Jump to content

Soutezni minikampan - Vikingove utoci

• Please log in to reply
1862 replies to this topic

JackFlash87 #1741 Posted 31 August 2017 - 08:24 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 35680 battles
  • 1,442
  • [SVINE] SVINE

Teda Wenco, gratulace ani nechci vědět kolik bitev mas denně :ohmy: btw gratulace všem co dojeli úspěšně do cile, sláva vítězi/vítězům a čest poraženým 

Vcera jsem prohlížel a mazal starý replaye, 8GB mě už přišlo jako dost a Vikingy jsem začal cca 20.2. a ke konci  května jsem měl odjeto celých cca 50 bitev na Lagu, takže asi tak k mému naplánování a ochotě podle mě ne dobrém patchi něco odehrát ........

abych nezapomněl tady smekám můj klobouček pro Wencu

Spoiler

Edited by JackFlash87, 31 August 2017 - 09:01 AM.

global_asa_wenca #1742 Posted 31 August 2017 - 08:29 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 91464 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View PostSWAT0013, on 31 August 2017 - 09:23 AM, said:

Ty jsi normální ďábel! Na bitvy se pak doma podívám, ale velká gratulace k dojetí, navíc s velmi slušnými výsledky :honoring::medal:

No dovol! Já jsem NENORMÁLNÍ ďábel! :trollface:

View PostJackFlash87, on 31 August 2017 - 09:24 AM, said:

Teda Wenco, gratulace ani nechci vědět kolik bitev mas denně :ohmy:

Copak denně to eště normálně nebejvá tak hrozný, za poslední dva dny jsem to ale drobátko natáh, protože jsem to chtěl stihnout. :harp:

Edited by global_asa_wenca, 31 August 2017 - 08:32 AM.

kurcatovium #1743 Posted 31 August 2017 - 12:56 PM

Brigadier

• Player
  • 45701 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

^^ to na Wencu sedí... Fakt brutální finiš.

socanek #1744 Posted 31 August 2017 - 06:25 PM

Major General

• Player
  • 30156 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Kluci, dnes poslední den. Tak finišujeme, jedeme !

Spoiler

Karaya12 #1745 Posted 31 August 2017 - 07:15 PM

Brigadier

• Player
  • 19603 battles
  • 4,198
  • [SVINE] SVINE

Takže já taky hlásím dojetí minikampaně a dovolím si za sebe malé shrnutí:

Lago - WN lehce přes 2k ,nastříleno dost přes svoje HP, WR 59%. Bylo to už dávno, takže si nepamatuju přesně jak se ten tank hrál, ale podle výsledků asi dobře. Zkrátka, jak už tady padlo, taková T-28 a za mě možná o něco lepší.

Strv m/42 - WN 2.3k , nastříleno taky dost přes svoje HP, WR 55%. Tohle je podle výsledků můj nejlepší tank v soutěži. Na svůj tier luxusní dělo. Bohužel mě postihl při jeho hraní dost nepochopitelný kolaps a tak jsou výsledky horší než by mohly být. Po cca. 70 bitvách jsem na něm měl dva znaky a pak jako mávnutím kouzelného proutku šlo vše do kelu až jsem skončil kde jsem skončil. Dle mých záznamů jsem s ním měl po 50ti bitvách nástřel 813 HP a po stovce 715. Škoda...

Strv 74 - WN 1.4k , svá HP nastřílena s odřeným vším možným, WR 51%. Můj nejhorší tank v soutěži. Nechápu proč, ale nebyl jsem schopen s ním nic zahrát, bylo to trápení. Paradoxně se mi s ním podařil Master, ale opravdu netuším jak. 

Leo - WN 1.6k , svá HP nenastřílena, WR 52.5%. Po zkušenosti s šestkou jsem Lea dlouho odkládal a nechal jsem si jej na poslední měsíc. Začal jsem prvních 50 bitev s malým dělem s tím, že dalších 50 dám s velkým a zbytek pak s tím co bude lepší. No a zůstal jsem u toho velkého. Kdybych je tam dal hned, tak možná ty svoje HP nastřílím. Po těch prvních padesáti bitvách jsem byl na 823 HP a končil jsem na 966. Bohužel se mi tady nepodařil Master, takže mám ještě co dohánět. Posádka tady asi zůstane a na Emily si vycvičím novou na tom šestkovém prémiáku.

