Jump to content

Soutezni minikampan - Vikingove utoci

• Please log in to reply
1862 replies to this topic

JackFlash87 #21 Posted 19 November 2016 - 01:16 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 36911 battles
  • 1,460
  • [SVINE] SVINE

noooo možná vás poctí svou účastí i vrchní sviňský prodavač  :bajan:

@levapking -  já bych se rychlého nerfu nebál, cz lajna tu je už přes rok a je pořád stejná.................navíc nezapomínej, že WOT patří "firmě" WG  :teethhappy:

Smradlafka #22 Posted 19 November 2016 - 01:22 PM

Private

• Player
  • 21155 battles
  • 17

Má puklina, 

tuhle  minikampaň rád prubnu a jako přídavek 1000g pro borce s nejvíce Oskinovejma medajlema na soutěžních strojích.

levapking #23 Posted 19 November 2016 - 01:37 PM

Major

• Player
  • 5860 battles
  • 2,829

View PostJackFlash87, on 19 November 2016 - 12:16 PM, said:

@levapking -  já bych se rychlého nerfu nebál, cz lajna tu je už přes rok a je pořád stejná.................navíc nezapomínej, že WOT patří "firmě" WG  :teethhappy:

No jistěéé! :teethhappy: Na to by se dalo sázet, ale ČS tanky nemají nic tak závratně OP, jako mají tahle hydraulická TDéčka. Mám obavu, že to ani do hry nedají v tom stavu, jak je to na Supertestu. Je to velmi specifické hraní a lze se s tím schovávat za kopeček někde velmi blízko oblíbených střetů, což s klasickým TD nejde, protože pomalu couvá a je vidět. Tahle věc je sice také vidět, ale mnohem méně, a když už je vidět, tak se jen těžko dá trefit. Ten přechod na normální jízdu není zas tak dlouhý ( počítám, že ten čas WG zdvojnásobí ) a pak to couvá tak rychle, že se nemá ani cenu otáčet čelem ke směru jízdy. Navíc to má velmi přesné dělo. Od té doby, co mi domrvili dohled a camo na TDéčkách + k tomu domrvili mapy, tak tohle bude asi konečně po dlohé době moje kempovací parketa.

socanek #24 Posted 19 November 2016 - 06:39 PM

Major General

• Player
  • 30308 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View Postlevapking, on 19 November 2016 - 11:20 AM, said:

Tohoto se nezůčastním, protože si chci užít ta nová TDéčka, než je ponerfují do nehratelna. Když bych hrál tuhle soutěž, tak bych ztratil fůru času. Nechcete udělat stejnou soutěž na větev TDček? :girl:

Mimochodem, to TDéčko na T8 s tou hydraulikou, to je pro můj styl hraní něco božíííhooooó, to nerfnou asi ještě dřív, než to bude ve hře.

To T8 TD se nabízí k soutěži klasického formátu, jako předtím :) ale otázkou zůstává, kdy. Pokud by to šlo naplánovat od července do konce roku.....

View Postrallytravel, on 19 November 2016 - 10:22 AM, said:

Zdravím pánové, může se té vaší švédské soutěže zúčastnit i noob mého formátu? :-) jako zápisné bych věnoval 700 zlatých sedmemu v pořadí v každé ze čtyř fází :-) nebo 400 zlatých ctvrtemu v pořadí v každé ze čtyř fází, podle počtu účastníků :-)

ok, jsi tam...  a chválím za kreativní myšlenku odměny.... když už nemůžu vyhrát, budu se snažit být aspoň sedmý :)

View PostKaraya12, on 18 November 2016 - 07:58 PM, said:

Stran toho počtu bitev. Nejraději bych byl za původní návrh, tedy 200 bitev na každém stroji. Já rozumím tomu, že někdo ty nízké tiery nerad, ale zas bych to viděl jako součást té výzvy. Je to hra, soutěž, a v rámci ní by se mělo ( mohlo ) udělat i něco mírně nepohodlného. a neobvyklého. A v tom by měl být ten fór. 

Pokud by náhodou někdo rychle potřeboval ty OP vysoké tiery, a nechtěl se tak zdržovat, tak se může for fun přihlásit s jiným účtem. Ale samozřejmě, pokud se většina shodne na 100 bitvách na tierech IV a V , tak to budu akceptovat :honoring:

Uvidíme. Celkem to dává 800 bitev, je na to 7 měsíců, to jsou 4 bitvy v rámci soutěže denně. Na první pohled málo, ale mě čeká hodně cestování, do toho rodina, takže nevím nevím.... ještě uvidím podle ohlasů...

