Jump to content

Soutezni minikampan - Vikingove utoci

• Please log in to reply
1862 replies to this topic

SG_semda #41 Posted 09 December 2016 - 11:27 AM

General

• Player
  • 40783 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostKaraya12, on 09 December 2016 - 11:25 AM, said:

He, třeba bude zase letos na FB nebo jinde nějaká soutěž s lehkými úkoly jako byla loni a tam se ten Typan bude dát urvat. Mě se to loni podařilo :harp:

Jinak, potvrzuji svoji účast v soutěži a přihazuji tyto ceny:

500 zlatek za nejvyšší počet medailí Účinná palba pro každý ze čtyř soutěžních tanků

1000 zlatek pro toho, kdo bude mít nejvíc medailí Účinná palba celkem za celou soutěž

V případě rovnosti počtu medailí bude rozhodovat vyšší počet Válečníků. V případě potřeby, buď na daném tanku, nebo celkem.

Ohledně určení krále by bylo asi nejlepší vzít nějaké hodnoty ( DMG, Killy, WR, WN, prostě cokoli ) a pak udělat průměr za všechny čtyři tanky. Nebo nějaký systém bodování jednotlivých hodnot, to by možná bylo ještě lepší ;)

Ohledně účinné palby, nebyla by lepší velká ráže? Obojí je za dmg, válečník za killy

Karaya12 #42 Posted 09 December 2016 - 11:36 AM

Brigadier

• Player
  • 19548 battles
  • 4,142
  • [SVINE] SVINE

View PostSG_semda, on 09 December 2016 - 12:27 PM, said:

Ohledně účinné palby, nebyla by lepší velká ráže? Obojí je za dmg, válečník za killy

Myslíš jako to rozhodovací kritérium? Člověče, asi máš pravdu, ta Velká ráže tam pasuje víc. Díky a upravuji :great:

SWAT0013 #43 Posted 09 December 2016 - 11:37 AM

Brigadier

• Player
  • 31190 battles
  • 4,628
  • [KHIL] KHIL

Tak protože se soutěž potvrdila, tak tedy upřesním ty body k mé ceně (medaile v angličtině, ale jistě všichni víme, které to jsou v češtině :) )

Top Gun - 1bod

Radley-Walters' Medal - 3 body
Pool's Medal - 5 bodů
a pro úplnost Raseiniai Heroes Medal - 10 bodů (+ můj nehynoucí obdiv :medal: )

Protože budeme hrát medka, tak ještě navíc:

Lehväslaiho's Medal - 1 bod
Oskin's Medal - 3body
Nicols's Medal - 5 bodů

No a protože jistě všichni rádi zabíjíme artyny, tak ještě:

Pascucci's Medal - 1 bod
Dumitru's Medal - 3 body
Burda's Medal - 5 bodů

V případě rovnosti bodů bude rozhodovat "stupeň" odměn - (protože tak nějak tuším, že nikdo nezíská Raseiniai Heroes) tak počet Burda's + Nicols's + Pool's, případně Dumitru's + Oskin's + Radley-Walters' a kdyby ani to ne, tak Pascucci's + Lehväslaiho's + Top Gun. No a kdyby náhodou ani to nerozhodlo, tak rozhodne počet High Caliber. A pokud by ani to nerozhodlo, tak jsem blb a s největší pravděpodobností porovnávám dva stejné účty :D

Jelikož stále ty vyšší tiery vypadají zajímavě a snížilo se to na 100 bitev na T4 a T5, tak se do toho určitě vrhnu, posádka se na Strv. už dávno expí, fakt mě ten tank neskutečně baví :)

Co se týče ocenění krále Vikingů - napadlo mě úplně totéž, co napadlo Karayu - určit nějaké kategorie, obodovat je podle pořadí a body poté sečíst. To je podle mě nespravedlivější výpočet pro nejlepšího hráče, protože zahrnuje více kritérií, takže se nedá snadno hrát jen na tu jednu kategorii ;) Počet kategorií už je samozřejmě na rozhodnutí (asi vybrat z WN, WR, damage, killy, největší množství killů s jednotlivými tanky, asistovaná damage, MoE, survive rate a možná ještě nějaké, ale už mě napadají samé nepodstatné nebo ovlivnitelné např. PÚ...)

Edited by SWAT0013, 09 December 2016 - 11:43 AM.

