arty sınırlaması yok. Geç kaldınız bari sıvamayın iyice. Ne zaman bir sınırlama gelecekse gelsin. O hani öldürmeyen ama sersemleten atışları olacaktı artylerde. Gelsin bi zahmet. Bir de hala 4er tane arty vermeye devam ediyor MM.

-->Arty olayını geçtim diğer tanklardaki eşleştirme hala rezalet ötesi. Karşıya X tier 5  adet Td bizde X tier 5 adet ağır veriliyor. Bir de şu bir tane 9 tieri 2 adet 8 tierle dengelemeyi bırakın. Oyuncu 1 dk daha fazladan bekler ama  yeter ki dengeli takım kurun. Kalın kafalı MM sisteminiz bir türlü değişmedi gitti. Geçen gün bir buçuk dk bekledim savaşa gireceğim diye sıradaki oyuncu sayısı 300 küsürlerde  o kadar süre bekledikten sonra bir takıma attı ki akıllara zarar. 

--> Kamuflajlarda sınırsız kamuflajı seçtikten sonra kamuflaj simgesinin altında sarı renkli gold işareti var sınırsız değil de 7 günlük seçtiğimizde o gold rengi kalıyor gümüşe dönüşmüyor.

Aklıma geldikçe de burayı güncellerim.

Edited by bazingaa1, 21 November 2016 - 01:17 PM.

anonym_sgPr1MWptd1P #13 Posted 21 November 2016 - 03:05 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 377
Ben şahsen artyler için damage düşürülsün ama günümüz modern artyleri gibi tek noktaya  aynı anda birden fazla aynı  anda atış yapmasından yanayım yani aynı noktaya  3-4 adet  mermi sallasın ama atıyorum 1000-2000 vurmasın 500  er vursun her mermi  bunun dışında  büyük çaplı bir  nerf gelirse bu oyun zıvanadan çıkar çok feci oyuncu kaybeder bence çünkü nasıl tank oynamayı seven varsa topçu oynmayı sevende var oyunda

MrGoldnoob #14 Posted 21 November 2016 - 04:36 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 60680 battles
  • 475

Edit: Test serverın şu an ki hali

http://i.hizliresim.com/9gpG8Q.jpg

_wz111li_sniper #15 Posted 22 November 2016 - 09:15 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 330 battles
  • 1,074

yeni overmatch kuralları çok anlamsız, asıl sürüme asla uygulanmamalı

http://forum.worldof...da-no-overmatch

Spoiler

BadNoob1 #16 Posted 22 November 2016 - 11:09 PM

Private

• Player
  • 36779 battles
  • 18
  • [AZAP] AZAP

Wot başlıca sorunları (3 yıllık gözlem )

-MM= bu arkadaşın ciddi sorunları var kaldırılıp yeniden düzenlenmesi lazım

-eşleştirme = bu MM'in saçmalıklarından biri , bir tankın 2 seviye üstü görmesi i adaletsizliktir delecek topu sektirecek zırhı yok

- premium tanklar = ya kredi çarpanlarını yükseltin yada müimmat masraflarını düşürün, diğer tanklardan bir farkı olsun artık

- mermi dengesizliği= mermiler 0 odakta bile tankın üstünden gidiyor yada tankın dibine düşüyor ( her maç 10 atıştan 4'ü garanti bu şekilde )

- HEAT = deliş parametreleri yüksek lakin çok seken ve delemiyen bir mermi dengesizlik yaratıyor baştan değerlendirilmesi lazım yada kaldırılması lazım oyundan

-oyuncu= oynmayı bilmeyen insanlar . oynamayı bilen adamlarla aynı savaş ortamında olmaları büyük sorun. bir giriş motoru geliştirilmeli belirli parametrenin altındaki oyuncular

yeni açılmış olan EU 3 serverine zorunlu atılmalı asla EU 1 - EU2 ye girmesi bu giriş motoru sayesinde engellenmeli ( oyuncu belirli düzeyin üstüne çıkarsa girişi serbest olmalı EU1 ve EU2 ye)

not= belirli parametrelerin üstünde olan oyuncularında EU3 e girişleri engellenmelidir (giriş motoru)

Sabri_Sakz #17 Posted 23 November 2016 - 02:15 PM

Private

• Player
  • 6205 battles
  • 7
  • [_TPT_] _TPT_
beyler kolay gelsin bu servere ilk girdiğimizdeki ücretler bana gelmedi bunu nasıl çöze bilirim bana yardım edebilirmisiniz

__Haisenberg__ #18 Posted 23 November 2016 - 02:38 PM

Private

• Player
  • 18513 battles
  • 12
Bende birşeyden bahsedeyim güzel her premium tankı değiştirmişsiniz kötü yönlerinde iyileştirmeler yapılmış fakat niye kimse bu T26E4 amerikan pre orta tankından bahsetmiyor??? bende bu araç var ama garajımda öyle boş boş duruyor hergün satsam mı satmasam mı diye düşünüyorum yeter ya şu tankı tamamen değiştirin artık orta tank olarak kullansam orta tankların orada savaşsam ben gidene kadar ya savaş bitiyor yada gidince arty ler direk bana sıkıyor yavaş diye. Bu sefer ağırların oraya gitsem hem kuleden gövdeden her yerden yiyor hemde top deliciliği düşük olduğu için ben birşey vuramıyorum. Bu tankı ya ağır yapın zırh ekleyip gelici koyun biraz daha yada zırhını düşürüp ağırlığını düşürüp hız ekleyin birşeyler yapın artık bu tankla ilgili oyunda gördüğüm en saçma tank şuan.

Sabri_Sakz #19 Posted 23 November 2016 - 02:49 PM

Private

• Player
  • 6205 battles
  • 7
  • [_TPT_] _TPT_

View Postyigitcan, on 23 November 2016 - 02:38 PM, said:

Bende birşeyden bahsedeyim güzel her premium tankı değiştirmişsiniz kötü yönlerinde iyileştirmeler yapılmış fakat niye kimse bu T26E4 amerikan pre orta tankından bahsetmiyor??? bende bu araç var ama garajımda öyle boş boş duruyor hergün satsam mı satmasam mı diye düşünüyorum yeter ya şu tankı tamamen değiştirin artık orta tank olarak kullansam orta tankların orada savaşsam ben gidene kadar ya savaş bitiyor yada gidince arty ler direk bana sıkıyor yavaş diye. Bu sefer ağırların oraya gitsem hem kuleden gövdeden her yerden yiyor hemde top deliciliği düşük olduğu için ben birşey vuramıyorum. Bu tankı ya ağır yapın zırh ekleyip gelici koyun biraz daha yada zırhını düşürüp ağırlığını düşürüp hız ekleyin birşeyler yapın artık bu tankla ilgili oyunda gördüğüm en saçma tank şuan.

yiğitcan benım sorunla ılgılı bır bılgın varmı

gs_1998 #20 Posted 23 November 2016 - 02:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 9190 battles
  • 1,104
  • [DAVY] DAVY
Bir iki tane tank denemeye kalktım yer gök td ve artiden geçilmiyor. Bende çivi çiviyi söker dedim aldım 10 seviye animal artileri ap mi dersin gold mermi mi dersin vurdum trollün dibine. Deli misali ben onların kahrını çekeceğime onlar benim kahrımı çeksin. Daha da tank filan denemem testte, ruslar bi taraftan yolocular bi taraftan lanet girsin. 

Also tagged with 9.17

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users