View PostJackFlash87, on 19 November 2016 - 12:16 PM, said:

Ale no tak to je pocta, taková vzácná návštěva....

View PostSmradlafka, on 19 November 2016 - 12:22 PM, said:

Má puklina, 

tuhle  minikampaň rád prubnu a jako přídavek 1000g pro borce s nejvíce Oskinovejma medajlema na soutěžních strojích.

Ok a diky....

Armorpiercer_ #25 Posted 21 November 2016 - 10:24 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View Postrallytravel, on 19 November 2016 - 12:22 PM, said:

Zdravím pánové, může se té vaší švédské soutěže zúčastnit i noob mého formátu? :-) jako zápisné bych věnoval 700 zlatých sedmemu v pořadí v každé ze čtyř fází :-) nebo 400 zlatých ctvrtemu v pořadí v každé ze čtyř fází, podle počtu účastníků :-)

hodne dobre.....

:coin:

SWAT0013 #26 Posted 21 November 2016 - 04:08 PM

Major General

• Player
  • 32459 battles
  • 5,181
  • [KHIL] KHIL

View Postsocanek, on 18 November 2016 - 11:53 AM, said:

Jeste nad tim popremyslim, ale chtel bych to asi odjet vcelku, proste pro postup dal bude podminkou 200 bitev na predchozim stroji. At to mame pekne ucelene.

Podle mě je to de facto jedno, jestli pojede všechno nebo ne - akorát tím, že pojede jen některé stroje, tak se v podstatě připraví o šanci na celkovou výhru, nicméně bojovat o vavříny v rámci jednotlivých strojů podle mě klidně může - nicméně organizátor jsi ty, tak si to rozhodni podle sebe :)

View Postsocanek, on 18 November 2016 - 01:17 PM, said:

Predbezne to vidim na redukci na 100 bitev na T4 a T5. Nechci to redukovat vic kvuli vykyvum v MM, tech 100 bitev by melo byt rozumne minimum.

T6 a T7 jsou vyrazne hratelnejsi tiery (neberu to z pohledu svedu, ale celkove), tam by tech 200 bitev mohlo byt akorat.

Pokud by se prihlasilo malo lidi, ale zaroven se seslo dost lidi, kteri by byli ochotni se zucastnit, ale nelibi se jim tech 200 bitev, muzeme se o tom pobavit. Je patek, mam vstricnou naladu. Ale pockejte v pondeli :izmena:

Já osobně bych určitě raději viděl tu redukci na 100 bitev na T4 a T5 - ani ne tak z důvodu toho, že to jsou malé tiery, ale prostě z časových důvodů. Jako já vím, ono to opticky vypadá na 4 bitvy denně, což je vlastně nic, ale znáte to - občas člověk tanky nemůže ani vidět, občas je zase potřeba udělat něco jiného nebo je člověk pryč, občas i vysloveně zapne tu hru, aby si šel zahrát SH, týmovky apod., navíc nějaké bitvy přibudou díky expení posádky - a najednou se člověk nestačí divit, na kolik bitev denně to vychází...

Do soutěže si mě zapiš - pokud ty švédské HT zůstanou v té podobě, v jaké zatím jsou, tak do nich asi půjdu, tak proč si to expení nezpříjemnit.

Do banku přidám následující odměny:

1) 500 goldů tomu, kdo bude mít na všech strojích v součtu nejvíce killů

2) 500 goldů tomu, kdo bude mít v součtu kill medailí největší skóre (počty bodů za jednotlivé medaile ještě upřesním)

UKO_JESHITA #27 Posted 03 December 2016 - 04:43 PM

Major General

• Player
  • 52817 battles
  • 5,069
  • [_LDN] _LDN

T 150 mi nejde tak aspoň ladím Švédy.Jako toto je OP mašina.Je to lepší jak sedmičkový japonec maso.

Spoiler

Edited by ClearEvil, 05 December 2016 - 03:13 PM.
Spoiler

FaBort #28 Posted 08 December 2016 - 08:55 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15336 battles
  • 488
Rád bych se přihlásil ! :-) budu se těšit :-)

FaBort #29 Posted 08 December 2016 - 09:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15336 battles
  • 488
Nebylo by od věci kdyby WG daly každému kdo se aktivně účastní  aspon 50 goldu samozřejmě další ceny pro vítěze

Edited by FaBort, 08 December 2016 - 09:02 PM.

Armorpiercer_ #30 Posted 08 December 2016 - 09:32 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View PostFaBort, on 08 December 2016 - 09:02 PM, said:

Nebylo by od věci kdyby WG daly každému kdo se aktivně účastní  aspon 50 goldu samozřejmě další ceny pro vítěze

tohle je ale soukroma party..... zadny WG. a kdyz se mrknes, tak ukovy souteze maj lepsi ceny pomaaaalu jak WG.