SG_semda #44 Posted 09 December 2016 - 11:46 AM

General

• Player
  • 40783 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

Protestuju, za Paskuče 10 bodů, Dumitruovka za 30, za Burdu 50:izmena:

Jinak to teda taky zkusím, ale hrát budu hlavně ty vyšší tiery, 3ky a 4ky bych asi psychicky nedal ;)

Edited by SG_semda, 09 December 2016 - 11:47 AM.

socanek #45 Posted 09 December 2016 - 11:47 AM

Major General

• Player
  • 29977 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Hosi vy mi to komplikujete :D

Zkontrolujte si aktualizaci uvodniho prispevku, jestli to mam spravne....

Pres vikend se zamyslim nad tim rozhodovacim kriteriem, chci nejak zahrnout udelenou dmg, asistovanou dmg, killy i spoty.

Predbezne to vidim na neco jako WR/100*(dmg*killy + asistdmg*spot)

Akorat jeste nevim, jestli to pocitat na vsechny tanky, spis udelame po kazde fazi poradi a obodujeme to. Pak proste jen secteme body, takze tier vlastne nebude mit vliv.

Edit: Nebo opravdu obodovat jednotlive kategorie: wr, dmg, asist dmg, spot, killy, . Za kazdou kategorii dat body, secist, a mame celkovy pocet bodu za 1 fazi.......

P.S. Armorpiercer_, HanssCZ, co vase ucast?

Edited by socanek, 09 December 2016 - 12:07 PM.

SWAT0013 #46 Posted 09 December 2016 - 11:56 AM

Brigadier

• Player
  • 31190 battles
  • 4,628
  • [KHIL] KHIL

View Postsocanek, on 09 December 2016 - 11:47 AM, said:

Hosi vy mi to komplikujete :D

Zkontrolujte si aktualizaci uvodniho prispevku, jestli to mam spravne....

Pres vikend se zamyslim nad tim rozhodovacim kriteriem, chci nejak zahrnout udelenou dmg, asistovanou dmg, killy i spoty.

Predbezne to vidim na neco jako (dmg*killy + asistdmg*spot)/tier

Akorat jeste nevim, jestli to pocitat na vsechny tanky, spis udelame po kazde fazi poradi a obodujeme to. Pak proste jen secteme body, takze tier vlastne nebude mit vliv.

Edit: Nebo orpavdu obodovat jednotlive kategorie: dmg, asist dmg, spot, killy, . Za kazdou kategorii dat boy, secist, a mame celkovy pocet bodu za 1 fazi.......

P.S. Armorpiercer_, HanssCZ, co vase ucast?

Jsem si to zkomplikoval sám, původně jsem počítal, že bude jen Top Gun, Radley-Walters', Pool's a Raseiniai Heroes, pak jsem si ale vzpomněl, že by byla škoda nevyužít potenciál i pro ty jiné medaile, zejména když jsou taky za killy :)

Máš pochvalu, umíš kopírovat a vkládat :D

Podle mě zejména pokud uvažuješ o počítání pořadí po každý fázi, pak jsou ty body za kategorie jednak asi nejlepší i nejpraktičtější ;) Tier bych do toho každopádně vůbec netahal - vždyť hrajeme všichni stejné tanky a na nich stejný počet bitev, protože ty, kteří neodehrají všechny fáze, tak jsi vyloučil z celkového pořadí ;)

SG_semda #47 Posted 09 December 2016 - 11:57 AM

General

• Player
  • 40783 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Jinak přihazuju cenu týden premka pro hráče, který bude mít nejvyšší base xp(bez premka) na kterémkoli z těchto čtyř tanků

Porucik_ #48 Posted 09 December 2016 - 12:01 PM

Major General

• Player
  • 45771 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE
Ešte neviem či sa zúčastním. Ale Vikingovia neprehrávajú a myslím, že priemerný WR za všetky 4 tanky je dosť dobré kritérium na kráľa.

socanek #49 Posted 09 December 2016 - 12:09 PM

Major General

• Player
  • 29977 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostSG_semda, on 09 December 2016 - 10:57 AM, said:

Jinak přihazuju cenu týden premka pro hráče, který bude mít nejvyšší base xp(bez premka) na kterémkoli z těchto čtyř tanků

Musi mit odjete vsechno, nebo je to jedno?