Takže díky soutěži se mi podařilo uhrát na mě poměrně solidní výsledky. Hned tři tanky mám ve svém TOP5 tanků se 100 bitvami a více. Jasně, výsledky jsou to průměrné až podprůměrné, ale já jsem spokojený ;)

Chtěl bych tak tímto poděkovat Socánkovi za organizaci a všem soutěžícím za účast a skvělou motivaci :great: Doufám, že tato tradice soutěží ve stylu "Hráči sobě" touto minikampaní nezanikne a vymyslí se něco dalšího. Už dopředu se hlásím :izmena:

P.S. Mnou vyhlášené soutěže se pokusím vyhodnotit do neděle a pokud nebudou problémy, tak hned budu posílat zlatky :coin:

socanek #1746 Posted 31 August 2017 - 07:39 PM

Major General

• Player
  • 30156 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Karayo, já jsem odehrál 160 bitev s malým dělem a teď bych si naliskal :) Ale co už, no. Zbývají mi 4 bitvy, pak si konečně odpočinu....

Co se týče soutěží, jsem si jistý, že něco zase vymyslíme :) Já už vlastně ani nemám jinou motivaci hrát, expení mě nebaví, na plnění misí nemám skill ani štěstí.....

Edited by socanek, 31 August 2017 - 07:40 PM.

Karaya12 #1747 Posted 31 August 2017 - 08:05 PM

Brigadier

• Player
  • 19603 battles
  • 4,198
  • [SVINE] SVINE

View Postsocanek, on 31 August 2017 - 08:39 PM, said:

Co se týče soutěží, jsem si jistý, že něco zase vymyslíme :) Já už vlastně ani nemám jinou motivaci hrát, expení mě nebaví, na plnění misí nemám skill ani štěstí.....

Jako návrh k úvaze bych dal třeba nějaký víceboj kdy by se odehrálo třeba po 100 bitvách od každého druhu tanků, samozřejmě vyjma klikaček, a mohlo by se to hrát na nějakém "nepopulárním" tieru ( V. nebo VII.) ( IX. by byl pro některé asi limitující ). Tam by se ale musely vyřešit posádky a jak to počítat...

No, na něco se jistě příjde :)

rallytravel #1748 Posted 31 August 2017 - 08:33 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22730 battles
  • 1,399
  • [_AF_] _AF_
Chlapci já už takový nějaký koncept mám, o víkendu vám to tady nacrtnu. Musel by se tedy vybrat konkrétní tank, ceny už mám taky tak nějak vymyšlené, finální fáze teda bude asi celkem hardcore, ale dostat se k odmenam bude možné nejen na základě predvedenych výsledků, ale i losování všech zúčastněných. Pokud chcete, zkuste navrhnout nějaký pokud možno všem dostupný ale hlavně i slušně hratelny tank.

global_asa_wenca #1749 Posted 31 August 2017 - 10:21 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 91464 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

Tak trochu jsem se bál, že po nejlepším Vikingovi příjde něco jako nejlepší Čankajšek když vydali ty čínský TDčka. Hezky od druhýho do desátýho tieru a do konce října, abych se nemusel tak dlouho jako tady odhodlávat k závěrečnýmu vzepětí (opovažte se!). :trollface:

Soutěž byla super, nejenom si projet ty tanky, ale i třeba jen chodit mrknout a pokecat sem do vlákna. Díky zejména socankovi za nápad a zorganizování, a samozřejmě všem kdo s tím jakkoliv pomohli. Pokud bude něco dalšího, a nebudu na novým účtu muset grindtit nějakou desítku, tak se moc rád zase s vámi svezu.:honoring:

Co se týče mnou vypsané odměny, tak pokud aspirujete na nejvyšší MoE % (u 4 tieru dmg+assist) a nemáte tu screenshot, tak ho PLS do sobotního poledne dodejte. V neděli projdu vlákno a hodím sem pořadí k případným protestům a připomínkám, a po odsouhlasení správnosti, případně zapracování uznaných protestů, vyplatím výhry obratem.

subject_zero #1750 Posted 01 September 2017 - 08:41 AM

Private

• Player
  • 38999 battles
  • 47

Tak ještě dlužím komplet výsledky všech tanků:

LAGO:

Spoiler

Strv m42:

Spoiler

Strv 74:

Spoiler

LEO:

Spoiler

Ještě si dovolím změnit podmínku mnou vypsané soutěže o goldy. Protože WG v průběhu soutěže změnil podmínky pro udělování medailí, pošlu 1000G čtvrtému v celkovém pořadí soutěže Vikingů.