Ja bych se primlouval, za to co dela pro komunitu aby dostal aspon medajliii, nebo cestny titul na foru. (Goldu a tanku ma tri pr....)

Edited by Armorpiercer_, 08 December 2016 - 09:35 PM.

FaBort #31 Posted 08 December 2016 - 09:58 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15336 battles
  • 488
Ano to rozhodne :-)

Karaya12 #32 Posted 08 December 2016 - 10:12 PM

Brigadier

• Player
  • 20310 battles
  • 4,529
  • [SVINE] SVINE

View PostArmorpiercer_, on 08 December 2016 - 10:32 PM, said:

tohle je ale soukroma party..... zadny WG. a kdyz se mrknes, tak ukovy souteze maj lepsi ceny pomaaaalu jak WG.

Ja bych se primlouval, za to co dela pro komunitu aby dostal aspon medajliii, nebo cestny titul na foru. (Goldu a tanku ma tri pr....)

Jaké ceny si dáme, takové je máme :)

A stran toho oceňování aktivity a spolehlivosti na fóru se toho nadiskutovalo při příležitosti zrušení +/- hodně. Myslím, že WG i moderátoři tehdy uznali, že by nebylo špatné, kdyby byla nějakým způsoben zohledněna prospěšnost uživatele komunitě ale bohužel to nějak vyšumělo do ztracena. Kdyby se alespoň ty lajky někde načítaly aby si každý mohl o dotyčném udělat nějaký obrázek...

FaBort #33 Posted 08 December 2016 - 10:19 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15336 battles
  • 488
Tak muzem udelat anketu :-)

FaBort #34 Posted 08 December 2016 - 10:26 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15336 battles
  • 488

View PostKaraya12, on 08 December 2016 - 09:12 PM, said:

Jaké ceny si dáme, takové je máme :)

A stran toho oceňování aktivity a spolehlivosti na fóru se toho nadiskutovalo při příležitosti zrušení +/- hodně. Myslím, že WG i moderátoři tehdy uznali, že by nebylo špatné, kdyby byla nějakým způsoben zohledněna prospěšnost uživatele komunitě ale bohužel to nějak vyšumělo do ztracena. Kdyby se alespoň ty lajky někde načítaly aby si každý mohl o dotyčném udělat nějaký obrázek...

UKO_JESHITA #35 Posted 08 December 2016 - 11:04 PM

Major General

• Player
  • 52817 battles
  • 5,069
  • [_LDN] _LDN

View PostArmorpiercer_, on 08 December 2016 - 09:32 PM, said:

Dnes je krasny den.V jednom vlakne je pozadovan muj permaban a tady medajle :D

Kazdopadne jsem velmi rad ze se to libi a bavi Vas to.Jinak toto je Socankova soutez( dik ) a ja budu jen soutezici, uz se na to tesim.

socanek #36 Posted 09 December 2016 - 07:52 AM

Major General

• Player
  • 30308 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostFaBort, on 08 December 2016 - 07:55 PM, said:

Rád bych se přihlásil ! :-) budu se těšit :-)

Jsi tam.

View PostArmorpiercer_, on 08 December 2016 - 08:32 PM, said:

Na ceny se skladaji sami ucastnici, to je to. Neresime to, nenutime se do niceho, je to pro zabavu.

V kazdem pripade doufam, ze UKO bude zase tocit, protoze by z toho mohl byt takovy neoficialni navod na svedske stredaky udelany s velmi lidskym pristupem (dobre vime, jak se Ukovi obcas dari :D )

socanek #37 Posted 09 December 2016 - 08:03 AM

Major General

• Player
  • 30308 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Takze..... Dlouho jsem nad tim premyslel a ponekud jsem predelal pravidla, abych vysel vstric vsem hracum. Koneckoncu, neni to soutez o Typa59, je to soutez pro zabavu. Takze se nebudeme trapit, budeme se jen bavit.

Tak a zmeny:

• Neni nutne odjet vsechny tanky. Vynechanim nektereho se vyrazujete ze souteze o titul krale vikingu a odmeny s tim spojene.
  • Neni nutne odjet tanky v danem poradi abyste se zucastnili souteze o krale vikingu.
  • Na tierech 4 a 5 doslo k redukci bitev na 100. Podival jsem se do garaze a zjistil, ze na tak nizkych tierech nemam 100 bitev skoro na nicem. (uplne idealni by bylo tu soutez nastavit tak, ze by se pocitalo poslednich 100 bitev odehranych pred koncem minikampane, tudiz muzete vlasnte odjet bitev kolik chcete. Navic na soutezi s T-150 jde videt, jak se ty vysledky pekne stabilizuji. Jenze tohle je pro me technicky moc slozite, takze bohuzel).
  • Odebran navrh na odjeti minikampane s jednou posadkou.