View PostSWAT0013, on 09 December 2016 - 10:56 AM, said:

Jsem si to zkomplikoval sám, původně jsem počítal, že bude jen Top Gun, Radley-Walters', Pool's a Raseiniai Heroes, pak jsem si ale vzpomněl, že by byla škoda nevyužít potenciál i pro ty jiné medaile, zejména když jsou taky za killy :)

Máš pochvalu, umíš kopírovat a vkládat :D

Podle mě zejména pokud uvažuješ o počítání pořadí po každý fázi, pak jsou ty body za kategorie jednak asi nejlepší i nejpraktičtější ;) Tier bych do toho každopádně vůbec netahal - vždyť hrajeme všichni stejné tanky a na nich stejný počet bitev, protože ty, kteří neodehrají všechny fáze, tak jsi vyloučil z celkového pořadí ;)

Ses rozepsal, no.......

Udelame to na body, ted jeste jestli budou mit vsechny polozky stejnou vahu (budou stejne obodovane). Navic musime urcit rozhodovaci kriterium v pripade stejneho poctu bodu (to bude asi WR).

SG_semda #50 Posted 09 December 2016 - 12:10 PM

General

• Player
  • 40783 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View Postsocanek, on 09 December 2016 - 12:09 PM, said:

Musi mit odjete vsechno, nebo je to jedno?

Ses rozepsal, no.......

Udelame to na body, ted jeste jestli budou mit vsechny polozky stejnou vahu (budou stejne obodovane). Navic musime urcit rozhodovaci kriterium v pripade stejneho poctu bodu (to bude asi WR).

budu to počítat jen z těch odjetých tanků, kde má daný počet bitev(100/200), musí mít odjeté aspoň dva

SWAT0013 #51 Posted 09 December 2016 - 12:19 PM

Brigadier

• Player
  • 31190 battles
  • 4,628
  • [KHIL] KHIL

View Postsocanek, on 09 December 2016 - 12:09 PM, said:

Ses rozepsal, no.......

Však v pohodě, sám jsem si myslel, že to bude mít pár řádků, ale jak mě napadly ty další medaile, už nebylo cesty zpět, pak to jen narůstalo :D

V první řadě by to chtělo vypsat, co všechno se teda bude posuzovat - pak se dá řešit, zda mít či nemít odlišné bodování u některých položek ;) Stejně tak pomocná hodnocení - určil bych je až podle toho, co se bude posuzovat jako hlavní kritéria (protože např. do bodované kategorie může třeba jít celkový počet killů, v případě rovnosti se třeba může sečíst celkový počet nejvyšších killů apod.) :)

FaBort #52 Posted 09 December 2016 - 12:39 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15326 battles
  • 488

View PostKaraya12, on 09 December 2016 - 10:25 AM, said:

He, třeba bude zase letos na FB nebo jinde nějaká soutěž s lehkými úkoly jako byla loni a tam se ten Typan bude dát urvat. Mě se to loni podařilo :harp:

Jinak, potvrzuji svoji účast v soutěži a přihazuji tyto ceny:

500 zlatek za nejvyšší počet medailí Účinná palba pro každý ze čtyř soutěžních tanků

1000 zlatek pro toho, kdo bude mít nejvíc medailí Účinná palba celkem za celou soutěž

V případě rovnosti počtu medailí bude rozhodovat vyšší počet Velké ráže. V případě potřeby, buď na daném tanku, nebo celkem.

Ohledně určení krále by bylo asi nejlepší vzít nějaké hodnoty ( DMG, Killy, WR, WN, prostě cokoli ) a pak udělat průměr za všechny čtyři tanky. Nebo nějaký systém bodování jednotlivých hodnot, to by možná bylo ještě lepší ;)

+

socanek #53 Posted 09 December 2016 - 01:01 PM

Major General

• Player
  • 29977 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Tak, jak vyhodnotit krale vikingu?

Sleduje se 5 kategorii:

WR (v pripade rovnosti rozhoduje % prezitych bitev, pokud ani to nerzohodne dostanou stejny pocet bodu – plati I pro ostatni kategorie)

DMG (v pripade rovnosti rozhoduje pocet velkych razi, atd.)

Killy (v pripade rovnosti rozhoduje pocet Valecniku, atd.)

Asist DMG (V pripade rovnosti rozhoduje pocet patrol duty, atd.)

Detekovane tanky (V pripade rovnosti rozhoduje pocet scoutu, atd.)

Kazda kategorie se boduje 10  – 1 bodem podle umisteni (1. = 10 bodu)

V dane fazi urcuje nejlepsiho vikinga soucet bodu. Takze az 50 bodu za fazi.