A abych nezapomněl, děkuji socankovi za zorganizování soutěže.:great:

SWAT0013 #1751 Posted 01 September 2017 - 09:40 AM

Brigadier

• Player
  • 31393 battles
  • 4,788
  • [KHIL] KHIL

View Postrallytravel, on 31 August 2017 - 09:33 PM, said:

Chlapci já už takový nějaký koncept mám, o víkendu vám to tady nacrtnu. Musel by se tedy vybrat konkrétní tank, ceny už mám taky tak nějak vymyšlené, finální fáze teda bude asi celkem hardcore, ale dostat se k odmenam bude možné nejen na základě predvedenych výsledků, ale i losování všech zúčastněných. Pokud chcete, zkuste navrhnout nějaký pokud možno všem dostupný ale hlavně i slušně hratelny tank.

Jsem zvědav, co to bude, přičemž podle toho se rozhodnu, zda se účastnit budu nebo ne. Jinak co se týká tanků, tam to určitě není tak snadné, protože všichni máme odehráno něco jiného - a třeba upřímně pro mě by nutnost hrát na jiném účtu znamenala prakticky jistý fold celé soutěže před začátkem (samozřejmě otázka tanku, časového rozložení apod. nebo že by třeba WG poskytlo účet s posádkou s aspoň žárovkou zdarma? :trollface:). Samozřejmě, že se nabízí ta čínská TD - ale přiznám se, že momentálně jsem ještě vůbec nekoukal, jak to vypadá s hratelností na nižších tierech, vím jen, že T8 - T10 jsou velmi slušně pohyblivá hovada s pancířem takovým, že říkají všem nižším tierům (leckdy i goldům od nich): "Jen si vyhazuj kredity, mně nic neuděláš :sceptic:" A o tom T8 prémiáku ani nemluvím, SU-122-44 na steroidech je prostě všeříkající ;)

Samozřejmě, že se nabízí i prémiáky - problém je, že jsou za real money a já momentálně vážně nevím, zda bych něco za své vlastní kupoval, protože ten směr vývoje hry se mi moc nelíbí, nicméně kvůli soutěži bych se možná obětoval. Ale nevím, zda by třeba nebylo možné domluvit s WG, že bychom dostali třeba na pár týdnů/měsíců nějaký účet jako kontributoři (podle náročnosti soutěže apod.), ať už s nějaký existujícím tankem, případně nevím, co jsou momentálně chystané tanky, ale kdyby nás soutěžilo třeba 10 zase na 200 bitev s tím tankem, WG by tím dostalo 2000 testovacích bitev, což by mohlo pomoci ukázat, jak je daný tank vybalancován, takže by to vlastně byla win-win situace - ale je otázka, zda by něco takového WG svolilo, protože bychom na to vážně nemohli dostat třeba jen týden nebo 2 jako kontributoři na recenzi...

Pak by se samozřejmě ještě nabízelo pokračování Švédů nebo jejich TD soutěž - možná, že by nebylo špatné (ale nevím, zda na to máš čas) vymyslet třeba více možností a uspořádat hlasování, co by lidi lákalo nejvíce a čeho by se nejspíše zúčastnili :)

View Postglobal_asa_wenca, on 31 August 2017 - 11:21 PM, said:

Tak trochu jsem se bál, že po nejlepším Vikingovi příjde něco jako nejlepší Čankajšek když vydali ty čínský TDčka. Hezky od druhýho do desátýho tieru a do konce října, abych se nemusel tak dlouho jako tady odhodlávat k závěrečnýmu vzepětí (opovažte se!). :trollface:

Soutěž byla super, nejenom si projet ty tanky, ale i třeba jen chodit mrknout a pokecat sem do vlákna. Díky zejména socankovi za nápad a zorganizování, a samozřejmě všem kdo s tím jakkoliv pomohli. Pokud bude něco dalšího, a nebudu na novým účtu muset grindtit nějakou desítku, tak se moc rád zase s vámi svezu.:honoring:

Co se týče mnou vypsané odměny, tak pokud aspirujete na nejvyšší MoE % (u 4 tieru dmg+assist) a nemáte tu screenshot, tak ho PLS do sobotního poledne dodejte. V neděli projdu vlákno a hodím sem pořadí k případným protestům a připomínkám, a po odsouhlasení správnosti, případně zapracování uznaných protestů, vyplatím výhry obratem.

To zní jako plán, že bych přes víkend udělal speciální soutěž jen pro Wencu? :D

Jinak naprostý souhlas, díky Socánkovi za nápad a organizaci a UKOvi za videa - bylo prima se mít na co podívat, případně se přijít jen podívat a třeba pokecat, i když jsem nakonec velmi rád, že jsem to i dojel, s čímž jsem u té pětky chvílemi moc nepočítal... :)

Já se k tomu udělání screenů/zajímavostí pokusím dnes nebo zítra dostat, ale nic úplně neslibuji, ale když tak ti ty % MoE pošlu přes PM s tím, že kdybych vyhrál, můžeš si to checknout ingame (nerad bych předbíhal, ale za Leo mi to asi můžeš poslat rovnou :hiding::coin:)

Jinak v sobotu bych se pokusil vyhodnotit své soutěže - takže pokud chcete zvýšit procentuální šanci, abych to stihnul, poprosil bych ty, kteří dojeli vše, aby mi poslali screeny s medailemi a počty killů na T4 - T7 ideálně tady do PM, případně do hry. Já se to jinak budu snažit najít tady/ingame a případně pak budu psát jen těm, od kterých něco nenajdu - ale poté by to s největší pravděpodobností bylo až příští víkend.

Po zpracování bych sem také hodil pořadí a po odsouhlasení správnosti/vyhodnocení protestů pošlu výhry obratem poté, co mi výherci napíší, zda to chtějí na ten výherní účet, nebo zda to bude někam jinam :)

Edited by SWAT0013, 01 September 2017 - 09:41 AM.

UKO_JESHITA #1752 Posted 01 September 2017 - 10:07 AM

Major General

• Player
  • 52513 battles
  • 5,008
  • [_LDN] _LDN
Tak díky Vám všem, byla mi čest s Vámi soutěžit. Sešla se tu skvělá parta a doufám, že ještě nekončíme. Výhry pošlu jakmile Socánek dodá celkové vyhodnocení. Docela čumím jak daleko se to dostalo od obyčejného hašteření na fóru s Kanárem :D

global_asa_wenca #1753 Posted 01 September 2017 - 10:07 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 91464 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

K těm mým odměnám za MoE:

Prvotně si to sjedu ingame, kdo má na soutěžních tancích odjetý jen soutěžní bitvy, screenshot dodávat nemusí.

Tam kde bude těch bitev víc potřebuju screenshot z doby po dokončení počtu bitev do soutěže na tom tanku. Takže si projdu vlákno a vyzobu screenshoty MoE pro ty, co mi budou chybět. Pokud nenajdu screenshot u někoho, kdo má odjetej větší počet bitev, napíšu do toho seznamu k jeho nicku ať screenshot případně dodá, aspiruje-li na cenu.

Ještě řeším interně dilemno zda zahrnout všechny co danej tank dokončili, nebo jen ty co dokončili celej maratón, asi bych v tomhle případě bral všechny co dokončili počet bitev na daným tanku. Jakej je Váš názor na tohle?