Takze bych chtel poprosit vsechny prihlasene a vsechny, kteri ucast zvazovali, aby potvrdili ucast, odhlasili se, nebo naopak se prihlasili.

P.S. Jeste porad neni rozhodnuto o hlavni cene a mam jeste jeden maly problem, jak urcit krale vikingu. Nejvyssi WN8? U tanku, ktere to budou mit buhvijak nastavene a nejspis dojde k prepoctu? Nejvyssi dmg? WR? No nebude to jednoduche, navrhy vitany.

Edited by socanek, 09 December 2016 - 08:03 AM.

UKO_JESHITA #38 Posted 09 December 2016 - 08:10 AM

Major General

• Player
  • 52817 battles
  • 5,069
  • [_LDN] _LDN

View Postsocanek, on 09 December 2016 - 08:03 AM, said:

Takze..... Dlouho jsem nad tim premyslel a ponekud jsem predelal pravidla, abych vysel vstric vsem hracum. Koneckoncu, neni to soutez o Typa59, je to soutez pro zabavu. Takze se nebudeme trapit, budeme se jen bavit.

Tak a zmeny:

• Neni nutne odjet vsechny tanky. Vynechanim nektereho se vyrazujete ze souteze o titul krale vikingu a odmeny s tim spojene.
  • Neni nutne odjet tanky v danem poradi abyste se zucastnili souteze o krale vikingu.
  • Na tierech 4 a 5 doslo k redukci bitev na 100. Podival jsem se do garaze a zjistil, ze na tak nizkych tierech nemam 100 bitev skoro na nicem. (uplne idealni by bylo tu soutez nastavit tak, ze by se pocitalo poslednich 100 bitev odehranych pred koncem minikampane, tudiz muzete vlasnte odjet bitev kolik chcete. Navic na soutezi s T-150 jde videt, jak se ty vysledky pekne stabilizuji. Jenze tohle je pro me technicky moc slozite, takze bohuzel).
  • Odebran navrh na odjeti minikampane s jednou posadkou.

Takze bych chtel poprosit vsechny prihlasene a vsechny, kteri ucast zvazovali, aby potvrdili ucast, odhlasili se, nebo naopak se prihlasili.

P.S. Jeste porad neni rozhodnuto o hlavni cene a mam jeste jeden maly problem, jak urcit krale vikingu. Nejvyssi WN8? U tanku, ktere to budou mit buhvijak nastavene a nejspis dojde k prepoctu? Nejvyssi dmg? WR? No nebude to jednoduche, navrhy vitany.

Potvrzuji ucast, tocit se bude, vytacet asi taky :D .K vyhodnoceni se vyjadrim az budu v klidu doma.

Armorpiercer_ #39 Posted 09 December 2016 - 10:30 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

soutez o typa 59..... tak kdo by ho taky chtel ze jo... :teethhappy::angry:

Karaya12 #40 Posted 09 December 2016 - 11:25 AM

Brigadier

• Player
  • 20310 battles
  • 4,529
  • [SVINE] SVINE

View PostArmorpiercer_, on 09 December 2016 - 11:30 AM, said:

soutez o typa 59..... tak kdo by ho taky chtel ze jo... :teethhappy::angry:

He, třeba bude zase letos na FB nebo jinde nějaká soutěž s lehkými úkoly jako byla loni a tam se ten Typan bude dát urvat. Mě se to loni podařilo :harp:

Jinak, potvrzuji svoji účast v soutěži a přihazuji tyto ceny:

500 zlatek za nejvyšší počet medailí Účinná palba pro každý ze čtyř soutěžních tanků

1000 zlatek pro toho, kdo bude mít nejvíc medailí Účinná palba celkem za celou soutěž

V případě rovnosti počtu medailí bude rozhodovat vyšší počet Velké ráže. V případě potřeby, buď na daném tanku, nebo celkem.

Ohledně určení krále by bylo asi nejlepší vzít nějaké hodnoty ( DMG, Killy, WR, WN, prostě cokoli ) a pak udělat průměr za všechny čtyři tanky. Nebo nějaký systém bodování jednotlivých hodnot, to by možná bylo ještě lepší ;)

Edited by Karaya12, 09 December 2016 - 11:37 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users