Celkoveho krale vikingu urci soucet bodu za jednotlive kategorie. V pripade shodneho poctu bodu bude rozhodovat  prumerne WR (Pak pocet velkych razi, pocet valecniku, pocet patrol duty, pocet scoutu). Pokud by se i po tom vsem stalo, ze by porad byli 2 na stejnem miste, poprosim SWATa o kontrolu :D

Prosim o pripominky.....

Edited by socanek, 09 December 2016 - 01:17 PM.

subject_zero #54 Posted 09 December 2016 - 01:05 PM

Private

• Player
  • 38532 battles
  • 47

Tak pokud to jde, rád bych se taky přihlásil. Poslední dobou ztrácím motivaci proč hrát WoT a tohle je přesně ono.

A jako zápisný přihazuju:

500 zlatek: za získání nejvyššího počtu medailí Pascucci's, Dumitru's a Burda's Medal. Medaile se budou sčítat ze všech čtyř tanků, v případě stejného počtu bude rozhodovat stupeň odměn, případně WR. Proč tyto medaile, nemusím snad zdůrazňovat.:arta:

Dík za soutěž.

SWAT0013 #55 Posted 09 December 2016 - 01:19 PM

Brigadier

• Player
  • 31190 battles
  • 4,628
  • [KHIL] KHIL

View Postsocanek, on 09 December 2016 - 01:01 PM, said:

Tak, jak vyhodnotit krale vikingu?

Sleduje se 5 kategorii:

WR (v pripade rovnosti rozhoduje % prezitych bitev, pokud ani to nerzohodne dostanou stejny pocet bodu – plati I pro ostatni kategorie)

DMG (v pripade rovnosti rozhoduje pocet velkych razi, atd.)

Killy (v pripade rovnosti rozhoduje pocet Valecniku, atd.)

Asist DMG (V pripade rovnosti rozhoduje pocet patrol duty, atd.)

Detekovane tanky (V pripade rovnosti rozhoduje pocet scoutu, atd.)

Kazda kategorie se boduje 10  – 1 bodem podle umisteni (1. = 10 bodu)

V dane fazi urcuje nejlepsiho vikinga soucet bodu. Takze az 50 bodu za fazi.

Celkoveho krale vikingu urci soucet bodu za jednotlive kategorie. V pripade shodneho poctu bodu bude rozhodovat  prumerne WR (Pak pocet velkych razi, pocet valecniku, pocet patrol duty, pocet scoutu). Pokud by se i po tom vsem stalo, ze by porad byli 2 na stejnem miste, poprosim SWATa o kontrolu :D

Prosim o pripominky.....

To zní velmi rozumně :great:

A jasný, kontrolu si beru na starost :D:D:D

Armorpiercer_ #56 Posted 09 December 2016 - 03:38 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

jeste otazecka. protoze 100 zapasu na 4-5 tir je za chvilku a konec souteze je 27.7.

musim az do tohoto data na tancich po splneni 100 misi zustat na te 100ce ? nebo staci dodat nejake screeeny a pak bych mohl hrat i dale na tech tanich ?

socanek #57 Posted 09 December 2016 - 03:42 PM

Major General

• Player
  • 29977 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostArmorpiercer_, on 09 December 2016 - 02:38 PM, said:

jeste otazecka. protoze 100 zapasu na 4-5 tir je za chvilku a konec souteze je 27.7.

musim az do tohoto data na tancich po splneni 100 misi zustat na te 100ce ? nebo staci dodat nejake screeeny a pak bych mohl hrat i dale na tech tanich ?

No na tuhle otazku Ti dokazu odpovedet az dam dohromady veskere hodnoceni. Teoreticky to nutne neni, po odehrani 100 bitev secteme vsechny medaile a statistiky a mas klid. Ceny se ovsem budou rozdavat az po 27.7., az celou minikampan uzavru.

Armorpiercer_ #58 Posted 09 December 2016 - 03:45 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336
o ceny mi neslo. spis o to, kdyz na T4 dohraju 100 bitev koncem unora, abych nemusel do srpna cekat, nez si s tim tankem budu moct znovu zahrat.

FaBort #59 Posted 09 December 2016 - 04:07 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15326 battles
  • 488
Socanek budou se ty pravidla eště měnit nebo už to tak necháš ?

Edited by FaBort, 09 December 2016 - 04:10 PM.

Stary_Medved #60 Posted 09 December 2016 - 04:18 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 70293 battles
  • 379

Still ...

Spoiler

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users