P.S.: Vyhodnotit Leo bude asi opravdu jednoduchá práce. Kdo má víc než 100% ať se přihlásí... :trollface:

SWAT0013 #1754 Posted 01 September 2017 - 10:22 AM

Brigadier

• Player
  • 31393 battles
  • 4,788
  • [KHIL] KHIL

View PostUKO_JESHITA, on 01 September 2017 - 11:07 AM, said:

Tak díky Vám všem, byla mi čest s Vámi soutěžit. Sešla se tu skvělá parta a doufám, že ještě nekončíme. Výhry pošlu jakmile Socánek dodá celkové vyhodnocení. Docela čumím jak daleko se to dostalo od obyčejného hašteření na fóru s Kanárem :D

Tak je to super parta a hlavně to 1) dává člověku nějakou motivaci k hraní 2) "donutí" ho to hrát třeba i tanky, které by normálně nehrál - já bych asi skočil za free expy buď na Lago, to bych asi odehrál (i když 100 bitev by to rozhodně nebylo) a pak bych za free šel rovnou na Strv 74; nebo úplně rovnou na Strv 74, ale asi bych nepokračoval, čímž bych přišel o ten (aspoň pro mě) skrytý klenot Leo, který jsem původně začal hrát vážně jen kvůli soutěži :teethhappy:

View Postglobal_asa_wenca, on 01 September 2017 - 11:07 AM, said:

K těm mým odměnám za MoE:

Prvotně si to sjedu ingame, kdo má na soutěžních tancích odjetý jen soutěžní bitvy, screenshot dodávat nemusí.

Tam kde bude těch bitev víc potřebuju screenshot z doby po dokončení počtu bitev do soutěže na tom tanku. Takže si projdu vlákno a vyzobu screenshoty MoE pro ty, co mi budou chybět. Pokud nenajdu screenshot u někoho, kdo má odjetej větší počet bitev, napíšu do toho seznamu k jeho nicku ať screenshot případně dodá, aspiruje-li na cenu.

Ještě řeším interně dilemno zda zahrnout všechny co danej tank dokončili, nebo jen ty co dokončili celej maratón, asi bych v tomhle případě bral všechny co dokončili počet bitev na daným tanku. Jakej je Váš názor na tohle?

P.S.: Vyhodnotit Leo bude asi opravdu jednoduchá práce. Kdo má víc než 100% ať se přihlásí... :trollface:

Jako já nevidím problém v tom, proč by nemohli i jednotlivci, kteří nedojeli, bojovat o goldy za MoE, ale je to jen na tobě - můžeš brát jen ty, kteří to dojeli, a brát to jako odměnu pro ty, kteří tomu věnovali ten čas.

Obě volby mají něco do sebe - proto bych řekl, že je jen na tobě, čemu dáváš přednost ;)

No můžou se přihlásit i ti, kteří 100% na Leovi vyrovnali (pokud vím, WG říkalo, že na serveru by to číslo mělo mít 4 nebo 5 lidí;) - pak bychom museli půlit :rolleyes::angry::teethhappy:

subject_zero #1755 Posted 01 September 2017 - 10:46 AM

Private

• Player
  • 38999 battles
  • 47

View PostSWAT0013, on 01 September 2017 - 10:22 AM, said:

Tak je to super parta a hlavně to 1) dává člověku nějakou motivaci k hraní 2) "donutí" ho to hrát třeba i tanky, které by normálně nehrál - já bych asi skočil za free expy buď na Lago, to bych asi odehrál (i když 100 bitev by to rozhodně nebylo) a pak bych za free šel rovnou na Strv 74; nebo úplně rovnou na Strv 74, ale asi bych nepokračoval, čímž bych přišel o ten (aspoň pro mě) skrytý klenot Leo, který jsem původně začal hrát vážně jen kvůli soutěži :teethhappy:

Jako já nevidím problém v tom, proč by nemohli i jednotlivci, kteří nedojeli, bojovat o goldy za MoE, ale je to jen na tobě - můžeš brát jen ty, kteří to dojeli, a brát to jako odměnu pro ty, kteří tomu věnovali ten čas.

Obě volby mají něco do sebe - proto bych řekl, že je jen na tobě, čemu dáváš přednost ;)

No můžou se přihlásit i ti, kteří 100% na Leovi vyrovnali (pokud vím, WG říkalo, že na serveru by to číslo mělo mít 4 nebo 5 lidí;) - pak bychom museli půlit :rolleyes::angry::teethhappy:

No já jsem sice na Leovi dal 100%, ale nepodařilo se mě to udržet po celých 200 bitev :harp:.

Dave162 #1756 Posted 01 September 2017 - 12:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39002 battles
  • 539
  • [S_BAE] S_BAE
Také děkuji socankovi za organizaci soutěže, Ukovi za videa a hlavně všem, co soutěž dokončili. Vyhodnocení nejvyrovnanějšího Vikinga očekávejte v neděli, možná až v úterý. :honoring:

socanek #1757 Posted 01 September 2017 - 04:56 PM

Major General

• Player
  • 30156 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Tak kluci, láhev vína otevřena, jdu si to projít..... výsledky zveřejním během víkndu :)

Edit: A rovnou tady máme problém :) Potřebuji nějaké kritérium, na základě kterého rozhodnu o pořadí na jednom tanku, pokud hráči mají stejně bodů.....

MOE? Počet epických medailí? DMG ratio?

Jedná se jen o pořadí na deném tanku, do výsledné tabulky o krále půjdou se stejným počtem bodů....

Ještě edit: Jsem méně mentálně disponovaný. V prvním příspěvku mám tuhle situaci ošetřenou..... asi je pátek....

Kuciiiii.... přes víkend budu přihazovat výsledky, napadnutí výsledků je možné do pátku 8.9.2017. Pak začnu rozesílat odměny. Podobný postup doporučuji i ostatním pokud je to možné, protože nikdo není neomylný (jen já mám vždy pravdu).

Po vyhodnocení mi posílejte odkazy na obrázky, nebo přímo obrázky s údaji o vítězi (tabulky apod), já to budu postupně vkládat do úvodního příspěvku.

Edited by socanek, 01 September 2017 - 06:12 PM.

SG_semda #1758 Posted 01 September 2017 - 08:28 PM

General

• Player
  • 41242 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
K mojí odměně, momentálně nedisponuju větší hotovostí, respektive jí upotřebím na něco jiného, takže čekejte že to nebudu posílat hned, i když jsem maraton nedokončil, tak odměnu pošlu. ;) Gratuluju všem, já nějak nejsem psychicky připravený na to odjíždět takové počty bitev a hlavně soutěžně :D

Dave162 #1759 Posted 02 September 2017 - 12:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39002 battles
  • 539
  • [S_BAE] S_BAE

Máme tu vyhodnocení nejvyrovnanějšího Vikinga. Stalo se něco, co jsem při tvoření této odměny nepředpokládal, a sice, že se samozvaným nejvyrovnanějším Vikingem stanu já. Podle původního výpočtu se jako druhý umístil PacMan2121, nicméně po správné připomínce socanka je další (a možná správnější;) alternativou vážit i směrodatné odchylky kvůli různému počtu bitev na jednotlivých tancích, takže 500 goldů dostane také subject_zero, který se podle tohoto výpočtu umístil za mnou. :medal::coin:

O vyplacení odměn bych rád poprosil Uko Jeshitu z mé výhry po vypršení socankem stanovené lhůty na odvolání. Pokud má Uko s tímto způsobem problém, nechť se mi ozve, děkuji. :)

Spoiler

SWAT0013 #1760 Posted 02 September 2017 - 10:23 PM

Brigadier

• Player
  • 31393 battles
  • 4,788
  • [KHIL] KHIL

Takže dnes jsem se zatím zběžně díval na počty killů - předběžně to vypadá, že jen tři hráči, se v celkovém součtu dokázali dostat na 1000 a více killů - kurča, já a Dave. Kurča jich nicméně ulovil skoro o 40 více než já a skoro o 50 více než Dave, takže se stavá vítězem této soutěže - viz spoiler

Spoiler

Gratuluji vítězovi :medal::honoring: Pokud někdo s výsledky nesouhlasí, má čas na odvolání do pátku - stejně bych se k poslání výhry asi dříve jak o víkendu nedostal ;)

Žluté označení u Armorpiercera_ je z důvodu, že jsem nenašel screen jeho killů/medailí po požadovaném počtu bitev - ale protože už stejně nebyl hodně dlouho viděn, ničemu to zřejmě nevadí...

Na medailovou soutěž se pokusím vrhnout co nejdříve - ale s největší pravděpodobností výsledky očekávejte až během příštího víkendu :)

Edited by SWAT0013, 02 September 2017 - 11:32 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users